BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680593 przez [email protected]
Hej,moja cierpliwość się kończy,dzisiaj będzie pił mm,dalej nie dam rady.Położyłam się z głodomorem o 22,23.30 pobudka :ohmy: i tak co godz,od 3 wił się jak żmija,o 4 zaczął gadać,po 5 zasnął,6 cyc,po 7 uśmiechnięty i obrzygany razem ze mną gotowy do boju.W dzień jest grzeczny,mogę zrobić coś w hacie ale te noce tj koszmar :(

Banananama Hanibal super :) chyba dobry ten gryzak

Alina trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680602 przez Alina2408
byliśmy zgłosiliśmy ale policja bez entuzjazmu zobaczymy
michasia Ja nie wyobrażam żeby się chować a i tak działka jest tak blisko że nawet tu nas znajdą.
nie wiem czemu tak się uparłi na nas chyba dlatego że oboje stąd nie pochodzimy no i że nam się układa a im nie to chyba zazdrość. marek fajek szuka pracy poza tutaj Ja mam wrażenie że zaraz zwariuję bo ciągle coś. nigdy nie miałam z ludźmi problemów aż do czasu jak znalazłam trochę szczęścia w życiu i to chyba ludzi boli najbardziej. nigdy też nie robiłam ludziom na złość ani nie raniłam ale nie pozwolę żeby coś działo się mojej rodzinie.

jadzia u nas też nataszką miała tak że płakała przed snem ale teraz jest trochę lepiej w sumie to dobrze:-)

banana my mamy trochę inny gryzak innej firmy jak będę w domu to pokażę

teraz jesteśmy na działce cisza spokój i nikogo nie ma powiem wam że tego potrzebuje bo jestem kłębkiem nerwów tylko rycze i krzycze .




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680674 przez ola85
Bananamana - dobrze że po wizycie u neurologa ok :) U nas szał robią odpustowe wiatraczki:blink: Morze...mhhh... rozmarzyłam się :) :) :)
Cudne zdjęcie :)
Paulaa - no tu dwie kreseczki, a tu takie duże dzieciątko :)
Sylwia - moja Lidia bywa zazdrosna o laptopa :blink: :)
Dominia - a ja się chyba od karmienia piersią uzależniłam :laugh: Żartowałam do M że będę karmić małą do matury :silly:
Mi się wydaje że to normalne że dzieciaczki wieczorami marudnieją, są zmęczone po całym dniu...
Madlen - ja na razie herbatek nie daję i chyba dawać nie będę, soczki chcę dawać po 5 miesiącu
Suzi - i bardzo dobrze że z nami jesteś :) U nas wyraźna poprawa była po świętach wielkanocnych, potem jeszcze w kwietniu miała wieczory wisicyca. Potem (w połowie kwietnia) zaczęła wymiotować z przejedzenia i musiałam uregulować posiłki. Wtedy zaczęło się zabawianie, żeby nie myślała o cycu. Na początku świetnie sprawdzał się odpustowy wiatraczek, śpiewanie, noszenie i kładzenie bez pieluchy :blink: No a im większa była tym więcej możliwości i radości ze wspólnej zabawy. Mała szybko polubiła inne rozrywki i maj już był suuper :) Oczywiście czasem ma takie dni że częściej pije :blink:
Aga - czy będziesz karmić mm czy piersią ja i tak Ciebie podziwiam że tyle wytrwałaś
Alina - a Ty bardzo lubisz pieski, to nie myśleliście o jakimś większym? Absolutnie nie chodzi mi o to by był agresywny, tylko żeby groźnie wyglądał :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680725 przez jadziatopol
hej dziewcyzny
kolejna nocka z glowy....czeste pobudki, poplakiwania...i nagly placz przed snem....czyli klasycznie tak samo. Do tego dochodzi podczas karmienia ciagniecie ucha...tak straszne,ze ma pekniete do krwi ;) w nocy jeszcze zrobil kupke taka luzna....ide dzisiaj do lekarza sprawdzic czy nie ma chorego uszka...ale chyba mialby goraczke przy zapaleniu ucha..prawda?

Banannananma hahahha..ale przystojny ten Hannibal Lecter :lol: ale sie usmialam :lol: sliczne zdjecie :kiss: Daga slodka :kiss:
Michasia dzieki...zaraz ogladne jeszcze raz filmik i P w roli glownej :blink:
Paulaa Amelcia sliczna :kiss:
dokoncze pozniej posty bo Hubus znowu marudzi ;) ale jak go przytule to zaraz odplywa :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680732 przez [email protected]
Jadzia biedny Hubuń,mam nadzieję że to nie uszko bo to bardzo boli :(

Ola bardzo chcę karmić piersią a jak to będzie to nie wiem,na razie spróbuję podać mm na noc i zobaczę czy dłużej będzie spał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680740 przez dominia
Asia może to jednak te zęby .. jest niespokojny, kupka luźna .. za uszko może się trzymać jak jest śpiący ???? zobacz na to :)

Aguś podziwiam Cię !!! Podaj na noc mm zobaczysz czy będzie spał trochę dłużej, może Gabrysiowi nie wystarcza mleczko z cycusia i dlatego tak ciumka co chwilkę ? wszystko się okaże jak zje mm, trzymam kciuki żebyście się wyspali :kiss:

Alinka masakra :huh: chorzy ludzie jacyś .. ale to tak bez powodu się dopieprzyli ?? ;)

Bananamana Dagusia śliczna :kiss:

Moniaaaaaaaaaaaaaaaaaaa ????????????????????????????????????

Ale się wkurwiłam .. !!!!!!!!!!!!!!!!! :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: mieliśmy zaplanowane od 22 lipca, że T. bierze urlop na 2 tygodnie i może między czasie pojedziemy do Anglii do siostry M .. i co ?? lipa :( 27 lipca mam jeszcze egzaminy !!!!! pojebane to i tyle ......... może jeszcze niech w sierpniu zrobią zjazdy .. Boże Mój daj mi siłę przeżyć z tą szkołą jeszcze rok :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680741 przez chomiczka
jadzia mój nie miał gorączki przy zapaleniu ucha. Jak chcesz sprawdzić czy go boli uszko, to jak będzie spokojny przyciśnij mu lekko do środka tą wystającą chrzastkę w uszku i jak zacznie płakać to znaczy że boli. Mój często ciągnie za ucho jak jest zły albo śpiący więc to też nie powiedziane że ma zapalenie, ale do lekarza koniecznie z Hubikiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680748 przez ola85
Jadziu - mam nadzieję że to nie uszko. Daj znać po wizycie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680802 przez jadziatopol
Chomiczka sprawdze jak sie i=obudzi na pewno. :)
Dominia wlasnie tak jest...jak jest zmeczony to zawsze targal to ucho...a teraz ze zdwojona sila i tylko jedno zawsze -prawe. Igorek tez prawe?

Ale w ciagu dnia smieje sie i nic go nie boli...czasem moze jeknie....a za chwile smiech


Bylismy zawiezc Bartka do szkoly i sru na spacerek poranny. Rano byl bardzo radosny co widac na zdjeciu

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680817 przez jadziatopol
Dominia juz niedlugo kochana...tylko rok :) jestes mega dzielna, wytrwala i podziwiam cie za to :kiss: dasz rade...chociaz ja tez bym sie wkurwila :blink:
Ola dzieki :) odezwe sie na pewno...no chyba ,ze Hubus mi nie da ;) ale Bartka wtedy zaangazuje... :blink: duzo mi ostatnio pomaga. Wczoraj to on siedzial z Hubkiem caly dzien w przerwach miedzy drzemkami :)
Jak Radek wrocil z pracy wieczor to Bartkek powiedzial,ze w niedziele on zostaje z Hubkiem a my jedziemy na wycieczke i ciekawe jak sobie poradzi :blink: troche to zlosliwe bylo z jego strony tym bardziej ,ze R nie leniuchuje tylko pracuje na nas...ale smiac mi sie chcialo strasznie z tego tekstu :lol:


a to moj Bartek za kierownica. Pojechalismy wczoraj na parking pod jego szkole i tam sobie jezdzil...ech...jaki dumny byl :cheer:

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680819 przez dominia
Asia jaki jestem Kochany :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: super, super Hubiiiiiii Bubiiiiiii :kiss:
Nie mój jeszcze się nie szarpał za uszko .. za to ostatnio coś zaczyna bić rączką ;) jak jest zezłoszczony, wczoraj aż bił się w główkę bo mu ręka odskakiwała od mojego ramienia :dry: jak wstanie po godzinie 16 to już jeest taka maruda, że ciężko z Nim cokolwiek robić .. przed 20 jak Tomek Go położy w miejscu gdzie Go rozbieram do kąpieli to jak nie to dziecko !!! szczęśliwy, zero marudzenia, kopie nogami tak, że aż czasem mnie boli jak trafi :S i po kąpaniu nowo narodzony, zje i leży w leżaczku czasem nawet półtorej godziny zanim uśnie :)
Ten Twój Bartek to ZŁOTO ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680823 przez jadziatopol
Dominia :kiss: moj tez tak wlasnie bije mnie reka i kopie...a po kapieli to nie chce spac za pieronaa gdzie kiedys to 2 minuty i spal ;) to z tym uszkiem to sprawdze dzisiaj...bo boje sie ...chociaz z uchem to juz sie szarpie od 3 miesiecy...no ale lepiej sprawdzic.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680923 przez aga27
Czesc, dawno mnie nie bylo, jezdze do mamy, bo u nas w domu remont.Nie nadrobie was niestety, nie gniewajcie sie ze nic nie napisze, poogladalam tylko zdjecia dzieciaczkow- wszytskie slodziaki.

padam na twarz, czy ta moja Ewka sie nigdy nie poprawi...
glupieje juz od tego marudzenia, wszystko jest na chwilke...bo zaraz yyyy i jak nie na rece to ryk, a jak na rekach dlugo to tez ryk...masakra...ja naprawde poswiecam jej caly czas...i staram sie dbac o wszysto, a tu...

probowalysmy jesc jablko i marchewke...do pewnego momentu je w miare ok, a potem tak sie wscieka, ze we mnie sie gotuje...jest strasznie niecierpliwa...

ona do cycka i butli przyzwyczajana, a jak bedzie dalej...przeciez i zupa pomalu i kaszka...musi zrozumiec mechanizm lyzki i miski...

jak wasze dzieciaczki jedza??? spokojne?

ile dajecie jablka, i czy wtedy rezygnujecie z 1 mlecznego posilku? czy dokarmiacie po jakims czasie?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu - 10 lata 11 miesiąc temu #680925 przez ola85
Jadziu - a Bartek będzie robił prawko w Stanach, bo tam chyba od 16l?
Hubuś słodziutki :kiss: :kiss: :kiss:
Ale mamusie wywiało dzisiaj z forum... My też posiedziałybyśmy jeszcze na dworze, ale malutka strasznie zaczęła oczka tarmosić i nie wiedziałam czy jej coś nie uczula. Ja od tej porze roku też kicham :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 11 miesiąc temu #680955 przez xpatiiix3
A ja się pochwale dzisiaj napisałam dwa sprawdziany na jednej lekcji jeden na 5 drugi na 4 bo nie zdarzylam skończyć :P ogólnie kończy się ten zapierdziel w szkole tylko jutro i następny czwartek i piątek do szkoły pozalicAc a resztę sobie odpuszczam bo wystawione oceny :D jestem z siebie dumna =P

Miłego wieczoru.! :)

Od. Buziaczki wszystkim dzieciaczkom forumowym :) no i mamusiom też :P

Jutro jadę do M na weekend wracamy we wtorek z Marcelkiem :) może się odezwę jak bedzie miał limit na necie, ajj jeszcze jeden dzień zaliczania zostały mi trzy referaty do napisania, jedno ustne i kartkowka zalegla i wszystko na czwartek no i z głowy ahhh normalnie taka ulga :D może czerwony pasek bd miała na świadectwie :D ale mówię chyba oby nie zapeszyć :D

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl