BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #649737 przez xpatiiix3
Chomiczka super, że już Oluś tak się dobrze czuje :)

Paulaa dziękuję za info, o widzisz kurde coś mi umknęło albo już problemy z pamięcią :P Ja pewnie w czerwcu się wybieram najszybciej, no i można by było się spotkać, bo mamuśka z bratem najmłodszym do CZD, a w maju z drugim, a ja pewnie na miasto z młodym na dłuuuuugi spacerek, ale jeszcze się okaże, bo jeżeli mamuśka busem będzie jechać to my odpadamy, małego nie będę ciągnąć taki kawał, a pociągiem to jeszcze jeszcze... także gdyby była taka możliwość to może się kiedyś spotkamy :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649738 przez Monia_T
Ale was dużo z Warszawy :ohmy: fajne spotkanie możecie sobie kiedyś zrobić :laugh:

Chomiczka super, że śpi :lol: Oby aż do rana :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649760 przez michasia
Chomiczka czyli jest duża poprawa z Olkiem? Jakbym się wybierała kiedyś do Wrocławia, to dam znać:) Bardzo lubię to miasto-byłam w zeszłym roku w wakacje, i choć dostałam mandat, pouczenie i zabrali mi dowód rejestracyjny, to jeszcze kiedyś się tam pojawię:)

Macie racje, że nasz dzieci cudowne.
W ogóle tak się bałam, że Ania będzie brzydka, bo jak patrzyłam zawsze w gazecie na noworodki, to niektóre takie niezbyt były...a nasz wszystkie przepiękne.
Nieraz patrzę na Anię i nie mogę się napatrzeć.
A też tak macie, że jak patrzycie na zdjęcia swoich dzieci, to wydają Wam się inne? Mi się Ania na zdjęciach wydaje bardziej pultaśna i łysa niż na żywo, niewiem czemu.

P pojechał do Bydgoszczy na wykład, a ja w ramach walki z kg zrobiłam drożdżówkę (pół z rabarbarem) i takie ciasto zwykłe z rabarbarem. Lubię rabarbar:)

Marlena ale fajnie tak na rybkę iść. Uwielbiam ryby, a je bardzo rzadko niestety.

Monia śliczne te opaski. Jutro jadę na zakupy, to może kupię Ani jakąś ładną.

Jadzia, Monia, ja to chyba się cieszę, że nie mam takich dużych dzieci, bo sama mam bałagan jak zbuntowana nastolatka. Tak się rozejrzałam i koszmar normalnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649773 przez Monia_T
Michasia ja nawet jak w ciągu dnia jak patrzę na Igę to ona co chwila inna...a na zdjęciach to już w ogóle :) Zmieni spojrzenie, minkę, podniesie łepetynkę, położy...i za każdym razem inne dziecko :)

I oczywiście zakochana jestem w niej na maksa :silly: Wiecznie całuję, przytulam, głaskam...matka wariatka :laugh: A ona polubiła całuski i otwiera buziaka, żeby ją całować, tak jak robią małe dzieci. Śmieje się wtedy w głos :)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649774 przez chomiczka
Monia oby do rana :) Twoja Kinia wygląda tak słodko i niewinnie, nie wierzę że tak potrafi zaleść za skóre :P

Michasia
to koniecznie daj znać jak będziesz to chętnie poznamy nasze maluchy :) Wrocław to cudne miasto, nie wyobrażam sobie mieszkac gdzie indziej :) to ładnie Cie potraktowali, mandat - musiałaś coś przeskrobać ;) pewnie parkowanie w niedozwolonym miejscu :P we Wrocławiu niestety z miejscem do zaparkowania nie jest łatwo :P
Mój też papuśnie na zdjęciach wychodzi i też bardziej łyso ;) właśnie mówiłam dziś o tym M.

Patii szkoda, bo misiek superowy :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649789 przez Monia_T
Chomiczka to pozory :silly: Ona do niedawna była bardzo grzecznym, ułożonym dzieckiem, ale ktoś mi ją kiedyś w nocy podmienił ;)

Idę się położyć, miłej nocki :laugh:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649801 przez Paulaaa
Amelka dopiero zasnęła. Od 20 się wiła, kręciła, marudziła.

Jak rano mi pospała 3h tak później już 5 minutowe drzemki. Większość dnia była w samym pampku lub bodziaku na krótki rękaw. O 13 ubrałam ją i postanowiłam wyjść na dwór. Wyszłam na taras, nawet nie doszłam do barierki i się wróciłam. W słońcu było 37C!!

Dopiero koło 17 się wyeksmitowałyśmy na taras. Mała posiedziała na kolach, porozglądała się, ale spać nie chciała :huh:

Wybaczcie, że nie odpiszę każdej z Was, ale lecę ogarnąć Olasa do spania. 22 a księżna nie śpi. Swoją drogą myślałam, że ją dziś uduszę. 5latka a tak pyskata. Wredne i złośliwe to dziecko po mnie :silly: Za bardzo ja rozpieściliśmy bo ''sama i chora'' :huh: :huh: :angry: to teraz mamy za swoje!

Skoro 10 to i Amelkę pokażę :)

Z wczoraj:

I z dziś podczas wietrzenia dołu :blink:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649809 przez xpatiiix3
Michasia ja to nie mogę się napatrzeć, mi nieraz łezka kręci się w oku, że takie maleństwo i moje :D a Marcelek to lubi jak się mówi do niego, że śliczny itd jakby rozumiał haha a tak się śmieje zawsze :D

Chomiczka świetny i w czapce ma dzwoneczke jak prawdziwy Noddy :D

Paulaa Amelka ślicznotka mała, ale chyba bardziej tatusiowa co.? :D

Dobranoc mamusie :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649816 przez Satine0
Michasia Ciasto z rabarbarem <3 tak mi sie chce!!

Jadzia Jeszcze żyjemy obie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649863 przez jadziatopol
Satine hahahha...cale szczescie bo juz sie martwilam :blink:
Paulaa Amelka sliczna :kiss:
Michasia ja tez tak mam....na zdjeciu wyglada calkiem inaczej niz w realu. Tez jestem na maksa zakochana jak nigdy w zyciu. Caly czas caluje ,pieszcze,glaskam...co to bedzie? bedzie taki synus mamusi :ohmy: aaaaaach...ciasto z rabarbarem :P ale mi narobilas smaka!

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649884 przez Martyna
Ale śliczne te nasze dzieciaczki :) karmię i oglądam na komórce :)

ja też non stop całuję głaszcze i przytulam Robercika :) mogłabym go zjeść :)

Michasia też mi się wydaje ze na zdjęciach ma mniej włosów i większe pultynki :)

Jadzia udanego podwieczorku :)

Pati tak ja też mieszkam w Warszawie :) i bardzo chętnie się spotkam :)

Marlena ale miły wieczór :)

Dominia mam nadzieje ze wszystko w porządku i teściowa dała
radę :)

my dziś ruszamy na komunie i do moich rodziców. Trochę popadało ale duszno nadal.

Udanego weekendu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649905 przez dominia
Hej moje kochane :)

Wczoraj wrocilismy przed 22 i juz nie mialam kiedy do Was zagladnac ;)

Tesciowa chyba dala rade ;) chociaz spal jej tylko pol godziny i to wtedy jak pojechalismy :) stwierdzila, ze jest troche rozpieszczony ;) mamy Go w koncu jednego a jak placze to nie bede Go na sile trzymac w wozku przeciez :/ kocham Go nad zycie i szaleje za Nim tak jak Wy za swoimi kruszkami i nic na to nie poradze :) nawet poradzic nie chce :lol:

Pozniej nadrobie reszte i napisze Wam jaki mialam przedmiot haha i co musialam spiewac :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649918 przez drzyzgunia
Hej laseczki :)

U nas nocka bardzo fajna mały obudził się o 2 i 5 mamusia się wyspała :) a teraz dosypia razem tatusiem :) uwielbiam goo jak śpi :) wczoraj przyszła mata edukacyjna dla małego i z miejsca ja pokochał wczoraj siedział na niej godzinę i się bawił samm :) uśmiechał się gaworzył aż w końcu zaczął zasypiać :)u nas w dzisiaj tochę chłodniej w końcu jest czym oddychać :) wieczorkiem planujemy grilla będzie milutkooo :)

Jadzia Hubcio jest cudowny i te ego fryz połączony z uśmiechem do schrupania :)
Michasia malutka cudownaaa i ten kapelusik laleczka :)
Monia chyba pogoda tak wpływa na nastolatki bo moja siostra też narzeka na swoją 13 letnią córeee....Tylko moja siostra ma fajną dewizę życiową ona chowa dzieci bezstresowo...nie ma stresu z powodu dzieci :P podobno działa :) Igusia modelka cudownie jej w opasce...czemu da chłopca nie ma takich ubranek :P chociaż jak była u mnie Paula mogłam bezstresowo oglądać ubranka dla dziewczynek :P a od Bartka też nie mogę ust oderwać ale mój maż też tylko by całował małego tylko on go drapie brodą i mały zawsze się odwraca :P Teraz trzeba kochać całowac, przytulać póki się dają później już nie będą takie skore do całusów :kiss:

chomiczka na pewno najgorsze juz za Tobą teraz będzie tylko dobrze :D Oluś już spi ja prawdziwy mężczyzna :D słodziak :kiss:

POaula Oli ma na ciebie sposoby sama byłam świadkiem mamusiuuuu mmuniuuu każda by wymiękła :D

a to zdjecia z wczoraj

z tatusiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649946 przez sylwia1986
Dzień dobry :kiss: :kiss: :kiss:

Marlena nic się nie dzieje, tyle tych dzieciaczków tu mamy, spamiętać każdego skołować się idzie :lol: :silly: nono kolacja w restauracji, też niedługo będę musiała zaproponować swojemu małżowi :lol: :lol: :lol: Ja dostałam wczoraj ogromny bukiet bzu :blush:

Chomiczka Oluś jaki wyluzowany na spacerku :lol: u mnie też wieczorem był wrzask, leżał sobie na brzuszku i zaczął delikatnie marudzić, ale jak go gibłam na plecy - no armagedon, nawet kąpiel go nie uspokoiła :dry: a i z zaśnięciem też miał problem - bo ciepło było nieziemsko. Spał w samym body z krótkim rękawkiem i przykryty najcieńszym kocykiem, o 1:30 obudził się caaały rozkopany i troszkę chłodnawy, zjadł i spał do 5;30, pogadał,zjadł i spaliśmy do 8 :lol: :lol: :lol:

Monia ja szukałam ostatnio jakiegoś fajnego nakrycia głowy dla chłopczyka, bo dla dziewczynek jest tego mnóstwo i takie ładne- opaseczki, kapelusiki egh :side:

Michasia ja pół dnia bawiłam się z rybą, kupiłam całęgo świeżego dorsza - wyfiletować to, obrać ale wyszła pyszna - nawet mój M który nie przepada za rybami, stwierdził że mu smakowała :lol:

Paulaa Amka kochana taka malusia :kiss: :kiss: :kiss: jak czytam o Kini od Moni i Twojej Oliwce to myślę że za jakiś czas będziemy tęsknić do tych kruszynek :silly:

Dominia jak mamy nie rozpieszczać takich słoneczek malutkich :kiss: :kiss: :kiss:

Drzyzgunia Bartula super chłopczyk :kiss: :kiss: :kiss: no właśnie później się nie dadzą, usłyszymy "weź sie mamooo" :laugh: :laugh: :laugh:

U nas dziś brzydka pogoda, zimno, leje - no cóż w końcu weekend.
Miłego dnia :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #649947 przez drzyzgunia
Sylwia ja też szukałam wczoraj jakiegoś fajnego nakrycia dla maluchów i nic nie ma ciekawego dla chłopców po długim czasie znalazłam to i zamówiłam :D

allegro.pl/chustka-z-daszkiem-bawelna-ch...kol-i3214942141.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl