BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

10 lata 8 miesiąc temu #722930 przez Marusha
isola Martynka tez byla na tym zinat i też dostala rozwolnień pojechalismy do szpitala i zmienili jej na leki do inchalacji. lekarz stwierdzil ze nie nma sensu faszerować dziecka antybiotykiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722937 przez Pliszka
Już po kąpieli :)

Kasiu- bawcie się dobrze nad morzem!!!!

Dominia, mój Olek bardzo lubi deserki Babydream, zjada cały duży słoiczek na raz :)

Ola - miłego pobytu u rodziców!

Dominia, biedny Iguś, życzę zdrówka!

Alinka, straszne z tą maleńką dziewczynką :( Mam nadzieję, ze wróci do zdrowia. Współczuję mamie :( A spływające nienawiścią komentarze w necie przerażają mnie.... :dry:

Ale tęsknię za jeziorkami, mazurską wsią, boćkami... :( :( Pora na kolejnego drinka ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722973 przez isola
Marusha -a na co miała zinnat?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723000 przez Marlena1888
hej:)
ooh jak dobrze że minęłą jakoś ta sobota bo ten skok mnie wykończy, ostatnie dwie nocki budzi się po kilka razy.. co 2 godz.. a dziś w nocy obudził się o 00.30 i prawie do 3 nie chciał spać.. potem ok 5.30 już całkowicie wstał. m jest w delegacji wojskowej, budują mosty w okolicach rabki..i zostaje sama z Fifim do piątku.. pasowałoby się jakos wyspać, może dziś będzie lepiej..

poprzeglądałam troszkę posty ale niestety nie miałam jak odpisać z moim moruderą dzisiejszym..
ola wzruszają mnie takie zdjęcia.. Lidzia w brzuszku - taki mały okruszek. to w moich okolicach masz jakiegoś dentę? a jak się nazywa i skąd dokładnie? bo szukam takiego co zajmuje się też ortopedią przy okazji:blink:

bananamana śliczna Dagusia a z tymi "perełkami" taka dorosła się już wydaje he :woohoo:

Kasia 3 mam kciuki za wasze wakacje, zobaczysz będzie super :side: w nocy będzie spała księżniczka :) czekamy na wieści :)

Chomiczka współczuje z powodu babci..fajniutki dywanik.

Alina takie rzeczy się dzieją nie do pomyślenia nawet..tragedia z braku wyobraźni poprostu szok.. w tamtym roku głośna była sprawa o ojcu co wziął syna na sankach przywiązał do kłada i syn wpadł pod auto.. lepiej już dmuchać na zimne i być na pewne rzeczy przewrażliwionym... współczuje dziewczynie.. biedna..

zauważyłam że Fifi zaczyna tak gaworzyć, zmienia intonację, gada po swojemu tak głośno i śmiesznie :side:

Monia przypomniało mi się jak pisałaś że Igusia przełączała melodyjki w karuzelce. mój synuś właśnie dziś świadomie zaczął przełączać :)

Pliszka to super że wakacje się udały! Oluś to urodzony turysta hehe

na szczęście już śpi synek:) jeszcze katar mam uff idę się kąpać i lulu:P

miłej nocki:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723044 przez Satine0
Jako, że dziś dzień fot to wrzucam zdjęcia małej z nad wody :)





Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723081 przez bananamana
czesc :)

dziekuje kochane za odpowiedzi :) chyba jednak sie przeniesiemy do swojego pokoju na nocki powoli :)

dzis nocka troche lepsza mloda dostala na noc ibum + smarowanie dziaselek i nawet ladnie pospala ale ewidetnie zeby potok sliny maruda wpycha do buzi wszystko co sie da gryzac zawziecie no to mamy powtorke z rozrywki

chyba dostalam pierwsza @ chyba bo sie dopiero rozkreca czekam ehhh a tak fajnie bylo bez :P

Satine Marys jest cudna ohhh do schrupania a jak pieknie siedzi :)

Byli u nas wczoraj znajomi ojj jak dobrze troszke odreagowac :O)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723127 przez Marusha
isola dokładnie jak u Ciebie katar później kaszel i zapalenie oskrzeli. Nie wiem czy nie na jakiegoś wirusa w powietrzu bo i moja rozkręca się z katarem mam nadzieję że Ninka szybko dojdzie do siebie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #723134 przez isola
Marusha - życzę zdrówka dla Małej, może katar zostanie katarem i nie rozkręci się...

U nas nocka lepiej, bo mimo, że trochę kaszlała ok 22, to jak zasnęła ok 21, spała ciurkiem do 7 rano i nie budziła się, przynajmniej my nie słyszeliśmy ;-)

a oto dwie moje Księżniczki:-)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723255 przez xpatiiix3
Alina hehe no wyróżniona moi rodzice nic nie wiedza :]

Dominia oświadczył mi się :)

Odp później bo nie mam nawet jak poczytać :P

Córcia Livia tp 20.04.2015 <3
Córcia Nela 03.10.2014 <3
Synek Marcel 19.02.2013 <3
...
Aniołek [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723268 przez dominia
O fuck Pati i co Ty na to ? :) dawaj zdjecie pierscionka !!!!!!!!!! Obowiazkowo ! :lol:

Jadziulku odezwij sie juz :( tak dawno Cie nie bylo ..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723304 przez Alina2408
jak się zapytałam czy mam zbierać na ślubne kwiaty to pati odpowiedziała mi że tak więc domina jak myślisz co odpowiedziała m

ma mi przesłać zdjęcie to wstawię




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723360 przez kasia123m
Ja tylko na moment.Pati gratulacje
Mrysia slodziutka

Dojchlismy szczsliwie.obudzila sie dopiero o 5 rano na stcji benzynowej wiec zrobilam mleko,ulala na mnie zeby bylo wesolo.ale przez caly dzien jest niedowytrzymnia.razem z M niedjemy rady.caly czs ryk.spokoj tylko wtedy jak spi naq miescie bdz plazy.oczywiscie po pol godz bo po co wiecej.ide jutro po zel n zeby.dzis ryczlm rzem z nia.lzeec nie siedziec nie,w kolysce nie w lozeczku nie...itd.ja niee wiem co jest grne.jutro jak tak bedzie to dm viburcol..nie wyrabim.ide do spania bo nie spie od wczorj rano.calaa noc jechalismy.

Zajze do Was jeszcze moze jutro



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723386 przez Satine0
Kasia
pisałam do Ciebie na fejsie dziś :P byłam w Pobierowie, ale niestety nie mam Twego nr ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723480 przez dominia
Idziemy do lekarza na 10:30 .. Ig ma strasznie zesypana buzie i cos zaczyna chrzakac z gardla .. :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723485 przez jadziatopol
Hej dziewczyny :)
Podgladam was czasem I czytam....niestety nie mam czasu napisac bo wychodzimy rano I wracamy wieczor I jestem tak padnieta ze ledwo zyje ;) maluszki przecudne...caly czas ogladam zdjecia I podziwiam anasze malenstwa :kiss:
Patii gratulacje! !! :)
Princess,Dominia dzieki ze o mnie nie zapomnialyscie :blink: :kiss:


Moj tata jest w szpitalu.Jest podejrzenie ze szpiczak zaatakowal juz kosci.Jutro cos wiecej sie dowiem. Hubcio rosnie I chodzi trzymajac sie mebelkow.Jest wyjatkowo cierpliwy na tych naszych wycieczkach.Dzisiaj bylismy 8 godzinw podrozy ...padl przed chwila ze zmeczenia.Wczoraj dostalam wolne I napilam sie z kuzynem.Myslalam ze padne po 2 kieliszkach a wypilam prawie 2 butelki I stalam :cheer: dzisiaj zdycham I na ewno nie napije sie przez kolejnych kilka miesiecy :lol: ale potrzebne mi to bylo :blink:
Caluje was wszystkie :kiss: I wasze maluszki :kiss: :kiss: :kiss:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl