BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu #421108 przez chomiczka
Cześć ciężaróweczki. Ja właśnie trzymałam przesyłkę z Johnsons baby z próbkami kremów itp. Sądziłam że już nie przyjdzie. Wszystko ślicznie pachnie, będę testować na sobie :) Te z was, które wypełniały dane na stronie też już otrzymały przesyłkę??

mrufka to pewnie dzidzia ta kuleczka z boku. Ja, mimo że nie czuję jeszcze ruchów, to ostatnio też mi wybiło z lewej strony na dole taka banie. Od tamtej pory czuję że dzidziuś właśnie tam sobie uwił gniazdko bo mi trochę tam odstanie i pobolewa często :):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421117 przez Marlena1888
hej kobietki!
jak tam samopoczucie? ja od rana kursuje z mamą, i jestem u rodziców na obiadku;) zupka pomidorowai schab zapiekany w sosiku będzie:D
\

chomiczka też dostałam reklamowe próbki z jonsona :P będziemy próbować ;)

kasia123m to nie mój brzuszek :) taki ładny znalazłam w sieci hihihi:) mój Wam pyknę jutro z ranka jak będę w domku;)
dziękuję Wam wszystkim za gratulacje :) cieszymy się bardzo tak tak mąż cieszy michę;) pierwszy synek.. :) widocznie tak miało być, choć myślałam raczej o laleczce- we wszystkich wróżbach mi tak wychodziło. jak to potrafi człeka zmylić.
mrufka faktycznie maleństwo woli z prawej strony mieć domeczek.
Satine0 to chyba już ostatki mdłościowe. ja ostatnio z rana miałam cosik takiego... wrrr na czystym żołądku czasem jeszcze mnie łapie. a teraz zaczęła się zgagula.. zawroty głowy.. gin pozwolił na rennee lub gastrotuuss cosik takiego w saszetkach.
ale wnocy spałam kiepsko, śniło mi się że mój synek do szkoły chodzi heh;)

pozdrawiam i miłego dnia :****

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421127 przez [email protected]
Witaj Katriss
Zastanawiam sie co to bedzie pozniej jak juz teraz w nocy sie krece jak nigdy w zyciu a wczesniej dobrze spalam,kregoslup boli,trzeba znaleźć lepsza poduszke,jasiek miedzy nogi juz nie pomaga,dzis ostatni dufaston i koniec,kwas foliowy tydzien i tez do odstawki.
Uwielbiam ciasta i ciasteczka ale odkąd jestem w ciazy to mnie w ogóle nie interesuja i wszyscy mowia ze bedzie syn,ciekawe :cheer: a moze wszystkich zaskoczymy,coraz bardziej jestem ciekawa.
gabilee ale masz sny,lepiej zeby juz nic sie nie snilo.
Marlenagratuluje synusia :)
mrufka ladny brzuszek.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421132 przez niika
cześć dziewczyny, śliczne macie brzuszki, jak ściągnie mi się pewna aktualizacja to wrzucę zdjęcie swojego :)

mnie też ciągle odrzuca od zapachów :/

mam takie pytanie, czy za usg połówkowe płaci się więcej czy tyle samo co za zwykłe usg?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421134 przez Satine0
Marlena zgagę to i ja mam...codziennie wieczorem mnie łapie. Rennie też biorę ;-) Ale jakoś słabo pomaga.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421139 przez anoda89
Ja wczoraj dostałam próbki :). Krzyż mnie też boli i to zawsze z rana, później w dzień też pobolewa.

niika z tego co się orientuje to płaci się więcej.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421157 przez niika
a to mój brzuszek :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421162 przez anuska0987
CZEŚĆ dziewczyny nie było mnie dawno ale czytam wasze posty .Gdzie można dostać darmowe próbki kosmetyków ? mam do was pytanie mamusie które wiedzą już co będą mieć bo już prawie wszystkie tu wiedzą......... na co macie ,miałyście ochotę do jedzenia bo ja jeszcze nie wiem co będę mieć wiec tak pytam z ciekawości chciała bym żeby była dziewczynka raz jem kwaśne a raz słodkie .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421169 przez Katriss
Dzięki dziewczyny za przywitanie :* Tak to moj pierwszy bobas był dla nas wielkim zaskoczeniem bo akurat wyjechałam zagranice do pracy i tam wyszło co dzieje sie w brzuszku :D jestem teraz w 15 tyg ciązy i na razie jeszcze nie wie kto to bedzie ale wizyta juz za 2 tyg wiec moze... Na szczęście nie mam żadnych objawów chociaż rano czasem zdarzają sie lekkie mdłości ale to raczej z głodu :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421177 przez gabilee
katriss to tylko sie cieszyc z takiego przebiegu ciazy :) gratuluje dzidzi mimo ze z zaskoczenia :D ale ile szczescia :)

anuska ja jem raz slodkie raz kwasne a najbardziej to owoce przeplatane ze slonymi produktami :)
a bede miala synka wiec to chyba nie ma reguly , moja znajoma jadla tylko slodkiego i ma slodkiego synka :D

czy slyszalyscie moze o jakims zamienniku duphastonu oprocz luteiny , bo cholera wzielam o 12 tabletke duphastonu i co? zas migrena i czuje , ze biegunka mnie dopada ;/ jezu jak ja narzekam :( staram sie byc silna , ale cholercia ile mozna ;/ jak leze - zle ,siedze -tez zle , chodze - zle , stoje tez ;/ pojde do apteki chba po apap ice czy pomagal wam na migrene?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421178 przez chomiczka
Ja jeszcze nie wiem kto siedzi w brzuszku, od samego poczatku towarzyszy mi przekonanie że to będzie chłopiec :) dlatego jeżeli by sie okazało że będzie dziewczynka to będę mega zdziwiona :) a ochotę mam na mięcho straszną!! wszystko co pikantne, i kwasoty: kapusta i ogórasy :D jeśli chodzi o słodkie to może nie istnieć w ogóle.

Pochwalę się wam wózeczkiem, kupuje od znajomego za 600zł cały komplet gondolwa, spacerówka i fotelik. Chicco trio tour, podobno bardzo dobry :)

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421182 przez gabilee
chomiczka śliczny ten wózek takie coś mi się podoba :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421184 przez chomiczka
gabile dzięki. Mi również bardzo sie podoba i ma bardzo duzo udogodnień, jest lekki, ma system click-clack, oraz można dziecko przewozić samochodem w gondoli zamiast w foteliku :) wygląda też na stabilny, ale to się okaże :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421187 przez [email protected]
niika wlasnie sie umowilam na połówkowe 10.10 i u mnie kosztuje 70zl

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421189 przez KAMI
Witajcie Mamusie
Jeśli tylko Wam się spodoba filmik z moim Maksiem bardzo proszę o kliknięcie "lubię to" - bierzemy udział w konkursie
Za wszystkie głosy serdecznie dziękujemy i polecamy się gdybyśmy się mogli odwdzięczyć

www.facebook.com/photo.php?v=35238635150...40878&type=2&theater

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl