BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 5 miesiąc temu #502980 przez aksa
ooooooo super :lol: dziękuje :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502989 przez lenusia7
podkradam przepis :PP Dziewczyny jakie u Was beda ciasta na Świeta ja robie sernik, cycki murzynki i brak pomysłu co dalej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502990 przez koticz
oko ide sprawdzić cukier potem zjem jakąś kolacyjkę(jajecznicę?) i lecę się kompać z książką.

Znalazłam dość tanie baterie na allegro więc nie będzie tak źle.Mamy trochę oszczędności,co na zakupy dla Jagody zbieramy więc podbiorę,ale drażni mnie to,że inne miałam przeznaczenie dla tych pieniędzy!!!

Moja koleżanka(młoda,niewyspana mama) bierze udział w jakimś konkursie na kopciuszka na facebooku,wystarczy tylko polubić link/fotke które udostępniłam.Plizzz zlajkujcie,bo głosowanie trwa tylko do dziś i jak możecie udostępnijcie!!!


Spadam mamuśki,całuski i spokojnej nocy :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502996 przez Depeche
skopiowalam przepis na roladki, robie czesto makaron ze szpinakiem, a moj maz maz robi omleta ze szpinakiem. Pycha. Polecam szpinak niemrozony, swiezy, mozna kupic paczkowany w marketach.
Dobranoc.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #502997 przez lenusia7
dobranoc depeche... kolorowych snow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #503003 przez Agnieszka86
Andzia ale smaczny przepis:) Mąż nie przepada za szpinakiem, ale chyba mu zrobię takie cudo... może polubi:)

Ja też właśnie zjadłam kolację, chyba pójdę się wykąpać, zmierzę cukier i wskoczę pod kołderkę.

Dobrej nocy kochane, już dzisiaj do Was nie zajrzę :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503016 przez Gosia27
Przepis na kuleczki czekoladowe z orzechem laskowy:
250g margaryny
100g cukru pudru
250g mąki ziemniaczanej
100g mąki wrocławskiej
50g kakao
1 cukier waniliwoy


orzechy laskowe.

Z margaryny, mąki, cukru i kakao zagniatamy ciasto. Formuje kuleczki z orzechem w środku. 180"C 10 min

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503017 przez Beata 26
Paulina 77 napisał:

Depeche, Agnieszka86 cieszę się, że podałyście dobre przykłady wyleczenia z nowotworu tarczycy, będę chciwie zbierać takie przykłady i potem przekazywać koleżance, żeby ją wesprzeć :)

kika nie szalej ze sprzątaniem, poleż troszkę z bolącym brzuszkiem ;)

Beata26 ale Ci się udał ten kawałek na blogu :lol: Moje ulubione teksty, pozwól że zacytuję:
"nie masz już ochoty nigdzie iść, a nigdzie jeszcze nie poszłaś."
"Serce i rozum to już tylko w reklamach"
"Spełniona w płaczu"
:lol: :lol: Powiem Ci, że mnie też nikt nie ustąpił nigdzie miejsca i chyba żadnej z nas na tym forum... Tylko u okulisty wezwano mnie do gabinetu poza kolejnością, a po badaniu odprowadzała mnie do domu córka pielęgniarki (na prośbę jej mamy - bo miałam poszerzone źrenice i gorzej widziałam), która sama jest młodą mamą i przy okazji prób zajścia w drugą ciążę wyszły u niej problemy zdrowotne. Pierwszą ciążę przeleżała. Tak to chyba jest, że zrozumie tylko ten, kto przez to przeszedł i się namęczył.


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #503019 przez andzia_zg
lenusia jeśli chodzi o ciasta to u mnie jest różnie. ciasta pieka zawsze mama i babcia. Na bank jest sernik i zawijany makowiec,a inne ciasta to w zależności od natchnienia babci i mamy np orzechowiec, leon,kantyczka, ciasto kawowe, orzeszki nadziewane masą itp.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503024 przez Beata 26
Agnieszka86 napisał:

Beata to Ty narzekałaś na ból zęba z tego co pamiętam...? No i jak tam? Dalej daje popalić, czy jest w miarę znośnie. Kurczę ja byłam we środę u dentystki i nadal mnie boli ten ząb, lub ząb zaraz obok tego leczonego, nie umiem tego zlokalizować. Po jedzeniu jest najgorzej, potem mija i jest spoko. Chyba będę musiała iść do niej zaraz po świętach i zgłosić reklamację :dry: bo teraz jakoś psychicznie nie jestem nastawiona.

'

no wyobraz sobie, ze caly czas boli, na razie powiedzmy w skali do 10 na 3 boli, wiec nawet nic nie biore, jak bedzie bolalo na 8 to wezme paracetamol i spac, bo inaczej nie zasne.
7 przychodni mi dzis odmowilo wizyty i powiedzialam sobie, ze nie ma sensu dalej dzwonic, moze jutro rano bede probowala od nowa. i mi tez ciezko zlokalizowac bol, ale jesli Ci mija po jedzeniu, to mozesz spokojnie sobie po swietach pojsc. aaahhhh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503027 przez Paulina 77
Gosia27 napisał:

Przepis na kuleczki czekoladowe z orzechem laskowy:
250g margaryny
100g cukru pudru
250g mąki ziemniaczanej
100g mąki wrocławskiej
50g kakao
1 cukier waniliwoy


orzechy laskowe.

Z margaryny, mąki, cukru i kakao zagniatamy ciasto. Formuje kuleczki z orzechem w środku. 180"C 10 min


Dzięki serdeczne, Gosiu!! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503029 przez Beata 26
Gosia master-szefie! ;) (Andzia tesh :))

ja zrobie sernik z musem malinowym i ciasto waniliowo czekoladowe z polewa. w Polsce robimy wiecej ciast, ale tutaj moje dwie rece zbyt wiele na swoja glowe nie wezma;) a jeszcze innych potraw mase do zrobienia, wiec mam nadzieje, ze dwa ciasta nam starcza.
poza tym mam nadzieje, ze mama zrobic makowiec i piernik tez bym zjadla, taki od Gosi. to by bylo juz cacy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503031 przez aksa
Gosia przepis wygląda na na prawdę prosty! aż się skuszę i spróbuję zrobić jak już
lepiej się poczuje

ja uciekam,kolorowych snów :kiss: :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503036 przez Paulina 77
Laski, co Wy z tym spaniem, jeszcze nie ma dziewiątej! Ja się dopiero rozkręcam :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #503037 przez lenusia7
No nie wiem wlasnie co one dzisaj takie spiace krolewny :P Ja tu rozbawiona chetna do ploteczek na forum a tu .... pustki :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl