BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #522415 przez chiczi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522419 przez andzia_zg
koticz napisał:

ja będę prać wszystko co będzie miało bezpośredni kontakt z Małą.Ubranka,ręczniczki,kocyki,pościel,maskotki itp. Nawet się zastanawiałam nad wypraniem firanki w dzieciowym proszku,ale jednak nie będę przesadzała. ;)

Pamiętacie z dzieciństwa jakieś kołysanki?Bo próbowałam sobie przypomnieć i mam w głowie tylko "Popielnik u Wojtusia" i "szaro bure kotki" i nic innego nie mogę sobie przypomnieć...


Ja też będę prała maskotki. W dzieciowym proszku wypiorę tez koszule do karmienia i szlafrok, które będę brała do szpitala (bo przecież one też będą bezposrednio dotykały dziecka od razu po urodzeniu) więc wrzuce je do prania razem z dzieciowymi ciuszkami.

Jeśli chodzi o kołysanki to nie pamiętam ani jednej :S poprostu masakra :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522420 przez Waszka87
Patrycja o tych poduszkach to wiem ale mam komplet i jak bedr prac to wszystko razem ;-) i tak narazie nie będę używać wystarcz rożek bo mały przez pierwsze 3 miesiące będzie spal w koszyku a tam się kołdra nie zmieści tylko kocyk ;-) później lato i pewnie dopiero na jesień się przydda

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522425 przez ufolka
ja nie piorę poduszek, kołder, tylko poszewki, a poduszkę i tak potem dopiero się kładzie, a tak dziecko śpi na materacu, warto też podnieść troszkę materac, tzn wsunąć pod spód kocyk, ręcznik zwinięty albo coś, żeby góra była troszkę wyżej :) pieluszki, ręczniki, poszewki i białe prałam na 60 stopni, kocyki i kolorowe na 40 :) przecież i tak prasujecie potem :)
miałam zapytać o białą herbatę, offca a w ciąży normalnie można ją pić??
koticz już niedługo :)
dobra, idę prasować bo zaraz mi mała wstanie i dooopa będzie ;/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522427 przez aksa
może to dziwne ale mi nie pasuje ten zapach loveli..jest dla mnie bardzo mdły..nie wiem czy teraz tak mam i mi minie czy pozostana mi płatki mydlane bo one to chyba żadnego zapachu nie mają?

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522428 przez andzia_zg
Aksa to może spróbuj Jelpa?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522431 przez koticz
Ja póki co chyba narazie nie będę prać kołderki i podusi,właśnie dlatego,że chwilowo nie będę używać.My mamy bardzo ciepłe mieszkanie a pokój Jagody jest mały więc i wydaje się cieplejszy,myślę,ze na początku będzie spała pod grubszym kocem,kołderki mi się wydają jakieś ciężkie.

Która ostatnio dostała kocyk z allegro w samolociki?Niech no prześle linka bo ja z cienkich mam tylko ten z biedry i chce jeszcze jeden.

A powiedzcie mi ile kupujecie prześcieradeł?Trzy do łóżeczka + 1do wózka + ze 2 na przewijak? bo cholera jasna nie wiem...


A i jeszcze mogłaby mi która wytłumaczyć jak kupować kilka rzeczy u jednego sprzedawcy na allegro?Ja zawsze płacę od razu przez allegro i tam trzeba zaznaczyć opcję sposób i koszt dostawy,więc tak jaby każda dostawa osobno a chciałabym właśnie ewentualnie jednen raz za przesyłkę zapłacić...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522442 przez andzia_zg
Sorki, że marudzę ale mam pytanko.

Czym tak naprawdę różnia się te butelki? Pierwsza to klasyczna butelka ze smoczkiem, a w tej drugiej w smoczki są jakieś "płatki" allegro.pl/philips-avent-butelka-antykol...zek-i2914913646.html
allegro.pl/philips-avent-butelka-antykol...ral-i2907395844.html

Ciekawe czy rzeczywiście te smoczki z serii natural sa lepsze niz te zwykłe. Czy różnia sie poprostu tylko ceną...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522447 przez chiczi
Andzia_zg ta druga jest z serii Natural- pani w sklepie mi wyjaśniła, że to nowość i ma inny smoczek niż poprzednie wersje. Ale ja kupiłam straszą wersję, bo pasują m.in. do starszego laktatora z Aventu. Ta z serii Natural już nie będzie pasować. Tyle wiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522451 przez koticz
allegro.pl/lozeczko-maja-biale-z-szuflad...120-i2930097923.html
Dla tych co szukają prostego,białego łóżeczka z szufladą





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522452 przez aksa
koticz allegro.pl/koc-kocyk-kocyki-dla-dzieci-1...row-i2851297429.html masz tu link do kocyków, wez sobie wszystkie rzeczy sprzedającego ma ładne do wyboru te kocyki:) a u jednego sprzedawcy ja robiłam tak że nie klikałam 'kup teraz' tylko 'do koszyka' na koniec płaciłam za całość, ale poczytaj sobie o sprzedawcach bo niektórzy za każdą rzecz chcą osobno kase za wysyłke nie 'paczkują' lepiej doczytac

andzia nie wiem jak ten Jelp pachnie..może kupie jakąś próbke albo najmniejszy pojemniczek i coś wypiore...ale tak piszecie o tej leoveli..wydaje się najbezpieczniejsza? może tylko w ciązy mi nie pasuje ten zapach.. :huh: nie wiem :cheer:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522461 przez Depeche
Waszka87 napisał:

Właśnie co do prania mam parę pytań. Na jakie temp. nastawiać ciuszki, pieluchy, kocyki rożki itp? Tyle co na metkach czy jak? A pierzecie też poduszki i kołderki?


Hm , na metkach masz z reguly 40 stopni. Ja biale plus pieluszki tetrowe biale pralam na 60, bez sweterkow oczywiscie. Kocyki, koldry i cala reszta w 40 stopniach. wWybierz dluzszy cykl prania i dodatkowe płukanie. Bynajmniej ja tak robiłam. KOcyki jak były takie nie bardzo mechate to prałam z ciuchami, mechate już nie, bo wiadomo. POściel pierwszy raz prałam chyba w 60 stopniach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522463 przez andzia_zg
chiczi napisał:

Andzia_zg ta druga jest z serii Natural- pani w sklepie mi wyjaśniła, że to nowość i ma inny smoczek niż poprzednie wersje. Ale ja kupiłam straszą wersję, bo pasują m.in. do starszego laktatora z Aventu. Ta z serii Natural już nie będzie pasować. Tyle wiem :)


Dzieki za info :-) to kupie ta zwykłą, starsza wersje :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522464 przez Lafi
Ja bede prała w Jeplie, ostatnio przytaszczyłam pieluchy co mam po Sewerynie, wziełam tylko 12 szt, a w sumie mam chyba z 50 szt. wrzuciłam do pralki na 90 stopni, kołderke i podusie tez wrzuce do przepierki, a wczoraj wyprałam wkład do becika :)

A jak pamietam to łóżeczko miałam podniesione z jedenje strony na książkach :)

Gosia trzymam kciuki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522467 przez Depeche
Ja tez mam te starsza wersje buteleczki, nawet nie wiedzialam, ze jest nowa.

Jelp ma inny zapach niz Lovela, ale nie moge sobie przypomniec jaki. Raz wiem, ze go mialam. Tez jest niezly.

Co do liczenia ruchow, moj lekarz powiedzial, ze dopiero w 38 tc , bo teraz to jeszcze nie ma sensu ( cokolwiek to znaczy).

Przyszlo 9 malowanek dla mojej mlodej, ach dzisiejszego wieczora mam laptopa dla siebie, nie bedzie mi marudzic, ze chce Krola Lwa.

A jest takie imie jak Otto, nawet pewnien Otto reklamuje Wólczankę, przystojny. Ale jak dla mnie to imię z serii mojego ulubionego Larsa, czyli podoba mi się, ale boję się żeby krzywdy dziecku nie zrobić. No i jak to zdrabniać Lars-Larsik ( a fe), Otto-Ottek ( łojej).

Powoli koncze moja przerwe i znowu sie biore za prasowanie.

Golabki skonczone, sos mi troche za bardzo smitanowy wyszedl. Lenusia, mozesz przybywac ( sorki ale dla mnie tos Ty Lenusia, a nie jakas Lenucha). :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl