BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu #605057 przez Alina2408
www.bobovita.pl/home/klub/galeria/15792 dlaej prosimy o glosowanie wystarczy wejsc i kliknac glos na te fote :) dziekujemy :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605063 przez [email protected]
Alina za głosowane,Nataszka jaka już duża :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605074 przez kasia123m
a ja mam 2 dziecko i tez jakies cuda ze mna wyprawia.teraz byl wrzask...wzielam na rece i spi...odloze do lozeczka to wrzask bedzie.jedynie po kapieli odkladasm i po nocnych karmieniach i usypia sama w lozeczku..
ide ja odlozyc...tej karuzeli to troche zal bo jednak chwile sie nia zajmowala.. :P

mowicie kartka w czarno biala kratke...chyba sie wezme za rysowanie

polezala troche w lozeczku...musze ja przyzwyczajac do lezenia bo narazie mam podobnie doOMINY



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605079 przez Alina2408
aga dziekuje zobaczymy jutro bo jutro idziemy na szczepienie i na wszystkie pomiary :):)

kasia moja tez na poczatku plakala ale w koncu zaczela lezec a z czasem usypiac :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605083 przez kasia123m
Alinka ale super wygladasz...ja to taka zaposzczona jestem,....draznia mnie moje pasemka.wlosy mam jakies takie nijakie...chyba kupie farbe i cos z nimi zrobie..wyschly mi wlosy po pasemkach i takie suche strzepy wisza..grzywka sie wywija..masakra.
ja tez licze na to ze Tosia z dnia na dzien wiecej sie przyglada wiec w koncu bedzie lezec w lezaczku i patrzec na to co robie a nie wymuszac noszenie..oby..

tak krzyczala ze glodna,cumla zjesc chciala..zrobilam 90..zjadla 30 i drzemka wiec ja dalam do lozeczka..noz kurde tak byc nie moze...to samo ostatnio w nocy..zje troche i drzemka dobudzic nie idzie..a ja nie mam sily w nocy katmic ja godzine zeby ona jada troche i drzemala..nie wiem co jej sie poprzestawialo,..ech



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605107 przez michasia
Sylwia super pomysł z tym ululaniem dziecka w łóżeczku. Ewentualnie cyca przez wyciągane szczebelki wystawić jak ktoś ma dużego:) i dziecko przy cycu zasypia.
Generalnie dzieci w chustach można od urodzenia nosić. Tylko wszystko zależy od pozycji. Ja jeszcze w chuście nie nosiłam, ale czas zacząć. Choć ja wszystko robię jak Mała śpi, a śpi dość dużo.

Alina moja dostaje smoczka jak nie chce sama zasnąć, tez wypluwa, albo sama wyciąga. Ale tez jej wkładam i tak próbuje wyciągać lub ruszać na boki, bo inaczej też nie chce, a tak to złapie i ciamka.
Alina może też przez to ścięcie włosów tak się inaczej układają teraz, fajnie takie loki:)
Fajne te zwierzaczki Nataszki.

Moja Ania zasypia po karmieniu jak jeszcze na rogalu leży, ale też umie zasnąć odłożona do łóżeczka i opatulona w koc i rożek. W nocy śpi z nami, więc zasypia obok cyca, albo tak ją utulam czasem.

Paweł przymierzył garnitur i surdut ślubny...generalnie brzuch mu się nie mieści...
i chyba w mojego brata garniturze będzie na chrzcie. grubas.Choć ostatnio schudł 3 kg w 2 tyg., ale do niedzieli następnych 3 nie zrzuci...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605109 przez Monia_T
Sylwia specjalnie dla Ciebie :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605148 przez kasia123m
hahaha Monia dobre...ta jadla na raty.polozylam obok na poduszce a ja wystawiam ogloszenia na necie..najpuierw byl wrzask..myslala ze na rece brac bede a teraz drzemie..terrorystka mala...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605155 przez ola85
Michasia - śliczna Ania, jak widzę Wasze dzieciątka ze smoczkami to zazdroszczę :blink: Moja nie da się skusić :blink:
Kasia - ślicznie uśmiechnięta Tosia :)
Sylwia - ja mam nosidełko na którym pisze że niby od 3 miesiąca, ale pewnie w chuście można szybciej. Moja mała traktuje łóżeczko jak karę. Zasypia u mnie w łóżku, w wózku, ale jak tylko spróbuję ją przełożyć to płacz straszny. Wiesz, ja już też kiedyś w akcie desperacji myślałam żeby wleźć z nią do tego łóżeczka :)
Alina - obie ślicznie wyglądacie
Aga - ja myślę że większość dzieci lubi spać przy cycu. Moja czasem lubi się po prostu przytulić nawet jak nie jest głodna, nazywam ją wtedy "strażniczką cyca"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #605212 przez Madlen
Hej. Była położna, uwaga Adaś wazy 5115g :ohmy:


Kasia podaję Bobotic doraźnie ale zastanawiam się czy cały czas nie dawać.
Mój też wyje jak go położe, terrorysta.
A jeść chce co 2 h!

Koperkową daję jak jest b. marudny.

Michasia śliczna Ania, jakie duże oczęta.

Kasia Tosia piękna elegantka :)

Alina ale urosła Twoja piekność :)
Ale ekstra wyglądasz :)


To i ja wstawię w końcu trochę zdjęć.







Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605217 przez Alina2408
kasiu akurat dzisiaj mi sie udalo... nawet udalo mi sie pomalowac paznokcie ja mysle ze jeszcze chwila i sie ogarniesz ja na poczatku tez bylam zapuszczona...

tez mysle ze sciecie im pomoglo tylko zazwyczaj jak wysychaly to byly lekko pofalowane a teraz sie kreca az moj m sie zapytal co zrobilam z wlosami a dopiero pozniej sobie uswiadomil ze poprostu ich nie wyprostowalam :):)

michasia moja tez ciumkala smoka ale ostatnio ma smokowstret... a pawlowi moze gorsecik jakis :):)

monia boskie tylko problem nie z wejscie do lozeczka tylko z wyjsciem hahaha

ola dziekuje...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605242 przez kasia123m
madlen sliczny synus...i nawet usmiechniety na ostatniej focie..:)))
a jak podajesz ten bobotic w razie bolu to pomaga..
Tosia wlasie miala kolke...teraz zasnela..mam nadzieje ze juz jej przeszlo...strasznie purkala i krzyczala..ech...6dni spokoju bylo...az mnie glowa rozbolala...biedna



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605250 przez Madlen
dzieki

pomaga ale nie tak od razu i lepiej go cały czas dodawac jednak.

ale mnie wymeczyl dzis wielkolud

5115g.. ma 3tygodnie.. W ciagu 9 dni pół kg przytył. Wg położnej ok. no ale dużo jednak..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605290 przez Alina2408
madlen to pieknie ci chlopak urusl :) a zdjecia cudowne :):) juz pisalam na fb :):)

kasia ja pisalam ze stosuje raz do dwoch razy dziennie przed pora kiedy mala zazwyczaj miala problemy z brzuszkiem...

madlen jak polozna stwierdzi ze za duzo to bedziesz uwazac mozesz go zawsze probowac oszukac woda przegotowana i moze wtedy uda sie go karmic co trzy godziny...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #605399 przez Madlen
Dzieki. Ona mówi, ze jest ok. Ale ona jakaś niedouczona. Mówiła np. że kolki są od 3 mca..
I łazi tyle bo musi 6 razy..
No żeby chciał jeść co 2 h. Szukam jakiś info ile powinno jesc dziecko w jego wieku i z jego wagą. Możę powinnam dawać więcej niż 90..
Ciężko go oszukać. Ssie palce, robi się purpurowy jak nie daję mu papu.

Pediatra tydzien temu mówił, żeby dawać mu ile chce. No ale jak w takim tempie będzie przybierał..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl