BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 5 miesiąc temu #454865 przez gabilee
jadzia z was tez fajna parka , twoj m ma ladna sniada cere czy tak opalony?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454867 przez Łucja123
Dziewczyny, ja właśnie wróciłam z IP. Dostałam nagłych bóli brzucha, sama nie byłam pewna co to, a że po ostatnich wydarzeniach na forum jestem genialna w czarnowidztwie, to pojechałam na IP.
Na szczęście wszystko ok. Przyjmował mnie straszny gbur więc dowiedziałam się tylko, że "nic się nie dzieje". Szyjkę mam małą, ale taka jej uroda. Mały nie był zadowolony z badania, bo się wierzgał dziwnie. W sumie to mi go nawet lekarz nie pokazał. Ale nie szkodzi, najważniejsze, że wszystko w porządku...

Jest mi bardzo przykro jak czytam, że któraś z Was nie ma jednego z rodziców. Dla mnie strata Mamy czy Taty to będzie największa tragedia i mam nadzieje, że nie nastąpi to za wcześnie... Podziwiam Was dziewczyny.

Co do świąt Bożego Narodzenia, to tak jak ja nigdy ich nie lubiłam, tak w tym roku nie mogę się ich doczekać... Sama nie wiem czemu.

Jadzia - jesteś mistrzynią metamorfoz:) I to bardzo udanych!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454870 przez dominia
Jadzia teraz najbardziej kwitnaco wygladasz ! :) wielki szacun za taka metamorfoze po ciazy z synkiem ! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454871 przez gabilee
łucja ja tez nie lubie swiat ;/ mam nadzieje ze jak urodzi sie moj synek bardziej bedzie mnie do nich ciagnac , zeby on dobrze kojarzyl swieta dla mnie to jednak malo wazne te swieta mimo , ze jestem wierzaca , jedno wielkie jedzenie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454874 przez gabilee
i zas obiad trzeba zrobic :P a ze dzisiaj swiatowy dzien makaronu :) to bedzie spagetti , zrobilabym zapiekake makaronowa , ale tu nie mam piekarnika i dupa zimna ;/ musi sie n zadowolic zwyklym spagetti :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454879 przez Satine0
Ja mam ochotę na zapiekankę ze szpinaczkiem <3 mmm...dziś na kolacje będzie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454886 przez princess
Fajne fotki wstawiacie :)

Wstałam na obiad, dobrze, że mam zupkę zrobioną. Cały czas leżę, co wstanę to brzuch twardy jak kamień. I jak na złość M dziś wraca dopiero o 23. Lek rozkurczowy niewiele pomógł. Jak do wieczora się nie poprawi to po powrocie M pojedziemy na IP. Adaś cały czas kopie, nic mnie nie boli i nie plamię, więc mam nadzieję, że będzie ok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454887 przez dominia
Łał tez chce takie dobre jedzenie ! Az mi kiszki marsza graja :P same wiecie jakie jest jedzenie w szpitalu :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454888 przez jadziatopol
Gabilee ma taką cerę....jego dziadek byl grekiem. Chcialabym taka ciemna byc ..a ja córka młynarza :blink:
Dominia dzieki :) a jak ci w tym szpitalu? kiedy planuja cie wypuscic i jak wyszly wyniki?
Princess nie strasz :( kolejna z nas na IP? co to sie dzieje? bardzo twardnieje? moze to te skurcze przepowiadajace..? ja nie wiem bo nigdy ich nie mialam. Ale pamietam jak w stanach brzuch mi twardnial..ja mylalam,ze od jedzenia....a teraz wiem,ze to wlasnie to o czym mowicie...a ja nic nie wiedzialam...zylam w błogiej nieświadomości...kładłam sie tylko do łóżka i przechodzilo. Mialam dużo szczescia w tym wszystkim. Od kiedy wrócilam to dopiero czytam i przejmuje sie wszystkim bo mam za duzo czasu i nie wiem co z nim zrobic ...a to tez niedobrze . Jedz ,zeby sie upewnic ,ze wszystko jest ok.

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454905 przez aniajulia2
Dzwoniłam do ginki ale dzisiaj nie przyjmuje - jest poza miastem. Kazała mi się położyć i poruszac brzuchem-spróbować rozbudzić Małą. Jak zacznie kopać to ok a jak nie to na IP jechać. Poleżałam córcia mi poruszała brzuchem i Mała kopneła 3 razy. Więc jest chyba ok. Poleże poobserwuje-moj m ma dzis służbe do 23-ej jak cos to po sluzbie pojedziemy. Ile to człowiek musi się strachu najesc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454908 przez gabilee
jadzia ja mam tylko 94 km do krakowa pikus :)moze zajade pewnego pieknego dnia :) ja tez sie strasznie nudze :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454912 przez jadziatopol
Aniajulia to super,ze sie rusza....my to jestesmy biedne...ja nie lubie byc w ciazy bo to 9 miesiecy strachu i nerwów. Na pewno wszystko jest dobrze...ale ja tez nawet przy najmniejszych watpliwosciach swira dostaje i wolalabym sprawdzic na IP.
Gabilee a z tych nudów to same glupoty do głowy przychodza :blink: czasem staram sie odgonic glupie mysli ale bezskutecznie....nie lubie nudy :( wolalabym pracowac...zajac sie czyms...chyba kupie druty i włóczke ;) hahahha tylko 94 km do mnie? wpadaj kochana zawsze :lol: to rzut beretem :lol: razem sie ponudzimy :blink:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454915 przez gabilee
to prawda , ze moza swira dosac w ciazy , ogolnie ciezarne to iny gatunek hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454919 przez jadziatopol
Gabilee wyzej dopisalam :) moje zaproszenie :lol:

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454921 przez gabilee
ok jadziu jak bede gdzies w poblizu to sie odezwe :) nie wiem czy w tym tyg , ale moze po swiecie zmarlych bede sama kompletnie do 17 wiec chetnie zajade :) lubie jezdzic i dawno tak sama nigdzie nie prowadzilam odkad w ciazy jestem a przed do 300 km dziennie potrafilam robic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl