BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #502766 przez Gosia27
Hej, hej. Kurde 88 postów do przeczytania. Nie teraz...od rana jestem na nogach. Najpierw zakupy, targ, kaufland i reszta prezentów. A teraz siedzę w kuchni. A to uszka a to ciasteczek, uwielbiam ten czas bo wtedy mogę się wykazać w czymś co lubię najbardziej ;)

Czujemy się dobrze, prawie dobrze...bo najpierw w bieganinie po mieście strasznie zakuł mnie brzuch a dokłądnie pępęk! Zaraz sobie Andzia_zg o Tobie pomyślałam. Potem jak w Kauflandzie robiłam zakupy to jakiś stary cap mnie popchnął na wózek i walnęłam brzuchem :S przestraszyłam się jak jasna cholera. A teraz jak gotowałam farsz do uszek to zapomniałam że mam brzuch i sobie oparzyłam o gar! I mam czerwoną plamę :angry: która mnie swędzi :dry: no nic. Mała w brzuszku nieźle szaleje to nie mam co się martwić.
Przysiądę do Was wieczorem bo teraz zabieram się za ciasteczka czekoladowe z orzechami laskowymi oraz kokosanki itd :silly:

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502772 przez Paulina 77
Gosia ja bym się odwinęła na tego capa co Cię popchnął :angry:
Jak byś miała chwilkę, to wrzuciłabyś przepis na ciastka z orzechami laskowymi? - bo ich nie znam. Kokosanki się piecze w mojej rodzince, a jakże :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502774 przez Gosia27
Paulina wieczorem. Teraz spadam do kuchni mego raju :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #502776 przez andzia_zg
A ja własnie po obiadku. W ramach akcji, jaką sobię zrobiłam, ("likwiduję niedobór żelaza") zrobiłam dziś zapiekankę ziemniaczaną ze szpinakiem i mięsem mielonym. Zanim szpinak jednak trafił na zapiekankę to część zjadłam,bo mi posmakował :silly: Ostatnio jak robiłam to chyba źle doprawiłam go, bo był mdły a teraz mi posmakował :-) Zapiekanka tez mi posmakowała i z miłą chęcia zjadłam zielone, ufoludkowe jedzonko :-)
A jutro w ramach akcji barszczyk ukraiński :-) kupiłam buraki więc będzie zupka :-)
Mam nadzieję, że dzięki temu nastepne wyniki sie polepszą :-)

A tak z innej beczki... dziewczyny jakie smoczki najlepiej kupić na sam początek? Bo są dynamiczne lub uspakajające z Aventa i Lovi i ortodontyczne z Tommy Tippee i nie wiem które kupić, bo sie na tym nie znam... :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502827 przez Depeche
a to kazde dziecko indywidualnie, najlepiej podobne do brodawki . Moja mloda nie chciala np. kauczuka, ale takie okragle siliconowe to nawet na poczatku udawalo mi sie jej wcisnac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502847 przez Agnieszka86
Własnie wróciliśmy z mężem z zakupów. Kupiliśmy panele i farby. Co prawda prędko jeszcze ich nie wykorzystamy, ale fajnie, że już są:) Ostatecznie nasze ściany będą w kolorze kawowej pralinki, a dominować będzie bita śmietana-smaczne nazwy :lol: Dodatki prawdopodobnie fuksja, ale generalnie wszystkie będą pasować.

Co do tych guzków wszelakich, to siostra też miała kilka na tarczycy, nie groźne ale usunęła, teraz musi brać tabletki do końca życia, ale przynajmniej wie, że ma tam czysto. Ja też miałam w ubiegłym roku w marcu wycinanego guzka z piersi, bałam się bardzo to było 3 miesiące przed ślubem, a ja wszystko w czarnych barwach widziałam. Najpierw USG w Krakowie, potem zabieg już u mnie w mieście. Okazało się, na szczęście, że był to włókniak nie groźny, ale lubiący się odnawiać :dry:

Gosia ale dobre rzeczy czarujesz w kuchni, ja to w tym roku nawet się nie zbliżam do przygotowań bo nic mi nie wolno, a tak to na pewno coś bym podjadła.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502851 przez Agnieszka86
Beata to Ty narzekałaś na ból zęba z tego co pamiętam...? No i jak tam? Dalej daje popalić, czy jest w miarę znośnie. Kurczę ja byłam we środę u dentystki i nadal mnie boli ten ząb, lub ząb zaraz obok tego leczonego, nie umiem tego zlokalizować. Po jedzeniu jest najgorzej, potem mija i jest spoko. Chyba będę musiała iść do niej zaraz po świętach i zgłosić reklamację :dry: bo teraz jakoś psychicznie nie jestem nastawiona.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502855 przez xxElaElaEeexx
Właśnie niedawno wróciłam z miasta .Nogi mnie teraz bolą -bo ja to chodzić nie umiem tylko "gonie" jak głupia.A potem dyszę i sapię :)
Kupiłam G pod choinkę śliczny sweterek zielony w jasne paseczki,koszulkę polo też bardzo ładną i zestaw kosmetyków :) On uwielbia w sweterkach chodzić więc na pewno mu się prezent spodoba :)

Byłam w aptece pani poleciła mi właśnie slow-mag więc kupiłam.
Agnieszka86 Pytanie do Ciebie ,bo pisałaś że stosowałaś slow-mag,jak często zażywałaś i po ile tabletek ? :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502857 przez Agnieszka86
xxElaElaEeexx napisał:

Właśnie niedawno wróciłam z miasta .Nogi mnie teraz bolą -bo ja to chodzić nie umiem tylko "gonie" jak głupia.A potem dyszę i sapię :)
Kupiłam G pod choinkę śliczny sweterek zielony w jasne paseczki,koszulkę polo też bardzo ładną i zestaw kosmetyków :) On uwielbia w sweterkach chodzić więc na pewno mu się prezent spodoba :)

Byłam w aptece pani poleciła mi właśnie slow-mag więc kupiłam.
Agnieszka86 Pytanie do Ciebie ,bo pisałaś że stosowałaś slow-mag,jak często zażywałaś i po ile tabletek ? :)


Lekarz kazał brać 2 x dziennie po 1 tabletce. Fajnie, że zakupy udane:) My jak już pisałam nie mamy zwyczaju prezentów gwiazdkowych, ale widziałam śliczny sweter dla męża (szary z warkoczami i trzema guzikami po szyją-byłby idealny na koszulę) i korci mnie żeby go kupić, a z drugiej strony trzymają mnie oszczędności, bo remont pochłonął kupę kasy, a nie mam "usprawiedliwienia", że to pod choinkę...
Oszczędzaj się z tą bieganiną...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502864 przez xxElaElaEeexx
Agnieszka86 Dzięki wielkie-więc tak będę zażywać. :)
Nio teraz odpoczywam więc jest dobrze :)
My stwierdziliśmy z facetem ,że trudno raz się żyje i umówiliśmy się ,że kupujemy prezenty do 150zł a akurat w sklepach są duże obniżki świąteczne więc można fajne rzeczy za małą cenę upolować :) Ale szkoda gadać ,bo ludzi wszędzie tyle ,że normalnie ubrania z rąk sobie wyrywają :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502868 przez lenusia7
U mnie bedzie 16 osob na Wigilii skladka po 50zl i kazdemu sie coś kupi :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502871 przez Agnieszka86
lenusia7 napisał:

U mnie bedzie 16 osob na Wigilii skladka po 50zl i kazdemu sie coś kupi :P


U mojej koleżanki zawsze jest duża wigilia i oni się tam losują, no i każdy coś komuś kupuje, określają jakąś cenę no i spoko. Tak jak w szkole na mikołajki było (przynajmniej u mnie).

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502872 przez katarzyna1702
Cześć Dziewczyny ;)
Gosia ale Ci zazdroszczę tego powera do roboty mnie się narazie nie chcę kuruję się jest już lepiej może po jutrzejszej wizycie mnie natchnie na zrobienie menu świątecznego i ogarnięciu wszystkiego oby ;) Nawet choiny jeszcze nie mam i co gorsze nie mamy skąd wziąć ;/ takie ładnej i nie za dużej bo na rynku wciąż nie stoją;/
My nie robimy sobie prezentów niespodzianek z mężem a w rodzinie to tylko dla dzieciaków. No ale mąż już sobie fundnął 2 koszule śliczne ja go tak lubię w koszulach i dodatkowo e-paierosa nawet Mu smakuję więc wolę aby taki palił niż normalne może wcale się oduczy cóż święta idą to się i cuda zdarzają ;p
Ja jutro skocze na jakiś prezent dla siebie.
Wszystkie Laski biegają po sklepach i mieście a ja to jak już wyjdę to człapię się jak kaczucha z obawą aby tylko się nie poślizgnąć he

Ja to nie wiem 2 miesiące do porodu a mój brzuchal zamiast rosnąc to maleję :angry: rano to jakby nie mój tłuszczyk to byłabym płaska tez tak macie? Mały tak się chowa w zakamarkach mojego brzucha czy co ;p po za tym zaczynam go mniej intensywnie czuć kopię tylko od czasu do czasu wyczytałam że teraz już ta może być że nie będzie fikał koziołków .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502879 przez kika1985
ela fajowe prezenty kupiłaś dla chłopaka:) pochwal sie fotka

gosia ale z ciebie kuchareczka , może cię do siebie zaproszę:)

paulina moja koleżanka z pracy tez miała takie guzki wycinane z piersi dwa razy


ja już po kąpieli nasmarowana jestem muliło mnie strasznie na spanie ;)

zaraz idę dać młodemu kolację i sama coś wciągnę :)

andzia ja dziś tez ufoludkowo - szpinakowo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502880 przez kika1985
lenusia7 napisał:

U mnie bedzie 16 osob na Wigilii skladka po 50zl i kazdemu sie coś kupi :P


no to super

uwielbiam takie rodzinne,m duże Wigilie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl