BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #642744 przez gabilee
paula obiecuje sie poprawic :D
ale w dzien ciagle gdzies jezdzimy z Leosiem i wieczorem juz marze tylko o kapieli i lozku :D

Sliczne wszystkie dzidzioszki :) slodziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642751 przez Martyna
Dzień dobry :)

u nas nocka ok, teraz Robercik znowu spi w wozku przy drzwiach balkonowych. Za oknem szaro i deszczowo.

Ja właśnie przygotowuje mięso a M zrobi kopytka. Przychodzi dzisiaj do nas mój brat który będzie chrzestnym :) w ogóle jak się dowiedział ze Robercik się urodził to w godzinę cały bank w którym pracuje wiedział :)

Jadzia Hubi przystojniak :) i jaki już duży

Monia Iga śliczna :) ale piękna parę tworzą :)

Pati super ze już jest decyzja :) odłóż trochę na później ale zrób też sobie jakaś przyjemność :)

Eurydyka wiadomo :) mój chrześniak też Oluś :) my jak jest brzydka pogoda i nie wychodzimy to usypiamy Małego w wozku ale w nocy spi ładnie w swoim łóżeczku i nie ma z tym problemów. Też się zastanawiam jak to będzie później jak będzie musiał spać w ciągu dnia a gońm już nie będzie bo będzie spacerówka. Ale zobaczymy :)

tak trzeba coś ustalić odnośnie zdjęć :) może tak jak zaproponowala Alinka 10 i 25?

Gabi to miłego spacerku :) nad morzem pogoda lepsza niż u nas. A Leos jaki już duży :) ja też nie mogę w to uwierzyć. Niedawno były nasze dzieciaczki w brzuszkach a teraz niektóre już 3 miesiące maja skończone :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642757 przez Monia_T
No właśnie, zapomniałam napisać:

Igunia skończyła dziś 3 miesiące!!!

Niektóre mamuśki opierdzielają się ze wstawianiem zdjęć :P

Ja nie przyzwyczajałam Igi do spania w wózku, bo dziecko szybko rośnie a odzwyczaić jest baaardzo trudno. Mała od początku śpi wyłącznie w łóżeczku :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642762 przez Marlena1888
hej!
Monia ślicznie wygląasz a malutka cudna!!:)jakie ma śmieszne fajne włoski! ;) KURCZE ZNOWU JAKIAS BAKTERIA :unsure: WSPÓŁCZUJE! zdróweczka i kuruj się !!

jadzia, Fifi też tak się wygina czasem, ale go prostuje. :laugh: teraz już coraz rzadziej się tak krzywi. a z tym obracaniem to wydaje mi sie że może to być przejsciowe.:kiss: :kiss: słuchaj na to ma jeszcze czas :blink: :silly: Hubek silny chłopaczek, na pewno wszystko oki :woohoo: ale śliczny! rośnie niesamowicie!

Suzi ja w 1 mies karmiłam z jednej na każde karmienie, ale teraz już jedna to za mało :lol:

patii fajny pomysł,:) możemy podziałać:) ale by było fajnie ze spotkaniem! ale super że przyznali Ci te pieniążki!!!ee to teraz będziesz spokojniejsza:) hi udanych zakupów! :lol:

Eurydyka, Olek słodki!
,
Martyna super pomysł! więc mój skończył 3 miechy i pora cosik zgrać z tel na komp. :blush:

satine jakie malutka ma oczyy śliczne, takie duże! fajniutka! mój szkrabik też wcina paluszki! ostatnio mieliśmy ubaw bo tak cyckał piąstkę że cały palec wskaz. czerwony!

pliszka nosideło świetne ale kurcze cena odstrasza.. :huh: ;) ale wyglądacie bosko,')

Kasia sukienka śliczna! anie mój na imię nie reaguje, myślę że jeszcze trochę.. a na dżwięki szybko zaczął reagować, ale każde dziecko jest inne;P

Alina cieszę się że rodzinka w komplecie i więcej czasu spędzacie razem :silly: fajne nosidełko :side: KOLOREK REWELACJA! widze naturalnie jasne wł miałaś ale JAKIE DŁUGIE!!! BARDZO Ci pasują takie jasne. cieszę się ze mi pomożesz :silly: zaraz Ci napiszę na priv :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

a u nas oki, Filipek grzeczny, wczoraj tylko ok 21.00 płakał ze zmęczenia chyba. wczoraj miał taki dzień że praktycznie co godz chciał jeść.. chyba faktycznie jakiś skok rozwojowy.no a dziś już mam więcej pokarmu i najada się z jednej! :lol: w nocy spał ok 6 godz przerwa na jedzonko i potem ok 2 godz. spał :silly: czyli fajnie:P
wczoraj M pomalował naszą kuchnie na kolor soczysta gruszka:) ale fajna wiosna wkroczyła hihi :) dziś świętujemy, ale pogoda kijowa.. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642779 przez ola85
Alina - świetnie że M układa się w nowej pracy. My mamy to samo nosidełko :)
Pliszka - ślicznie wyglądacie :) Szczęśliwa mama i zadowolony Oluś w nosidełku :)
Monia - no to Cię wzięło choróbsko, ale antybiotyk na pewno szybko pomoże :)
Eurydyka - moja mała też płacze przy czapce
Później dopiszę resztę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642796 przez Madlen
Marlena ta kawa wygląda baardzo smakowicie..

Spotkanie- superpomysł. Uważam, że realne, wystarczy chcieć. I zabrać rzeczy niezbędne dla dziecka.

Paula 3 miesiące powiadasz..

A mleko Bebilon 1 nadal w Auchan po 43,30. Kupiłam też pampers active 70 szt za 37 zł. Lepsze od Dady.
Kupujecie Pampersy niemieckie Baby Dry ? Słyszałam, że lepsze. Gdzie zamawiacie?
Jadzia Ty chyba pisałaś o nich?

Adaś czasem też jęknie przez sen, a czasem się uśmiecha :)

Monia bidulko, to się nacierpisz :(
Ciekawe to co piszesz o "stronach" dziecka.
Wczoraj byłam po 8 w Auchan i już było dużo ludzi, a potem podjechaliśmy ok 15 to masakra, uciekliśmy i pojechaliśmy do Lidla.
Pięknie wyglądacie. Ile godzin trzymasz Igę w foteliku na spacerze?
Zastanawiam się jak długo można.
Wszystkiego naj dla Iguni, pierwszy kwartał za nią :)

Kasia tylko czasami odwraca głowę w stronę dźwięku.
Piękna sukienka.
Tarczyca nie ma wpływu- gdyby miała to niedonosiłabyś ciąży..

Eurydyka witaj u nas :)
Bardzo ładny synuś.

Suzi a ćwiczyłaś gdy tak schudłaś?

Alina ładne to nosidełko.
Fajnie, że tak się u Was poukładało :)

Pliszka promieniejesz :) Nosidełko super dizajnerskie :)

Kasiu piekny sen. To znak, że powinnaś być szczęśliwa, bo masz opiekę nad swoją rodziną.

Satine to muszę się rozejrzeć na tablicy. Marysia śliczna Twoja kopia.

Jadzia dlaczego mówiłaś do syna po angielsku? Planowałaś wyjechać?
A Ty masz FB?
Buźka dla Hubiego :kiss:

Gabilee ale Cię dłuugo nie było! Adas też "gada" nad ranem :dry:
Cudo faktycznie cudne :) Urosło dużo.

Pati zakładasz jeszcze kombinezon?
A sama nie możesz pieniędzy przechowywać? Babcia nie musi wiedzieć ile masz ;)

Eurydyka myślę, że powinnaś go już usypiać w łóżeczku. Bo potem nie będzie chciał.

Ostatnio ćwiczę- mam duzo kg/cm do zrzucenia, w nic nie wchodzę sprzed ciąży i wyglądam jak w stanie błogosławionym, miesiąc 3-4.
Dosiadłam rowerek stacjonarny, zajechałam go i dałam do reklamacji.
Biegałam po lesie też. Ale to mało. Wytrzymałam 20 minut, a wiadomo, że tłuszcz spala się później.To wymyśliłam sobie siłownie niedaleko domu.
Nie było tak łatwo się wybrać. W Decathlon najpierw kupiłam legginsy i bluzkę ( z promocji oczywiście, mam nadzieję, że wkrótce będą za duże)
Wczoraj wyszłam na siłkę 1 raz. 1.5h ćwiczeń. Szok. Zapomniałam o bożym świecie. :ohmy:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #642798 przez sylwia1986
Satine piękna Maryś, to oko niepowtarzalne :cheer: :) z tym Twoim M to śmiesznie, chciał się wykazać, nie poszło :blink: :S

Gabilee a w Ustroniu w górach byłaś? Ja pracuje w Ustroniu, no teraz nie bo macierzyński.

Monia u nas też czapka wróg numer 1 :silly: Igunia śliczności. Mamy taki sam fotelik w tym samym kolorze. Pięknie wyglądacie na spacerku.

Pati to się troszkę odkujesz finansowo ;) ale masz racje, lepiej trzymać te pieniądze racjonalnie.

Jadzia u Was upał a u nas zimno i leje i też ciężko się wybrać na spacer, no nie dogodzi się nijak z tą pogodą :blink:

Eurydyka też z własnej wygody nauczyłam usypiać Bartka w wózku i w dzień i w nocy, w zasadzie łóżeczko robi za plac zabaw, bo tam są miśki karuzelka i mata edukacyjna, nie wiem co to będzie później.. :huh:

Gabilee buziole dla Leosia z okazji ukończenia 2 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:

Monia, Alinka a Wam księżniczki 3 miesięcy :kiss: :kiss: :kiss:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #642808 przez gabilee
Leoś dziekuje za komplementy :D

sylwia dla Bartusia rowniez buziolki sa w tym samym wieku :D śliczny Bartus :D
a tak w ustroniu w gorach :) tydzien bylam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642824 przez Marlena1888
Gabille cudny Leoś!!!! jak on urósł!!!

Sylwia Bartuś słodki do schrupania i jak ładnie trzyma główkę!

fajna sprawa z tymi zdjęciami, troszkę to mnie zmotywowało do wstawienia zdjęć :laugh: 2 dni temu Fifi skończył 3 miechy! więc dodaje ostatnie obrazki! ;)


a wiecie co, przed chwilką Fifi śmiał się z M w głos!!!!! udało mi się troszkę nagrać, ale nisamowite uczucie! aż się wzruszyłam,!

ps, jak wy dodajcie kilka zdj naraz? w jednym poście? ;P
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642828 przez Marlena1888

Fifi na brzuszku coraz bardziej lubi leżeć :) a wcześniej 10 min max a teraz już tak trzyma sztywno główkę z 5min nawet mu się udaje! szok :)siłaczek mały! a obraca sie codziennie na dwie strony na którą mu się uda:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642835 przez gabilee
marlena musisz edytowac i wstawic jeszcze jedno zdjecie tak jak wstawialas pierwsze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642836 przez gabilee
sliczny Fifi :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #642837 przez gabilee
a tu Leon miesiąc temu przez sen przez przypadek wlozyl raczke do kieszeni :)

a tu dwa tyg temu :) moje duze stópki slodkie
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #642938 przez [email protected]
Dzień dobry :) nocka nie bardzo,od 2.30 do 4 na cycu,o 5 cyc i o 7,nie wiem o co chodzi :unsure: w dzień chcę mu się spać ale tylko przy mnie,budzi się w kołysce :dry:

Gabile super zdjęcie jak Leoś trzyma rączkę w kieszeni :)

Marlena ostatnie zdjęcie Filipka jakbym Gabrysia widziała :)

Sylwia Bartuś bardzo ładny chłopczyk i jak super główkę podnosi :)

Monia Igi paróweczki fajniusie :lol: do całowania :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #642976 przez buziaczek18
witajcie ,my już wreszcie po szpitalu,lezałysmy 3 tygodnie masakra jakaś ale już jest oki ,nie mam czasu na wszystkie posty więc napiszę krótko ,wszystkie maluszki słodkie,witam nową mamusie,sliczny Oluś,witam Suzi,i maluszka,wszystkie maluszki słodkie i jakie już duże,buziaczki od Zuzi dla wszystkich a wszystkiego najlepszego dla Jguni,Nataszki,Olusia,z okazji 3 miesięcy ,mam nadzieję że o nikim nie zapomniałam ,u nas Zuzia rosnie jak na drożdżach ,zjada już po 160 ,dolegliwosci z brzuszkiem ustąpiły,smieję się już w głos,gaworzy po swojemu,jest już taka fajna ,oto Zuzia....Nie mogę wrzucić cały czas wyskakuje mi ERROR 500 , :( :( ,uciekam bo do pracy idę na 15 do 20 dzisiaj,,,,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl