BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu #680959 przez Alina2408
dziewczyny ktore maja facebook moze zaglosujecie :) dziekujemy...

ola ja kocham amstaffy i takiego mialam ale moj byly maz mi zabral bo nawet tak mogl sie odegrac ale wiesz na 30 metrach tylko duzego psa nam brakuje do tych dwoch co juz mamy :)

jadzia idz do lekarza lepiej ...

dominia jakis czas temu pisalam ze ona wyzwala moja kolezanke wiec moj m i jej maz staneli w jej obronie i ona wtedy juz odgrazala sie m ze na osiedlu sie nie pojawi na drugi dzien mielismy wizyte osilkow tylko miala pecha bo to akurat znajomi marka tylkonie wiedzieli do kogo ida ale teraz jej maz ktorego wyrzucila z domu i chyba myslala ze jak sie odezwie to mu pozwoli wrocic doslownie powiedzial ze mu leb rozwali mlotkiem...

dominia dasz rade juz niewiele zostalo...

jadzia no to masz cudownego mezczyzne w swoim synie ucaluj go o ile sie jeszcze da od ciotki :)

aga moja po podaniu odrobimy sloiczka znaczy tyle ile raczy wciagnac zapija mleczkiem bo lubi....




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #680965 przez Alina2408
pati gratki szkolnych szalenstw i ich wynikow...

uwazaj na swoje serducho prosze...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #680989 przez jadziatopol
Alina hehehhe....mysle ,ze sie da jeszcze :blink: nawet ja czasem skradne od niego buziaka :) bylismy u lekarza. Z uszkiem wszystko dobrze...nie ma zadnych objawow infekcji. Z brzuszkiem tez. Serducho zdrowe.Wazy 7400g :) mierzy 71 cm :) Przyczyna sa zabki ,ktore sie wybijaja...jedyneczki na dole. Lekarz powiedzial,ze do miesiaca to moze potrwac....wiec niestety dalej mnie czekaja nieprzespane nocki ;) na noc moge mu dawac Tylenol (tutaj przepisuja dzieciom)...a ja mam z Polski czopki dla dzieci na zabkowanie i bede mu podawac :) a za ucho sie ciagnie bo bol promieniuje do ucha ;)
Patii gratuluje :lol: tez jestem z ciebie dumna :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681013 przez sylwia1986
Hoho jaka tu cisza :)
My spędziliśmy miłe popołudnie, bo M zrobił sobie wolne od budowy i pojechaliśmy na błonia, spotkaliśmy moją koleżankę z pracy, taka pogoda że grzech siedzieć w domu.
Przełamałam się i podałam mojemu smykowi mm, "wypił" a w zasadzie wypluł całe 30 ml, a cyś pyyycha, cysiał i cysiał, także z tą butelką też nie taka prosta sprawa jakby się wydawać mogło, muszę jeszcze sprawdzić czy to kwestia butelki czy mleka.

Jadziu oby to nie było nic poważnego, Hubi słodziutki miś, a Bartek chyba mógłby u Was już prawko mieć?
Dominia no co Ty gadasz że 27 lipca jeszcze egzaminy? :angry:
Olu ja raz podałam Bartkowi rumianek do picia, ale taki zwykły parzony, a tak to nic, ani soczku ani żadnych herbatek hippa.

Mój M poszedł na 21 na mecz, ale za pół godzinki powinien być już w domku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681096 przez jadziatopol
Sylwia wlasnie tego sie obawiam...ze z ta butelka to nie taka prosta sprawa. Ja jeszcze nie probowalam ale cos czuje ,ze bedziec ciezko. Bylismy u lekarza i wszystko w porzadku to zabki ;) Bartek juz moze robic prawko :) mozna miec 15 i pol roku,zeby zaczac robic...a 16 zeby jezdzic :)
Ola moze juz robic prawko i dlatego mnie tak meczy ;) ale przypomnialo mi sie jak ja meczylam mojego tate..wiec zlitowalam sie nad nim i teraz jezdzimy codziennie :) on nie moze tu robic prawka ...niestety. Bez papierow nie da rady. Ale moze jezdzic bez tak jak 90% amerykanow :lol: Ja zrobilam jeszcze na turystycznej i pomimo tego,ze mialam polskie to musialam zdawac i testy i jazde tutaj. Niestety juz mi sie skonczyl termin waznosci tego prawka bo mialam do konca wizy....i teraz jezdze bez waznego. Z tego co slyszalam to moge sobie zalatwic miedzynarodowe i chyba tak zrobie. Tutaj wogole nie ma kontroli policji jak u nas. Tylko w razie wypadku kontroluja.Myslisz ,ze to moze byc alergia? ;)


Monia....jestes??????? :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681124 przez Marlena1888
cześć mamusie,
czytam Was ale jak zaczynałam posta to -- Fifi marudził i koniec.. ostatnio jest taki marudny, więcej gaduli :silly: wczoraj mierzyliśmy go z M i mierzy 68cm. w przychodni dziwnie na odwal się wpisali 65....
nocka była kijowa.. co 2 godz pobudka, dlatego chodziłam już 3 dzień jak nemo.
teraz wziełam prysznic, pomalowałam paznokietki, mam maskę na twarzy i relaxing..
ale mi włosy wypadają.. na potęgę! zaczełam brać skrzyp polny ale narazie bez efektu..

Alina współczuje stresów.. szaleństwo.. patologia.. oby to się szybko skończyło bo się wykończysz.. :huh:

Asia to jednak ząbki.. biedaczek.. ale przynajmniej już wiesz że nic złego się nie dzieje. ale ładnie się uśmiecha z wózeczka kawalerek:lol:

Ola ja raz podałam mu herbatke malinową z dziką różą z hippa ale chyba mu nie smakowała bo wypił tylko 20ml, ale wtedy taki skwar był. reszte mama dkończyła :silly: ale zrobiłam taką kwaśniejszą hehe :blink:

sylwia byłam na błoniach :woohoo: :woohoo: w bielsku mam rodzinę i zdążyłam poznać to miejsce :woohoo: ale za młodu się nawścikaliśmy na tych zjeżdzalniach :lol: ale tam atrakcji :lol:

Patii gratulacje :) idziesz jak burza :woohoo:
lecę spaciu, miłej nocki bye

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681207 przez Martyna
Dzień dobry

Monia jak się czujesz? Ja nadal słabo i jeszcze ten upał!

Sylwia niezłe, widzi Cię w pracy we wrześniu. I tak to jest, zamiast cieszyć się macierzyństwem to my się stresujemy. Ja mam umowę na czas nieokreślony. Jak to jest z rodzicielskim bo zakończeniu umowy to nie wiem. Będę przeglądała ustawę pod katem pójścia na rodzicielskim i na pół etatu więc jak znajdę to co Cię interesuje to dam znać. Możesz zadzwonić do Zusu ale pewnie powiedzą że nie wiedziałam

ależ Ty masz pamięć :)

Ola czy Ty masz dobrze suwaczek ustawiony?

Pati gratulacje :)

Alinka współczuje !

Jadzia dobrze że to od ząbkow. Buziaki dla małego Przystojniaka

u nas noc fatalna! 4 razy pobudka. Padam a teraz zmykam do spowiedzi

miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681232 przez Alina2408
hey dziewczyny u nas nocka w miare generalnie to ja nie moglam spac ale mala spala spokojnie... m pojechal jeszcze na policje bo maja kilka pytan... oczywiscie pogoda sie popsula a my majac nerwy krzyczymy na siebie wiec moj dolek sie dzis powiekszyl... nawet nie mam checi sie pomalowac...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681319 przez Madlen
Banana jesteś kochana :) Ale worka nie chcę ;)
Ten gryzak ciekawy..Hanibal extra :)

Dominia ta Camilia to homeopatia z tego co czytam.. Wkłada rączki do buzi i popłakuje więc coś tam mu się dzieje.

Chomiczka u mnie też upał w pokoju, bo na ostatnim piętrze.
Powodzenia w hula. :) Daj znak jak idzie.
Wczoraj z ciekawości włączyłam tego skalpela. I.. nigdy podczas ćwiczeń tyle nie przeklinałam :ohmy:

Alinka dziwne zwyczaje dla nowych u Ciebie na osiedlu.
Najlepiej nie zwracać uwagi na nich, nie dać się prowokować. Wiem, łatwo się mówi.

Idź kochana na spacer z niunią, to zawsze pomaga.

Dominia egzamin nie zając ;)

Jadzia jaki on slicznyy czopki na ząbkowanie wow, czyli przeciwbólowe?

Pati gratulacje :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681348 przez xpatiiix3
Dziękuję staram się chce po prostu sobie coś udowodnić no i innym, ze dziecko nie jest przeszkoda do skończenia szkoły, bo wiele koleżanek zrezygnowalo totalnie ze szkoły kiedy urodziny a Ja zamierzam się uczyć dalej liceum jeszcze może zacznę w przyszłym roku wszystko się okaże :)

Alinko trzymaj się kochana :) na pewno będzie wszystko w porządku hmm po złym przyjdzie dobro jeszcze :D i to jakie :) będę uważać ;*

Miłego dnia mamusie.! :) Ja to jeszcze do szkoły bo mamuśka moja chce zajść ostrzyc się i brata musze ostrzyc :P a ze się nam zepsuła maszynka to i musimy go do szkoły ciągnąć :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681381 przez ola85
Witajcie
Pati - gratuluje dobrych ocen :)
Jadzia - No to Hubuś pięknie rośnie :) Wiesz moja mała też się ostatnio za ucho targa, aż się za uchem zadrapała, ja myślę że to etap poznawania. Dobrze że to "tylko" ząbki.
No to przerąbane z tym prawkiem, ale skoro mówisz że tam wszyscy tak jeżdżą :blink:
Sylwia - Bartuś wie co dobre :)
Martyna - nie wiem jak to jest z tymi suwaczkami, jak się kończy miesiąc to dobrze pokazuje, a tak to nie wiem :blink:

U nas nocka ok. teraz zbieramy się na spacer, ale mała coś kupki nie może zrobić, to czekamy na kupkę :blink: słyszę że idzie :silly:

To forum mnie czasem wkurza. No bo mam mało czasu, a chcę coś napisać, a ono albo się włącza pół godziny, albo nie da się zalogować czy wysłać postu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681470 przez Alina2408
madlen czekam wlanie na dzielnicowego ktory ma zawitac do nas na rozmowe i do nich na konkretniejsza rozmowe... ale dziekuje :) ja dzis jak mala plakala posmarowalam zelem na zabki...polecila mi magisterka znajoma z apteki kosztowal 21 zl dentinox n i jak dzis posmarowalam dziaselka bo plakala non stop to inne dziecko normalnie generalnie chyba jej smakowalo ale zamilkla momentalnie...

pati i dobre masz plany zaoczne liceum mozesz skonczyc...

ola ja nie mam takiego problemu z forum moze to twoj internet jest nieco wolniejszy...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #681590 przez chomiczka
Cześć dziewczynki.

Olek przechodzi samego siebie, chyba przechodzi teraz apogeum tego skoku, masakra jakaś. Jestem niewolnikiem własnego dziecka B)

Madlen kółko super się kręci, tylko dziś trochę boczki bolą od tych masażerów, ale ie zrażam się, super frajde mi to sprawia :laugh:
Czyli nie jest ze mną aż tak źle, bo ja na skalpelu normalnie jęczę jak zarzynane prosie :lol: nie to znaczy że te ćwiczenia są coś warte ;)
Od poniedziałku elegancka pełnowartościowa dietka, 5 posiłków (chociaż z tym to różnie, bo czasami przez Olka nie mam kiedy zjeść) i 1 kg mniej ;) pomierzyłam się cm i za tydzień zmierze czy coś zeszło :) ale motywacja już jest :silly:

Założyłam dziś ochraniacz łóżeczku pierwszy raz i Olek pokochał swoje nowe miśki od pierwszego wejrzenia :)


i z wczoraj



Jadzia cieszę się że Hubek zdrowy :blink:

Wczoraj zamówiłam pierwszy raz zakupy na tesco online bo nie mam czasu nawet wyjść do sklepu, za raz ma pan przywieźć. Heheh zamówiłam mnóstwo rzeczy plus 2 zgrzewki wody, biedny namęczy się na to 3 piętro zwłaszcza że nawet pod blokiem nie można parkować :woohoo: :woohoo:
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681607 przez Suzi
Hej :)

chomiczko, łączę się w bólu zasadzona w swoim odwiecznym fotelu z Księciuniem na kolanach i uwieszonym przy cycusiu.
Nie schodzi z nich OD RANA,,, :ohmy: od godz 8.30 byłam tylko 2 razy w wc i się ubrałam. Na tym koniec MOJEGO życia a mamy 13.15 :( :P
dobrze ze M zrobił mi śniadanie, które tu sobie na raty podjadam......próby odlożenia okupanta kończą się.....no wiadomo jak :(

Marlena, mi też włosy wyłażą, ale Ty to przynajmniej masz dużo, więc jak Ci trochę wylezie to nawet pewnie nie zauważyszvróźnicy, a ja mam kiepawa, więc pewnie ołysieję :ohmy: :( :(

Czekam na lipiec jak na zbawienie :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #681653 przez sylwia1986
Dzień dobry :)
Ale mam dziś powera :) oby tak co dzień było :) zdążyłam posprzątać, zrobić zakupy, podszykować dorsza, kartofelki, marchewkową surówkę i panna cotę :) ale gdyby nie chusta, może zdążyłabym się tylko ubrać :blink:

Suzi a może spróbuj się z małym położyć, on zaśnie przy cycu a Ty się delikatnie wymkniesz. A do lipca jeszcze 2 tygodnie ;)

Marlena też mi włosy wypadają garściami, byłam już raz u fryzjera skrócić ale chyba muszę bardziej, tak żeby tylko się dało je spiąć.

Martyna będę wdzięczna za info, szefowa też zaproponowała mi pół etatu, ale dojeżdżać na 4 godziny do Ustronia, to ja na nianię i paliwo bym nie wyrobiła :huh: to już wolałabym dojeżdżać np. 3 dni w tygodniu. Udanej uroczystości, oby Robercik był grzeczny :)

Chomiczka Oluś śliczny chłopczyk, rosną nam te dzieciaczki. Wytrwałości w diecie i ćwiczeniach.

Pati chyba zapomniałam pogratulować sukcesów w szkole :blush: miłego weekendu :kiss:

Alina polubownego załatwienia sprawy :kiss: a to że tak powiem czeka Was konfrontacja z nimi na policji?

Madlen oglądałam ostatnio wiadomości i mówili o nowej pani pełnomocnik do spraw równego traktowania kobiet i mężczyzn w służbach mundurowych i od razu pomyślałam o Tobie.

U nas ładna pogoda, tylko coś delikatnie przychmurzone, ale dobrze bo nie piecze tak, jak nie będzie padać to mam zamiar wieczorem iść porobić coś w naszym przybudowlanym ogródku, bo zapuściłam go strasznie :dry: w tym roku nie zrobiłam tam nic :blush: i gdyby nie M który kosi trawę, to zarósłby jak dziki agrest :silly: a w zeszłym roku miałam nawet czas na hamak. Muszę się wziąć w garść i zorganizować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl