BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 3 tygodni temu #605709 przez dominia
Paula, Kasia fajne te Wasze duze dzidziory :lol: pieluszke zalozyc i do lozia :lol: mysle, ze probuja zrwocic na siebie uwage :) pojawil sie taki ktos w domu kto zabiera im mame :) bo jak chce sie bawic to mama usypia, karmi, uspokaja a ja chce sie bawic wlasnie teraz ! I taki oto efekt :) spokojnie niedlugo sie przyzwyczaja i bedzie git :)

I nie pojdziemy jutro do przychodni :/ jutro nie ma zdrowych dzieci :( pewnie przez swieta a nie wezme Go na chore bo jeszcze sie jakims syfem zarazi .. Mama na skombinowac recepte na masc :)

Teraz tez cos mu nie lezy :( ma chwile co rzuca nozkami i placze a zaraz przechodzi i dziecko jak aniol, M ma kupic espumisan dla niego moze mu sie pomoze wypierdziec :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #605735 przez vini-miki
czesc dziewczyny :)
Maik juz "normalny" :D bylam u lekarza we wtorek rano, bo przerazilam sie jak zobaczylam jak on sie porusza, dalej mial przykurcze na calym ciele, chodzil jak po paralizu :( lekarz powiedzial, ze przejdzie, no przeszlo po ok 48 godzinach, ale wtedy mnie to nie uspokoilo zbytnio. winowajca byl katar i kaszel w polaczeniu ze szczepionka, lekara co go szczepila osluchala go, pytala sie czy mial przez osttnie dwa dni goraczke, a ze powiedzialam ze nie, to temat zostal zamkniety. Juz w zyciu nie pojde szczepic nawet z najmniejszym glutem, a u Maika to ta stara gasnaca juz infekcja przeobrazala sie juz w cos innego, pech, ze akurat w tym dniu zostal zaszczepiony. We wtorek lekarz juz stwierdzil zapalenie gardla, i kazal brac paracetamol B) a jak do czwartku bedzie mial goraczke to dopiero przepisze antybiotyk. No goraczki juz nie ma od przedwczoraj wieczora, wiec dla dla Mustafy juz jest sprawa zakonczona. Zuzia codziennie ma takie suche kozy z rana w nosku, kicha zeby to wydalic, ale nic nie charczy, ani nie kaszle, mam nadzieje, ze sie nie rozkreci nic.
Ja od wczoraj wieczora 39 st. goraczki, dzisiaj juz 38,3. Szukalam, do jakiej temperatury mozna karmic, i nic sie nie dowiedzialam, bo jedna pisze, ze jej lekarz mowi, ze do 38, drugi, ze do 38,5, a inny ze zadna roznica jaka temp. zeby karmic :unsure: karmilam, mam nadzieje, ze bedzie ok. A w nocy to Zuzka normalnie jak przy piecyku sie wygrzewala przy cycku, taka rozanielona :D

Sylwia ogromne gratulacje dla Ciebie i meza, sliczny syneczek :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605736 przez kasia123m
Moja spi jak zabita.karmie ja przez sen.nie chce duzych przerw w jedzeniu w dzien...wole w nocy;)

Skore maa such na buzi...czym myjecie dziecia buzie bo ja samaq woda i wiecznie ma sucha luszczaca sie..i na policzkach tez m lekki trdzik jeszcze...
Ide ja przewinac...moze sie obudzi..smieje sie przez sen



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #605738 przez dominia
Vini dobrze, że Maik już lepiej się czuje .. ale musiałaś mieć niezłego stracha ! ja bym srała w pory normalnie ;) niech już nie straszy tak Mamy bo osiwieje :)

'Zjadłam' około 30 cm włosów :) tutaj tak tej tęczy nie widać ..

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605757 przez gabilee
alinka glos oddany :D sliczna Nataszka , a ty tez ladnie wygladasz :D

madlen to ładnie przybiera :D moj Leon w ciagu 3 dni 160g przybrał wydawało mi się duzo...
no ale polozna mowi ze super :)
a synus sliczny podobny do ciebie :)
ja daję do 120 ml więcej jak zje to chlusta , ze chocho masakra wtedy to ja przerazona jestem ...

dominia co to za fryzjerka? masakra dobrze , ze nie zaplacilas ... ale jak poprawisz to napewno slicznie bedziesz wygladac :)
moj Leon jak twoj Igi tylko na rece i chodzic a nie siedziec ... masakra ale to tylko wtedy kiedy jest mega zmeczony i zasnac nie moze to nerwy ma i krzyczy placze nawet na rekach sie ulozyc nie moze.

dominia moj Leon tez ma kropki na buzce , kurcze ciekawe od czego takie rzeczy wychodza ;/
a moze na zaparcia pomoze herbatka koperkowa sprobuj podac moj maly po niej sryta jak ta lala :D

satina sliczna twoja królewna :) a zasypia jak moj Leon z paluszkami w buzi albo na polikach :D

jadzia ja mam to samo kazde wyjscie to stres jak jade autem czy nie zacznie plakac jak sobie poradze ... a ty dodatkowo w obcym kraju to juz wogole...
fajnie , ze Hubuś dobrze zniosl szczepienie :D

sylwka gratulacje :kiss:

monia Iga mała akrobatka :) a po za tym sliczna , juz dawno tak pieknej dziewczynki nie widzialam...

pati trzymam kciuki za Marcelka :) duzo zdrowka

paula a moze Oliwka jest mocno zazdrosna , ale to minie jak Amelka zacznie byc mniej absorbujaca i bedziesz miala sily na zajmowanie sie jedna i druga po rowno :)
na fb widzialam fotki sliczne coreczki masz :)

madlen widze , ze towj maly spi tak samo jak moj :D co bite 3 h na jedzonko w nocy a w ciagu dnia nawet co 2h masakra ...
mam nadzieje, ze potem w nocy tylko raz beda sie budzic :D

dziewczyny ktore macie wiecej niz 1 dziecko podziwiam , ja przy jednym wymiekam a co dopiero 2 , albo wiecej dzieci...
chyba Leoś bedzie jedynakiem :P

vini biedulka , nie dosc ze tyle roboty przy dzieciach to jeszcze chora jestes ;/ ktos ci pomaga przy dzieciaczkach?


dziewczyny skad wiecie , ze to brzuszek boli ? moj maly puszcza baki , robi kupki a czasem i tak sie prezy zasnac nie moze ;/ to brzuszek boli? bo ma miekki to wtedy to mozliwe?


a ja zastanawiam sie czy Leoś ma katarek czy cos mu zalega . nie wiem a w buzce znowu ma mnostwo sliny i tak charczy jak oddycha ;/
nie wiem czy isc do lekarza?
a czy wasze dzieciaczki maja tak , ze jeden dzien spia slicznie caly dzien nie marudza a na drugi marudy , ze az razem z nim czlowiek chce plakac bo spac nie chce lezec tez nie na rekach tez mu nie wygodnie ;/ i tak dzien tak i dzien inaczej na przemian , masakra meczy mnie to ... nie wyspana jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #605766 przez gabilee
a oto Leoś :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu - 11 lata 3 tygodni temu #605772 przez gabilee
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605776 przez Alina2408
madlen moze rzeczywiscie twoj chlopak wiecej potrzebuje...

dominia to pieknie z tymi wlosami ale wyglada na to ze masz dwa dni luzu u fryzjera :P

monia ja tez odkladam mala do lozeczka i dopiero jak bardzo placze to ja zabieram... dziekuje za komplement a ten cyc to popsostu teraz jest w tym miejscu w ktorym powinien...

satine jaka przesliczna ta twoja niunia boskie wali minki :P

jadzia jestes boska dalas rade :) a hubi pieknie wazy...

monia a moze ona cwaniara i wie ze bedziesz ja poprawiac i to ja bawi :P chyba nie uciekna nam te bociany...

paula chyba z oliwki troche zazdrosc wychodzi...

kasia bobotic i espumisan maja ten sam skladnik tylko w espumisanie jest go mniej...

kasia ciesz sie ze wraca o tej porze bo u mnie to wraca o 22 lub 23 a wychodzi ok 9 wiec sama caly dzien... dobrze ze czasem wpadnie kumpela to wtedy moge troszke wiecej zrobic albo zrobic kolo siebie...

vini dobrze ze juz ok...

dominia ale swietnie wygladasz a takie odrosty to niby teraz w modzie :P:P

gabilee mozliwe ze ma problem z kupka albo z pierdem i tak sie prezy czyli troszke go boli ale nie az tak zeby mial twardy brzuszek moja tak ma...


gabilee sa takie gorsze dni moja praktycznie nie spi cale dnie...



dziewczyny bylismy na szczepieniu 6w1 moja lekazrka powiedziala ze ona swoje dzieci tym tez szcepi i wnuki i wszystko jest dobrze a jaj wnuki lataja w krutkim rekawie pod zimowa kurtka bo sama je ucze :):) mala przeszla badanie spokojnie nawet sie cieszyla do pani doktor... wazy 4810 i ma 60 cm :) no ale jak dostala zastrzyk to sie rozplakala tak zalosnie nigdy jeszcze az tak nie plakala wiec przytulilam golaska do siebie dobrze ze mialam spory dekolt i mogla sie do cieplego cyca przytulic i sie uspokoila... teraz siedzimy razem zjadla duzzzoooo :) beda ja obserwowac zeby zobaczyc czy nic sie nie dzieje... trzymajcie kciuki...

a w domu bajzel jak ta lala bo od 8 do przychodni i o 9.30 wrocilismy to nawet nie zamiotlam bo nie bylo kiedy moze teraz mi sie troche uda... dzis nie idziemy na spacerek bo sie troche obawiam...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605777 przez Alina2408
gabilee jaki sliczny leos a kogo on tak wolal na jednym zdjeciu???? :P:P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605786 przez gabilee
alinka nie ma to jak cycus mamusi odrazu lepiej dziecku :D miejmy nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze po szczepieniu trzymam kciuki :) ja tez bym to 6w1 chciala chyba.
a Leoś oczywiscie mamusie wola :D
a powiedz jak towja Nataszka nie spi to ley spokojnie ? co z nia robisz ? bo ja sie zastanawiam jak malemu zajac czas , zeby nie plakal albo nie marudzil

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605795 przez Alina2408
gabilee my sie bujamy w lezaczku gadamy ogladamy jak mamusiawiesza pranie :P to akurat bardzo lubi... spacerujemy gadamy na kolankach czasem zagapi sie chwile w tv albo masujemy... codziennie masujemy zajmuje nam to troche czasu a jest przyjemne dla nas obu... sluchamy tez muzyki...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605798 przez gabilee
dzieki alinka za rady tez zaczne masowac :)
lece bo leos wstal

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605812 przez sylwka727
Hej mamuśki. Jeszcze raz dziękujemy :) . Ciężko nadążyć za wami mimo że mały dużo śpi to i tak cały czas jest coś do zrobienia w domu i praktycznie wcale laptopa nie włączam. Dziś miałam prawie nie przespaną nockę a wszystko nie przez Kacperka tylko przez mądrego tatusia który wczoraj pierwszy raz w pracy był i wrócił nawalony w cztery :angry: . Pochwalę się że wczoraj kąpiel już fajniej przebiegła rozebrałam go mówiłam do niego i było spoko dopiero jak go mama na ręce wzięła to zaczął sie krzyk w wannie był spokój bo mama go myła a ja trzymałam go za rączki i czuł się bezpieczny i przy wyciąganiu znów był krzyk mimo że dalej do trzymałam ale jak tylko zawinęłam go w ręcznik i przytuliłam to była cisza :) .
Prześliczne te wasze dzieciaczki :kiss:



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605815 przez kasia123m
Lobuziara spi mi na kolanach.chce ja przetrzymac jeszcze z 15 min...karmienie i na spacerek.. :laugh:

jaki przystojniak nam sie pojawil na forum...a jakie minki strzela...sliczny LEOS,..

Alinka MOWISZ ZE ESPUMISAN TTO TO SAMO?acha...dzieki

tosia lezala trochwe w lozeczku i zawiesilam jej takie ptaszki co sie do wozka wiesza...syn jej poszczal muzyczke z karuzeli choc sama karuzela zdjeta...i 10-15min byl spokoj...czasami tylko podchodzilam dac cumel.. :laugh: wiec da sie lezec w lozeczku.a jak ona sie rozglada jak slyszy Kacpra...i patrzy na niego jak w obrazek...fajne to :side: :woohoo: teraz sie smieje na glos przes sen

m pojechal do tesciowej...wczoraj ja cieli...mieli usunac guza z watroby xzymkolwiek on jest..ale nieusuneli bo z drugiej strony watroby sa mikroprzerzuty i lek stwierdzil ze trzeba szybko podac chemie a to wielkie usuna innym razem.ponoc jakby usunal to niemoglby chemi dac bo sie watroba musi zregenerowac.tesciowa juz wie.zalamana.nieodbiera tel,nie zjadla sniadania...ech...

sorki za literowki ale albo pisze jedna reka na kompie albo na tel...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 tygodni temu #605827 przez Alina2408
gabilee masujemy dlugo powoli usmiechajac sie przytulajac i calujac... fajna zabawa :) usmiechamy sie i bawimy...

sylwka rozumiem ze maz musial obswietowac narodziny :P:P moj byl madrzejszy i zrobil to jak ja jeszcze bylam w szpitalu :P:P a widocznie twojemu syneczkowi spodobala sie ciepla kapel tylko wyjecie nie spodobalo mu sie...

kasia upewnij sie w aptece ale jest jeszcze ta gaja czy cos takiego zapytaj pania ja nie czuje sie w pelni kompetentna ale wydaje mi sie ze espumisan to to samo tak mi mowilam pani magister w aptece...

kasiu powiem ci ze jak tak powoli bedziesz ja kladla do lozeczka to moze sie przyzwyczai... :):) fajnie ze z bratem taka milosc kwitnie... kasiu wytlumacz tesciowej ze musi jesc musi miec silebo chemia bedzie ja meczyc ale ja powtarzam watroba ma wlasciwoscie regeneracyjne i to jest najwazniejsze!!! kasiu na rynku pojawila sie ksiazka "balsam dla duszy leczace sie na raka" czy cos podobnego ja chce mamie kupic na dzien mamy :) mam taka dla duszy nauczyciela i jest piekna bo sa to takie pozytywne opowiadania w danym temacie mialam tez dla milosnika psow i kotow wszystkie byly cudne... moze one nastwia tesciowa pozytywniej... jak bedziesz miala okazje to przejrzyj te ksiazke zobacz moze to bedzie fajne dla niej...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl