BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 2 miesiąc temu #564257 przez Pliszka
Dominia, nie martw się, u nas też dzień po porodzie test w jednym uszku coś nie wychodził, cały czas wyskakiwał błąd, pani położna powiedziała, że to prawdopodobnie przez to, że w uszku są jeszcze mazie płodowe. Powtórzyliśmy test kolejnego dnia i wyszło wszystko w porządku :) Trzymam kciuki żeby u Was było podbnie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564259 przez gabilee
sylwia a ty dzis lepsze masz samopoczucie kochana? jak sie czujesz? widze nowy suwaczek :D na jakies zmiany naszlo ?:D

ja dzis wam wkleje fotke pokoiku Leosia , mimo , ze jeszcze musze dywanik kupic i takie tam pierdulki , ale juz lozeczko i wymalowane jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564260 przez dominia
Zaczynam myslec pozytywnie .. Mam nadzieje, ze wszystko sie odetka skoro na prawe ladnie slyszy :)
Dzisiaj idziemy do domku :) ogrynator Julek tak zadecydowal, tak bardzo sie ciesze :)

Kasia moze Tobie sie zaczyna tak jak mi kilka dni przed porodem ? Mi brzuch spadl tylko na 3 palce wiec prawie wcale :)

Ale tak jak mnie przed porodem zsypalo na buzi to juz nie pamietam kiedy tak bylo :/ leci trzecia doba a buzia juz calkiem inna :)
Sylwia Ty masz termin na 24 ? Tak jak ja ? Bartuś moglby juz wychodzic :) oppwiedz mu ile kolegow i kolezanek na niego czeka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564262 przez sylwia1986
Gabilee dziękuję, dziś już właśnie trochę lepiej :) suwaczek nowy, przesunęłam na późniejszą datę, bo jakoś nie czuję, żeby coś się rozkręciło w ciągu tych 2 dni, a i tak mam wrażenie że i te 6 nie wystarczy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564263 przez Satine0
Cześć dziewuszki :)

Dominia Będzie dobrze! :kiss:

Powodzenia dzisiaj w szpitalach :) My czekamy na jutro. Pewnie dzisiaj i ja zasnąć nie będę mogła :P Muszę jeszcze wszystko posprawdzać w torbach dokładnie. Męża wyślę na zakupy ;D Wczoraj zjadłam sobie ostatniego na jakiś czas kebaba :blush: mmm ale był dobry!!

Mój suwaczek znowu mnie zaskakuje :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564268 przez Pliszka
Sylwia, jak już maluszek będzie na świecie to Twój M też się po chwili oswoi z tym malutkim ciałkiem i nabierze pewności siebie :) Pierwszego dnia Miś też do Olka się powoli przyzwyczajał, najpierw podchodził i wąchał główkę :laugh: , potem zaczął brać na rączki w rożku, bo tak łatwiej, a teraz to już chłopaki są takimi kumplami, że chwilami mamy wcale nie potrzebują :laugh:
No i we dwóch ustalili, że z okazji dnia matki dostanę w prezencie bilet na koncert Beyonce na Stadionie Narodowym :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564275 przez gabilee
sylwia to sie ciesze, ze juz lepiej :) ja mam termin na 22 luty , ale tez slabo to widze, chcialam M. meczyc dzien w dzien , ale wyjechal do wtorku do Poznania ;/
zobaczymy jak to sie u nas rozkreci , ja ogolnie wkrecilam sobie , ze dzien narodzin mojego synka to bedzie czwartek :P wiec czekam ...

pliszka super prezencik :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564278 przez gabilee
satine mam nadzieje , ze zrobia ci ta cc , bo sie biedna juz nameczylas :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564300 przez andzia_zg
dominia napisał:

Baba do mnie przyszla, ze Igor nie slyszy na jedno ucho ;( kazala nakarmic, ze moze zatkane, nakarmilam, zawiozlam i placze ;( mama do mnie zebym sie nie martwila bo moze ma wode ;( ale jak sie tu nie denerwowac ;(


Nie martw sie.Moja chrześnica miała dokładnie to samo. I po kilku dniach juz było wszystko ok więc się nie denerwuj...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564302 przez sylwia1986
Pliszka cudowny prezent na dzień mamy :) a skoro są w takiej świetnej komitywie, to męski wieczór wyjdzie im na dobre ;)

Satine dlatego przesunęłam swój suwaczek na późniejszą datę ;) ale Ty już wkrótce będziesz miała Marysie po drugiej stronie brzuszka, nie bój nic :)

Gabilee kurcze mam wrażenie że te przyspieszacze typu seks i inne nic nie dają, ale próbować warto i miło :lol: chociaż ostatnio śniły mi się przytulanki bez brzuszka :blush: :blink: jakie to było fajne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564308 przez Satine0
Gabilee Też mam nadzieje, że jutro się za nas wezmą ;p


Maryś od rana dupke wypina :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564312 przez andzia_zg
A ja miałam dziś w nocy kryzys... nie dość, ze zasnęłam ok północy, to o 00:20 miałam już pobudkę. Tak mnie znów bolały plecy, że nie mogłam wytrzymac i się poryczałam. Kazdej nocy miedzy polnoca a 2 sie budze z bolem plecow ale dzis to juz myslalm ze nie wyrobie. Nic nie pomoglo. Ani masaż, ani próby ćwiczeń. Po 3 dopiero zasnelam...ale o 8 znow mnie obudzil ból...
Nie dziwie sie jakbym miala skurcze lub gdyby mnie vbolalo podwozie... wiedzialabym ze poród tuż tuż... a tu bola mnie masakrycznie plecy... Mam już poprostu dość :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564342 przez Katriss
satine mi mała też czesto tak się wypina :D:D

jadłam gdzieś o 20 a spać poszłam o 12... dalej mnie boli tylko teraz cały obwód brzuch, biodra i kręgosłup ale skurczy jako takich nie mam w wc byłam z 2 razy ale bez rewelacji hehe mama juz do mnie jedzie bo mąż na popołudnie do pracy ma i sama bym siedziała. Ja jeszcze nie chce rodzić :P za dobrze mi się chodzi w tej ciąży :woohoo:

Pliszka tylko pozazdrościć tego biletu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #564350 przez gabilee
sylwia ooo marzy mi sie taki seks bez brzucha :D dobry sen :) posnic dobra rzecz hehe :)

satine ale fajne foty juz ostatnie :)

andzia a moze masz materac zle dobrany ? chyba , ze od ciezkosci na kregoslup ci sie przezucilo .
kurcze jak cwiczenia nie pomagaja to biedna nie wiem nawet co ci doradzic ...

katariss to jestes chyba jedyna, ktora nie chce jeszcze rodzic :p ale jak zobaczysz maluszka to zapomnisz o tym ,ze chcialas byc jeszcze w ciazy :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #564362 przez andzia_zg
gabilee napisał:

andzia a moze masz materac zle dobrany ? chyba , ze od ciezkosci na kregoslup ci sie przezucilo .
kurcze jak cwiczenia nie pomagaja to biedna nie wiem nawet co ci doradzic ...


Materac raczej mam dobry. Stawiam bardziej na ciężar małego. 3 tygodnie temu ważył już 3400g więc teraz na bank jest cięższy. Jutro wieczorem mam wizytę to mam nadzieję, że gina mi go zważy i dowiem się ile teraz waży.

A tak w ogóle to mam dupowaty dzien. Nie dość, że mialam fatalna nockę, to jeszcze dziś rano moja mamę zabrało do szpitala pogotowie :( częstoskurcz i migotanie przedsionków... :( eh :(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl