BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682377 przez Martyna
Marlena super nocka :) a pająka tez bym się wystraszyła!!

Dziękuję :)
Zapraszamy na obiad do restauracji. Będą nasi rodzice, rodzeństwo z partnerami i chrzestna :) mieszkanie mamy za małe niestety. Kreacja... mam prostą sukienkę, jutro albo w poniedziałek wstawię zdjęcia. Oby była pogoda

Ola dziękuję :) panikara ze mnie

Miłego pobytu u rodziców :)

Monia udanego pikniku :) to miłe, że Kinia sama wpadła na ten pomysł i jeszcze babeczki przygotowała :)
Dziękujemy :) ucałuje Aniołeczka :) fotki na pewno wrzucę

Suzi ja też będę łysa:( u nas niestety zbiorowe chrzty. Mam nadzieję, że będzie ok. Cieszę się, że Robcio już większy to go mozna czymś chociaż na chwilę zainteresować.

Kasia do lekarza śmigaj!oby to nić złego!!

Banana udanego pobytu nad morzem!!!

Dominia :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: dla Igorka!!!!!! chyba Wszystkie pamiętamy TEN PIĄTEK!!!

A tu ściagając za Monią i Paulą


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682406 przez Madlen
Chomiczka piękny Twój synuś i taki fotogeniczny :)

Sylwia może pani pełnomocnik się przyda ;)

Chomiczka skalpel to chyba nazwa z ostrego bólu :lol:
dobry pomysł z tesco :) Szkoda, że Bydgoszczy nie ma tej opcji.

Jadzia współczuję

Ja na dziąsełka kupiłam Bobodent to mi polecił farmaceuta.
Wypytałam znajome i chwalą tak jak Paula i Dominia pisały Dentinox i Camilia

Monia to się zwaliło trochę Tobie na barki..
Co do zakupów Alma u nas proponuje z dostawą.
Ślicznie wyglądasz, co ty gadasz.

Faceci sama mówiłaś mają skoki rozwojowe :)
Mój wymyślił, że opijał syna....

Banana miłego wypoczynku.

Dominia Najlepszego dla Igunia.

Martyna śliczne foty :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682424 przez ola85
Dominia - buziaki dla 4-miesięcznego Igorka :kiss:
Martyna - ale Robert jest śliczny :) Ja jeszcze rok temu nie wiedziałam że mam w brzuszku Lidzię :) :) :)
Myślałam że jeszcze coś zdążę dopisać, ale Liduś woła :) :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682506 przez dominia
No w koncu :/ zeby forum nie dzialalo tak dlugo .....

Dzien dobry :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682741 przez gabilee
Hej dziewczyny pisze szybko i krotko ;)
Nie przeczytalam co pisalys ie ale nadrobie jutro
Mam troche latania bo budowa i chrzciny i inne pierdoly
M wrocil na weekend w sob pilnowal malego wieczorem a ja wyszlam z przyjaciolka do sopotu na drineczki j pogaduchy plus imprezka
Odhamilam sie i mam sily na caly tydzien ;)

Od srody mam opiekunke dla Leosia na 4h dziennie bede miala chwile czash dla siebie na cwiczenia i wgl Akupki i porzadki w domj bo tajfun :p

Leo zrowy ja juz prawie tez ;)

Caluski dla was wzzystkich do uslyszenia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682744 przez [email protected]
Hej :) Wczoraj Gabryś dostał mm na noc i co? i dupa :( wypił 150 i i tak skończył cycem,puścił pawia,nie chciał spać a jak w końcu padł to znowu cyc,budził się 5 razy i jadł :ohmy: jak nie zrobi kupy rano to potrafi spać do 9.30 ale obok musi być cyc,ja już nie wiem o co chodzi,trochę nawet się przyzwyczaiłam do wstawanie po kilka razy w nocy,poddaję się...

Dominia buziak dla Igiego :kiss:

Monia wyglądasz pięknie :) ja siebie nie pokazuję,nie będę straszyć,włosy też mi lecą,żeby tylko nie ołysieć ;)

Martyna Robercik jakie ma duże oczy :)

Suzi fajne chrzciny,też bym takie chciała a nie obiadki itp,poza tym szczerze to mam takiego lenia ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682819 przez Monia_T
Uuuuuuuuuuu,jaka cisza! Wczoraj forum nie działało a dziś forumowiczki wywiało :)

Cześć

U nas leniwie minęła niedziela :) Jestem zadowoloną posiadaczką nowego dywanu do dużego pokoju, a niełatwo było mi dogodzić :silly:
Poza tym w carrefourze zrobiłam zapas pampersów, bo dziś i wczoraj mieli promocję na pampersy active baby i premium care, duże opakowanie wychodziło 29,90...więc zrobiłam zapas 3 paczek premium care :laugh: Jak szaleć to szaleć, zazwyczaj premium care kosztują u nich ponad 60zł, więc warto było :laugh:
Przed chwilką skończyłam prasowanie i miałam nadzieję, na chwilkę odpoczynku ale m właśnie dzwonił, że wraca ze spaceru z małą głodzillą więc cycuś będzie :)

Tak pokrótce napiszę, że wczorajszy piknik super udany :woohoo: Co prawda bolą mnie mięśnie w udach i pośladki...nie wiem dlaczego :unsure: ale było fajnie. Pogoda dopisała i humorki też :laugh: :laugh: :laugh: Widziałyście fotki Kini na fb, dorzuce też tutaj kilka :)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682836 przez jadziatopol
hej dziewczyny :)
wczoraj caly dzien mialam problem z forum...widze ze wy tez. Alez mi Was brakowalo ;)

Suzi super pomysl z tymi chrzcinami...ja chyba tez tak zrobie...kawka herbatka i tyle :) jak Mikus? daje odpoczac mamie czy jeszcze nie?
Dominia buziaczki dla duzego 4 miesiecznego facecika :kiss:
Kasia to moze byc faktycznie uczulenie. Ja jak bylam malutka to tez tak mialam...wyglada identycznie jak poparzenie ;)
Monia fajnie ,ze piknik sie udal. Ale masz pomyslowa corke! babeczki upiekla. szok! :cheer: sliczne zdjecia ....te w ruchu to po prostu mega udane :lol: Kinia przesliczna, Igunia tez cudna i juz bladzi w chmurkach :blink: buziaczki :kiss: pochwal sie dywanem :cheer: a ty oczywiscie piekna jak zwykle i szczupla :kiss:
Gabilee opiekunka na 4 godzinki :cheer: :ohmy: pozazdroscic :) i do tego imprezka...ty to pozyjesz kochana ! :lol:
Aganobla dalas mm? jednak Gabrys woli cycusia ;) wspolczuje kochana...ale mysle ,ze to minie...moze po prostu potrzebuje bliskosci ...wtedy czuje sie bezepiecznie...to minie. ...zycze ci tego ,zeby jak najszybciej bo wiem jakie to meczace ;)
Martyna ale Robercik urosl! :cheer: coraz wieksze te nasze dzieciaczki...tak szybko sie zmieniaja na buzce :cheer: a oczka jakie ladne :kiss:



u nas pierwsza nocka super. Wieczorkiem probowalismy dac czopka ale caly czas go zwracal ...napinal sie i sru czopek na zewnatrz...ale mielismy przy tym zabawe...a Hubert tez caly czas sie chichral i stekal i wyrzucal czopka :lol: komediant :lol: w koncu sie poddalismy ....mimo tego zjadl bardzo spokojnie nie bijac mnei i zasnal od razu...obudzil sie tylko raz o 2 w nocy na jedzenie i spal do 8 :lol: :) kupka rano normalna :) niestety wysypka nadal jest ale nie taka czerwona
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682839 przez dominia
Martyna jaki Robercik śliczny :kiss:

Monia ja nie wiem gdzie Ty widzisz ten swój 'tłuszcz' z dziewczynkami jesteście olśniewające :kiss:

Jadzia no właśnie wczoraj forum nie chodziło :dry:
Gdzie Hubi ma tą wysypkę ??
Bo mój Ig ma od barku do łokcia takie dziwne chrostki .. chyba to wyszło po czymś z jedzenia :unsure:
Dzisiaj leżał na brzuszku u mnie w pokoju na narzucie z satyny i się ślizgał :lol: podnosił dupkę i chciał się przemieszczać :) ekstra to wyglądało a Mamę duma rozpierała :lol: wczoraj moja siostra miała przedstawienie i ryczeć mi się chciało ;) pomyślałam sobie, że kiedyś będę chodzić na przedstawienia do Igora i masakra łzy na samą myśl to co dopiero będzie później :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682845 przez jadziatopol
Dominia Igorek niedlugo pewnie zacznie raczkowac :lol: spryciarz z niego :lol: u nas nie od jedzenia bo jadlam caly czas to samo. Wysypke ma na brzuszku i pleckach...i troszke na czole...tez takie male krostki. Lekarz powiedzial ,ze to wysypka wirusowa i samo zniknie...a ja przeczytalam na googlach ,ze bardzo duzo dzieci przy zabkowaniu ma wysypke ;) wiec nie wiem...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682848 przez dominia
Asia tak ? przy zębach ? to może mój ma to od zębów .. albo to jakaś skaza .. nie wiem, chyba będę musiała podejść do lekarki .. ;)
Myślisz, że będzie raczkował ?? jest strasznie silny a teraz jeszcze jak mnie chwyta i szczypie to aż boli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #682880 przez jadziatopol
Dominia no jak podnosi pupke do gory na brzuszku to juz niedlugo bedzie smigal :lol: silny jest :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682883 przez dominia
Asia mina Hubunia super :lol: ' Mamo a co Ty robisz ?! ' :lol: sliczna Mama i sliczny Synek :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682891 przez jadziatopol
Dominia no rzeczywiscie :lol: minke ma wymowna :lol: :blink: dzieki :kiss: daj jakies zdjatko siebie i Igora :) chetnie zobacze malego przystojniaka i mame lasencje :cheer: a dlugo Igorek ma ta wysypke? poszukaj sobie w googlach....duzo dzieci mialo wysypke przy zabkowaniu.,...az sie zdziwilam...my mamy wysypke,biegunke (juz minela), i przebijajace sie jedyneczki. CO prawda lekarz powiedzial,ze to moze potrwac do miesiaca kiedy sie wyrzna.... ;) dlugo strasznie to moze trwac...no ale jest nadzieja ,ze juz jutro :) i tego wole sie trzymac :) buziaki dla Igorka malego silacza :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 10 miesiąc temu #682910 przez Monia_T
Hej :)

Dominia silny chłopiec z Igorka, Asia dobrze mówi, ćwiczy do raczkowania ale jeszcze pare miesięcy mu to zajmie :blink: Iga też dupcię podnosi i przemieszcza się dzięki temu jak gąsienica :silly:
Oj mam tego tłuszczyku... :dry: a brzuch jak w 5 miesiącu niestety...

Asia jakie śliczne foty :) :) :)
Hubciu pytający "znowu zjesz moją nóżkę" boski :laugh: Piękna mama piękny synuś :laugh:
Cieszę się, że nocka lepsza, oby tak zostało :)

Igula wczoraj zasnęła nam na wieczornym spacerze ok 18-tej i okazało się, że to na noc. Jak wróciliśmy przebrałam ją nawet się nie wybudziła. Jadła dopiero o 3 w nocy, za to pobudkę po 5 sobie zrobiła...ale później znów dała pospać :)
Teraz już śpi :woohoo:

Zaczęła nowe sposoby gadania ćwiczyć. Piszczy, krzyczy tak inaczej i sama się z siebie głośno śmieje :woohoo:

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/13743

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl