BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #641865 przez ola85
Jadzia - powiedz Bartkowi że wszystkie jesteśmy dumne :)
Satine, Monia - zazdrościmy słoneczka, u nas dziś rano była straszna burza :( a do tego nie najcieplej
Satine - spierz go porządnie :silly:
Monia - tak chyba czasem jest że jak ktoś nie może mieć dzieci to robi się zgorzkniały
Marlena - ale mi smaka narobiłaś :blink:
Aga - sny małej nie budzą, ale czasem "gada" przez sen, albo cyca, za to Lidzi zdarza się w dzień czegoś wystraszyć i płacze żałośnie, ale tylko chwilkę



My mamy nosidełko z Womaru, wczoraj je przymierzyłam, ale ja jestem za wąska i ten pas na biodrach nawet po maksymalnym skróceniu jest za duży, będę musiała, go trochę przeszyć. Do tego mała w nosidełku zaczęła płakać, będzie się pewnie musiała przyzwyczaić.
U nas dzisiaj ranek taki sobie, mała tak się najadła, że jak odbijała to zwróciła :( potem zasnęła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641892 przez kasia123m
Ola a te nosidla sa od trzech miesiecy tak?jak szyja bedzie sztywniejsza...ja tez mam jakies chyba chicco...bardzo mi to zycie ulatwi..

Tosia w lezaczku.na szczescie z lewej strony jest ptaszek i na tym ptaszku wieszam lusterko i na sile glowke obraca w ta strone.A wogole postawilam ja tak zeby patrzyla na mnie w kuchni wlasnie na lewo..ciezko idzie.upchalam pieluche po prawej stronie glowy i teraz ma na lewo caly czas i patrzy na kacpra.poswiczymy bedzie git.
mam pytanko czy jak wolacie dzieci po imieniu to obracaja juz glowki?w strone dzwieku/kurde sluch ma dobry na pewno a jak ja wolam to glowy nieobroci.czasami widze ze oczy przewraca w strone dzwieku a glowy nie.czasami tylko glowe obraca.czy u Was wszystkie dzieciaczki obracaja glowe w strone dzwieku?czy jeszcze zawszczesnie?

wygralam ta sukienke..juz Wam pokaze..

kurde pada i pada..burza przeszla i leje dalej..jak ja wyjde na zakupy...i pojde po mleko..teraz by sie auto przydalo..noi musze wykupic kioka godzin jazd..bo mam prawko juz chyba z 10 lat a jezdzic nie jezdze.najgorsze ze po zrobieniu prawka nie jezdzilam i teraz bedzie ciezko.a musze zaczac..mlody do szkoly.jakby sie udalo jakims cudem auto kupic wieksze to cliowka zostalaby dla mnie...



Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641905 przez EURYDYKA
Cześc dziewczyny, czy przygarniecie do swojego grona jeszcze jedną mamę lutową?? Nie korzystałam nigdy z forum, ale zostałam mamą i tak pomyślałam że warto będzie miec jakies bratnie dusze które doradzą pomogą, pocieszą w trudnych chwilach, a i ja postaram się zawsze byc gotowa do udzielania pomocy i wsparcia.. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641908 przez dominia
Eurydyka pewnie :) rozgość się :) opowiedz Nam coś o sobie i maluszku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641916 przez Monia_T
Kasia Igunia od jakiegoś czasu reaguje jak się do niej mówi, obraca główkę i szuka wzrokiem :)

Eurydyka witaj :laugh: Zapraszamy, rozgość się :lol: Widzę, że mamy trzeciego Olusia w naszym gronie :) Napisz coś o sobie i malutkim i pochwal się jak wygląda. My tu uwielbiamy oglądać foteczki naszych dzieciaczków :)

Suzi jak tam Ci idzie z Mikołajkiem? Mam nadzieję, że wszystko w porządku? Odezwij się w wolnej chwili. Pozdrawiam serdecznie :laugh:

No przyznać się, która pozazdrościła mi pogody :blink: Zachmurzyło się i chyba będzie padać...ehh maj... :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641917 przez EURYDYKA
Dziękuję, więc jestem Ola mam 28 lat, żona męża J. :), mamy 2 miesięcznego synka Olka -po mamusi :), mieszkamy sobie w Częstochowie, jak na razie mój synek nie sprawia żadnych kłopotów :) jest grzeczny,ale bardzo ruchliwy :P jest też obserwatorem nazywamy go "radar" - jak noszę go na rękach to obserwuje caały świat i tylko jest prawo lewo prawo lewo :P:) śpi zazwyczaj od 20:30 do 04:00 potem się budzi na "kupę" :P i tak każdego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641919 przez EURYDYKA
Oto mój Olek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641921 przez EURYDYKA
no i chyba mi coś nie poszło z tym zdjęciem ;/;/ jak wstawić zdjęcie ?? pomożecie?
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641923 przez Monia_T
EURYDYKA napisał:

Oto mój Olek :)

Zmniejsz zdjęcie kochana, bo nic nie widać na forum :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641924 przez EURYDYKA
jeeea udało się :) no to własnie OLUŚ :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641931 przez Monia_T
Jaki fajniutki :kiss: Słodziak mały :lol:

Dopisz się do naszej listy tutaj www.zapytajpolozna.pl/120-i-iii/426640-l...c-dzieci/Page-5.html napisz kiedy się malutki urodził, sn/cc, ile ważył, mierzył.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641937 przez sylwia1986
Aga czasem Bartkowi zdarza się obudzić przez sen i albo jęczy albo się uśmiecha, czasem robi różne grymasy.
Teraz przygląda się jak stukam na klawiaturze przygląda się i uśmiecha.

Kasiu mój nie zawsze odwraca się do źródła dźwięku, czasem coś go zainteresuje bardziej, a na reagowanie na imię ma jeszcze duuużo czasu ;) :)

Eurydyka witaj :) nie widać zdjęcia Olusia. Z którego lutego jest Twój synek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641943 przez dominia
Kasia mój Igi odwraca się jak mu się chce :) ja narazie nie panikuje :) wczoraj pytałam koleżankę czy Jej Syn reaguje na swoje imię a ma już 7 miesięcy to mówiła, że jeszcze nie :)

Eurydyka piękny Oluś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641944 przez EURYDYKA
sylwia1986 Olek urodził się 27.02 :) jeszcze raz wklejam fote..
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641950 przez EURYDYKA
dominia Dziękuję wasze maluszki też są piękne - jak każde dzieciątko !!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl