BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #722372 przez chiczi
To Adaś :D
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722373 przez chiczi
I jeszcze jedno :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722409 przez ola85
Uff, chwila wolnego, to piszę:
Aganobla, Dominia, Isola - dużo zdrowia dla dzieciaczków :kiss:
Michasia - w imieniu kuzynki dziękuję :)
Satine - śliczna księżniczka Marysia :)
Alina - mnie też wkurzają debilne komentarze w necie. Mam świadomość że piszą je najczęściej 15-latkowie, którzy mają mało odwagi by zaistnieć wśród rówieśników, a wystarczająco dużo by obrażać kogoś w necie.
Aga - co to znaczy na kurczaka? Wody to dziecko może pić ile potrzebuje :)
Marlena - współczuję przygody z zębem. A wiesz ja w Twojej okolicy znam kilku dentystów :silly:
Monia - u nas dopiero teraz burza, świetne to co napisałaś
Dominia - ja też się zawsze z tego że Liduś ma bardzo chwytne nóżki :)
Bananamana - cudna Dagusia :kiss:
Cziczi - śliczny Adaś, duży chłopak

Musiałam wyłączyć komp i włączyć ponownie, bo coś nacisnęłam i mi się klawiatura poprzestawiała :blink:

Co do tego obracanie itp. to racja z tym brzuszkiem. Lidzia przez to że "odkryła" plecki mniej chce leżeć na brzuszku, za to zasypia tylko tak, jak mamusia :blink:
Moje dziecko znowu cały czas tylko siedzieć i siedzieć. Dzisiaj nawet odbyłyśmy spacer w tej pozycji. Myślałam że się zmęczy, ale gdzie tam :silly:
Ja dzisiaj rano byłam u fryzjera na pasemkach, 24 mamy to wesele, a ja nie lubię takich całkiem "świeżych".

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722433 przez princess
Chiczi Adaś jest uroczy :) A jakie goloneczkiii, cały jest do schrupania :) Karmisz piersią?

Upolowałam w końcu tę herbatkę :D



Jadziu goście gośćmi ale zajrzyj do nas czasem :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722435 przez princess
Ola na poprzestawianą klawiaturę spróbuj następnym razem kliknąć Ctrl+Shift :)

Banana ja też ledwo uchwyciłam Adasiowe ząbki :) Dagunia, piękne masz perełki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722492 przez isola
Cześć Dziewczyny,
już powoli ogarniamy sytuację, antybiotyk chyba zaczął działać, nawet chrypka się zmniejszyła i humor dużo lepszy. Ale nocka i tak zarwana przez kaszel... Zobaczymy, jak będzie dziś...

Któraś z as pytała, jak się choróbsko zaczęło? Ninka nie miała gorączki, po prostu zaczęła pokasływać, pediatra stwierdziła, że katar spływa do gardła, a nastepnego dnia pojawiła się mega chrypka i okazało się, że zapalenie oskrzeli i gardła. Bardzo bałam się, zeby jej na płuca nie zeszło, ale wydaje się, że idzie raczej ku dobremu :)

Chiczi - śliczny synek, takie dorodne udziska, których trochę zazdroszczę ;) , bo moja Ninka to raczej niemowlęca wersja Anji Rubik :P

Princess - u nas niestety takich herbatek nie uraczysz, a szkoda, ale Ninka polubiła wodę, chociaż i tak króluje cycek ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #722494 przez dominia
Isola jak Nineczka ? Lepiej cos ? Poszla na ten antybiotyk ? :*

O teraz doczytalam, super, ze juz lepiej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722496 przez bananamana
chiczi ale cudny Adaś i te goloneczki :)

isola takie herbatki mozna tez kupic na allegro :) calkiem smaczne są my je mamy i pijemy są rozne smaki :)
Dobrze że malutkiej lepiej moze dzisiejsza noc bedziecie mialy spokojniejsza

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722523 przez bananamana
kur.... chyba idzie kolejny zab no ja oszaleje przeciez...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722536 przez kasia123m
Adas cudny.a jaki juz duzy :laugh:

Dgusia jkie ladne zabki.

U nas chyba z 10 idzie tylko zdnego niewidac.jesc dzis nie chciala malo jadla i wyla.wyla na brzuchu na plecach na lezczku w aucie io wszedzie.ja nie wiem jak my jutro pojedziemy.az mi sie plakac chce.syn tk brdzo sie cieszy na te wakacje a ja czuje ze to bedzie koszmar.nic temu dziecku sie nie podoba.jestem wykonczona.



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722568 przez aga27
mam do was 3 pytania:

1. dajecie wit d prosto do buzi dziecka, czy do posilku?
2. my uzywamy mleka bebilon, czy ono jest faktycznie tuczace, czy to bujda, i wszystkie mleka podobne?
3. jak dajecie takie deserki ze sloiczka, to w jakiej ilosci caly, czy pól?
i nastepny posilek po jakim czasie?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722582 przez kasia123m
daje wit d do buzi jak zje mleczko
deserku jadla pol a ostatnio potrafi caly zjeść..je mleko o 17 i potem deserek przed 19 i kaszke na noc po kapieli o 20,30...ale ta kaszka taka zbutelki..w sensie chyba 1,5 lyzki kaszki na 120mleka...wypija...
mleko bebilon jemy...zatlusta chyba nie jest...wręcz perzeciwnie na początku to nawet zamalo na nim przybierala..



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722588 przez dominia
Aga na poczatek buziaki dla Ewuni z okazji skonczenia pol roczku :*
Witamine D daje prosto do buzi :)
Kto Ci powiedzial, ze bebilon tuczacy ? Mysle, ze wszystkie mleka sztuczne sa podobne, tez dokarmiam bebilonem :)
Moj Ig deserkow bardzo malo je wiec Ci nie odpowiem na to ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722592 przez aga27
Dziekujemy za zyczenia :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58922 [/url]http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=58921 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722605 przez princess
Banana a gdzie kupujesz tą herbatkę? Ja ją dorwałam w Carefurze i jest tylko jeden smak.

Isola dużo zdrówka dla córeczki :kiss:

Aga witaminę D daję do buźki. Jak dodajesz do posiłku to nie masz pewności, czy dziecko ją połknęło, czy nie została w resztce mleka albo na ściance butelki. Bebilon na pewno nie jest tuczący, Adaś jadł go przez 3 miesiące i wręcz słabo na nim przybierał. Słyszałam, że chyba Enfamil jest tuczący. Deserek ze słoiczka Adaś je cały zazwyczaj godzinę po obiedzie, butelka ok 1-2 h po deserze. Wszystkiego najlepszego dla małej jubilatki :)

Zapomniałam podzielić się dobrą wiadomością, dziś w Carefurze dojrzałam Humanę - w końcu! Początkowe, następne i junior, ale się ucieszyłam. I ceny też spoko, za 350 g 18 zł :)

Jesteśmy z Adasiem sami od 17 do jutrzejszego wieczora, M pojechał do swojego domu i jutro robi za szofera pary młodej-naszych znajomych. Najpierw młodego zabiera z domu, jadą 80 km do Olsztyna po młodą, potem do Kościoła i jeszcze zawozi ich na wesele. Mieliśmy na nie iść ale nie mamy z kim zostawić Adasia. Jak jutro nie będzie padać to wybiorę się z Adasiem na ślub.

Mały już śpi, też zaraz się kładę bo spałam niecałe 5 godzin po imprezie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl