BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #676142 przez Insomnia
Witam wieczorową porą :blink:

Bananamana te opaski są śliczne :ohmy: :ohmy: Czy mogłabyś udostępnić link do filmu instruktażowego :silly:

Dokądkolwiek pójdę poniosę ze sobą Twój pierwszy krzyk

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676158 przez dominia
Żyję, mam się dobrze i padam na cycki :lol:
Leżę już w wyrku :)

Jakie piekne dzidziusie tu widze :) buziaczki :kiss:

Oooo zapomnialam ..
Ig czuje sie dobrze, nawet nie ma kropeczki na udku wiec nie wiem gdzie byla igla ;)
A jest taki kochany <3 smieje sie, podnosi sie w foteliku do siadania, kopie nogami jak pilkarz i bada moja buzie :) <3

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676164 przez chomiczka
Maracana Amelcia wygląda na tym zdjęciu jak laleczka :) wózek świetny, faktycznie nie najtańszy, na allegro tylko używane można kupić.

Idę w kimono, mały śpi trzeba korzystać. Dobranoc
:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676181 przez maracana
Chomiczka ta mala w wozeczku to Natalcia haha :laugh:

Dominia super, ze po szczepieniu wszystko oki... Igi prawdziwy facet, nie ma co... Caluski dla niego :kiss:

Pati tak mysle o Marcelku...kurcze 5 dni goraczka sie utrzymuje to juz dosc dlugo...a dzis mowisz mial 39.4... ja bym chyba pytala lekarza raz jeszcze co jest :( buziolki i dla niego :kiss:

Spokojnej, przespanej nocki wszystkim... I bez koszmarow!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676186 przez xpatiiix3
Maracana no właśnie się wybiorę w poniedziałek chyba ze przejdzie mu, ciemawa jestem dzisiejszej nocki :) też całujemy :)

Bananamana zdolna jesteś śliczne opaski Daguni :)

Dominia Igi dzielny facet :D buziaki ;*

Dobrej nocki :)

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676247 przez dominia
Dzień dobry ! :)

Satine super, że weekend u Mamy :)

Princess i jak impreza ?? pewnie wyglądałaś mega super !!! :kiss:

Maracana te Twoje księżniczki są piękne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nie mogę się napatrzeć !!! cudowne <3 <3 :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Ola ja walczę z nawrotem ciemieniuchy tak, że na noc wsmarowuję Igorowi parafinkę i rano ma taką fajną mięciutką główkę i się wogóle to dziadostwo narazie nie pojawia :)

Dzisiaj robię sobie wolne :lol: spędze czas z Igulem i z M. bo chyba wcześniej dzisiaj skończy w pracy -> w końcu :lol: ;)

Nocka taka sobie .. i nie wiem co mam robić .. Ig ładnie śpi w łóżeczku póki się nie obudzi na pierwsze karmienie ;) zje i za chiny ludowe nie chce już spać u siebie .. dzisiaj Go odłożyłam, położyłam się i tak słucham ......... coś mi nie pasuje myśle Qwa On nie śpi .. patrzę oczy jak 5 zł .. mina taka jak 'what the fuck ?!' :dry: wzięłam Go do siebie, usnął, odłożyłam spowrotem i znowu to samo !!!!!!!!!
Dziewczynki poradźcie coś :( bo T. już mi mówi, że tak nie będzie bo dzisiaj się nie ogarnął, że Syn może spać z Nami i chciał się do mnie przytulić i efektem tego mówi mi, że by Go zgniótł tylko ogarnął się w porę co to za ciało 'obce' u Nas w łóżku :(

Jadzia nie było Cię wczoraj, stało się coś ??? miałaś gorszy dzień ??? czy czasu brak ???? :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676267 przez bananamana
Witamy z rana :)
Dziekujemy za miłe słowa :D

Marlena uwielbiam kociaki mialam kiedys kotke a byla taka puszczalska ze kocila nam sie 4 razy do roku :D teraz mam psine ale zdecydowanie wole koty :D

Princess jak sie wybawilas?:)

Dominia super ze wszystko ok, ciezko cos poradzic musisz probowac odkladac go do lozeczka moze w koncu przywyknie powodzenia :) i wytrwalosci

Maracana nie moge sie napatrzec na Twoje slicznoty :)

My dzis nocka super Dagunia zasnela o 21 i o 5 pobodka na papu pozniej znow spanko i 7:45 pobodka :) Dzis jedziemy do mamy na grilla mam nadzieje ze pogoda dopisze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676278 przez sylwia1986
Dzień dobry :)

Mój tata wziął wnuka na spacerek, miałam czas ogarnąć się trochę i zjeść śniadanko.

Dominia mam ten sam "problem" ze spaniem małego, tyle że wstyd się przyznać ale my to z M uwielbiamy jak on śpi obok nas :blush: :blush: :blush:

Ola my nie mamy ciemieniuchy, ale znowu pojawiła się u Bartka jakaś wysypka na buzi :dry: teraz wyglądają jak potówki wokół ust i na brodzie, ale on wiecznie zaśliniony i wiecznie pcha łapki do buzi, już nie mam siły z nim walczyć. Na spacerze mu to jako tako znika, a w domu różnie :S

Bananamana cuda tworzysz dla Daguni :side: :cheer:

Mój M dziś do nas przyjeżdża, tak się za sobą stęskniliśmy że hoho :) jeszcze może uda mi się spotkać z koleżanką ze studiów, jak odeśpi pracującą nockę.
Miłego weekendu mamusie i dzidziusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676285 przez Suzi
Witajcie doświadczone lutóweczki :)

Miki ma jakieś krostki na buzi, całe polisie zsypane, na ciele nie ma ale ta buzia - TRAGEDIA :( jak jest spokojny i śpi to bledną ( ale nie znikają) i czerwienieją jak jest rozgrzany albo się złości. Ogólnie to cały czas straszą na tym buziaku, który nie jest gładki tylko taki chropowatym przez to :P miało któreś Wasze dziecko tak? Ciemieniuchy póki co nie widzę, ale brwi tez ma jakieś takie chropowate :( :( :(

Martwię się, czy to nie alergia, starszy miał... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676291 przez ola85
Witajcie,
Maracana, Bananamana - śliczne dziewczynki :kiss: :)
Moja Liduś ma oczka takie bardzo jasno niebieskie, pewnie będzie miała takie niebiesko-szare jak ja i M, choć nie pogniewałabym się jakby zostały jej takie jasne, takie ma mój tata i moja siostra.
Marlena - też lubię koty, ale to chyba dobrze że Twoja kicia urodziła 2 a nie 5, bo potem znaleźć im dobry domek to kłopot.
Nieźle - 2 ciąże i 4 dzieci!!! :laugh:
Moja kotka zaczęła się interesować małą, wcześniej się jej bała. Zagląda do wózeczka, jak siedzimy w ogródku to nie odstępuje nas na krok. Nawet na spacer się kiedyś z nami wybrała, ale doszła tylko kawałek i zawróciła :)
Pati - biedny Marcelek. Podobno dzieciaczki przy ząbkach często gorączkują, ale tak jak pisały dziewczyny, dobrze by chyba było to skonsultować
Dominia - spróbuję z parafinką, dzięki :)
Co do tych nocek, to ja nic mądrego nie poradzę... Moja też tak miała i jakoś to tak samo wyszło że się przełamała i polubiła łóżeczko
Chomiczka - moja Liduś przez pierwsze 3 miesiące w ogóle ciemieniuchy nie miała, za to teraz co chwila jej to wraca, a Ona jeszcze strasznie się lubi po główce drapać
Bananamana - świetna nocka, u nas dzisiaj też super!!! Malutka spała od 22 do 7 rano z przerwą na karmienie o 4. To pierwsza nocka od dawna kiedy nie wstaje o piątej
Sylwia - to my taką lekką wysypkę na policzkach też teraz mamy, i tak jak u Was na powietrzu znika. Ja z tym nie walczę, bo nie ma tego dużo i samo przechodzi :) Oj moja Liduś też ciągle rączki ma w buzi i się ślini, chyba taki wiek :blink:
Super że dziś się zobaczycie z M :) A zostajesz jeszcze u rodziców, czy wracacie razie?
Suzi - to prawdopodobnie ten trądzik niemowlęcy, u nas było tak samo. Podobnie u Sylwii, i chyba Martyny i Dominii. To podobno reakcja na nasze hormony. U mnie zniknęła sama, choć czasem wraca, jak pisałam wyżej, ale jest tego mniej. Dominia jak dobrze pamiętam używała Dicortineffu i też przeszło
AAA no i jeszcze na chropowate brwi ja używałam Linomagu

Jeszcze rano nie było Moni, czy coś mi umknęło?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676305 przez sylwia1986
Ja nie wiem, jak ja czytam, skoro umknęło mi połowę postów.

Pati taka gorączka u maluszka to już nie przelewki, dużo zdrówka dla Marcelka :kiss:

Maracana piękne dziewczynki :kiss:

Olu wracamy jutro, bo w poniedziałek na ważenie i usg bioderek.

A i jeszcze zapomniałam walczymy też z nawracającymi pleśniawkami.. :dry:
A z dobrych wieści, Bartek chwuyta grzechotki i gryzaki, przekłada je sobie z rączki do rączki i zaczyna wydawać nowe dźwięki, gorzej że są to piski które wykorzstuje przy płaczu, jakby go ze skóry obdzierali :laugh: :S

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676306 przez dominia
:( Ig dostał czopek .. strasznie się złości i ma dość ciepłą główkę :(
nóżkę obkładam altacetem ..
chciałam mu zmierzyć temperaturę ale jakiś chujowy termometr mam ;) i nie doczekaliśmy się na wynik :( muszę kupić nowy ..
Ciotka mówiła, że jak jest niespokojny to żeby dać, wiedźma z przychodni też bo jak to zęby to ulży mu ból ..
oo główka już lepsza, Niuniek teraz usnął mi na rękach,
za wcześnie pochwaliłam, że jest wszystko ok :(
Kupy nie było 2 dni .. ale na szczęście dzisiaj zrobił, może to faktycznie zęby ??????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676308 przez kasia123m
Pati ja tylko na sekunde....taka goraczka to nie od zebow...zrob mu mocz..moze infekcja..sprawdz uszy..zawysoko na zeby...moze 3 dniowka..czasami goraczka moze nawet 5 dni sie utrzymywac..
ppedze sie ubierac...u nas dzis nocka super..do 6.46 spala..a w gondoli jezdzi z podniesionym oparciem spryciula...pozniej wrzuce fote..zmykam..milego dnia

domina po szczepiace na pneumo jest goraczka i po rota tez...



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #676313 przez ola85
Sylwia - no to w poniedziałek będziemy trzymać kciuki żeby Bartuś ładnie przybrał :)
Dominia - biedny Igorek, dobrze że po czopku lepiej

A ja sobie tak siedzę na forum, bo czekam jak malutka się obudzi i na spacerek. Widze że się już wierci to pewno zaraz wstanie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #676315 przez dominia
Suzi to może być ten trądzik, mój Ig miał bardzo brzydką buzię i doktorka przepisała nam dicortineff i jak ręką odjął po kilku dniach, teraz czasem jak mu coś podejrzanego wyjdzie to też to używam i zaraz znika :) tylko, że to na receptę jest, nie martw się Kochana to nic groźnego :kiss:
My znowu mamy tak, że uszka z tył mamy tak jakby pęknięte .. i lekarka jeszcze zobaczyła jakieś lekkie odparzenia pod paszkami i pod szyjką .. a starannie Go codziennie myję w tych miejscach i nie da się uniknąć, też dała coś żeby 3 dni zastosować i powinno przejść, M dzisiaj wykupi.

Sylwia u mnie tak jest jak Ig się ślini i ta ślina jest na całej buzi, jak staram się ścierać cały czas to nie ma tych wyprysków, my używamy też śliniaków bo tak się popołudniu ślini, że masakra :huh:

Patii 39.4 miał Marcelek ?? Jesooo to chyba leciał Ci przez ręce :huh: troche za dużo jak na takiego maluszka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl