BezpiecznaCiaza112023

Mamusie luty 2013 !

11 lata 5 miesiąc temu #454523 przez Madlen
Gabilee wóżki Quinny mnie się nie podobają, jakies takie udziwnione i niestabilne sie wydają, ja choruję na x-landery..

Czy któraś z Was kupowała łóżeczka/ komody z przewijakiem w Ikei? Planuję się w listopadzie wybrać i nie wiem czy warto

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454526 przez DOMI
Gabilee, wózki quinny bardzo mi się podobają. Cena też ok po zniżce. Jak ja kupowałam w bobwózkach właśnie to nie było takich ofert na tą markę więc wzięłam peg perego. Leżaczek też super.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454528 przez justyna84
Andzia ja mam taki lezaczek i jest super bo dziecko ma duzo przestrzeni ja bylam z niego zadowolona planuje go przywiesc z Polski

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454535 przez andzia_zg
justyna84 ale super,że masz go przetestowanego :-) ja sie ciesze bo mam go za darmo i nie musze wydawać kasy. Powymyślam jakies maskotki żeby popowieszać na tym pałąku i mysle,ze mi tez posłuży.Zawsze mogą go wziąć ze sobą do kuchni jak np robie obiad i mam dziecko na oku :-) Fajna sprawa takie leżaczki :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454540 przez [email protected]
Czesc dziewczyny :) cos mnie jajnik nawalał w nocy i to ten nie operowany,Gabrys o 4 zrobił pobudkę :cheer:

kiedys kupiłam taki leżaczek dla bratanicy za 100zł i mam z głowy allegro.pl/ShowItem2.php?item=2711154032...t_id=6&ars_rule_id=8

gabile wózek Quinny speedi jest bardzo stabilny,nie do przewrócenia choc to trójkołowiec a buzz też fajny tylko ma mniejsza spacerówke i na 2 latka troche mały,kuzynka ma go przy drugim dziecku i jej sie sprawdził,prowadzi sie dobrze,po trudnym terenie to juz gorzej np na plaży,można kupic do niego przednie pompowane koła,jest lekki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454552 przez Łucja123
Madlen napisał:

Gabilee wóżki Quinny mnie się nie podobają, jakies takie udziwnione i niestabilne sie wydają, ja choruję na x-landery..

Czy któraś z Was kupowała łóżeczka/ komody z przewijakiem w Ikei? Planuję się w listopadzie wybrać i nie wiem czy warto


Madlen - moje dwie koleżanki kupiły łóżeczka z Ikei, te najtańsze, za 80 zł chyba... Ja osobiście chcę kupić przewijak za podobną cenę, ale tylko dlatego, że jest zwykły i tani, później wykorzystam to jako półki w piwnicy:P Myślę, że jakościowo to nie jest zły towar.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454577 przez michasia
Gabilee mi się ten wózek nie podoba. Na Bezpiecznym maluchu w Bydgoszczy go prezentowali i wiem, że fajnie się składa, jest bardzo łatwy w obsłudze. Jednak stylistyka nie w moim guście. Dla mnie ta gondola tak trumienkowato wygląda i spacerówka też taka płytka, ale to moje zdanie. To Ty chyba kiedyś pisałaś o wózkach Emmaljunga i Bebecar, prawda? te mi się dużo bardziej spodobały:)Ale nie pamiętam co dalej na ich temat było.

Ja w ciąży prawie mleka nie piję, może ze 3 razy jak miałam zgagę, czasem kakao, albo budyń. A wiem, że powinno się go dużo pić-chyba zacznę zmieniać nawyki:)

A mi się dziś śniła Vini-Miki i jeszcze jedna dziewczyna z forum, ale niewiem która, ale wiedziałam, że znamy się z forum.
Wiem , że jadłyśmy ciast-2 talerze były, a później Vini-Miki przyniosła jeszcze więcej ciasta właśnie z racji urodzin:) No i później ja z tą dziewczyną siedziałyśmy na dworzu, przy stoliczku, a Vini patrzyła na nas z okna takiego ładnego domku, chyba drewnianego i machała do nas z synami:)
Szkoda, że to ciasto to był tylko sen, bo było pyszne i tak dużo go było. I tyle różnych...mmm

a dziewczyny wiecie może kiedy pępek robi się taki wypukły? tzn. jak to u Was jest? bo mój się jeszcze zbytnio nie zmienił, wiem, że w kolejnych ciążach się szybciej taki guziczek robi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454587 przez [email protected]
Michasia ale masz sny,fajnie z tym ciastem,zaraz ide do sklepu i biore sie za pieczenie,ochoty narobiłas :silly:
Od miesiaca pije kakao na sniadanie czasem kasza manna z sokiem malinowym,mniam,b.lubie.
Nie wiem co to zgaga,nigdy nie miałam i mam nadzieje ze tak zostanie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454601 przez DOMI
Co do picia mleka to ja raczej wolę przetwory typu jogurt naturalny, ser żółty (ma bardzo dużo wapnia), twaróg. Myślę , że nie ma sensu się zmuszać do picia mleka w czystej postaci bo można je zastąpić przetworami właśnie.
A ja myślę o takim wózku tylko kolorystyka marna. Ostatecznie może być ten z czerwonymi akcentami.
www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr..._id=881&%3CosCsid%3E

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454602 przez justyna84
Andzia bedziesz zadowolona zobaczysz jest obszerny i nawed roczniak do niego sie zmiesci :silly: ja mialam ciemno niebieski . Pewnie ze pozawieszasz makotek ,grzechotek i maluszek tez bedzie mial frajde.

Mi sie snilo przedwczoraj ze poronilam poszlam do ubikacji i widzialam plod :ohmy: al to dlatgo mi sie snilo bo czytalam od anody posty ;) zazwyczaj tak jest staram sie takich rzeczy nie czytac ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #454626 przez [email protected]
domi widziałam ten wózek w niedziele,wyglada fajnie,ja jem sporo sera żółtego i biały tez lubie,tylko twaróg ma najmniej wapnia,ogladałam o serach na tvn style-Wiem co jem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454630 przez Satine0
Marzą mi się już święta :) śnieżek, choinka, jedzonko :) mmmm...wam też? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454644 przez DOMI
Aganobla, wiem właśnie, że towaróg to głównie białko. Też jem dużo żółtego. Mleko to tylko do kawy bo mam po nim problemy gastryczne choć mleczko lubię.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454650 przez DOMI
Satine, ja też bym chciała już grudzień ale tylko z tego powodu, że od grudnia do lutego bliżej niż od października.:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #454661 przez princess
Madlen, dzięki za szczegółowy opis :) Mam wielu znajomych policjantów i znam troszkę specyfikę tej służby, mimo to ciągnie mnie :) Praca na zmiany to jest to.

Mnie od wczoraj zaczął twardnieć brzuch :( Na samym dole, nie cała macica. Jak się położę to przechodzi. Wzięłam Spasmolinę i zadzwoniłam do gina, kazał brać rozkurczowe i cały czas leżeć. Jeśli naliczę więcej niż 15-20 twardnięć to pilna konsultacja u niego lub w szpitalu. Adaś kopie i to jeszcze daje mi nadzieję. Proszę Was o kciuki żeby się to uspokoiło :( Idę leżeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl