BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #664624 przez Alina2408
satine historie jak z horroru ale krowki megasne...

kasiu spokojnie moze rzezcywiscie wszystko jest ciekawsze...

princess ja bym wezwala policje... ostatnio chyba jestem juz tak nastawiona...

katarinka niestety z psiakami jeszcze walczymy bylo dobrze zaraz po podaniu lekow teraz znow jest byle jak...

plaula pytam bo jak na pierwszy raz to mi mowili zeby dawac ze dwie lyzeczki no ale skoro nic jej nie jest to nie ma czym sie martwic...

monia niestety nie jest z psami za dobrze bylo lepiej ale znow cos sie dzieje czekamy i kombinujemy... iga wyglada swietnie w nosidelku a nie mowilam??? :):)

wszystkim asiom wszystkiego naj naj naj


a wszystkim nam duzo zdrowka ciepliwosci i milosci naszych dzieci mamy :):)

dziewczyny maluchy boskie hahaha

satine tez wczoraj wyczailam sloiczki..

jadzia wszystkiego najlepszego dla hubka :)

u nas mija rok jak mila pojawic sie @ ktora na szczescie sie nie pojawila :):)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


suzi wszystkiego naj naj naj :)

gabilee moje nazwisko w szkole przekrecaja na miazge :P

jadzia ten wozek jeszcze lepszy...

satine olej siostre sytuacja tak jak u nas wic jak mama wczoraj do nas przyjechala to odpakowalam zamrazalnik bo mam troche zapasow...

princess ciesz sie ze cie nie odwiedzaly i nie interesowaly sie bo u mnie bratowa m to sie interesowala i liczyla na to ze nie donosze...

a my juz jedlismy wczoraj marchewke jak moja mama przyjechala szlo roznie male plucie tez bylo ale dalismy rade i kupka wyszla pomarancowa :):)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #664625 przez [email protected]
Dzień dobry :) Moja godzilla śpi od 7.30,wstał po 5,w nocy jadł 3 razy,rano jak zwykle paw.
Dzisiaj miały być chrzciny ale mój brat gra wesele i poprawiny,myśleliśmy o 1 czerwca i też nie bo znowu gra,może 9 czerwca w końcu się uda,sama już nie wiem a może lepiej przeczekać jak Gabryś będzie więcej spał w nocy,nie mam siły :(

Gabille moja mama chciała mi przyklejać uszy ale się darłam i zrezygnowała,efekt taki że choć mam małe uszy to odstawały,opaska to dobry pomysł :) też mieliśmy gąbkę do kąpania,teraz mamy wkładkę, Leoś kawał chłopaka :)

Satine Maryś cudeńko :)

Chomiczka Oluś wygląda super super w opasce :)

Jadzia możesz kupić wkładkę do tego wózka,u nas chyba x-lander ma taką wkładkę,można kupić nawet używaną od innego wózka i dopasować

Banana Gabryś drze się po kąpieli z zimna,leżeć w wanience uwielbia,teraz jak jest chłodniej włączam piecyk elektryczny na 5 minut i jest lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #664630 przez drzyzgunia
hej dziewczyny produkcja idzie pełną parą aż ciężko was nadrobić :)

Bardzo dobry pomysł z grupą na fb :)

WSZYSTKIE DZIECIĄTKA BEZ WYJĄTKU SĄ PRZE UROCZEEEEEE i te ich minki ochhh :)

Alina swoja drogą co za bydło aby chcieć otruć psa...masakra jakaś co za ludzie łażą po ziemi...zabiła bym gołymi rękoma jak nic. Oooo superowo z tą działeczką :)
Satin siostrzyczka ma tupecik bezczelna...ja jak byłam młodsza i przyjeżdżałam do siostry to się słowem nie odzywałam...a wiadomo z kasą est różnie u każdego raz jest raz je nie ma bo extra wydatki ehhh...

DLA WSZYSTKICH DZIECIACZKÓW KTÓRE MIAŁY SWOJE MALUTKIE ŚWIĘTO WSZYSTKIEGOOO NAJJJJJJJJJJJJ :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: spóźnione ale szczere :)

gabilee ale mały pływak ci rośnie...a mojemu muszę robić odrobinę cieplejszą wodę i wtedy wszystko jest ok :) też uwielbia się pluskać a płacze jak go wyciągamy z wanienki i wtedy wszystko robię na biegu :)


Mój maluch zrobił prezent dla mamusi i obudził się tylko o 3 :) ale co z tego jak mama spać nie mogła i w sumie spała z 4h noo cóż jak nie urok... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

MISTRZ DRUGIEGO PLANU :P



Z OKAZJI DNIA MAMY WSZYSTKIEGOOOO NAJLEPSZEGO DROGIE MAMUSIE
:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664636 przez Marlena1888
hello z ranka!

u nas nocka faaajna, od ok 21 spał do 1 jedzonko i spanko do 5.30 :lol: jedzonko i spanko do 8 :laugh: :laugh:
mamusie to dziś świętujemy ;)

alina fajny prezent :)

chomiczka mój też nie znosi opasek! znam to.. ale to dla jego dobra eh :P :huh: :huh:

gabii śłitt Leonek! :laugh: mój Fifi znowu lewe uszko ma ok, a prawe na dole troszke odstające- w brzuszku tak się ułożył.wygląda jakby kolczyka nosił :silly: ale walczymy, odginamy, ale chyba nic to nie da.. .. ja mam odstające, mama nie przypilnowała i całe życie mam kompleks...

banana my kąpiemy na plastikowym leżaczku, bo jak dawaliśmy bez to płakał, nie czuł się bezpiecznie. teraz już wszystkie pozycje są uwielbiane :silly: ale ciekawe jakbyś tego leżaczka spróbowała. jak zacznie siadać to już myśle po problemie będzie :lol:

satine Marysia cudna :)a z tego co kojarzę, z siostrą nigdy się nie dogadywałas dobrze.. i jeszcze teraz ci ciśnienie podnosi.. najlepiej olac głupote i smiac z niej...brrr

aneta słodkie dziewczynki!!! :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664645 przez dominia
Dzień dobry Mamuleczki :kiss:

Ja wczoraj miałam mega ciężki dzień .. nie jadłam prawie wcale i momentami myślałam, że mi żołądek przyschnie do kręgosłupa ;)
na 13 musiałam jechać do szkoły .. więc po 11 już wyruszyłam, w szkole dowiedziałam się, że koleżanka z którą chodziłam do gimnazjum w październiku będzie miała Synka Filipka :lol: tak się ogromnie ucieszyłam !! Igulek będzie miał kolegę :lol: jeździ pociągiem a że ja byłam samochodem i kończyłyśmy tak samo to zwolniłyśmy się godzinkę żeby szybciej być w domku [jak się da to czemu nie :) ] i pojechała ze mną gdzie to się tyle czasu tym trupem pociągiem się gnieść ponad 2 h :ohmy: jak autkiem byłyśmy w godzinkę i 10 minut :)
Całkiem inny komfort jazdy :) byłam w domu po 18 i padałam już na twarz .. Moich chłopców nie było bo pojechali do babci i musiałam po nich jechać :)
Po kąpieli Igunia pojechaliśmy na impreze, którą organizowała jedna z hurtowni na którą jeździ M .. wstałam o 6 rano a poszłam spać przed 1 :ohmy: ;) i dzisiaj rano przed 7 mój Synuś już był gotowy do zabawy :)

Patrzę na tego łobuza i płakać mi się chce, że dzisiaj jest mój dzień .. którego jeszcze nigdy w życiu nie obchodziłam .. :)

Dla wszystkich Mamuś tych dużych dzieci i tych najmniejszych życzę dzisiaj zadowolenia z Naszych pociech, bezgranicznej wiecznej miłości i uśmiechu jak najwięcej !!!! :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664682 przez Martyna
Dzień dobry w ten słoneczny piękny NASZ DZIEŃ!!!

Dużo uśmiechu i pociechy z naszych NAJWSPANIALSZYCH MAŁYCH SKARBÓW!!!

Zdjęcia naszych Maluszków Urocze :kiss: :kiss: :kiss: minki rewelacyjne :kiss: :kiss: :kiss:

Spóźnione, najlepsze życzenia dla Joasiek oraz dużej i małych Zuziek :kiss: :kiss:

:kiss: :kiss: :kiss: dla Daguni i Hubcia

Historie o duchach przerażające!!

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664688 przez kasia123m
Kurde tyle sie rozpislam i bateri badla.

Dzien dobry wszustkim mmusi i wszystkiego naj z okazji nszego swieta.ja juz dostalam laurke i rafaello od syna:)

Leos sliczny i duzy chlopczyk.a jak lezy na tej mokrej gabce i lezy bokiem to mu sie uszka w wodzie zanuzaja?ja glupia jestem bo pewnie nic sie nie dzieje ale jak zobaczylam ze ma ucho w wodzie to kpie ja bez...

Tosia uwielbia sie kpac.chocby nie wiem jak zmeczon byla jak tylko lezymy w lazience to zczyna sie kopanie z radosci...a od kilku dni nawet sie smieje w wnience.

Olus super minka w tej opasce...mam nazieje ze juz wszystko ok.

Powiedzcie mi co sie dwlo na katar.probiotyk?wit c? Bo Tosiula nosek ma zapchny niestety.

Reszte odpisze potem...ide robic omlety na sniadnko...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #664779 przez Satine0
Dzień dobry ! :cheer:

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE MAMUSIE !!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664781 przez Monia_T
Ja tak na chwilkę:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664876 przez Madlen
Gabilee fajne chlopaki
Wózek diajnerski, ciekawy..

Chomiczka musiałabyś zgooglować i znależć coś w swoim mieście, jakąś terapię zaburzeń snu

www.gabinet-hipnozy.pl/docs/136

Jadzia wózek wypas

Ja bym zjadła ciasto ale waga stanęłaby na tydzień..

Satine to siostra pojechała..

Aneta mój je 150ml co 3 h, w nocy dłuuga przerwa

Gabilee ale ładne zdjęcie w kapieli, jakąś podkladkę macie? A doczytałam gąbka, musze też kupić..
plaster..ja bym spróbowała

Alinka super z tą działką..

Adi wył dziś dużo, myślę że ząbkowanie.. wkłada rączkę do buzi i płacze. Gryzaczki poszły w ruch..

Święto matki to brzmi dumnie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664938 przez gabilee
monia , banana , chomiczka to mamy ten sam problem :P

chomiczka pokaz mi na foto jak to wyglada na fotoz tym plastrem bo nie wiem jak to przykleic ? ale Oluś ma foszka haha slicznotek

monia banana ma racje jesli chodzi o te odstajace uszka , bo jak do 3 mca sie przypilnuje to powinno pomoc , no ale widomo nie zawsze :P
a ty i tak masz sliczne dziewczynki i uszka tez maja cudowne :kiss:


drzyzgunia slodziak maly :D

aganobla ja o chrzcinach nawet jeszcze nie pomyslalam :P jakos nawet nie mam ochoty na to teraz

alina haha miazga :P a co do prezentu to naprawde super :) troche nie zrozumialam co napisalas , tylko tyle , ze dostaniecie dzialke , ale dom juz na niej stoi?

princess czasem dzieki takim sytuacjom wiemy na kogo mozemy liczyc a na kogo nie , kto nam dobrze zyczy a kto nie ;/ zycie samo to weryfikuje prawda? czasem szkoda , bo nam sie wydaje , ze mamy z kims super kontakt i znajomosc a tu klops :P

marlena no moj wlasnie prawe ma nie bardzo , ciagle zagina.

no dziewczyny ale powalczymy z tym uszkiem zobacze co z tego wyjdzie , jak nie to mu zafunduje korekte uszu :P haha jak bedzie mial kompleks

kasia mocza mu sie i to dwa uszka , ale kilka razy go przekrecam podczas kapania w jedna i druga strone

Madeln tak gabka groszowa sprawa a jaka wygoda:D
wlasnei sie zastanawiam czy Leosia tez cos tam drazni , bo jak wkladam mu palec to mi przygryza a nie ssie

DZIEN MAMY PIERWSZY SZOK :D
M. sie nawet postaral i dostalam "od syna" swiecznik wiszacy na okno w ksztalcie serca
potem pokaze jak to wyglada :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664948 przez bananamana
Witajcie mamusie jak wam mija ten piekny dzien? :)
My dzis bylismy u mojej mamy byl grill spacerek fajnie bylo :)

Drzyzgunia świetne fotki :)

Nic zmykam mała woła pozniej zajrzę widze dzis przez nasz swieto nieco mniejszy ruch :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #664978 przez Satine0
Mama z Marysią :) Tak o...sprzed chwili.



Pogoda brzydka. Nie ma jak wyjść na spacer :( Siedzimy w domu od kilku dni.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #665007 przez aniajulia2
Hej Mamusie ;-)

Muszę wam powiedzieć ze moje guzki okazały się nie groźne. Na usg nic złego nie wyszło, morfologia też ok. Tak więc mam nic nie ruszać tylko obserwować. Cieszę się bo miałam stracha.

No i muszę się z Wami podzielić pewną informacja : od wczoraj jestem mężatką :-D . Jesteśmy razem 5 lat Igusia była planowana ale po moich wcześniejszych doświadczeniach nie chciałam brać ślubu. Ale od narodzin Igusi coś się we mnie pozmienialo i się jednak zdecydowalam. Na początek tylko cichy cywilny. My nasze mamy i siostry z m. Po cywilnym obiad w restauracji a wieczorem gril ze znajomymi i dopiero wszyscy się dowiedzieli- trochę byli ofochani ze nie zaprosiliśmy ale ja nie chciałam . Zaprosimy na kościelny ale to jeszcze trochę.
Pozdrawiam i uciekam spać odespac wczorajsza imprezę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #665019 przez katarinka1
Cześć Mamusie :)

Z okazji DNIA MATKI najlepsze życzenia dla wszystkich mamusiek :lol:

Moje dziecko zrobiło mi dziś piękny prezent - wczoraj usnęła o 21 i obudziła się dopiero o 6 rano :ohmy: Krótkie karmienie i pospała jeszcze do 8.30. Także mama wyspana. No a później dostałam "od córci" bukiet pięknych kwiatów :lol:

Wczoraj byliśmy u mojej mamy, dziś u teściowej, także weekend minął na spotkaniach rodzinnych.

aniajulia gratulacje!!! Piękny dzień wybraliście na ślub :) No i super, że ze zdrówkiem ok.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl