BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 6 miesiąc temu #454814 przez [email protected]
gabilee joolz day podoba sie mojemu mezowi,widzielismy go kilka razy,jest lekki,pewnie bedziesz zadowolona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454818 przez gabilee
aganobla mam nadzieje :)

zmieniam emblemat i ja go widze juz zmieniony , ale jak piszę post to ciagle wyswietla sie ten na łódce ;/ ahh co z tym forum dzisiaj ? wyrzucalo mnie dzisiaj , ze nie mozna odnalezc serwera ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454821 przez Paulaaa
Hej dziewczyny. :)

My jeszcze na turnusie. Powinnyśmy wracać w Środę, ale wracamy w Sobotę. Oliwia się rozchorowała. Kaszel okropny, od Poniedziałku dostaje baktrim, ale bez większego szału. Jakby tego było mało poszło jej więzadło w prawej stopie - efekt jest taki, że stopa jest spuchnięta, nie można założyć ortezy, więc Oliwia jest uziemiona, bo chodzić nie może.
Powiem Wam, że to masakra być uzależnionym od ortez! :(
Jakby tego było mało mnie też już boli gardło... Ale dziś już połowa czwartku za nami, więc sobota coraz bliżej.

Mam taką zgagę wieczorami, że masakra. Pije mleko, ale średnio pomaga. Wrócę do Wawy to musze kupić reni, może pomoże.
Leci Wam już siara z piersi?? Mi w Poniedziałek poleciała pierwszy raz. Najpierw z prawej piersi,a na drugi dzień z lewej. Nie jest tego jakoś dużo, ale kiedy nie mam stanika to mam plamy na bluzce...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454825 przez jadziatopol
Aganoblawspółczuje Ci bardzo straty Taty :( Dla mnie te święta najprawdopodobniej bedą pełne tęsknoty za mężem i Tatą :( jak nie pojade a wszystko wskazuje na to,ze jednak zostane.Ech...ale od świąt juz tylko chwilka do spotkania z naszymi maleństwami :) a tak na marginesie kochana to bardzo młodo wyglądasz...nigdy nie dalabym ci 34 :)
juz nie pamietam ale ktos pytal o pępek w ciąży...otóż nie wiem jak to jest ,ze niektore z nas mają wypukle pępki a niektore nie. Ja ani w pierwszej ciązy nie mialam ani teraz nic nie zapowiada ,zebym miala wypukly :( a szkoda...ładne są

[/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454835 przez gabilee
a to i ja sie "ujawnie " ^^
mamusia i tatuś Leonka :) ja przed ciaza , moze zrobie aktualne pozniej :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454837 przez [email protected]
jadzia dziekuje,w kwietniu skoncze 35 i Gabrys bedzie moim najwiekszym prezentem,jest mi cieżko bo mój tata czekał na wnuka i przed smiercia powiedział mi ze bede miała dziecko,wszyscy i ja też mylałam ze nie moge zajsc w ciaze,tesknie za nim

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454839 przez gabilee
aganobla wspolczuje :* wiem co czujesz mimo , ze moja mam nie zyje 10 lat to czuje jakby to bylo wczoraj brakuje mi jej bardzo :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454841 przez gabilee
jak tak mowilyscie , ze twardnieja wam brzuszki to i mi teraz tez sie wydaje , ze mam twardy ;/ ehh ciaza i urojenia moje

a mam pytanie co do pepka to rwie was czasem pepek , bo mnie czasem tak boli , ze musze sie polozyc na plecach , bo jak na boku to mnie ciagnie na dany bok ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454842 przez jadziatopol
poprawie wam humor....dla tych co mysla ,ze ciezko jest schudnąc. Na tym zdjeciu jestem ja w pierwszej ciąży...udalo mi sie znalezc...ufff...jestem w 6 miesiacu na wakacjach . Juz wtedy wazylam 95 kg!!! Moj synek urodzil sie pod kniec listopada. Musze wspomniec,ze przed ciążą bylam zawsze chudziutka..wazylam 55 kg.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454844 przez [email protected]
gabilee nie wszyscy rozumieja tym bardziej teraz bo jestem w ciazy i nie pozwalaja płakac a mi jest lżej jak sobie pochlipe,tata odszedł 8marca,w kwietniu miałam operacje a koniec maja ciąża,ładnie wyglądacie :) brzuch mam miekki tylko rano,pózniej jest twardszy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454845 przez jadziatopol
Gabileeładna z was parka :) sliczna jestes :)


i po...z moim synkiem :) 49 kg.

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454848 przez [email protected]
jadzia ładnie wyglądałaś :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454849 przez gabilee
aganobla dziekuje :) a co do plakania to zawsze lepiej sie wyplakac wtedy lzej sie robi , ja na poczatku nie potrafilam o tym rozmawiac , nawet jak poznalam Marcina to nie chcialam , zeby pytal o moja mame , ze mu opowiem wszystko jak bede gotowa , a to bylo 4 lata po smierci mamy jak sie poznalismy, do dzis jak o niej pomysle to lza zawsze mi poleci :(

jadzia jaka mlodziutka :) w jasnych wloskach bardziej mi sie podobasz :) i rzeczywiscie zdjecia moga byc dla ciebie motywacja :* szok , ze udalo ci sie tyle zrzucic
dziekuje za mile slowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu #454853 przez jadziatopol
dzieki :) ja uwielbiam cwiczyc...fitness to moje zycie :) dlatego tak latwo moze mi to przychodzi. a to ostatnie sprzed ciąży teraz z moim m

[/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 6 miesiąc temu - 11 lata 6 miesiąc temu #454862 przez [email protected]
jadzia ładnie wyglądacie,oboje młodziutko :) kiedys dużo cwiczyłam,teraz jakos cieżko mi sie zebrać,2 lata joga,może wezme sie troche,mam książke i przypomne sobie asany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl