BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #640419 przez sylwia1986
Paula śliczne te Twoje dziewczynki :kiss: też bym była zła :dry:

Natalko niestety nie pomogę z tą logiką :(

Satine udanej majówki u mamy :) my zostajemy w domku. Oby intruz sam opuścił macicę.

Chomiczka kurcze, żeby nikt i nic nie było w stanie pomóc Olusiowi :( :( :( ale lepiej u mamy, niż samej w domku?

Dziękujemy za komplementy :kiss: my już po spacerku, trzeba było zrobić większe zakupy, bo jutro sklepy nieczynne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640423 przez ola85
Pati - daj znać jak tam Marcelek. Fajnie że będziecie ze sobą przez kilka dni cały czas :)
Monia - super że bioderka ok :)
Madlen - wow! 11 godzin :) Moja jak prześpi 6 to jestem szczęśliwa! 5 godzin to już wytrzymuje, ale 6 to święto :)
Dominia - a moja dzisiaj spała do 6,45. Po tygodniu wstawania o 5 to duży komfort i też uwielbia się wykopywać spod kołderki
Sylwia - Bartuś to już duży chłopiec :) Śliczny :kiss: Ja też zrezygnowałam z tabletek, nas gumki nie zawiodły :blink: Może kiedyś bym się zdecydowała na drugie dzieciątko, ale ja tak myślałam o 5 latach różnicy :blink: (choć z tymi planami to bywa jak pisała Monia) Ostatnio mój M gadał z kolegą, którego żona ma wkrótce rodzić 3 dziecko, a oboje są młodsi od nas i ten powiedział mu że chciałby 5 dzieci :ohmy:
Paulaa - śliczne dzieciaczki, a Tobie się nie dziwię że się wkurzyłaś
Satine - oby się to wszystko wyczyściło
Chomiczka - Ty to masz kobieto przeżycia

Nam się nocka udała. Lidziuś zasnęła o 22.30 i spała do 6.45 z jedną przerwą na karmienie o 3.30 :) Rano zrobiłam prasowanie, a mała siedziała w foteliku i mi kibicowała. Rano trochę kichała, no i teraz nie wiem czy brać ją na spacer bo u nas trochę wieje, a i tak bardzo duszno. Ja znowu wyrwałam się do pracy na godzinkę, ale tak żeby mała spała i nie sprawiała teściowej problemu :) Jeszcze teściowa ugotowała dzisiaj obiad więc w ogóle na luzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640565 przez xpatiiix3
Monia super, że u Iguni sprawne bioderka :)

Madlen no to rzeczywiście nie ma sensu zamawiać :)

Alina biedulki, mój tak piszczy już od paru dni.. Ehh najgorsze nad ranem jak mi 4-5 pobudki robi piszcząc ciągle prosto do ucha i dopiero zasypia jak muszę wstać już :P dobrze, że chociaż w dzień masz M :)

Dominia coś o tym porannym wstawaniu wiem, mój ok 5 się budzi codziennie, tyle że ja do szkoły maszeruje na 8 i nie mam się jak wysypiać, a przydałoby się chociaż poleżeć tak w tym łóżku... Ale jaja by były rzeczywiście gdybyś zaciążyła, no ale wiadomo ciężko finansowo by było wyrobić się na dwójkę.

Sylwia dziękujemy :) Bartulek śliczniutki :)

Paulaaa Twoje dziewczynki też śliczne :)

Satine to super, że dobrze mam nadzieję, że szybko się doczyścisz :)

Chomiczka jeju biedny Oluś ;/ oby szybko jemu przeszło to, niestety bywają takie sytuacje, że dzieciaczki mają kolki a nic nie pomaga, mojej mamy koleżanka mówiła, że jej synek też to samo tylko że jak skończył 3 miesiące to inne dziecko, a tak to mówiła, że tak ją to dołowało, że nie wiedziała, czy przez okno wyrzucić czy udusić... w szoku byłam po tych słowach, no ale po takiej rzeźni to się nie dziwię, że psychicznie ciężko... mam nadzieję, że u Was równie szybko minie to :kiss:

Ola pozazdrościć teściowej :) a ja zaraz do lekarza idę z malutki niedługo się odezwę co i jak :)

W końcu długi weekend i odpocznę sobie :D :D :D jestem taka szczęśliwa, że spędzę tyle czasu z synkiem :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640625 przez jadziatopol
Sylwia ale Bartus juz duzy chlopak!!!! sliczny :kiss: buziak od ciotki :kiss:
Monia a nie mowilam? moja sliczniutka ma cudne bioderka :kiss:
Satine oby ci to cos wylecialo szybko ;)
Dominia mi tez bylo niedobrze rano...ale minelo. Tez martwilam sie ,ze moze kolejna ciaza...ale ufff..nie :lol:
Chomiczka Jezu! Ale ci wspolczuje! a probowalas dawac jakies przeciwbolowe w czopkach? serce mi sie kroi jak opowiadasz jak on caly czas placze...zycze wam ze szczerego serca,zeby t juz przeszlo :kiss:
Paulaa Ale Amelka sobie lezy jak krolowa :kiss: jaka juz duza ! i Oliwka sliczna :kiss:

A u mnie koniec okresu...wreszcie. Byl dluzszy bo trwal 6 dni! zobaczymy kiedy nastepny. Ja zawsze mialam jak w zegarku co 28 dni. Mam nadzieje,ze teraz bedzie podobnie.
Hubert zasnal okolo 23-ej i spal do 5..a potem to juz takie dosypianie i meczenie sie. Za to zrobil wczoraj chyba 7 kup ...o 5 rano pierwsza juz. Mam nadzieje,ze dzisiaj juz nie bedzie tak srajdolil jak wczoraj ;)

Dziewczyny, wy pozwalacie ogladac tv swoim maluszkom?

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640630 przez dominia
Paula śliczne dziewczynki :)

Satine, że też ciule po cesarce nawet dobrze nie wyczyszczą :dry: oby szybko to wypłynęło ;)

Jadzia to by była MASAKRA !! dziecko ma 2,5 miesiąca :silly: a tu już kolejne :ohmy:
Mój Ig czasem popatrzy na telewizor ale szybko mu się nudzi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640751 przez [email protected]
Hej,padam na pysk,w nocy Gabryś robi 3-4 kupy i śpię po 3godz z przerwami,jak nie kupa to cyc i tak całą noc,za to od trzech dni nie boli go brzuszek :) mam nadzieję że już tak zostanie

Sylwia Bartula śliczny :kiss:

Dave gratuluję :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640820 przez Marlena1888
hej!

sylwia ale masz słodkiego synka!!!!!!!!

ola widzę że lidzia grzeczniutka! :laugh: :S

chomiczka 3mam mocno kciuki zeby te wszytkie jego dolegliwości usttały! bidulek! :kiss: :kiss: :kiss:

paulaa ale ślicznie amka wygląda w tym leżaczku!! cudna!

a my dziś po szczepieniu filipek tak płakał.. ale to dlatego ze od 6.30 nic nie spal a w przychodni byliśmy ok 12.00. zaraz po szczepieniu nagle zgłodniał i po cycusiu sie ładnie uspokoił :woohoo: teraz juz spokojniutki. mam nadzieje ze bedzie oki!
miłej nicki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640843 przez xpatiiix3
Marlena dobrze, że już po a my ani jednego jeszcze nie mieliśmy... ;/

A dzisiaj byliśmy u lekarza i mnie nastraszyła doktorka, że on ma przepukline... i czy usg miał ja mówię, że tak 4tyg temu a ona aha i koniec gadki zajde za tydzień do drugiej przy okazji się zapytam ale jak dla mnie nic nie ma tam na brzuszku...

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640844 przez Monia_T
Hej

Jadzia my właśnie zauważyliśmy, że Iga protestuje jak się ją odwraca od tv. Dotąd nie zwracaliśmy na to uwagi, ale teraz staramy się nie pokazywać jej telewizji, chociaż jest to trudne, bo u nas zawsze chodzi. Nie mam radia więc nawet muzyka leci z tv.

Chomiczka jesoo jak mi Was żal...spróbowałabym paracetamolu w czopkach na Twoim miejscu. Wszystko byle tylko go nie bolało...

Marlena trzymam kciuki, żeby Fifi spokojnie sobie przespał czas po szczepieniu. Cycuś to najlepsze pocieszenie po tym okropnym wkłuciu :)

Pati pobudka o 5 a później szkoła :ohmy: Dziewczyno szacun :laugh: Ja bym nie dała rady...;) Fajnie, że nacieszycie się sobą w długi weekend.

Ja z lekka wkurwiona, bo małż szanowny po tym jak wróciliśmy od dziadka z urodzin powiedział, że idzie jeszcze do niego na whisky :P Wykąpaliśmy małą, posprzątał po kąpieli, ja walnęłam focha a on skruszony poszedł...muszę go trochę pomęczyć, żeby nie myślał, że zawsze tak może :silly:
Igulka smacznie śpi :)

Przyznam Wam się, że zaszalałam i kupiłam Igusi letni kocyk dwustronny z minky. Jesoo co za luksus! Kupię jeszcze taki materiał i moja mama zrobi nam drugi koc, z jednej strony minky z drugiej mięciutka bawełna będzie :) Po prostu cudo :woohoo:

Chciałam iść dziś do lekarza z tymi pieprzonymi zatokami...ale nic z tego nie wyszło. Pomęczę się jeszcze kilka dni, a później zobaczymy.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640874 przez jadziatopol
Dominia no to bylaby MASAKRA :lol: moja kolezanka ma w ten sposob 3 corki....2 nawet z jednego roku. Co roku rodzila ! szok! teraz maja 16-15-14 i mowi,ze niedlugo ja odwioza do wariatkowa :silly: a ja je uwielbiam :lol: najlepiej podobno z okresem...caly miesiac jest miesiaczka w domu...bo jak nie jedna to druga potem trzecia i ona sama tez...pracuje na podpaski ;) i do tego jest sama bo maz jej zmarl 7-8 lat temu.
Patiii a co z ta zoltaczka u Marcelka?
Monia ja nie wlaczam wogole tv bo z kompa puszczam music...ale zapytalam tak bo dziewczyny pisza ,ze teledyski ogladaja dzieciaki...wiec zaczelam sie zastanawiac. Radek tylko rano wlacza wiadomosci o korkach w tv no ale my wtedy jeszcze spimy a tak to tv u nas nie dziala. heheh....z tym fochem to niezle. I dobrze..niech nie mysli,ze pochwalasz :lol:
Marlena oby Fifi przespal spokojnie :kiss:


a ja ...madra matka wzielam Hubka wczoraj na spacer w poludnie bez kremu z filtrem...a slonce niezle prazylo. Oczywiscie zawsze go trzymam w cieniu ale w cieniu tez opala. Balam sie ze go przysmazylam...ale ufff...cale szczescie nie. Jutro jade kupic kremik z filtrem 50. bo tutaj w mojej miejscowosci nie ma. Od wczroaj jak Hubus lezy na pleckach i podnosi nogi do gory (od niedawna mu sie to podoba) to przekrzywia je na prawa strone...moze miesnie brzucha po prawej ma mocniejsze...ale niepokoi mnie to. Czy wasze maluszki tez maja taka ulubiona strone? Bo jezeli chodzi o spanie i inne czynnosci to ma po rowno..ale jak nogi podnosi to przekrzywia cialo w prawa strone. Nie mam sie kogo tu zapytac....ostatnio na wizycie to godzine meczylam mojego lekarza pytaniami .....a on cierpliwie odpowiadal..a na koncu powiedzial,ze my w Europie przesadzamy ze wszystkim. On sam pochodzi z Austrii i jego rodzina i zawsze sie z nich smieje jak ciotka mowi do swojego siostrzenca ubierz kurtke bo sie przeziebisz! to dla Amerykanow jest smieszne....wiec jak zapytam o to to mnie juz chyba wysmieje...bo wg niego jest wszystko w porzadku i tylko wymyslam ;) ale jest na tyle elegancki ,ze mi tego wprost nei powie

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640888 przez Monia_T
Jadzia ja chciałabym uchronić Igę od telewizji jak długo się da...ale jak pisałam jest to trudne. Wyjdzie w praniu czy mi się uda, a ta mała cwaniara już chce oglądać... :silly:
Amerykanie rzeczywiście bardziej lajtowo do wszystkiego podchodzą. Może to czasami i dobrze...
Iga też podnosi girki i cieszy ją to, ale robi to prosto, ewentualnie buja sie raz na prawo, raz na lewo. Rozkłada je też jak żaba, ale symetrycznie. Od czasu problemów z bioderkami zwracałam uwagę czy coś jest nie tak.
Za to mam wrażenie, że będzie leworęczna...zawsze lewą rączką najpierw próbuje złapać zabawkę czy coś innego a prawą sobie tylko pomaga.

Ciekawe, która pierwsza z wątku zaciąży...jest nas tyle, że jakaś wpadka pewnie się przydarzy. Tfu tfu...oby nie :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640896 przez Alina2408
dominia u nas tez tak kiedys bylo ze mala sie wysyppiala o 5 a teraz okazuje sie nie moj maly spioszek chwile pogaduli i sie posnieje a pozniej po karmionku zasypia smacznie chcoaiaz mi nigdy nie przeszkadzaly pobudki o takiej porze...

monia moze to skok...

natalka bedzie jeszcze 7 :)

sylwia dziekuje w imieniu m prawda taka ze wrocil skonany ale to pomoglo mu definitywnie zakonczyc wspolprace z tyranem i jak zapytal sie o kase za malowanie sali ktore robil w weekend po nocy i ten mu z laska ze moze mu zaplacic 30 zl to marek poprostu wstal i wyszedl :):) szkoda ze nie widzialam miny tego trepa teraz m bedzie pracowal nocki a w dzien razem dopoludnia bedzie odsypial ale popoludniu albo bedziemy sie w trojke bawic albo ja spokojnie bede mogla korki dawac no i weekendy wolne albo platne ekstra :)

dominia i takie przypadki sie trafiaja :) przeciez guma nie daje 100% :P:P

paula masz takie cud dziewczyny to co sie denerwujesz :):)

satine moze wylezie ten babol...

chomiczka cholerka a moze to jakies podloze psychologiczne jest u twojego malucha...

jadzia u nas tv bylo latwa metoda zmobilizowanie malej do odwracania glowki w dobra strone no i czasem jej pozwalamy podgladac ale to zazwyczaj rano pozniej juz nie...

marlena tzymamy kciuki za poszczepienny spokoj...

jadzia u nas tez tv z rana jak kawa jest i tvn 24



no wiec w skrocie mozecie mowic mi blondi choc przypomonam na razie tweety ale juz blizej blond :):) zdjecie moze jakies jutro bo dzis jeszcze mylam leb tym smiesnym niebieskim szamponem wloski zeby te zolc nieco zniwelowac :)::) i leb mokry jeszcze... najwazniejzsze ze wlosy nie wypadly i sa mocne szok...
po drugie moj kluseczek dzis tak cudnie sie zachichotala nie wiadomo dlaczego ciotka miala ja na rekach ja sie odezwalam a ona sie zachichotala akurat jak m sie budzi z drzemki alez sie ucieszyl :):) a mowilam juz ze wczoraj zamiast lezec na brzuszku na przewijaku zaczela powoli pelzac??? glizdus... no i dostalam dzis becikowe no oczywiscie nie obylo sie od czterokrotnych spacerow a bo to pani nie ma bo to pani jest ale kasy nie ma... bo to pani jeszcze w banku a generalnie mialam isc po decyzje o przyznaniu do pokoju 7 tam sie okazalo ze to chodzilo o 6 a jednak pozniej nie bo 4 ale tej pani nie ma to mi pani inna da ale nie ma decyzji nosz kurwa mac... ale inna rezolutna pani po tym jak sie milo przywitala ze mna kierowniczka tego grajdola a prywatnie pani sasiadka z bloku obok tez psiara :) to w koncu jakas pani mowi ze w sumie to decyzje moge odebrac przy okazji spacerku a kase dostane dzi :):):) no i jedziemy 3 do tego ciechocinka wprawdzie skrocil nam sie troszke dlugi weekend ale jedziemy razem ja m natka i mame zabieramy po drodze....a no i spalismy w nocy od 19 do 5.40 bez przerwy :):) a wszystkie sprawy moglam dzis zalatwic dzieki temu smiesznemu nosidelku :):) jakie to wygodne a natusia zasypia zaraz po wyjsciu na dwor :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640904 przez Alina2408
jadzia nataszka nozki uklada rowno rozkraoczone chociaz kopie nieraz nimi jak szalona i bardziej kopie prawa nozka za to tak samo jak u moni lapac chce lewa raczka ale to ma po mnie ja jestem dwunozna i dwureczna




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640909 przez ola85
Jadziu - moją bardzo interesuje tv. Na ogół nie pozwalam, chyba że jest bardzo marudna i nie mam innego pomysłu.
Dominia - na pewno nie jesteś w ciąży :blink:
Aga - współczuję tych nocy, też to przeżyłam i wiem jak to jest, za kupką jest karmienie, podczas karmienia kupka, przewijanie=rozbudzanie, noszenie i mało czasu na sen. Oby u Gabrysia było to jednorazowe
Marlena - jak pierwsze szczepienie poszło dobrze, to drugie też powinno :) trzymam kciuki by było ok :) no to zaczęłaś na forum drugą turę szczepień, my mamy końcem maja
Pati - moja miała malutką przepuklinę pępkową i ładnie zeszło :)
Monia - oby ten karat Ci wreszcie odpuścił, ja na mojego M na ogól narzekać nie mogę, ale przed chwilą ja usypiałam małą a on siedzi przed telewizorem, też muszę strzelić focha :blink:

aaa jeszcze ostatnio pomyślałam, że wkrótce pojawią się mamusie luty 2014 :) A my już będziemy stare wygi :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640914 przez Monia_T
Alina pokaż się w tym blondzie!!!!!!!!
Iga też zaczęła się tak głośno śmiać i chichotać kilka dni temu. Pierwszy raz jak m jej śpiewał...oboje mieliśmy wtedy ubaw. No ale nasze dziewczynki równo urodzone to tak samo się rozwijają :)
Porażka z tym szefem m...nawet tego nie skomentuję. Cieszę się, że będzie miał normalną pracę i czas dla Was. My nadal rozważamy wyjazd do Ciechocinka, w sumie jedyną niewiadomą jest moje samopoczucie. Jak trochę wydobrzeję, albo chociaż głowa nie będzie mi tak pękać to pojedziemy. W razie co zadzwonię do Ciebie :lol:
A i gratuluję becikowego :woohoo: Ja wstyd się przyznać jeszcze nie złożyłam papierów :P Nie żebym zamierzała odpuścić szanownemu państwu tego tysiaka o nie! po prostu nie mam kiedy. Ale może w przyszłym tygodniu w końcu tam dojadę :blink:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl