BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675019 przez Satine0
Jadzia A co to za krzesełko ? :D Zajebiaszcze

Tańcząca Mary sprzed chwiluni :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675050 przez aga27
Dzieki dziewczyny za zrozumienie :)

kasia123- sprobuje z piosenkami w tv, moze akurat na dluzej ja to zajmie.
co do lezenia na brzuchu, to Ewa nie za bardzo lubi, ale kilka razy dziennie po troche ja klade.Co do napiecia miesniowego, to chyba jest ok, nikt mi nigdy nie wskazywal ze moze byc problem, a ostatnio bylismy u pediatry ktora jest tez od rehabilitacji, i nic nie powiedziala wiec mysle ze jest ok.

michasia- na zakupach wczoraj 1 raz nie myslalam o malej, bo tak to zawsze mysle, ale wczoraj zostal z nia maz i wiedzialam ze beda sie usypiac na noc, bo pojechalam wyjatkowo wieczorem.
My z tetrowkami, podkladanymi zawsze i wszedzie nie rozstajemy sie od urodzenia :)

jadzia- z tym wyginaniem sie to chyba jest wszystko w normie, dzieci tak maja, moja przed zasnieciem tez tak sie wygina

alina- gadam do malej duzo...a bardzo mi pomaga mama, przyjazdza do mnie kilka razy w tygodniu, bo inaczej to nie wyobrazam sobie... maz cos tam pomoze jak jest w domu a nie w pracy

paula, domina- a z tym ulewaniem naszych dzieci, to czytalam gdzies ze to moze podrazniac przelyk, i dziecko to moze bolec, a skoro nasze dzieci dosc chlustaja to roznie moze byc

Ogolnie dzis byl dzien troche lepszy.Była u mnie mama to juz przez samo to, ale Ewa jakby troche mniej marudziala.Byłysmy nawet w Kosciele na blogoslawienstwie dzieci,i calej mszy, porozgladala sie , troche pospala, bylam z niej dumna, potem pobylysmy troche na podworku.

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675069 przez dominia
Byliśmy dzisiaj na Błogosławieństwie dzieci w Kościółku :) niestety nie na mszy bo coś się zanosiło na deszcz a My z Igulem stoimy wtedy na polku :)

Patii myślę, że Ola ma rację ;) ja używam z M gumek ale mam taką schizę przy tym .. bo Igunio prawdopodobnie wydostał się z antykoncepcji T. :) czego w życiu nie żałowałam :) ale teraz się pilnuję bardziej z tego względu, że teraz Nam ciężko a co dopiero by było jakby Nas było czworo albo więcej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675114 przez chomiczka
osz kurde, teraz sbie liczę i wyszło na to że jestem już 19 tygodni na macierzńskim więc powinnam złożyć wniosek o następne 4 chyba?? kurde to powinnam zrobić 2 tygodnie przed. Czy w związku ze spóźnieniem są jakieś konsekwencje??

Całe szczęście źle obliczyłam :) 20 tygodni minie dopiero w lipcu, ufff

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675124 przez bananamana
Cześć mamusie mała w koncu padla to moglam poczytac i teraz cos pisze masakra poprostu robi sie z niej taki mami cycek z jednej strony mi to pochlebia bo wiadomo córcia zapatrzona w mamusie ale z drugiej kurcze nigdzie sie bez niej nie rusze nie wiem co jej sie tak przestawia juz nawet nie potrafi sama zasnac tylko musze ja wyprzytulac ubujac i dopiero jak ma odlocik do lózeczka wczesniej zasypiala sama no coz. Za tydzien wyjezdzamy nad morze na 2 tyg troche sie boje drogi bo mamy ok 600km w jedna strone i ciekawe jak mala zniesie podroz. Na szczescie jedziemy tam cala rodzina z moja mama bratem babcia i dziadkiem no i my zapowiada sie fajnie byle pogoda dopisała. Kupiłam nawet Daguni stroj kąpielowy wsrod rodziny zrobil furore hehe wkleje fotki jak wrocimy :)

Satine Marysia cudna pieknie tanczy a jaka radoche ma przy tym :)

Jadzia historia straszna ale jaka zyciowa ilu takich facetow jest moj tez cigle przy kompie odciagnac sie go nie da ale mam nadzieje ze do czegos takiego nie dojdzie...
Hubek uroczy jak pieknie siedzi :)

Patii dziewczyny maja racje zadbaj o to :) a co do tabsow to ja w wieku 16 lat zaczelam stosowac ze wzgledu na bardzo bolesne i nieregularne miesiaczki wiec nie sadze ze jestes za mloda na taka anty a dodam ze o Dagusie dlugo starac sie nie musielismy bo pyknelo za 2 razem :D tabsy bralam 2 lata pozniej przerwa ponad rok i znow 3 lata, pozniej stwierdzilam ze czas oczyscic organizm i jak to sie mowi jechalismy na kelnera :D czyt. dobry kelner nie rozleje :D

chomiczka policz sobie od daty urodzenia dokladnie 140dni i tydzien lub dwa przed zloz sobie wniosek a ty zostajesz na tym rocznym czy wracasz wczesniej bo jesli zostajesz na rocznym to zadzwon do kadr i zapytaj jak to masz zrobic bo ja tez jeszcze tego nie wiem a zostaje na rocznym :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675149 przez xpatiiix3
Jeżeli chodzi o anty to na pewno pójdę do drugiego gina po tabsy no bo niestety w moim przypadku nie mogę sobie pozwolić na następne dziecko tak szybko, a powiem Wam, żeby lepiej finansowo było to bym się tym nie przejmowała nawet ,ale tak to strach zawsze gumka może peknac przecież... a teraz musze uważać z dwójka to szkoły bym juz nie skończyła... Ale dziękuję za rady ,doceniam :)

Jadzia, Satine Hubi i Marysia slodziaki <3

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675151 przez chomiczka
Bananamana mój ma to samo, te już był grzeczny i kochany a teraz świata poza mną nie widzi, ciągle muszę przy nim siedzieć, bo jak nie to płacz. Dziewczyny mówią że to skok, i tak myślę. Nasze pocieszki w podobnym wieku i widdać że podobnie go przechodzą.

Gabile
nie kuś bo ja tylko na allegr siedze i zamawiam dla małego :silly: muszę z tym skończyć i kupić wreszcie coś sobie o ile mi jeszcze coś zostało :laugh: te okularki fajne ale mój na bank by z tym wył, ledwo do czapki go przekonuje :dry:

Jadzia Hubek już mężczyzna ;) kiedy to to tak wyrosło :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675154 przez bananamana
Chomiczka oby i zeby przez ten skok sie zbytnio nie przyzwyczaily te nasze pociechy do tak komfortowych warunków bo ciezko bedzie oduczyć :lol:

No właśnie zapomnialam o tym napisać kurcze dziewczyny ja tez ciagle to allegro jak nie allegro to smyk albo 5 10 15 przez internet bo mega promocje niekiedy na ciuszki sa :) moj m sie smieje ze mi w koncu te strony zablokuje :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675163 przez chomiczka
Bananamana haha faktycznie są super ceny na 5 10 15, no na to jeszcze nie wpadłam żeby tam zamawiac, to jestem ugotowana :P a moje finanse zamrożone :silly: :silly: kurde po co ja tam właziłam :( nie, nie. Muszę się opanować :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675166 przez bananamana
heheh nie ma za co ufff to nie jestem sama :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675220 przez gabilee
chomiczka dokladnie tez siedze i ciagle cos szukam , zeby Leoś mial cos fajnego z dziecinstwa cos co polubi i nie bedzie chcial sie z tym rozstac tak jak ty myslisz o tej krowce :D a wlasnie doszla?

ja 5 10 15 nie lubie , kupilam Leosiowi spodenki i tak obchodza wszystkim masakra , body tez lipne ;/ a kiedys jak kupowalam tam bratu to byly super jakosciowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675221 przez gabilee
i po co mi pokazalyscie to minky ?! pokazalam tesciowej i kupi mu poscie , a ja zakupie kocyk z poduszeczka i ten becik :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675243 przez maracana
Hej dziewczyny :)

Piszecie, ze pogoda sie wam zepsula... najwyrazniej slonko przywedrowalo do nas... pieknie jest, cieplutko, juz drugi tydzien, chwilke tylko bylo byle jak i znowu mamy lato, staramy sie wiec spedzac jak najwiecej czasu na dworze...

Satine Marysia przesliczna :) zaglosowane :)

Madlen super piesio :) zaglosowane :)

Jadziu Hubek slodziak, maly przystojniaka, czarus :) i juz w krzeselku! :cheer:

Bananamana zazdroszcze wypadu... Ja tesknie za swoja rodzina jak diabli :( Juz ponad rok rodzicow nie widzialam :(

Dziewczyny ale cuda pokazujecie! Ja tez chce taki kocyk!
Uzaleznione od dzieciowych zakupow? Skad ja to znam, hmmm...?
Pod koniec lipca planujemy wakacje w Polsce, to i ja poszaleje sobie na allegro :)

Byla dzis u nas z wizyta pielegniarka ze szpitala. Dostalam wczoraj list, ze przyjdzie. Myslalam, ze chodzi o zwykla kontrol, ze mi mala zwazy i pogada czy wszystko ok. A ta przyniosla niezbyt dobre wiesci. Malutka po urodzeniu miala badana krew - standardowo - i sie okazalo, ze jest nosicielem zmutowanego genu hemoglobiny typ S. Prawidlowa hemoglobina to typ A. :( Niby nie ma to jakiegos wiekszego wplywu na jej zdrowie, ale i tak rozwalilo mnie to psychicznie :(
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #675249 przez dominia
Jesooooooo :( obudzil mnie koszmar .. Leze i sie boje :(
A dzisiaj mam tyle zalatwien ..
Praktyki musze ogarnac, szczepienie i jeszcze szkola .. Juz mam jakies czarne mysli :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #675250 przez jadziatopol
dzieki dziewczynki ...Hubcio dziekuje :)

a w krzeselku on przewaznie lezy...oparcie ma 3 pozycje.Krzeselko takie sobie...spodziewalam sie czegos lepszego...no ale w koncu kwota tez nie byla powalajaca :)

Dominia dzisiaj szczepisz Igorka? trzymam mocno kciuki i na pewno bedzie dobrze kochana ...nie martw sie prosze :kiss: Igi znosi szczepienia jak mezczyzna :lol:
Monia to pewnie po tym skoku...Hubert tez bierze moja dlon i przyglada sie...dopasowuje swoja...hahhaha...cudowne te skoki sa! a Igunia jest mega sprytna i w mig wszystko lapie...szybciej sie rozwija niz Hubunio bo to w koncu dziewczynka :blink: :kiss:



Satine to krzeselko to Fisher price...to co kiedys sie pytalam was o opinie. Nawet fajne...zaczynam sie przekonywac. Tutaj nie ma za duzego wyboru jesli chodzi o dzieciece rzeczy...a myslalam inaczej. No ale krzeselko fajne ma 7 pozycji dol-gora i 3 pozycje oparcia....ja na razie trzymam Hubcia na lezaco prawie tak jak w lezaczku . Do zdjecia podnioslam zeby go bylo widac :lol: ALe Marysia tanczy!!!!!!! :cheer: :cheer: szok! :lol: :lol: :kiss: slodka :kiss: a dyskoteka wymiata po prostu wymiata! :lol:

Maracana nie martw sie kochana, jak to nie ma wiekszego wplywu na zdrowie malutkiej . Wiem,ze i tak cie to przygnebilo...rozumiem ;)

a to zdjecia z dzisiejszego spacerku...brzydko bylo, mgla i zimno. To tak ,zeby wampoprawic nastroj ...nie zawsze jest u mnie slonce ;)


Cala Pacifica otoczona jest takimi gorkami :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

to Hubi...zamyslony :cheer:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


a to laweczka z widokiem na ocean...doskonala do ogladania zachodu slonca :lol:
niestety pogoda do du....jak bedzie ladnie to zrobie jeszcze jedna fotke ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl