BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 1 tydzień temu #649953 przez sylwia1986
Drzyzgunia dziękuję :kiss: o takie coś mi chodziło, tylko jak się to montuje? Na głowie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649955 przez drzyzgunia
Sylwia powiem ci jak przyjdzie :silly: bo ja też w sumie nie wiem :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649962 przez ola85
Chomiczka - Oluś śliczny, a i mam wrażenie że u Was już lepiej :)
Monia - po Iguni widać że to piękna i duża dziewczynka :) Ja do niej Lidzi nie porównywałam, bo Igunia jest od nas ponad 2 tyg starsza :) Ale z tego co pisałaś to my jesteśmy tego samego wzrostu więc myślę że obie dziewczynki też wysokie urosną :blink:
Michasia - zdjęcia rzeczywiście "przyokrąglają" dzieciaczki, a już najgorzej jak robię zdjęcie małej ze mną. Ja jestem patyk, więc Ona wydaje się okrągła jak bułeczka
Mi strasznie się podoba zapach małej, normalnie jak narkotyk :)
Paulaaa - Amelka śliczniutka :kiss:
Martyna - udanej imprezy :)
Dzrzyzgunia - śliczny uśmiechnięty Bartuś :)
Sylwia - zazdroszczę, uwielbiam bez :)

U nas nocka taka sobie. Mała zasnęła o 20.30, no a kiedy ja wreszcie porządnie usnęłam, to ona zaczęła się budzić. Zaliczyłyśmy karmienie i potem spała do 5. Z małym marudzeniem koło 2 :blink: Teraz od 5 jesteśmy cały czas na nogach i małej nie bierze na sen

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649979 przez dominia
Martynka Robercik cudo !!! :kiss:

Sylwia jak Bartunio słodziak ! :kiss:

Kasia Tosiula boska :kiss: zmienia się laseczka :)

Ola Lidziorek piękny pulpecik :kiss:

Jadzia super, że już po skoku :) U nas Igul już w miarę :) Hubuś przystojniak :kiss: w końcu ma po kim :lol: :lol:

Patii Marcelek miodzio :kiss:

Michasia Anulka śliczna !! :kiss: z Mamusią zdjęci musi być :) :kiss:

Monia Igunia księżniczka w tej opasce, normalnie ekstra !!! :kiss:

Chomiczka Olunio do schrupania, zawsze jest tak super ubrany :kiss:

Michasia niektóre dzieciątka wyglądają jak 'boksery' po porodzie :) są bardzo zmęczone i opuchnięte przez np. długą akcję porodową :) dlatego wydawały Ci się brzydkie :) później wszystko znika i każdy niemowlak jest cudny :)
np. widać, które dzieciątko jest po cesarce a które po porodzie naturalnym :)

Paulaa Amusia już taka duża i wydaje się dłuuuuugaśna :) śliczna :kiss:

Satine jak tam nerwy przy teściowej ??? nie masz ochoty się na nią rzucić z pazurami ? :lol: mam nadzieję, że się babsztyl hamuje :) :kiss:

Drzyzgunia gdzie to nawet aż tak można zedrzeć skórę z Tatusia :silly: Bartek wykapany Ojciec !! :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649991 przez Paulaaa
Hej

U nas nocka spoko. Mała padła o 21.30 o 3.30 mleko i spała do 7.40. :)
Teraz też śpi. Ochłodziło się trochę i od razu lepiej się oddycha.

Muszę dziś jechać kupić sobie buty i małej jakąś chusteczkę na główkę.


Pati, jedna i druga to wykapany ojciec. :) Do mnie są podobne z dołu :silly:
Dominika wszyscy mówią, że Ona długa. Chuda a długaaa. Ciuszki nosi na 62cm więc kruszek :blink:

Wszystkie nasze dzieci są śliczne. Każde jedno bez wyjątku. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #649993 przez Monia_T
Witajcie :)

U nas fajna nocka, nawet się wyspałam :laugh: Wczoraj popadało i teraz jest przyjemne, świeże powietrze.
Igunia we wspaniałym humorze, śmieje się w głos :woohoo: Chwilami sama jest zdziwiona swoim głośnym śmiechem...uwielbiam ją :kiss:

Mój m kwiatów mi nie przynosi :P za to okazuje miłość poprzez poranne kupowanie świeżutkich bułeczek i śniadania i kawkę do łóżka :)

Drzyzgunia Bartuś jakie fajne minki robi na macie, widać, że zadowolony :laugh:
Fajna rada z tym bezstresowym chowaniem dzieci...może kiedyś nauczę się wyłączać nerwy, albo jakieś kolorowe tableteczki zacznę łykać :blink:

Przez to, że mam już taką krzyczącą córkę chyba bardziej doceniam ten czas kiedy Igulka jest maleńka :) Okres niemowlęcy Kini też mnie cieszył, ale nie doceniałam tego tak jak teraz...

Dominia uwierz mi bywają brzydkie dzieci...sama znam takie. Może nie jestem obiektywna, ale to tylko nie moje zdanie...za to nawet te nieurodziwe są bardzo kochane :laugh:

Paulaa Amcia na takiego aniołka wygląda :kiss: A Olka dopiero się rozkręca...poczekaj jeszcze ze 2-3 lata, wtedy Wam pokaże :P

Ola prawda, że Iga ma po kim być duża, ale rośnie szybciej i więcej przybiera niż Kinia w jej wieku, a obie cycusiowe...

Prawda, że dla dziewczynek łatwiej znaleźć jakieś czadowe ubranka i nakrycia głowy :) Ale ostatnio widziałam chłopca w boskiej czapeczce, coś jakby patrolówka, rewelacja :laugh:

O 12 muszę wyjść na chwilę, niuńka z tatą zostanie. Zobaczymy jaka pogoda będzie bo teraz szarawo.

Miłego dnia :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #650003 przez xpatiiix3
Martyna więc jeżeli będę się wybierać to jesteśmy w kontakcie :)

Dominia mówisz rozpieszczony, ja swoje dziecko znowu nauczyłam samo zasypiać, znając życie wrócę do szkoły od jutra i znowu babka mi go rozpieści bo będzie brać na ręcę no stop... ale nie mogę jej tego przetłumaczyć, starczy że wyjdę tylko do toalety i już na rękach u babci bo starczy, że rączkami macha.. ;/

Drzyzgunia masz rację z tym całowaniem :) hehe Bartuś jaki przystojny :D :**

Paulaa eheeh no mój do mnie chociaż z twarzy podobny, bo z dołu to po tatusiu, bez dwóch zdań :D

Monia ja nie chcę się wtrącać, czy coś, żebyś źle mnie nie odebrała, ale może mimo wszystko, że jednak spędzacie czas z Kinią, ale czuje się zaniedbana.? Ja wiem jak to jest jak pojawia się młodsze rodzeństwo w domu i rodzice nie bardzo mają czas na nas, i nie ważne ile czasu by poświęcali i tak jest za mało... Może o to jej chodzi i temu taka zbuntowana jest ostatnio, chyba, że wcześniej się już to zaczęło to nie wiem.. :)

O matkoooo miałam okropną noc o 2.30 ten idiota w drzwi napierdzielał... Bo wrócił z 18stki jakiejś... Normalnie miałam ochotę mu strzelić w pysk, a rano za to muza na full i weź i śpij, na dodatek dzieci drą się pod drzwiami, jakimiś dzwonkami dzwonią, więc mam taki humor od rana, że tylko z kijem... Jak mały mi dzisiaj beznadziejnie spał... od świtu nie śpi teraz na spacerku z moją mamą jest, a ja idę się ogarnąć i odpocząć :)

Ale już się trochę pośmiałam :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu - 11 lata 1 tydzień temu #650013 przez Alina2408
kasiu tosia sliczna...

ola swietne zdjecie cora super...

jadzia to hubek mega wielki :) my musimy sie zwazyc znaczy mala bo ja wole na wage nie wchodzic...nie ma bata bartek na spacer proponuje jeszcze na jakas dluzsza trase :P:) a na hubka to ja sie napatrzec nie moge nigdy...

pati krejzolek boski :):) a co do zeza to nalezy sie martwic jak zostaje po 6 miesiacu zycia...

michasiu ania jak juz urosla szok a taka malutka byla...

monia niestety dzieci szybciej dojrzewaja czyli szybciej maja bunt :P u nas tez nie ma za duzo lezenia zaczelismy stosowac metode czesciej ale na krocej chociaz zeby na chwile z mala wejsc do domku bo duzo bodzcow ja denerwuje... monia ja bym chciala tyle wazyc co ty :)a iga to chyba urrodzona modelka...

marlenka to mieliscie cudny dzien...

pati monia jest z bydgoszczy i poznac moze sie z chopakiem madlen :P:)

chomiczka moja kolezanka mowila ze mozna wosk przelac jak dziecko tak sie czasem straszy...olus jaki luzik na spacerku...

monia i u nas calowanie na pierwszym miejscu no i wspolne spiewanie teraz jestesmy na etapie if you happy... i wtedy jak ja klaszcze to tasia trzyma mnie za najmniejsze palce i smieje sie w glos...

paula fajnie wyglada z tymi podwinietymi rekawkami :)

dzyzgunia jaka radosc na buziulce a ciuszkow dla chlopcow tez jest masa ja to sie dobijam bo co z tego ze tyle dla dziewczynek skoro u nas te same dziene upodobania i w sklepach w leczycy ciezko cos ciekawego kupic a jak jest to ceny mega...

drzyzgunia sylwia te chusteczki sie wiaze na glowce :)

pati nie martw sie u nas pod blokiem tez byly libacje nocne z krzykami dzis wiec w koncu wezwalam policje bo k... mac no nie dalam rady byc az taka tolerancyjna a drzec sie nie bede bo w koncu cos mi zrobia...

a my jak na zlosc nie mialysmy wczoraj netu popoludni cholera a byl 10 no to nadrobimy fota malej :):)

a my dzis do lodzi na spotkanie naszego stowarzyszenia tylko zamiast mopsow bierzemy mala :):) zobaczymy co zrobi w towarzystwie tylu psiakow :):)




...nie oddam Cię nikomu...
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650026 przez Monia_T
Pati ja też wiązałam zachowanie Kingi z pojawieniem się Igi, ale rozmawiałam z mamami jej koleżanek w klasie i wszystkie teraz taki etap przechodzą. Aż mi się wierzyć nie chciało, jak mówiły o awanturach, trzaskaniu drzwiami, zarzutach...wypisz wymaluj zachowanie Kini, więc to wina wieku i hormonów. A szkoda, bo gdyby chodziło o więcej uwagi byłoby łatwiej...dojrzewania nie wyłączymy ot tak :silly:
Współczuję nocki...

Alina ja mieszkam w dużym mieście a też nie jest tak łatwo coś fajnego i taniego znaleźć...nobla powinien dostać wynalazca allegro :P
Natka jak słodko śpi :laugh: ciekawe jak zareaguje na mopsiki ;) Zrób jej jakąś fajną fotkę i wrzuć na forum. A co z Waszymi zdjęciami z sesji, kiedy będą?

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650031 przez Alina2408
monia beda po niedzieli mysle ze juz w poniedzialek gora wtorek :):) postaram sie zrobic fote fajna ale moj aparat robi lepsze na zewnatrz ale na pewno beda ludzie z lepszymi wiec z pewnoscia zrobia cos fajnego :):) ja szukam po roznych miejscach fajnych ciuszkow ale nie zawsze sie da :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650041 przez drzyzgunia
Alina dla mnie skarbnicą ciuszków są lumpeksy u nas i pepco :d o allegro nie wspomnę chociaż tam zamawiam bardziej zabawki niż ubranka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650082 przez ola85
Pati - świetny demont :) U nas tak wyglądało łóżko jeszcze przed dzieckiem, bo zamiast dziecka na środku spał kot :blink: No i właśnie sobie zdałam sprawę, że jak kot nas tak "wychował" to Liduś chyba zupełnie rozpieścimy :silly:
Alina - a widzisz "if you happy.." jeszcze małej nie śpiewałam, pewnie wejdzie do mojego repertuaru :) Nataszka słodko śpi :) :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650108 przez dominia
Ogólnie to Iguń Teściowej spał z pół godziny ;) od 16:30 do 20 ;) Mama przyszła i był koncert .. płakał w niebo głosy ... uspokoiła Go i dopiero wykąpali, padł przed 21 jak wyszłam z uczelni to już spał .. Ale Ona Go nie zna i tu chyba był problem .. Chciała Go karmić w wózku :ohmy: dobrze, że ciotka Magda mieszka koło Nas i powiedziała jej, że On tak jadł nie będzie bo mu się ulewa ;) gdzie to w wózku karmić dziecko :/ nie spotkałam się jeszcze z czymś takim ..

Dzisiaj idziemy na 18nastkę mojego Kuzyna, Bartek to mój najlepszy Brat cioteczny :) jak sobie pomyślę, że On już dorosły to płacz mam na wierzchu :) :cheer:

Wiecie co .. ostatnio zdałam sobie sprawę, że mój Syn je tylko raz w nocy :side: :side: :side: ależ mnie to ucieszyło :)

Byłam wczoraj w szkole na emisji głosu, jejku jaki to dziwny przedmiot jest :) śpiewa się i to nawet samemu :ohmy: jak się człowiek pomyli to musi od nowa, i to na jednym wdechu ileś tam wersów .. śmieszne to :lol:

Jadzia ale macie EKSTRA, że R. ma wolne :) ja dzisiaj Tomkowi trochę powiedziałam co myślę .. w tym tygodniu jego średnia godzinowa w pracy wynosi ponad 10 godzin !!!!! zapierdala za wszystkich w tej firmie .. tak mnie to złości :( przede wszystkim chodzi mi o Jego zdrowie .. codziennie przewala rękami po kilka ton ;) mało śpi bo wstaje o 4:30 .. ma 26 lat .. nie chcę żeby mu się coś stało :(

Monia podobno kuzyn mojej przyjaciółki jest dziwny ;) jak się urodził to wyglądał jakby był już stary ;) myślała, że ma jakąś chorobę ale jednak taka dziwna Jego uroda .. ;) za to Nasze dzieciaczki są wszystkie piękne :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650140 przez Satine0
dominia Ochotę mam, ale jak na złość obcięłam pazury hahah :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 tydzień temu #650178 przez xpatiiix3
Alina no Monia już wspomniała :) hehe Ja tam z warszawskimi mamusiami może przed wakacjami się spotkamy, o ile się wybiorę :) dobrze wiedzieć, czyli na razie nie muszę się tym zezem przejmować :) uff... No to nieźle też się u Ciebie działo..

Monia no to patrzę teraz chyba wszystkie dzieci zaczynają wcześniej bunt a wiesz, że i mój 10letni brat też zaczyna się buntować wcześniej wszystko robił co mama poprosiła posprzątał do sklepu poszedł, a teraz nie chce mu się i strasznie kłótliwy jest i krzyczy na każdego jak mu coś nie pasuje... Ja taki bunt przechodzić zaczęłam w wieku 15-16 lat :P A moja mama chodzi na warsztaty dla rodziców i dla niej nie wskakuje na głowe, a za to dla babci jak skacze, do mnie i do brata nie podskoczy, bo się boi, brat to bandyta już mówiłam kiedyś, ale ode mnie też nie powiem raz po twarzy dostał, młody jak zaczął szmatami rzucać gówniarz, bo ja mam słabe nerwy ignoruje do czasu zachowania jego...

Ola no to żeście kotka wychowali, a Lidzia to dopiero będzie hehe :) Ale Marcelek też ma co chce jak na razie śpi każdą nockę ze mną w łóżku :P Tylko krzycze na każdego z noszeniem na rękach sama prawie wcale nie noszę go, żeby nie przyzwyczajać :)

Dominia no to fajne zajęcia :) No i ładnie Igi już śpi Wam w nocy :)

A mój malutki już przwie 4doby kupki nie robi wcale ani kleksa w pieluszce nie było... kupiła babcia duphalac może coś pomoże od wcoraj takie śmierdzące bąki wali, że pożygać się można jak zacznie walić przy cycku... hehehe :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl