BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #605978 przez Alina2408
dominia nie wiem na jakiej zasadzie ale dzialalo moze sila mojej woli :P:P bo tez wydaje mi sie ze sie nie wchlania...

sylwka wlasnie esputikon mozna wczesniej podawac... ale sprawdz ulotke...

ola na razie spi dosc dlugo jak nie ona ale spi spokojnie... mam nadzieje ze nic jej nie bedzie... moze tylko z wrazen musi odespac... lepiej chyba niech spi niz mialaby sie denerwowac...

ola moja tez nieraz wylewa mleko z boku jak cyc peln. mnie wczoraj kolezanka ktora juz piatke wychowala polecila dowadniac ja woda z glukoza jak tak jej sie ciagle pic chce albo zwykla woda... to powinno jej troche pomoc sprobuj moze o to chodzi...

dominia pozniej dotrze do taty ze dziecko nie jest caly czas glodne moj marek tez tak myslal a ona naje sie ze szok i cyca sobie raczke bo lubi...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605981 przez Alina2408
kupilam sobie kilka workow prozniowych na allegro bo mi szafy pekaja w szwach a ja nie mam zbyt duzo miejsca wiec przejrze ciuchy i ciuszki malej i to co za male na mnie lub na nia to do pawlacza no i spodnie ciazowe tez :P

mala sie obudzila z placzem ale zawsze kwili jak jeszcze nie chce wstawac zobacze jej nozke czy nie ma odczynu...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605983 przez andzia_zg
Sorki dziewczyny, że dziś nic nie piszę, ale mam kryzys spania. Jestem mega zombiak. idac do kuchni prawie zasnęłąm i musialam sie chwile zdrzemnąć. Dobrze, ze mały akurat spał. teraz dopiero przeczytalam co od wczoraj napisałyście.

Wiecie co... jakos nie czuję, że idą Święta... hm... a co z potraw świątecznych możemy jeść? Możemy jeść biały barszcz? albo np biała kiełbase? :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605989 przez sylwia1986
Dzień dobry,
Ciężko mi dziś za Wami nadążyć ;)
Byliśmy u pediatry, Bartek waży 4660g, także elegancko :) Co do szczepionek, nie ma przymusu i nie czułam presji żeby wybierać płatne. Pani doktor nakreśliła nam ceny i warianty wyboru. Szczepienia 15 kwietnia, do tego czasu mamy się namyślić..

Kolejne cudne zdjęcia dzieciaczków :kiss: :kiss: :kiss: genialnie się ogląda zdjęcia takich kruszynek.
Czytam Was na bieżąco, ale przepraszam ze dziś nie nawiążę do wszystkich. Wprowadzamy nowy sposób zasypiania, który pokazała mi wczoraj koleżanka z pracy, żeby ulżyć moim piersiom :lol: a to wymaga czasu i cierpliwości. Ale już powoli widać efekty :lol: na spokojnie wychodzę siku i zrobić sobie jeść, a nie tylko ręce i cycuś :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605993 przez dominia
Andzia kiełbasę to nie wiem .. ale ja jadłam barszcz czerwony z ziemniakami i było ok :) jajko to może jedno zjem żeby nie przesadzić :) ja już się przyzwyczaiłam, że nie mogę jeść wszystkiego bo na wigilii i później w pierwszy dzień świąt nie jadłam prawie nic z tego co było najlepsze :)

Pisałam z Patii jakieś szmery pod serduszkiem dzisiaj znaleźli i mają robić ekg .. Marcyś polubił spać na brzusiu więc w dzień ta pozycja najbardziej mu odpowiada :)
Przesyłają buziaki dla wszystkich Mamuś, kolegów i koleżanek :kiss:
Dzisiaj ciocia jej podrzuci lapka to może coś do nas skrobnie :)

Sylwia super :lol: co to za patent na usypianie ? :)
Bartuś ładnie sobie waży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605997 przez sylwia1986
Dominia po jedzeniu odkładam go do łóżeczka, podaje smoka, mimo początkowych grymasów po 5 minutach go zasysa to podtykam pieluszkę żeby się nie wysunął, łapię za rączki, on wtedy powolutku odpływa, trochę to trwa i nieraz trzeba kilka razy wracać do łóżeczka i powtarzać czynność bo się wybudza, ale idzie mu coraz lepiej, raz nawet zasnął bez cumelka, tylko wystarczyło mu potrzymać ręce :lol:
Boli mnie kręgosłup od pochylania się nad łóżeczkiem, ale fantastyczny widok zasypiającego niemowlaka :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606002 przez Alina2408
ja juz jadlam taki delikatny bialy barszcz i u nas nic sie nie dzialo... biala kielbase tez chyba mozemy bo w koncu nie wedzona...

dominia jezu czy ta dziewczyna musi wszystko zaliczyc??/

sylwia to ja klade mala i tez nie robie specjalnie halasu a ona odplywa albo gada sama do siebie...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606008 przez kasia123m
Ja tez odkadam do lozeczka wieczorem i dwa razy w nocy,cumelek i lulu.a teraz i w dzien zaczynam odkladac zeby sie chwilke pobawila i polezala...musimy zejsxc z tych rak i kiwania bo to jaakas paranoja..
Bylam w biedronce i nowym lidlu.w lidlu kicha..a w biedronce kupilam mleko bo tanie i wzielam dady 2 na sprobowanie.caly czas wykanczam 1 happy co dostalam od ciotki...male juz sa.a jak sie skoncza to bede te daady z pampersami na zmiane kupowac...dobrze ze nakupowalam pieluch przed porodem...bo i tak mleko pochlaania kase...

Troche wialo zimenem na polu ale Tosia oslonieta w wozku...nic jej nie bedzie...chartowac dziecko trzeba..oby w sobote niepadalo...zeby mozna bylo choc do swiecienia podjechac

Biedna Pati nie dosc ze na matola chlopa trafila to jeszcze co chwile cos...niesprawiedliwe to...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606033 przez andzia_zg
sylwia1986 napisał:

Dominia po jedzeniu odkładam go do łóżeczka, podaje smoka, mimo początkowych grymasów po 5 minutach go zasysa to podtykam pieluszkę żeby się nie wysunął, łapię za rączki, on wtedy powolutku odpływa, trochę to trwa i nieraz trzeba kilka razy wracać do łóżeczka i powtarzać czynność bo się wybudza, ale idzie mu coraz lepiej, raz nawet zasnął bez cumelka, tylko wystarczyło mu potrzymać ręce :lol:
Boli mnie kręgosłup od pochylania się nad łóżeczkiem, ale fantastyczny widok zasypiającego niemowlaka :lol:


robię identycznie. Też odkładam małego do łóżeczka, daje mu dydka i trzymam za rączki :-)

I wiecie co? Mój mały wcale nie lubi byc noszony na rękach... jedynie w pozycji do bekania... ale tak zeby go nosic to nie lubi i grymasi...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606059 przez Marlena1888
hej mamuśki!

Patii obyś szybko wróciła do domku!3mam za Was kciuki!!!!! :kiss:

Sylwia u nas też wykorzystujemy taki patent na zasypianie :) tylko ja zamiast trzymać za rączki to głaszcze po czułku :lol: :woohoo:

Andzia współczuje nie przespanych nocy!! ;/ a my w poniedziałek wielkanocny mamy chrzciny ;P ja robię tylko sałatkę gyros na święta. placki dostanę od mamy i teściowej hehe więc też tak nie czuje tych świąt;P ja np. jajek na twardo nie mogę jeść bo filipka boli brzuszek, jajecznica tylko wchodzi w grę! :unsure: :blink:

ja wpadłam na chwilkę, jak zawsze nadrobić trudno tyle postów :lol: u nas wszystko dobrze, filipek coraz częściej się śmieje hehe śliczny widok:) i zauważyłam że patrzy się na swoje rączki i do bużki wkłada:) dziś rano śmieje się do mnie śmieje a za chwilkę w płaczo marudzenie! myślę o co chodzi, a prosił żeby mama przewinęła :woohoo: później dalej śmieje:) jak to śmiesznie wyglądało!:)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Filipek pozdrawia wszystkie ciocie i maluszki! :lol:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606100 przez Alina2408
marlena filipek jaki elegancik :):)

ogladalyscie moze rozmowy w toku?? u mnie zaczelo leciec jak cos robilam jejku nie moglam sluchac tych opowiesci az mi lzy same ciurkiem lecialy...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606112 przez [email protected]
Cześć,mam spaprany cały dzień,wczoraj wieczorem mąż mi wyłaczył kompa jak miałam małego na rękach sugerując że źle się zajmuję synem :ohmy: myślałam że go powiesze za jaja i coś że jak to że Gabryś ma często czkawkę i że pewnie chory i do lekarza trzeba iść,w brzuchu też miał 3-4 razy na dobę i co chory był już wtedy :huh: nikt mi nie pomaga,całą noc ja wstaje do dziecka,czasem karmie co godz albo całe noce,sprzątam,prasuję,obiad co dziennie ugotowany,mam dość,całą noc przebeczałam,po co mi mąż :unsure: mam ochotę wyrzucić gada z domu,jeszcze do tego wszystkiego teściowie jak nie przychodzili przez 5 lat małżeństwa tak teraz przyłażą i wkur...mnie na maksa,a to że mu zimno a to że pewnie brzuch go boli itp.mówię do m żeby nie przychodzili bo mnie denerwują a tu znowu to samo,nawet moja mama nie przychodzi ostatnio a jak była ze trzy razy to żeby pomóc a nie wkurzać i się mądrzyć,najlepsze jest to że wszyscy wiedzą i widzą że daje sobie radę ze wszystkim,pomagałam każdemu w rodzinie jak się rodziły maluszki i każdy chciał ze mną zostawić dziecko bo mają do mnie zaufanie,w szpitalu pytali czy może jestem położną :cheer: a tu mój własny m się przypie... musiałam sie wygadać

Sylwka ja mam Delicol,można podawać od urodzenia,niestety 50 zł u nas działa

Madlen Adaś cudeńko,jak byłam w szpitalu to Gabryś dostawał butle i dawałam mu sama 60ml a dziewczyna z którą leżałam na sali 90ml tyle jej syn potrzebował a teraz pewnie je ze 120ml,a Adaś jest duży i potrzebuję więcej,może wtedy wystarczy mu na 2,5-3 godz

Marlena Filipek słodziak :)

Gabile Leoś cudeńko :)

Satine ach ta Marysia :kiss: jaka już duża :cheer:



Tydzień temu ściągnęłam z jednej piersi 50ml i nie do końca a w drugiej mam więcej pokarmu a Gabryś potrafi prawie do końca opróżnić

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606129 przez jadziatopol
Alina co bylo w rozmowach w toku?
Marlena Filipek sliczny :kiss:
Ola dzieki :) moj Hubek ma to samo...lapczywie je...bokiem mu sie juz wylewa a on dalej i dalej. Dzisiaj pierwszy raz zalapal smoczka i zaczal ssac...uffff....zamiast piersi do usypiania moze wystarczy smoczek :lol:
Monia jechalas z Holandii do Polski sama z Kinia? a ile miala Kinia?



Zaraz was nadrobie dalej....znowu na raty ;) Hubert wlasnie usnal i zrobie sobie kawke i biore sie do czytania :) Tez jestem uzalezniona od was bardzo. Nie wyobrazam sobie dnia bez forum :lol: Hubert spal w nocy 6 godzin. Obudzil sie o 4 rano do piatej nie spal i potem spalismy do 8. Nic go nie boli na razie...nie jest marudny, nie goraczkuje...na razie wszystko w porzadku . Acha i wyjatkowo radosny jest :lol:

Dominia ladnie wygladasz :) faktycznie widac ,ze ta fryzjerka spaprala robote ;) ale mimo wszystko wygladasz niezle :blink:
Gabilee Hubek tez tak ma...w jeden dzien nie chce spac (wczoraj tak mial) a kolejny przesypia caly ;) Leos przesliczny :kiss: jaka minka...hahhaha...extra :lol:moj Hubus tez tak charczy....po jedzeniu...i slini sie tez ale lekarka powiedziala,ze to ok....chociaz ja im tu nie ufam ;)
Alina wy juz po szczepieniu? i jak Nataszka? trzymam mocno kciuki zeby wszystko bylo w porzadku :kiss:
Gabillee a jak masz fotelik ustawiony? bo ja mam taki,ze tylko tylem do jazdy moze byc i ja cala zestresowana jestem bo go nie widze. Z przodu nie mozna wozic wiec jedzie z tylu. Dlatego musze brac Bartka ,zeby jechal z nim z tylu i patrzyl na niego...masakra :ohmy:
Vini cale szczescie ze z Maikiem juz ok. Ale trzeba uwazac...cholera! a jaka szczepionka szczepilas?
Aganobla ja pierd....nie dziwie sie ze sie wkurzylas. Dajesz z siebie wszystko i na rzesach chodzisz ze zmeczenia a tu taki tekst! i do tego ci tesciowie!!! Wspolczuje ci kochana bardzo ;) a wygadac sie czasem trzeba dla naszego zdrowego psyche :kiss:
Dominia moj tez tak mial...trzymal go na rekach przez 5 minut bo ja szlam wreszcie pod prysznic a dopiero co skonczylam karmic i slysze...oj gldny Hubus ....bo raczke wpycha do buzi...mama musi wrocic i dac cycka...o ...cholera mnie wtedy bierze. Wiec mu wytlumaczylam co i jak i juz jest spokoj
Sylwia dobrze wazy Bartus :) sprobuje z tym zasypianiem dzisiaj bo wreszcie zalapal cumla (o ile to nie bylo jednorazowe) :)
Patii trzymaj sie kochana . Moc buziakow dla ciebie i Marcelka :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606146 przez Paulaaa
Kasia zaprosilam Cie na fejsie.


gabilee dziekuje. Twoj Leos sliczny.

Reszte napisze wieczorem jak wejde na lapka. Wkurwia mnie pisanie z tela.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606156 przez Monia_T
U nas dziś męczący dzień :dry: Albo Igunia jednak złapała tego rotawirusa albo przechodzimy kolejny skok rozwojowy, obie możliwości pasują w czasie i objawach. Mała nie śpi, kilka razy płakała tak bardzo, że aż jej łezki po polikach leciały, kupy wodniste idą co chwilę, jest marudna, szarpie sie przy cycku...wszystko naraz.
Mam nadzieję, że wkrótce jej to przejdzie.

Dominia ładnie wyglądasz w tych krótszych włoskach :) A kolor położysz jeszcze raz i po sprawie :)
Ja też smarowałam buziaka linomagiem, nam pomogło :)

Vini cieszę się, że z Maikiem wszystko już dobrze. Z tymi infekcjami przy szczepieniach to w ogóle lipa, przecież zawsze może jakaś być niewidoczna, np. układu moczowego...może Iga też coś miała. Niby była badana przed kłuciem, ale kto wie...
Na gorączkę możesz wziąć ibuprom jak karmisz, działa też przeciwzapalnie. W szpitalu laktacyjna powiedziała, że przy gorączce mam brać i wtedy mogę karmić.

Gabilee dziękuję :kiss:
Leoś jaki już duży :lol: Śliczny chłopiec, fajne minki robi :)
Iga tez ma mnóstwo śliny w buźce. I miewa na zmianę dni snu i bezsenne :) Jak nie śpi to czasem poleży w łóżeczku, trochę w bujawce. Siedzi mi na kolanach, leży na łóżku. Jak robię coś w kuchni lub łazience to wsadzam ją w fotelik stawiam koło siebie i gadam bez przerwy :) Staram się unikać noszenia, nie chcę przyzwyczajać :blink:

Ola nas też tatuś rozbawił :woohoo: Mała terrorystka jest boska :woohoo:

Sylwia ładnie Bartuś przybiera :lol: Muszę wypróbować Twój sposób, tylko moja bezsmoczkowa...

Marlena Fifi śliczniutki :lol:

Resztę dopiszę później cycuś mnie woła :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl