BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421640 przez [email protected]
Alice czulam jakby mnie ktos poglaskal b.delikatnie tylko od srodka,takie musniecie,lezalam wtedy na boku i myslalam ze szybko zasne,mialam wrazenie ze to co poczulam to moze malenstwo sie przekrecalo,od razu powiedzialam mezowi i teraz caly szczesliwy,ale ja sie wzruszam,masakra.

sylwka zdecydowanie odradzam ten wozek,moja bratanica podobny miala,w nim nie bylo materacyka tzn w gondoli i czuc bylo stelaz,wkladalismy na spod gruby koc,bratowa sprzedala go po 7 miesiacach za 300zl i kupila uzywana spacerowke Quinny speedy,prowadzi sie super i wygodny,tylko nie kazdy chce trojkolowca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421650 przez Alice
Ale słodko;)nie dziwię się że mąż cały szczęśliwy jest a Ty się wzruszasz bo to chyba jedna z najpiękniejszych chwil w życiu;) już się nie mogę doczekać jak poczuje malenstwo tylko ciekawe kiedy to nastąpi;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421656 przez chomiczka
Sylwka tak właśnie na tym polega. Prostujesz plecy spacerówki wkładasz taki śpiworek. Jak chcesz spacerówkę to wtedy wyciągasz śpiwór i już masz. Zauważ na zdjęciach że nawet nie da się tak wyprostować tych "pleców" żeby było całkiem poziomo. Jak masz 3w1 wtedy masz gondolę odpinaną osobno i spacerówkę osobno :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421659 przez Satine0
Ja od czasu do czasu też czuje akrobatę w brzuszku :) Najczęściej jak siedzę...nie wiem czemu :) Może wszystko jest bardziej "napięte" hmmm...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421660 przez Alice
Ale macie fajnie;) mam nadzieję że za kilka tygodni dołącze do tego grona;) dziewczyny to już kupujecie wózki?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421668 przez Satine0
Ja wózek planuje kupić w okolicach grudnia-stycznia. :) Ale wiadomo...rozglądam się .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421671 przez Alice
No właśnie ja też w tych okolicach planuje kupić chociaż najchętniej to bym już cały pokój urządziła;)a jak wam idzie mówienie do maluszka?;) bo my z narzeczonym cały czas rozmawiamy z maluszkiem hehe aż czasem śmiać mi się chce;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421680 przez buziaczek18
Hej dziewczynki ,ale macie fajnie że już czujecie ruchy maluchów ja już też bym chciała,wózki też narazie oglądam a kupię pewnie dopiero w styczniu,
,co do wydzieliny z sutków to nie mam jeszcze dopiero po naciśnięciu leci mi siara,hm dlaczego nie wolno uciskać?,kurcze nie wiedziałam ,moje dzieci w szkole,przeczkolu,i żłobku więc mam chwilkę żeby popisać i was poczytać ,zaraz idę po objad ,potem po dzieci i tak dziś szybko mi czas zleciał ,przepraszam was że więcej was czytam niż piszę ale z dzieciakami jest co robić ,a jak ptrzyprowadzę już wszystkie to chwila oddechu,kolacja ,mycie,bajka i spać ,zajrzę was poczytać wieczorkiem... :) :) :)Alice ,ja też mówię ,Zuzia rusz się troszkę ,ale na razie bez efektu ,mam nadzieję że niedługo się poruszy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421681 przez anoda89
Ja to czuję wyraźne gilgotki :). Wczoraj czułam jakby rybka odbiła się od brzucha. Ja to już na wózki nie patrze bo mam swoje typy. Teraz jestem na etapie oglądania ubranek. Nie mogę się doczekać aż zacznę kupować ale to dopiero jak płeć gin pa połówkowym potwierdzi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421694 przez [email protected]
Ja moze za tydz jak jeszcze bedzie pojade po kolyske Coneco,jest bezowa wiec uniwersalna i spora ma 87cm.dl,47szer.i ma kolka,lozeczko mamy wiec kupimy kolyske a pozniej damy mojej sister,ktora jeszcze rok temu sie zarzekała ze nie chce wiecej dzieci a teraz mysli o dzidzi.

Dziewczyny jestem taka szczesliwa :) chyba dopiero teraz do mnie dociera ze mieszka we mnie dziecko,wczesniej bylo mi b.trudno cieszyc sie tak naprawde bo zaloba po Tacie i poczatki ciazy tez kiepskie,znowu sie wzruszylam,mazepa ze mnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu - 11 lata 7 miesiąc temu #421707 przez vini-miki
czesc :)
dziewczyny, ja wczoraj wieczorem pierwszy raz poczulam przykladajac reke do brzucha, masakra jakie szczescie, do tej pory tylko "od srodka"bylo pukanie, a wczoraj debiut taki...:D:D:D ciesze sie okropnie :) bo i mezus bedzie juz mogl doswiadczyc, jutro wraca z "delegacji" to dostanie niespodziewanke :D
Ja mialam przy Maiku taka wkladke miekka do podwojnego wozka i bylo ok, nie narzekalam.

Aganobla, ciesze sie, ze mozesz juz tego doswiadczyc, wspaniale uczucie i rzeczywiscie czlowiek tak bardziej swiadomie podchodzi do ciazy, taki staje sie ten czlowieczek bardziej namacalny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421738 przez Alice
Buziaczek pewnie jeszcze troszkę musimy zaczekać aż nasze malenstwa poczujemy;) vini-miki to super niespodziankę miałas wczoraj;) teraz z tygodnia na tydzień będą coraz silniejsze;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421759 przez anoda89
vini-miki ale Ci zazdroszczę :). Chciałabym żeby i mężuś mógł się cieszyć z ruchów maluszka. Jeszcze pewnie trochę poczekam.

Ja dzisiaj jestem pełna energii i trochę postrzątam a przy okazji rozruszam mięśnie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421803 przez Marlena1888
hej dziewczyny!
ja dziś wzięłam się za sprzątanie podwórka, wyzamiatałam i wysprzątałam je wkońcu. całą mokra jestem. teraz odpoczynek :P) będę oglądać : "jak urodzić i nie zwariować", :)2012 dam znać czy
warto :)
ja też już czuję ruchy ale tak delikatnie, jak pływanie rybki w brzuszku.. ciekawe kiedy się bardziej postara mój piłkarzyk :D
:silly: bye:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 7 miesiąc temu #421833 przez Katriss
tylko pozazdrościć Wam dziewczyny tych ruchów wtedy naprawdę wszystko dociera do kobietki ze jednak to prawda z tą ciąża. A co do rozmawiania z Bobasem to ja jakos nie umiem jeszcze przełamać się do mówienia " samej do siebie" ostatnio próbowałam ale głupio się czułam a śmiałam się z samej siebie hehe możne za tydzień po wizycie coś juz mi się przystawi ;). Dziś byłam u rodzinnej lekarz o wszystko wypytałam ale o stosowanie bronzera zapomniałam :dry: ehh....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl