BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 8 miesiąc temu #420961 przez andzia_zg
Marlena gratuluję synka :lol: fajowo :lol: I super pomysł z tą restauracją :-) Mąż chyba wniebowzięty :lol:

Wiesz... mnie odpycha od słodkiego to ciekawe co będzie :-) Pałaszuję za to nektarynki i jabłka. Ale ja muszę poczekac na tę wiadomość do wizyty październikowej





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #420976 przez Satine0
Już tyle z was wie co maluch ma między nogami :P Mam nadzieje, że i ja się w końcu dowiem. Wizytę mam 11-tego. Mam nadzieje, że usg zrobi :) a jak nie to i tak niebawem się umówię na połówkowe :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #420984 przez buziaczek18
Oto mój brzuchol,vini nie zapomniałam tylko pisze mi że inny plik ,może tym razem się uda :)nie mogę przykro mi :( :( :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421023 przez gabilee
marlena gratuluje synka , kurcze zobaczcie jak cieżko dziewczynkę ustrzelić :P

anoda nie martw się , nie ma co szaleć moze maz ma racje napewno sie martwi , zebys nie musiala znowu ciagle lezec :)

ja dzis sie budzilam w nocy masakra musialam chociaz gryza banana zjesc wtedy dopiero zasnelam haha :P
dzis znowu lezenie w lozeczku bede musiala n wyslac do apteki po duphaston (fujjj) juz nie moge na te tabletki patrzec ;/ chcialabym chociaz raz wstac i tak normalnie sie czuc nie myslec o ciazy czy wszystko ok
dzis snilo mi sie , ze ktos najpierw mnie gwalci az sie obudzialam potem 2 sen , ze urodzilam przedwczesnie 3 synow a oni umarli po tygodniu bo za slabi byli Boze kiedy to sie wkoncuuu skonczy !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421031 przez Katriss
cześć lutynianki :) Jestem Kasia i nasza rodzinka też powiększy sie w lutym. Można dołączyć do Was? :woohoo:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421036 przez michasia
Gabille współczuję Ci bardzo i snów i stanu. Co do dziewczynek, to moja koleżanka była kiedyś załamana, że tylu chłopców się rodzi i powiedziała, że jakby miała urodzić synka, to by go na porodówce zostawiła, bo ona tylko córeczkę chce.

Satine też idę 11.09 i mam nadzieję, że się dowiem. Wcinam masę słodyczy, choć wiele wydaje mi się za słodka, ale i tak dobra. Mm wizytę w urodziny męża, może dzidzia zrobi tatusiowi prezent i pokaże kim jest.
Byłam rano na grzybach z ciocią i kuzynką i tylko jednego znalazłam. Coś się grzyby skończyły chyba narazie. Może w pt pojadę w zupełnie inne rejony.
A brzuchy macie piękne. Satine, u Ciebie też widać, że to dzidzia w środku a nie tłuszczyk, także głowa do góry. Jak nie zapomnę, to jutro rano zrobię zdjęcie i tez wstawię.
Zginął mi cały zeszyt z przepisami, a mąż poprosił dziś o langosza na obiad. Może w necie znajdę jakiś przepis podobny do mojego, bo kiedyś szukałam, to same inne były. Ale mam czas:)
Katriss witaj u nas. Napisz coś o sobie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421054 przez anoda89
Witaj Katriss :). To Twoje pierwsze dziecko?

gabilee wiem że pewnie ma racje i na złość mi nie robi. Już mi przeszło :). Jak byłaś ostatnio u gina to mówił że jest krwiaczek?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421055 przez gabilee
witaj Katriss rozgość się :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421058 przez gabilee
anoda mówił ,że 2 cm.
teraz miałam plamienia i nie bylam u gina tylko wzielam duphaston , bo w bytomiu jestem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421062 przez anoda89
Aha, ja też już do gina nie latałam po każdym krwawieniu. Musi się to wszystko oczyścić.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421069 przez andzia_zg
Witaj Katriss :)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421071 przez Satine0
Też macie takie mdłości jak ja ? :( Bleee... a myślałam, że już mi przeszło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421074 przez gabilee
anoda juz nic nie leci , bo wzielam duphaston , bedzie dobrze napewno :) juz nie chce sie martwic
satine ja mam tylko ciagle wstret do zapachow , co 3 dni wlosy myje , bo nie moge tego zapachu zniesc tych wszytkich szamponow i odzywek ;/
alez mi sie nudzi co by tu dzis wymyslec sprzatac nie bede , ksiazke przeczytalam hmm? znowu krzyzowki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #421078 przez mrufka
Hej mamusie dziś wstałam pełna dobrej energii jem właśnie fantazje truskawkową i zachciało mi się jakiegoś pysznego ciasta :) Narazie u mnie wszystko wporządku żadnych bóli wymiotów czy mdłości to mi się podoba jedynie wieczorem mam ból kręgosłupa ale to przez to że jak odzyskałam siły to cały czas jestem na nogach. Dziś się ważyłam i dziewczyny co jest dziwne to nic nie tyję a jem naprawde dużo i to słodkiego co za bardzo nie przepadam a no i dziś patrzę a tu znów 1 kg mniej ale brzuszek rośnie maleństwo się rusza bo czuję już dokładnie. Dziś jak robiłam fotkę to pojawiła mi się taka gulka która dotknełam to nagle znikła i poczułam jak tam dzidzia sie rusza mam tą gulkę uchwyconą więc pokażę jak myślicie czy to mogła być dzidzia?

Wszystkie macie śliczne brzuszki anoda ja miałam identyczny kształt brzucha w I ciąży. W ogóle znalazłam foto z brzuszkiem z I ciązy ale w końcówce to wam pokażę jaki on byl olbrzymi.:)

kasia no to na wizyte idziemy razem też mam 10 :P obydwie po potwierdzenie że dzieciaki zdrowe i że nadal to dziewuszki heheh

a tu fotki brzuszka dziś z rana

a tu ta gula



A tu moja I ciąża

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #421087 przez anoda89
mrufka piękny brzusio :kiss:. Dzidzi tak mamusi w brzuchu figluję. Jaki miałaś duży brzuch w I ciąży :).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl