BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #640917 przez jadziatopol
nozki tez rowno rozklada....jak zabka...ale chodzi mi o to...jak lezy na pleckach i podnosi rowno obie nogi razem prawie wyprostowane (jakby cwiczyl dolne partie brzucha) to wtedy przekreca bardziej na prawo. Bo jak kopie czy podnosi nozki zgiete to rowniutko wychodzi. Ja tez sprawdzam w ten sposob bioderka...ale od 2 dni zaczal podnosic obienogi wyprostowane i rownoczesnie do gory jakby brzuszki cwiczyl i c=za glowe...ale na prawa strone....i tu sie zastanawiam czy to ok.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640925 przez Monia_T
Jadzia taką kołyskę robi? Iga tak próbuje, ale nie zauważyłam, żeby wtedy przekrzywiała się na bok...przyjrzę się jutro i dam Ci znać :)
Na pewno wszystko z Hubim w porządku! Nie martw się mamuśka, Hubcio to śliczny, silny chłopiec i wyrośnie prościutki jak strzała :lol: Mój zięciunio w końcu, wiadomo, że jest idealny :woohoo: :silly:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640935 przez Alina2408
monia jutro bo achne jeszcze hehehe tak jak pisalam jedziemy w piatek i bedziemy na pewno do niedzieli a fajnie jakby nasze gwiazdy sie poznaly w realu :) idz po becikowe fajnie tak odebrac tysiaka :):) szczegolnie jak u nas sie posypalo z kasa... praca m ciezka ale z perspektywami wiec juz o niebo lepiej... i bez tego ciula jak to sie mowi na slasku :):)

jadzia moja kiesys jak ja kladlam na brzyszku to bujala sie na prawa strone tak leciala troche ja pozniej podtrzymywalam i teraz ladnie lezy takze moze poprostu ktoras strone ma silniejsza i dlatego taki efekt :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #640946 przez jadziatopol
dzieki dziewczyny :) :kiss:
Monia :kiss: :kiss: :kiss: taka wlasnie kolyske :lol: popatrz prosze :)
Alina blondzik masz? jej...kiedy ja bede miala blondzik taki jasny :(

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640961 przez Monia_T
Spadam spać :)
Miłej nocki dziewczyny :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #640968 przez jadziatopol
Monia milej nocki :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641034 przez jadziatopol
Ola ja dzisiaj mojemu wlaczylam na chwilke kaczora donalda i tak sie smial ,ze hej! :lol: my to juz stare matki ...rzeczywiscie :blink:


Dziewczyny...wiecie jakie zadanie mial moj syn do wykonania. Coraz bardziej mi sie podoab ta szkola. Mieli sie dobrac w pary i przygotowac broszurke o szkodliwosci brania narkotykow. Kazda para miala inny narkotyk. Moj Bartek mial marichuane. Czas przygotowania to tydzien. Opracowanie graficzne zajelo i m 4 dni....i powiem wam,ze jestem pod wrazeniem ...myslalam,ze to z ulicy przyniosl. Pieknie zrobiona broszurka...otwierana....genialna. Jak go poprosze to druknie w szkole jeszcze jedna i zrobie fotke. Ta szkola jest super. Nikt tuaj nie pali papierosow. To jest fe i wogole obciachowe. Ale niestety za to pala trawe...heheh. No ale z dwojga zlego to trawa przynosi mniej szkod niz nalogowo palone fajki ;) tu kazdy pali maryche. Na plazy zakochane pary przychodza...rozkladaja kocyk i wyciagaja skreciki :ohmy: z auta ktore wyprzedza cie na drodze unosi sie won palonej trawy....szok! No ale wracajac do tutejszej edukacji to jestem zachwycona zadaniami,ktore im przydzielaja i podejsciem nauczycieli do uczniow. ...a i jestem mega zadowolona rowniez z ilosci godzin sportu jaki maja w szkole. WF maja 3 razy w tygodniu po 2 godziny...w jednym miesiacu jest to tenis, w drugim football amer., w trzecim basen, w czwartym bangbington....urozmaicaja im jak tylko moga i super. W ten sposob Bartek polubil zajecia fizyczne i bardzo schudl. :lol:


Zycze Wam kochane moje milego i slonecznego dnia :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641041 przez Alina2408
jadzia bo ja poszlam po calosci... wybielilam wlosy :P

jadzia slonca brak tylko deszcz... ja tez swim dzieciakom robilam pogladowe lekcje antynarkotykowe i ogolnie uzywkowe... ale moja dyrekcjaa nie byla zadowolona dopoki nie okazalo sie ze trzzeba bylo to zobic bo takie wyszly priorytety z kuratorium i jako jedyna mialam racje :P:P




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641045 przez Alina2408
a to foto sorry za robocza wersje na poczatek pierwsze odbarwianie klaczkow...

a tu juz lekki blond


i cos dla smichu :)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641058 przez Paulaaa
Hej :)

Kurde blaszka! Majówka a tu deszcz leje i zimno jak cholera!! Miałam sobie umyć okna, wieczorem chcieliśmy grila zrobić i doooopa :angry:

Poleciałam wczoraj do pediatry, bo uroiłam sobie, że dziecko mi głowy nie podnosi jak leży na brzuszku. :lol: Babeczka mnie uspokoiła. Pow. że Amcia ma dopiero 9 tyg. i ma jeszcze czas na sztywne trzymanie głowy. Jak ją położyła u siebie w gabinecie na przewijaku to skubana ładnie trzymała głowę. Jakiś 3-4 minuty. :) Pediatra powiedziała, że wymyślam. I mam nie oczekiwać, że 9 tygodniowe dziecko będzie leżało godzinę na brzuchu z głową w górze. :silly: A i jeszcze powiedziała, że buzia jest ładna. I za jakiś czas muszę kupić małą puszkę zwykłego Bebilonu i jej podać i zobaczyć czy znowu ją wysypie.

Dziewczyny co polecacie na ciemieniuchę?? Małej wyszła i to spora. Smaruję godzinę przed myciem oliwką potem wyczesuje ale rano znowu jest :angry: :angry:

Alinka supr z tymi włosami. :) A zdjęcie Nataszki haha WYMIATA :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641062 przez Alina2408
paula ja to czesamal godzinami jak mi tylko wychodzila wyczesywalam i juz kilka razy dziennie z tego co wiem to bardzo istotne ale dominia walczyla z ciemieniuszka taka juz strupkowata chyba...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641068 przez Monia_T
Hej

Wyspaaałaaam się :laugh:

Alina ale zmiana z tym blondem :ohmy: Fajny kolor :) A Zdjęcie małej boskie :lol: :lol: :lol:

Paulaa podobno Head&Shoulders świetnie działa na ciemieniuchę. U mojej koleżanki pomogło. Miałam z tym kłopot przy Kini, u Igi odpukać póki co się nie pokazało :)

U nas pogoda ok. Nawet słoneczko się pokazało, mogłoby tak zostać :)

Iga dziś od rana chichra się tak głośno :lol: Mówimy do niej z m a ona aż zanosi się od śmiechu :woohoo: Normalnie z dnia na dzień postęp, ale szybko się dzieciaczki zmieniają :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641075 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Zapowiadali piękną pogodę na majowy weekend na południu Polski, a póki co dżdżysto i 10 stopni.. M poszedł na budowę, o 14 na mecz i znowu na budowę bo jednak dziś przyjedzie fachowiec oglądać i wyceniać. A ja znowu sama, myślałam że chociaż na mecz pójdziemy razem, ale jak pogoda się nie poprawi to chyba zostaniemy w domku. A noc boska, Bartek zasnął o 21 a wstał na pierwsze papu o 4 :cheer: i dobrze, bo rodzice troszkę poharcowali i kładliśmy się z przeczuciem że za 2 godziny pobudka :blush: :blink:

Marlena po szczepieniu będzie dobrze :) my drugą dawkę mamy 28 maja.

Monia co to za fajny kocyk? My mamy jeden z polarku a drugi z mikrofibry, a o takim jak piszesz, pierwsze słyszę.

Jadzia ja w ogóle nie mam telewizora :lol: tylko radio i laptop, który cały czas jest włączony a Bartkowi zdarza się czasem na niego zerknąć, ale nie interesuje go to zbytnio. Też wydaje mi się że tu do wielu spraw podchodzi się zbyt drobiazgowo, rodząc często tylko niepotrzebny stres.

Monia ja obstawiam Pliszkę :lol: ale dla niej będzie to szczęście a nie wpadka ;) :side:

Alina 30zł? co za cep, myśli że murzyna sobie znalazł do pracy.. Dobrze, że M się od niego wyrwał. Gratulacje becikowego, mi już przyszedł przelew na konto, będzie jak znalazł na pierwszą impezę dla Bartula - chrzest :lol:

Jadziu z tą szkołą inny świat, super.

Alina ale Ci cyca pokręciło :lol: powiem szczerze, że bardziej mi się podobasz w brązie :)

Paula hehe Amka dobra, w domu jej się nie chce a u lekarza udowodniła że potrafi :lol: :lol: :lol: co do ciemieniuchy dużo osób poleca olejuszkę, choć osobiście nie testowałam.

A gdzie Gabi, Princess i Katarinka ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #641079 przez [email protected]
Dzień dobry :) 4 godz snu,dobre i to.Przewijam Gabrysia w nocy a tu tylko mokro,już się ucieszyłam,wycieram go z siuśków a tu sru :ohmy: narobił mi na rękę.Wczoraj byliśmy na usg bioderek,wszystko ok :) mały zalał 2 razy leżankę i darł się na cały szpital :cheer: gorzej niż na szczepieniu.

Alina zamieńmy się dziećmi na nocki :blink: fajny kolorek wyszedł :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #641089 przez Alina2408
sylwia a no pokrecony ten cycek... :P a wloski to taki jasny to moj naturalny kolor jest generanie...

aga no nie wiem z ta zamiana ale mozemy poprosic zeby dzieci sie zamienily zwyczajami ty odpoczniesz a ja pare nocy tez dam rade sie budzic :):)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl