BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #516419 przez mamcia2013
Patrycja to ciekawostka :) ja pierwsze słysze o tych językach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516421 przez andzia_zg
patrycja fajne rzeczy nam tu mówisz :-)

A ja godzine myłam naczynia... masakra :cheer: :huh: juz w połowie mycia byłam zmęczona,a nie miałam tego dużo :huh: Teraz siedze i sapię...a zaraz trzeba umyc głowę bo aż sie prosi o mycie... :cheer:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516432 przez aksa
hejjjj dziołchy!!

jej dziś dzień mycia włosów!! ja też musze łeb do porządku doprowadzić :P

andzia też niedawno walczyłam z brudnymi naczyniami wystać ciężko :dry:

malinka trzymam kciuki za wizytę!! :lol:

patrycja naprawdę ciekawe rzeczy można się tam dowiedzieć! kurcze pisz nam tu jak najwięcej :blink:

ufolka to Twój szpital to jak z seriali :lol: mój to raczej szara rzeczywistość - wszystko trzeba mieć swoje i modlić się o personel w dobrym humorze :lol:

kika rozczarowałaś mnie!! miałam się przestraszyć a tu co, zgrabna brzuchatka!! :lol: fajnie wyglądasz! i na pewno nie jesteś 'wielka'!!!

a nas małż wczoraj zmierzył i 103cm :lol:

Depeche wez ty kobito koniecznie coś zadziałaj bo to nie wygląda dobrze! :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516453 przez mamcia2013
A ja byłam w sklepie po sok jabłkowy i wiecie co, śmiałam się ze świrki że sapie jak idzie po schodach a ja qrwa sapię jeszcze lepiej jak ona! :cheer: :cheer: :cheer: porażka! 3 pietro to juz nie dla mnie!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516454 przez chiczi
Dziołchy, Wy tyleee piszecie, że nie da rady za Wami nadążyć!!! Bywam tu często, ale trochę brakuje mi czasu na dłuższe posiedzenia i śledzenie Waszych, bardzo często ;), interesujących dyskusji :lol: :lol: :lol: .
My sobie rośniemy ;). Na ostatnim USG Kropek miał 1,7 kg ;), taki klocek z niego ;). Nadal ułożony miednicowo. Kolejna wizyta w środę, więc podejrzymy, czy fiknął ;).
Ogólnie to czuję się coraz cięższa i jest mi coraz ciężej.
Dokuczają dobrze mi znane kłucia i ciągnięcia raz lewej, raz z prawej strony brzusia. Nasilają się przy gwałtowniejszej- jak na moją obecną sprawność :P - zmianie pozycji: wstanie z krzesła, sturlanie się z łóżka :silly:
Wydzieliny mam bardzooo dużo, czasem po kilka razy na dzień zmieniam wkładkę. Ale lekarz uprzedził, że teraz tak może być. Najwięcej jest jest po wstaniu i wtedy, gdy np. długo łażę :)
Powoli kompletujemy wyprawkę, podobnie jak Lenusia, wydam chyba mało na głęboki wózek. Znaleźliśmy taki:
allegro.pl/zestaw-skrzat-wozek-speed-fot...lka-i2896422436.html

Pozdrawiam Was wszystkie :)


Fotka z dzisiaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516463 przez mamcia2013
Chiczi fajny brzuszek i maluch spory :) super że jest ok i może się jeszcze obróci bobas :) a wózek nie jest zły ale ja szukam czegoś mniejszego troszkę, kwestia gustu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516465 przez chiczi
Mamcia2013, jasne, że każdy ma inny gust i to jest ok :) :) :) .
Wierzę, że Maluch jeszcze fiknie, bo jakoś nie chciałabym być drugi raz krojona...A z resztą to już sama nie wiem, co lepsze ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516466 przez Beata 26
patrycja85 napisał:

Beata-jeszcze dla Ciebie miałam ciekawostkę-żebyś teraz mówiła do Julianka w takim języku w jakim będziesz mówić jak już się urodzi. terapeutka mówiła o kobietce mieszkającej w niemczech i w czasie ciąży mówiącej tylko po niemiecku. po narodzinach stwierdzila że chce zeby mała wychowywała się w dwóch językach i dziwiła się że dzidzia na nią reaguje płaczem a tak lubi jak zajmuje się nią tata mówiący po niemiecku. po prostu glos taty znała a głos mamy po polsku brzmiał inaczej... ot ciekawostka:)




Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516467 przez andzia_zg
chiczi to juz maleństwo spore :-) brzusio też :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516469 przez chiczi
Andzia_zg, jak na mnie, to brzusio naprawdę spory :lol:, powoli zaczynam czuć się jak wieloryb :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516470 przez anecia88
Hej dziewczynki :)

Ja dla maluszka mam tylko ciuchy, wózek i przewijak i to wszystko od bratowej dostałam a tak to ani jednej rzeczy dla siebie do szpitala bo z tym to naprawdę się głubie czego i ile potrzeba .. masakra

Śliczne macie te wasze brzuszki a ja mam 108 cm koło pępka ale maluszek już nie ma miejsca i strasznie mi się wypycha aż czasami boli jak się przekręca mam nadzieje że dalej jest główką w dół ale po jego figlach myślę że znowu jest pośladkowo a do wizyty tyle czasu.

U nas też straszna pogoda strasznie wieje miałam iść na zakupy do super pharmy bo sa duże promocje dla maluszków ... ale mi tak się nie chce wyjść na taka pogodę

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #516471 przez andzia_zg
chiczi napisał:

Andzia_zg, jak na mnie, to brzusio naprawdę spory :lol:, powoli zaczynam czuć się jak wieloryb :silly:


hihi :lol: a to jeszcze 2 miesiące :silly:

anecia mnie tez boli jak się mały przekręca. Wczoraj wieczorem myslalam,że mi wylezie z brzucha tak sie rozpychał. Az mąż był w szoku co mały robił, bo brzuch wyglądał jakby miał eksplodować.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516477 przez mamcia2013
Chiczi co ma byc to i tak nieuniknione :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516494 przez mamcia2013
Wiecie co, jak przeglądam allegro to cały czas się na mnie czai ten wózek : allegro.pl/komeko-gti-super-jakosc-w-dob...nie-i2897590273.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #516504 przez andzia_zg
mamcia a o którym kolorze myślałaś? Widziałaś ten wózek na żywo? Bo na zdjęciu meteriał wydaje się taki trochę "śliski i błyszczący"





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl