BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607159 przez mrufka
Kasia dokładnie taki w saszetkach parze tak żeby się woda zaparzyla saszetke z zaparzenia wrzucam do wanienki i kąpiel też jest rumiankowa :) odkąd tak robię nie ma problemów ze skóra

Alinka mojej też czasem się zdarzy zasmiac w głos a brzmi wtedy jak by szczeniaczek szczekal

Adusia dziękuje za komplementy :kiss: A włosy ma rzeczywiście fajne gęste długie ale ciężkie do ułożenia nie da rady jej ułożyć tak przy głowie nawet czapa nie daje rady wieczny irokez na głowie :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607178 przez Alina2408
mrufka nataszce sie to pierwszy raz udalo...duzo sie usmiecha pelna geba ale bez takich odglosow... a twojej corci irokez jest cudny...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607183 przez dominia
Byłam kupić sobie koszule na święta żeby móc szybko wyciągnąć bufet dla Igora i oczywiście nic nie ma na mnie ;) jakąś jedną wzięłam przymierzyć ale jak zobaczyłam się w lustrze to chyba wytrzeszcz oczu dostałam .. :dry: jaka ja jestem gruba :ohmy: :/:/ moja talia zginęła :dry: :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607193 przez jadziatopol
Alina tak. My mamy takie normalne kupki tylko w zwiekszonej produkcji ;) dzieki :) a jak Nataszka? wymiotuje? Mam nadzieje,ze nie. Moj Hubus jeszcze na glos sie nie smial..juz sie nie moge doczekac to musi byc przesmieszne :) :lol:
Sywlia ja tez mam porabane sny :ohmy:
Ola juz nie wracamy do PL. Podjelismy decyzje ze zostajemy tutaj ... Nie wiem czy dobra ;) na razie nie mamy do czego tam wracac a tu R ma swietna prace i da sie tu zyc. Ale sercem zawsze bedziemy w PL.
Dominia ty gruba??????? :lol: ale mnie rozbawilas :lol: chcialabym miec taka figurke jak ty i pewnie nie jedna kobieta ci zazdrosci :lol: moze jestes wieksza niz bylas ale wciaz jestes szczuplutka :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607199 przez Alina2408
jadzia nie wymiotuje wiec mysle ze to moglo byc jednorazowe... czekam teraz az zasnie bo zmeczona i nie moze biedna... jadzia a jak z wiza u was???

jadzia tez sie z dominy usmialam nienajgorzej normalnie sie ubawilam do lez...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607241 przez jadziatopol
Alina to cale szczescie ze Nataszce juz przeszlo...teraz tylko spokojny sen :) a wizyta...hmmm..przyszla pierwsza mala chinka...zmierzyla,zwazyla w ubranku pocingciongala cos w swoim chyba jezyku albo w angielskim (brzmi tak samo) i wyszla...za 5 minut przyszla druga mala chinka (doktor chyba bo ze stetoskopem) poogladala dziecko...podumala....i chciala szczepic..a ja na to HOLA! wyciagnelam kartke z pytaniami,zeby nie zapomniec i musiala niestety wziac sie do pracy :blink: bioderka sprawdzila ok, odruchy sprawdzila ok, ciemiaczko sprawdzila ok, potem chwycila za udo i powiedziala smiejac sie i mruzac smiesznie oczka ...o! duze miesnie to latwo przyjma zastrzyk. Chciala mu podac wszystkie na raz czyli Krzt-blon-tez w 1, hepB (2 wklucie),WZWB(3 wklucie) , pneumo i rota doustnie. Ale ja sie nie zgodzilam. Wzielismy tylko wzwB. Na co pokrecila swoim malym chinskim noskiem i wyszla. Wrocila z zastrzykiem a ja HOLA! prosze mi pokazac co to za szczepionka (nazwa). Chcialam sprawdzic czy ta sama bedzie szczepiony co w szpitalu. Cos pomruczala w jezyku chin-ang i znikla...pojawila sie ze szczepionka. Zaszczepila i tyle....tak wygladala wizyta :lol: A HUbus cala wizyte sie do niej smial...albo z niej bo tak smiesznie mruzyla oczy i wogole...ahhahahahha


teraz przeczytalam ,ze nie pytasz o wizyte tylko o wize...hahahha...ale zakrecona jestem . Sorki. Ja i syn mamy wize turyst. do konca maja. Hubus oczywiscie jest juz obywatelem i ma amerykanski paszport.Na papiery od ojca sie nie doczekam niestety....wiec pozostaje nam zostac tak jak R tutaj. ;) gdybym wyjechala teraz i chciala wrocic za pol roku powiedzmy to raczej by mnie nei wpuscili. Kolezanka tak zrobila i gdyby nie to ,ze miala papiery z kliniki,ze musi leczyc ICH OBYWATELA (bo tez urodzila tutaj syna) tylko w stanach to nie wpusciliby jej.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607279 przez dominia
Ale serio dziewczyny ! Talia mi zanika :dry: to przez to moje zarcie :/ ehh :(
Wogole biodra mi sie zmienily .. Takie jakies inne sa .. Musze sie przyzwyczaic bo juz sie nie zmienia ;)

Jadzia fajna wizyta :) cingciongi najlepsze :D dalas im rade :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607297 przez Alina2408
jadzia nie ma co sie martwic opowiesc o wizycie byla zabawna wiec fajnie sie ja czytalo a hubek pewnie sie smial z tej chinki nie ma co :)

a moja nataszka byla bardzo powazna a pani doktor do niej no powiedz cos chcialabym cie posluchac na co moj marek niewiele myslac wypalil: mamusia jej zabronila rozmawiac z obcymi :P" a sie pani doktor usmiala :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607299 przez Alina2408
dominia mnie w twoim wieku tez sie zmieniala figura z malolaty na kobietke :P a ja dzis odkrylam ze zeby objac cycka musze uzyc dwoch dloni !!! a raczki to ja mam odpowiednie do wzrostu :laugh:




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607366 przez dominia
Alinka bez przesady mam 21 lat wiec figure kobiety juz jakis czas posiadam ;)
A w ciazy biodra sie zmieniaja i pozniej juz tak zostaja :) przypatrz sie swoim tez sa juz inne niz przed :)

Dziewczynki życzę każdej z Was Wesołych Świąt !!! :* spędzonych w gronie rodzinki i tego malego rodzynka na ktorego jeszcze niedawno kazda z Nas z niecierpliwoscia czekala :) pierwsze swieta z Naszymi Skarbami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607368 przez Satine0
Jak mnie teściowa wkurwia...do tego ten okres. Wyobraźcie sobie, że przyjebała się o hustawkę. Bo dlaczego my ją bujamy...a sama kupiła nam jakiś leżaczek/bujaczek i mówiła, że fajnie można nogą bujać. I wyjebała z tekstem, że ona mała będzie po swojemu wychowywać. No kpina jakaś.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607370 przez dominia
Satine niezly ma baba TUPET :dry: ona tak sie Wam we wszystko wpier..... ??? Chyba bym nie wytrzymala i cos powiedziala :/ a z tym wychowywaniem to juz niezle wyjechala :/ M jest jedynakiem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607383 przez Satine0
Dominia No właśnie nie jest...drugi syn z nimi mieszka. Do Szymka wydzwania codziennie od kąd Marysia z nami. Mówię Ci mam dość. I te głupie pytania...czy gaworzy, czy bawić się chce. Tak gada jak stara i bawi się klockami. Ja już od niej telefonów nie odbieram. Ciekawe co w niedziele wymyśli. Pewnie znowu co 5 sekund będzie rączki sprawdzała czy ciepłe. Zlinczuje mnie za to, że cyckiem nie karmie haha jezu ! Jak ja przeżyje ten weekend.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607416 przez jadziatopol
Satine ja pierddziele...ale bym sie wkurzyla! wspolczuje ci serdecznie. Ni ema nic gorszego niz wpieprzajaca sie w wychowanie tesciowa ;) a co na to Szymek?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607423 przez kasia123m
Satine no masakr.tez bym sie niezle wkurzyla..ech..

Moja Tosia czasami przez sen albo pol sen sie smieje na glos...jak to ekstra brzmi..juz niemoge sie doczekac kiedy tak bedzie do ns....nrazie to nawet normalnie sie nieusmiecha...tak jak u Was.zeby swiadomie odpowiadac usmiechem na usmiech.ale czytlam wczoraj ze niektore dzieci tak dopiero jak skoncza 2 mies.bo juz sie balam ze wszystkie wasze sie usmiechaaja a ona nie....
Mlody kurde kaszle bo slysze...niech sie juz wiosna robi bo oszaleje
Brzuch mnie pobolewa od rana...dalej sie ze mnie syf leje.czy tylko ze mnie tak dlugo???dzis mija 5tyg...
Tosia juz sie tlamsi w lozeczku...i purka.M jej nie dal bobotiku...stwierdzil ze to chyba niedziala...zobaczymy jak bedzie bez..
Brat dzwonil..musialam z nim pogadac...i teraz mi zal ze juz nie spie...bo bede niewyspana...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl