BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 dni temu #650591 przez Madlen
Gabilee jaki szczęśliwy i piękny. A jakie włoski fajniusie.
Napiszę na priv.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650666 przez xpatiiix3
Madlen o promocji to właśnie między innymi o Tobie myślałam, bo pisałaś niedawno, że bebilon dajesz Adasiowi, a na prawdę świetna promocja :) A Adaś kurde jaki on wielki chłopak :D I wydaje mi się, że chyba tatusiowy :P Ja też mam ochotę się spotkać z Wami wszystkimi kiedyś jakby się udało fajnie by było :) No z tymi łezkami to mało powiedziane ja ostatnio się popłakałam jak się patrzyłam na mojego brzdąca siedziałam gadałam z nim, a taka duma i szczęście jak on co raz więcej umie szok taka mała istotka a tak potrafi zawrócić w głowie :)

Chomiczka ja małego w śpiworek wsadzam ja mam jeden z rękawkami a drugi bez i zależy jak ciepło to zakładam mu jeden albo drugi to nie marznie mi i śpi tylko w tym :)

Gabilee ale fajny Leonek no taki uśmiechnięty chłopiec, słodziak :*

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650670 przez Madlen
Pati tak lubimy Bebilon :silly:
A tak szczerze to słodkie to strasznie :)


Już się nie mogę doczekać aż damy coś gęstszego, zazna innych smaków i kupki przy okazji będą normalne :)

Tatusiowy :angry: To synus mamusi! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650690 przez dominia
spimy sami .. Tatuś sie ululal i spi w kuchni na swoim kawalerskim lozku :)
Jeszcze by mi oparami wódy upil Igora ;)
Ale takiej masakry jak dzisiaj na tych urodzinach chyba jeszcze nie przezylam .. ;)
Chyba jutro obudze sie z 'cipą' pod okiem :/ to bedzie dzielo mojej siostry .. W dzien Wam opisze co sie dzialo :/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650718 przez Marlena1888
hej mamuśki!

wczoraj znowu byłam sama z moim Brzdącem i nie miałam czasu na włączenie kąpa nawet :unsure: ;P

Gabille jaki śliczny Leonek!!!!:)cudaczek:)

Madlen pięknego masz synusia! widzę że podobny do mamusi :) hihi i tak ma być :lol: gratuluje

Monia! ale fajnie już pierwsza imprezka Iguni! spóźnione ale z całego serduszka życzonka dla Igusi! :laugh:

drzyzgunia dzięki za linka i ja skorzystałam i też zamówiłam :blink: :blink: :lol: fajne husteczki :woohoo: a bartus fajniutki! i śliczny uśmieszek ma po mamce hehe bo tak to faktycznie fadersik hihi

patii mój synuś też jeszcze zezuje ale to chyba normalne do roku;P a wczoraj mój to samo! jadłam jajecznice rano i cały dzień masakra jaki smrodek z niego był! trudno było oddychać w pokoju hehe :lol: :lol: skubany :)a wlaśnie najgorzej jak przy cycu puszcza bąki :woohoo: :woohoo: może dziś już będzie lepiej ;P ale fajne obrazki hihi :) uśmiałam się :)what's your super power? hiihi dobre hasło:)

ola, sylwia ja też kocham bez! teraz w kuchni to mus a zapach rankiem zniewala! :silly:

paulla amelka prześliczna! oo chciałabym taką ładną synową hihi

Dominia no też się nie spotkałam żeby w wózku karmić! a ja emisji głosu nie miałam na studiach :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650728 przez Marlena1888
dominia bardzo intrygujący post.. mam nadzieje ze już jest oki... ?

a ja właśnie karmię :) faktycznie bardzo to polubiłam ;) czekamy na m. nocke mieliśmy przespaną od 22 do ok7 z przerwą na amciu ok4.ale dziewczyny jak w nocy płakał od 9..nic nie pomagało. chyba z przemęczenia. oj już mi ręce opadały. ale jakoś usnął przytulony w ramionkach u mnie ..poszłam po prysznic i ledwo wyszłam -slyszę płacze. no to cała mokra cręznikiem w rękach biegnęę.ale jak mnie usłyszał to się uspokoił i ze smokiem zasnął. ale zaraz wypluł i spał bez całą noc.. ehh. :)
ale nasze dzidzie rosną!;) codziennie jakaś zmiana:) a niedawno były to fasolki:) zauważyłam że fifi uwielbia gapić się na tv, jak widzę że się tam patrzy to odwracam go - ale skubany i tak wypatrzy. na macie ostatnio uwielbia leżeć:) szczególnie na brzuszku:P zawiesiłam mu pieluszkę wczoraj i ale miał frajdę, gadał do niej jak najęty! :lol: :lol: a śmieje się w głos coraz częściej:) a ostatnio woli swoje rączki zamiast smoczka;P mamusie a do kiedy będziecie dawały smoka swoim pociechom? :silly:
miłej niedzieli:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650732 przez ola85
Monia - spóźnione życzenia imieninowe dla Iguni :)
Madlen - jaki Adaś jest śliczny :) :kiss:
Gabilee - uśmiechnięty cudny Leoś :) :kiss:

Ja zauważyłam że moja córcia ma jeden dzień taki że w ogóle nie śpi, a potem następny że śpi i tak jej się to cyklicznie powtarza. Wczoraj zasnęła po 23 i wstała 4.40. Ale na szczęście po karmieniu jeszcze zasnęła i tak doleżałyśmy do 6.30. Teraz śpi jak aniołek. I najważniejsze że coraz częściej udaje jej się zasypiać samej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu - 11 lata 6 dni temu #650742 przez drzyzgunia
He :)
Do domu wróciliśmy o zgrozo o 23 :D mały był prze grzeczny jak zasnął o 19 tak spał cały czas obudził się dopiero o 22 na karmienie ::D dał mamusi posiedzieć mój szkrab :D maluch obudził się o 5 zjadł przeniosłam go do nas i śpi do tej pory :D a mamunia się położyła o 2:30 psiapsióła do mnie na noc przyjechała i jak zwykle za dużo tematów a za mało czasu aby wszystko obgadać :P mały się nie długo obudzi na karmienie :D dzisiaj mamusia ma dzień wychodny bez małego tatuś nie był zadowolony za specjalnie ale to ma być dla niego terapia niech wie jak to jest :)

Monia życzonak dla Iguni :)

Marlena Amelka jest już zajęta ;) nie oddam synowej bez walki :blink: :silly: :silly: :silly:

dominika czekamy na wieści ????

Madlen dziękujemy za komplement :D

U tego sprzedawcy sa też tanie opaski dla dziewczynek może któraś się skusi :)

Uciekam miłegooo dzionka dziewczyny :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650755 przez Madlen
Dzięki :)

Adaś nie jadł 12 h :ohmy: Zasnął o 7 i przed 7 rano się obudził !
Niech moje dziecko się nie zmienia :)

Dominia pisz co się stało!

Marlena ja nie odwracam od TV w XXI wieku przed tym nie uchronimy. Żeby takie tylko przyzwyczajenia były jak tv to byłabym szczęśliwa.. Wiadomo nie nonstop..
Ja staram się dawać smoka tylko w sytuacjach awaryjnych np jak gdzieś wychodzimy, ale to na chwilkę tylko.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650762 przez Paulaaa
Dzień dobry! :)

Moja córka jak padła o 19 tak wstała na butlę o 5 rano!!!! Zjadła 150ml i spała do 8! :cheer: :cheer:
Tak mogłoby być już zawsze. :silly:

Madlen, ale Adaś już duży. :kiss: Bardzo podobny do Ciebie! :)

Domina opowiadaj co się stało. :blink:

Drzyzgunia to zaszaleliście. :) Dobrze, że mały dał posiedzieć.

Marlena moja też namiętnie ogląda tv. Nie odwracam jej na siłę. Wiadomo że nie siedzi przed tym tv od rana do nocy... :silly:

Gabilee Leon uroczy! :kiss:

Chomiczka mam ten sam problem. Mała w nocy wkopuje sie pod kołdrę. Dziś A. wstał o 5 dać jej mleko i zdziwiony że jej nie ma. :woohoo: A ona w nogach i pod kołdrą :huh: Pielucha na buzi to podstawa, inaczej nie ma spania.

Pati dzieki za cynk o promocji. Bebilon zakupię na pewno. Wczoraj w realu orginalne Pampersy były po 39.99 :)

Lecę sie ogarniać i chyba jakiś spacerek zaliczymy całą naszą czwórką. :)

Miłego dnia i do wieczora. :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650772 przez Paulaaa
Dziewczyny karmiące mm. Czy podajecie witaminę D3? Ja podaję kropelkę dziennie. Ale ostatnio jak byłam u pediatry to babka pow. żeby nie dawać jej skoro jest na mm, bo D3 jest w mleku i żeby nie dostawała za dużo... :S :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650775 przez kasia123m
Paula ja daje d3...polozna mowila ze trzeba.

Jaki sliczny Adas :laugh:

a jakie Leonek ma wloski :laugh: cudne:)))

Domina co tam sie podzialo?opowiadaj...

u nas dzis max 15 stopni ma byc...nadrobilam wasze posty bo wczoraj nie mialam czasu nawet zajzec.i nie wiem co ktorej mialam pisac.
co do tv to Tosia lubi baby tv...cos w tej telewizji jest...staram sie jej zadko wlaczac ale jak chwilke popatrzy...:0

dzyzgunia super ze spedzials mily wieczor:)

jedzenie nam wrocilo do normy jemy 90-120 6 razy dziennie...wiec dzieki za info o bebilonie..rzeczywiscie bardzo sie oplaca ta paczke kupic...pieluchy w lidlu tez...
pedze sie ubierac...milego dnia wszystkim...
Acha zalatwilam chrzciny w kosciele na 23 czerwca..:)))



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650777 przez chomiczka
Paulaa mi 3 pediatrów powiedziało że dawać wit D mimo karmienia mm. W mm jest bardzo mała dawka wit D - 1.01 na 100ml w enfamilu, a dziecko potrzebuje więcej.
Zby zaspokoić zapotrzebowanie na wit d3 dziecko musiałoby wypić ok 1000ml mleka na dobę, a to raczej niemożliwe.
Tak przynajmniej lekarze mówili mi do tej pory więc ja podaje codziennie witaminę D, a mam w kapsułkach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650780 przez Paulaaa
Ano właśnie. Czyli dobrze, że jej podaję. :) Oliwii podawałam jakoś do 3 roku życia chyba, więc tu mnie babka zaskoczyła z tym, aby nie podawać.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 dni temu #650789 przez Madlen
ja też podaję w kapsułkach. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl