BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu #673326 przez maracana
Dominia cenowo mysle, ze sie oplaca...ja tu u nas placilam prawie 2f za sloiczek... kilka bym kupila, ale chyba nie duzo... nie wiesz czy malemu zasmakuje Bobovita... zeby nie bylo tak, ze narobisz zapasow, wydasz kase i pozniej do kosza wyrzucisz, bo maly nie bedzie chcial jesc...
moja Amelka wolala Gerbera i co kupilam Bobovite sloiczek ladowal w smieciach... nawet te same potrawy z Gerbera i Bobovity smakowaly inaczej i tych drugich nie chciala... :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673347 przez bananamana
Czesc dziewczyny ciezko sie nadrabia jak sie czyta z doskoku :)

Princess życze zeby Adasiowi wyszly juz ok te bioderka przy kolejnej wizycie :)
Moja mala tez ma takie jakby czworki biale wygladajace jakby sie powoli zabki przebijaly przy tym slinotoki dwie piastki do buzi ja sie przerazilam mowie gdzie tam 4 ale jak bylam na wizycie pediatra uspokoila mnie i powiedziala ze to nie sa zabki a wyrostki korzeniowe zeba czyli że tworza sie dopiero zawiazki korzeni a zeby z tego beda za ho ho :) Za to mala od 3 dni mega marudna dzis patrze do buzki a tak dwie goreczki na miejscu dolnych jedynek czyli zabki ida tylko jedyneczki ciekawe kiedy sie wyrzna :)

Jadzia co do sloiczkow moja pediatra radzila zeby do 1 roku zycia podawac sloiczki gerberki poniewaz jakosciowo sa lepsze niz zwykle jedzenie maja mniej chemii no chyba ze ma sie dostep do eko zywnosci wtedy lepiej podawac taka eko ale wiadomo cenowo to uhhh....

Bylysmy dzis na usg bioderek na szczescie wszystko ok.
Mała jakos sie nie kwapi do kolejnych obrotow na boczek ale za to zaczela mi sie brac za siadanie z pozycji pol lezacej matko kochana za wczas przeciez nie nadazam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673419 przez Martyna
Gabilee współczuję pobudki, Mój o 2.40 obudził się na jedzonko i później nie chciało mu sie spać!! połozyłam do łóżeczka i nic, w końcu sama zasnęłam, budze się po 5 patrzę a on słodko spi, sam zasnął pierwszy raz :)

Alina o tak rączki rodziców :) patrzy, łapie a potem do buzi :laugh:

Aga a bola Cie piersi czy tylko twradsze?

Marlena współczuje nocki

Aga27 tak jak Marlena pisze, u nas jak płacz to tylko opanowanie i spokój! jak na poczatku bardzo sie denerwowałam, że nie wiem co jest Małemu i jak Mu pomóc i wkurzalam sie nawet czasami na płacz to było jeszcze gorzej. Teraz jak płacze to tulę, nucę, spokojnym cichym głosem spiewam i chwila i cisza :)

Monia, Marlena, Jadzia u nas kupki codziennie od 2 do 6 a nawet 8

Sylwia bolą plecy od leżenia :lol: :lol: dobre. Jak się czujesz?

Kasia juz spokojniejsza będziesz po tych zajęciach :kiss: :kiss: dla Tosi

Pati oo tez ciężka noc!! nie mam pojęcia co na prezent

Madlen :kiss: :kiss: :kiss: dla Adasia z okazji 3-miesięcznicy :)

Buziaczek :kiss: :kiss: :kiss: buziaki dla Zuzi wczoraj 3 miesiące skończyła :)

Ola kiedy wracasz do pracy?
Ja też się cieszę :)

Dominia deserki z bObovity kosztuja niecałe 3 zł a obiadki niecałe 5 zl więc dobra cena jesli za obiadki

Banana super , że z bioderkami ok

W ogóle czy któraś z Was wraca po macierzyńskim do pracy i nie idzie na ten rodzicielski?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673512 przez sylwia1986
Martyna ja chcę rok, ale dzwoniła do mnie koleżanka ostatnio mnie uprzedzić że szefowa ma plan ściagnąć mnie do pracy wcześniej.. :dry: a dziękuję czuję się dobrze. Niby jestem u rodziców i dużo mi pomagają zarówno oni jak i brat, ponoszą małego, zabawią, a ja zamiast mieć więcej czasu dla siebie, to mam go jakoś mniej.. :silly:
Gratuluje wyboru chrzestnej:)

Aga współczuje sytuacji z piersiami, to musi być ból, a nie gorączkujesz przy tym?

Madlen buziaki dla Adasia :kiss: :kiss: :kiss:

Dominia nie pomogę nie jestem jeszcze na tym etapie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673532 przez Alina2408
aga a pytalas pania doktor co zrobic z tym kanalikiem i probowalas kapuste???

pati a za ile ten prezent???

maracana slyszalam ze pokarm w piersiach jest bardziej wartosciowy jak do jedzenia dodaje sie kminku wiec moze sprobuj... i troszke wiecej mieska pojedz moze....

madlen ucaluj swojego wielkoluda :)

maracana u nas pogoda nie lepsza niz w anglii :)

martyna szkoda tylko ze pogoda sie pogorszyla no ale dzis na moment tez wpadlismy po piwonie i sprawdzic czy gdzies woda sie nie wylala :)

martynka ja test robilam 2 czerwca po wycieczce w gory bo mialam miec okres 26 maja i nie bylo :):) a powiem ci ze ja az sie przerazilam dwoma kreskami chociaz tak bardzo cihcialam byc w ciazy ale jakos tak wyszlo za pierwszym razem i w szoku bylam :):)

martyna moja po sinlacu miala sluzowata kupke a ogolnie zjadla tylko ze dwie lyzeczki...

dominia w biedronie byly po 2.45 i drogi za pol ceny ale to sie chyba juz skonczylo wiec twoja cena ok :)




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673593 przez Suzi
Hej Lutoweczki :)

chomiczko, wczoraj zamowiliśmy tę pościel, którą kupiłaś Olusiowi a juz dziś jest w domu :cheer: :lol: najszybsza przesyłka EVER!!! :lol:

Muszę ją jeszcze przeprac i wyprobujemy czy w TAKIEJ pościeli tez łóżeczko gryzie pupę dzidziusiowi :blink: :silly: :blink:
Aaaa, no i znalazłam w domowych zbiorach płytę EltonaJohna :lol: , jest Sacrifice :laugh: wypróbujemy :blink:
Dziś go spacyfikowała A.M. Jopek :side:

dominia, dobra cena, ale jeśli Igi jeszcze nie jadł tego to nie szalej z ilością, moje dzieci nie jadaly słoiczkow :( npluły, rzygały, wilły się przed łyżeczką itd itp, TYLKO I WYŁĄCZNIE i to z rzadka owoce,ale obiadki? NO WAY!!!!

madlen, fruktoza nie ma sensu przy odchudzanie bo ma tez wysoki IG. stevia jest ok, no i ksylitol :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673675 przez chomiczka
Witam kochane,

Dziękuję za komplementy, me ego połechtane :silly:

Dziś mój syneczek potrzebuje swej mamusi i tylko w mych ramionach zaznaje spokoju ;) mamy dziś więc dzień przytulania i smęcenia jak mama znika z pola widzenia. Teraz się ładnie bawi to chwilę mam dla siebie ;)

Suzi do mnie też doszła na drugi dzień :lol: to się nazywa sprzedawca :)
Trzymam kciuki, może się uda ;) Mikołajek może mieć inny gust muzyczny niż Olek, więc próbuj, może mu bardziej podejdzie np Elvis :blink: hehe
Ja na krówsko jeszcze czekam, może jutro będzie.

Maracana
dziękujemy za komplementy, w oczkach Olusiowych jestem zakochana, ma je po tatusiu :) w jego też jestem zakochana :laugh: czekamy na zdjęcia Twoich pocieszek :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673758 przez michasia
Jadzia weszłam coś sprawdzić na jednej stronie i tam była mapka miejsc i jak zobaczyłam mapę, to stwierdziłam, że sobie zobaczę gdzie Cie wywiało i ta ave, którą podałam, to tam zobaczyłam pierwszy basen:) ale po tym jak już napisałam, to widziałam kilka innych na mapce i nawet stwierdziłam, że w innym miejscy mieszkasz, bo ten basen, który pierwszy zobaczyłam, to taki szary, a jak foty wstawiałaś, to tak ładnie było. I znalazłam 2 miejsca z basenami, które by mi bardziej pasowały, ale później to zgubiłam i już tej Twojej ulicy nie umiem znaleźć...:D Tak z ciekawości poprostu...wiesz jakbym była w pobliżu, to tak abym wiedziała gdzie iść:D

Ja mam ogródek i w ogóle na wsi to inaczej, niedaleko mieszkają ludzie, którzy mają podobno gospodarstwo ekologiczne i sprzedają fasolkę, pomidory, ziemniaki. Niewiem czy coś jeszcze.Ja też mam w ogródku zasianą fasolkę i marchewkę (choć dość późno siałam), Paweł postawił mi ostatnio konstrukcję do folii, więc jak już ofoliuje, to będą tam w tym roku arbuzy i papryka, a w marcu zamierzam już tak dla Ani tylko hodować, by miała szybko młode warzywka.
także pewnie słoiczkami to będę się tylko posiłkować.

Alina u mnie ze słodyczami to samo. teraz od pon miał być tydzień zdrowego jedzenia i co? przed śniadaniem duże lays'y z Pawłem, później po pół ptysia i ciastka francuskiego, do tego zbożowe z czekoladą i jedno maślane u babci...obiad też raczej niezdrowy...

Madlen gdzie kupiłaś stewie? w ekologicznym, czy jakoś normalnie? jak wychodzi cenowo? ja zawsze ciasta jakieś robię, to cukier idzie. herbatę słodzi P.
No właśnie słodki smak wykształca się w 6 m-cu życia płodowego, tak wczoraj na warsztatach mówili.

Kasia też chcę gotować i mrozić lub pasteryzować. Musze po rodzinie powiedzieć, by zbierali słoiczki po musztardzie i przecierze pomidorowym:)

Byłam dziś na spacerze z koleżanką z podstawówki. Jej synek jest o równy tydzień starszy. Fajnie tak wspólnie spacerować:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673763 przez ola85

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673773 przez Martyna
Sylwia a jak Cię ściągną wcześniej to co z Bartusiem?

Alinka ach te wspomnienia :)
ciekawe czy ta kaszka taka nie dobra czy za wcześnie i Nataszce jeszcze zarsmakuje

Michasia ale mnie rozbawiłaś z tym zdrowym tygodniem :)

Ola to fajnie :) ja niestety do pracy 30 sierpnia :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673901 przez jadziatopol
jej...dziewczyny tyle naskrobalyscie,ze nie nadaze czytac...z gory przepraszam jezeli nie odniose sie do wszystkich waszych postow ;) ale dzisiaj mam wyjatkowo zabiegany dzien

dzieki za odpowiedzi w sprawie sliczkow :)

Dominia :kiss: hej...niestety dzisiaj jest wena ale czasu brak :) ale poprawie sie w przyszlym tygodniu , obiecuje :)
Aganobla ale Gabrys urosl! :) i jak po szczepieniu sie czuje?
Martyna dziekii kochana :)
Michasia aaaaa..,..chodzisz sobie po googlach map? ja tez tak lubie sobie polazic. Ja mieszkam na Palmetto ave...300 palmetto ave...nic tu wokolo nie ma ciekawego za wyjatkiem oceanu...ale nie wiem czy nasz adres jest na mapie...chyba nie bo raz chcielismy zobaczyc zanim wynajelismy mieszkanie. A juz sobie pomyslalam,ze moze masz tu kogos :huh:
szkoda :( hahhaha...jakbyc byla w poblizu to wpadnij do seacliff apt. www.woodmontrentals.com/seacliff-apartments :lol: jakies winko czy kawke zawsze znajde :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673916 przez sylwia1986
Martyna no właśnie raczej nie oddam go takiego malutkiego do żłobka :( będę musiała jakoś wyjść z tej sytuacji i mimo wszystko nie stracić pracy..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #673935 przez jadziatopol
Alina ty juz dajesz kaszke Nataszce?
Princess ale sie ciesze ,ze z bioderkami Adasia juz lepiej :lol: tak czesto myslalam o Adasiu jaki on biedny w tych szelkach ;) buziak od ciotki :kiss:
Dominia moj Hubek mial tak samo...jak tylko go odlozylam do lozka to oczy jak 5 zlotowki :lol: hahahha moze Igi ma skok ? bo moj tak sie zachowywal jak mial skok...teraz wszystko przeszlo :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673977 przez Paulaaa
Padam na cycki!

Amelia od 7.30 rano spała mi 2godziny. Dopiero teraz zasypia. Cały dzień marudna. Ręce nie, leżaczek nie, huśtawka nie, wózek nieeee. Tylko ręce, MOJE, bo jak A. ją przejmował to ryk :S Chciałaby jeść co 1-2h a zjada po 120ml i w efekcie ulewa sporo, bo nie ma tego gdzie mieścić. :huh:
Czy to skok? Czy takie zachowanie może być po szczepieniu?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #673988 przez ola85
Paulaa - może być po szczepieniu, ale moja mała szczepiona nie była a dzisiaj tylko 1 godzinny sena zaliczyła i dwa takie pół godzinne i też trochę marudna

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl