BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu #421213 przez michasia
Gabille ja znam tylko luteinę. Koleżanka, która pracuje w aptece powiedziała, że nie ma pewności, że duphaston działa, tzn, że podobno nie ma badań na ten temat.Ale sama nie czytałam nic na ten temat. Luteina dopochwowa to jednak bardziej domiejscowo ją się stosuje. Ja na swoje 6 tabletek dziennie od początku ciąży nie narzekam.
Na zgagę podobno dobra jest garść migdałów. Ja narazie miałam 3 razy, taką lekka, wieczorem i pomogło pół szklanki zimnego mleka wypitego małymi łyczkami. Mam nadzieję, że nie będę miała takiej, co cały dzień męczy, choć pod koniec ciąży, jak żołądek zmienia pozycje, to niestety prawie wszyscy mają.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421239 przez gabilee
michasia nie ma pewności , że duphaston działą? nie rozumiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421249 przez Marlena1888
niika ładny brzuszek ja też mam gdzieś koło tego;)
ja dziś robię za draivera i jeszcze mam ok 100 km zrobić, a tak mnie spanie łamie..chyba zrobię sobie kawę.. taka jestem zła, hormony mi buzują.. :*
co tam u Was?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421263 przez anoda89
michasia ja też nie rozumiem :unsure:.

aganobla tanio płacisz za połówkowe. U mnie to 200-300 zł, tak słyszałam i w szoku jestem. Muszę się zapytać bo nie chce mi się wierzyć że aż tyle się płaci.

niika ładny brzuszek :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421275 przez jadziatopol
czesc dziewczyny :) mega piekne brzuszki :)
Marlena gratuluje syneczka :) cos duzo chlopaczkow u nas ostatnio ! Ja po cichutku licze na dziewczynke Ewkę :)
Vini miki z tymi brzuszkami to fakt. To wszystko zalezy.U mnie jest bardziej rozlany....i wiekszy...ale tez cala jestem nieco wieksza :lol:
Co do USG polowkowego to bede miala 18 wrzesnia i ja place 300 zl łącznie z plytka. (cena z Krakowa)
Dziewczyny...tak sie boje lotu. Lece 12 wrzesnia i jestem przerazona...boje sie ,ze to moze zaszkodzic dzidzi. Co prawda dostalam zaswiadczenie od gin,ze nie ma zadnych przeciwskazan do lotu ...ale pomimo tego sie troche martwie...bo to nie 2 godziny ale 15!
Kasiu witaj na forum :)

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421283 przez gabilee
jadzia nie martw sie inaczej gdybys byla w I trymestrze to jest przeciwskazanei gdybys miala ciaze zagrozona , wiec bądź dobrej mysli kochana :*

ja za polowkowe pewnie zaplace 260 bo chce w 4d ale jeszcze nie wiem czy sie zdecyduje chba dopiero w 22-24 tc zrobie 4d

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421286 przez jadziatopol
Gabilee dziekuje :kiss: juz mi troszke lepiej :)
A tak nawiazujac do Waszej wczesniejszej rozmowy na temat ludzi i ich zlosliwosci...to ja tez ciagle jestem na tarczy. A najgorsza jest rodzina meza. Juz sie boje komentarzy bratowych mojego meza. Zawsze mi dokuczaly i nienawidza mnie...zreszta z wzajemnoscia. Juz sie pewnie nie moga doczekac,zeby skomentowac jak bardzo przytylam. A tesciowa ostatnio zazartowala,ze chyba blizniaki musze nosic bo mam taki wielki brzuch. Staram sie miec to gleboko w dupie ....i pokazywac,ze mnie to wogole nie wzrusza. Chociaz powinnam sie juz przyzwyczaic do ich uszczypliwosci. Jestem duzo starsza od mojego meza i jego bratowe i bracia zawsze mi dogryzaja z tego powodu ...opowiadaja dowcipy,ktore maja mnie szczegolnie zabolec...albo komentuja moje zachowanie np. jak czegos zapomne to w formie zartu (wg nich to zajeb...smieszne) mowia SKS (starosc ku...starosc). Nie wiem czy sie smiac czy ich zabic. Zal mi ich...

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421288 przez michasia
uronef.pl/forum/forum.php/5869,15.htm
forum.gazeta.pl/forum/w,585,98801715,,za...e_duphaston.html?v=2

Tu też trochę znalazłam na temat duphastonu. Ale niewiem, czy do końca polecać Wam czytanie. Na żadne badania nie natrafiłam, a to byłoby wiarygodne. Po prostu koleżanka mówiła, że nie ma badań, które by jasno wskazywały, że branie duphastonu w ciąży działa przeciwporonnie. Po prostu spotkałam się z tą opinią u koleżanki, pracującej w aptece i zgłębiającej się często w działanie niektórych leków (obecnie w ciąży z drugim dzieckiem).
Ja chyba ze swojej strony jednak zaufałabym lekarzowi, który lek przepisuje.
Tylko napisałam o tym, bo byłam ciekawa, czy któraś się spotkała z taką opinią.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421289 przez gabilee
michasia z tego co wiem to wlasnie duphaston jest zblizony bardzo do naszego naturalnego progesteronu dlatego lepiej sie wchlania niz luteina tak mi gin tlumaczyl i babki w szpitalu tzn polozne , bo pytalam sie dlaczego mi taki drogi zapisali , a innej pacjentce luteine tansza (duzo tansza)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421295 przez anoda89
jadzia nie przejmuj się złośliwością ludzi. To wszystko z zazdrości. Co do lotu to najlepiej latać właśnie w II trymestrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421299 przez sylwka727
WItaj Katriss

Mrufka fajny brzuchol :kiss: i ta gulka świetna w I ciąży nie miałam tak wcześnie gulek dopiero po 20tc :blink:

Chomiczka ja właśnie wczoraj też dostałam próbki i też myślałam że już nie przyjdą bo chwilę to trwało

Niika
twój brzuszek też śliczny

Gabilee co do apap ice to już wole robić kompresy z zimnej wody efekt lepszy...



24.12.2011-26.12.2011Mateuszek
24.12.2011-30.01.2012Adrianek
Moje Aniołki[*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421305 przez [email protected]
anoda teraz tylko 70zl.zapisalam sie juz teraz bo na badanie czeka sie 4tyg. ale za prenatalne placilam 400zl,moglam wybrac Łódz,podobno robia najlepiej polówkowe,moja kuzynka tam jezdzila,gin tez wspominal o pani profesor tylko mnie nie stac wiec robie u siebie,jeszcze wymyslilam kolyske,moze jutro ja zobacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421306 przez Katriss
Hej dziewczyny a co powiecie a stosowanie bronzera w ciąży można go używać czy lepiej odpuścić sobie? :unsure:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421330 przez aniajulia2
W Łodzi połówkowe kosztuje 300zł. :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421341 przez [email protected]
300zl i 150km w jedna strone ode mnie ale wiem ze duzo kobiet tam jezdzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl