BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #522469 przez Paulina 77
Lafi z ilu pieluch się tak praktycznie korzysta, wystarczy ze kupie 20 szt.?

Ja bede prala w platkach mydlanych, slyszalam od pediatry ze lovela uczula i on polecal dla noworodka tylko platki mydlane. Na starszym dziecku mozna wypróbowac proszki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522471 przez Gosia27
Od czwartku czekam na paczkę, robiłam zamówienie z tej str co polecała Paulina do dziś jej nie ma, sprawdziłam bo mam nr identyfikacyjny tej paczki a ta paczka pocztą idzie...i pisze że zwrot do urzędu nadania,no nic,zaczekam jeszcze dzien, a jak nie to się przejdę na pocztę jutro.
W ogóle nie wiem o co chodzi ale cały dzień oddycham ustami,a potem spijam litrami wodę bo mam sucho w gębie.
Dziewczyny ja to myślałam, że będę szalała z zakupami, wiedziała o wszystkim co jest dostępne na rynku a ja jestem bardziej zielona niż mi się wydaje.
Jestem już prawie gotowa. Za godzinę mam wizytę z Zosieńką. Ciekawość mnie zżera ile waży.
Agnieszka86 gdzie Ty się podziewasz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522474 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522481 przez vernix
Witajcie Dziewczyny!

Aksa masz rację ten regał- przewijak nie jest lakierowany.Mnie zależy na bezbarwnym kolorze, bo mam inne meble w odcieniu buk-tatra, bardzo jasne, więc za namiary na lakier też dziękuję :kiss:

Agnieszka
jak się czujecie z Zosią?

Gosia trzymam kciuki za Zosieńkę! Myślę, że już ma 1kg.

Patrycja oczywiście za Ignasia też trzymam kciuki, fajnie, ze go zobaczysz:)
Przypałętał Ci się paciorkowiec tak jak Offcy? Masz jakieś antybiotyki?

Dajcie koniecznie znać po wizytach!

Koticz
fajne kołysanki ma mini mini. Puszczam od ok. miesiąca ciągle te same z płyty, więc mam nadzieję, że mały je rozpozna, gdy zacznę je śpiewać, gdy będzie płakał.

Nasze hity :lol:

"W sukieneczkach z pajęczynki"
"Idzie niebo ciemną nocą"
"Mała myszka"


Andzia
ja mam butelkę 125 ml z lovi- antykolkową, była dołączona do laktatora, więc na sam początek jak coś myślę, że wystarczy, a smoczki też z lovi.

allegro.pl/lovi-2x-smoczek-dynamiczny-et...cja-i2905170951.html

Chociaż marzy mi się sytuacja, w której maluszek będzie ssał tylko moje piersi, a wypluwał smoczek i nie przyzwyczajał się do butelki. Mam niedaleko poradnię laktacyjną, więc będę walczyć :silly: :)

Co do prania, wczoraj "puściłam" dwie pralki kolorowych ciuszków. Prałam w Loveli- ma wg ,mnie dość miły zapach, nawet ładny, taki "dzieciowy" właśnie:). Nastawiłam pralkę na 40 stopni, na bawełnę. A resztę- pościel, kołderkę i rożek wypiorę, gdy przywiezie mi to wszystko kurier.
Kupiliśmy 6-elementowy komplet, aby wszystko do siebie pasowało, a tak będę tylko zmieniała później pościel:

allegro.pl/mamo-tato-6-el-posciel-90x120...row-i2901742997.html

(odcień "przyjaciele w kremie":))

na tę, którą mam po chrześniaku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522486 przez andzia_zg
aksa wlasnie zobaczylam na allegro,że sa też proszki i płyny do prania z Białego Jelenia... hypoalergiczne... te na pewno byłyby bez zapachu...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522492 przez Lafi
Paulina to zalezy czy pojedziesz na samych pieluchach czy tez pampersach, ja napewno pampersy, ale moze trzeba bedzie zakąłdac dodatkowa pieluche, chodzi mi o bioderka, czyli przy jedenym przewijeniu 3 moga pójsc, maluszek na poczatku czesto siusia, wiec moim zdaniem 30 to minimum jak na samych tetrach.

Ja mam płyn do płukanie z jelenia w sklepie mówili ze biora do dzieciowych rzeczy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522495 przez Agnieszka86
Vernix dzięki, że pytasz:) czuć, czujemy się w porządku:) Nie mam żadnych dolegliwości. Mała kopie, więc też chyba ok.

Zapomniałam napisać wczoraj, że ułożona jest główkowo. Czyli ok:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522503 przez 25malinka
vernix fajniutkie te smoczusie a co do pościeli to ja chyba wybiorę jakiś zestaw składający się z większej ilości elementów :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522512 przez 25malinka

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #522515 przez vernix
25malinka napisał:

vernix fajniutkie te smoczusie a co do pościeli to ja chyba wybiorę jakiś zestaw składający się z większej ilości elementów :)


Malinka a masz już coś na oku? coś z baldachimem?
Mnie się ten komplet podobał i opłacał, bo do niego dokupiłam o takim samym wzorze rożek z usztywnieniem. Na co nalegał mój mężol, bo jak twierdzi, że będzie się mu pewniej trzymało maluszka.
Po cichu pomyślałam-ok, a co będzie z kąpaniem? też w rożku ???:lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522523 przez 25malinka
vernix napisał:

25malinka napisał:

vernix fajniutkie te smoczusie a co do pościeli to ja chyba wybiorę jakiś zestaw składający się z większej ilości elementów :)


Malinka a masz już coś na oku? coś z baldachimem?
Mnie się ten komplet podobał i opłacał, bo do niego dokupiłam o takim samym wzorze rożek z usztywnieniem. Na co nalegał mój mężol, bo jak twierdzi, że będzie się mu pewniej trzymało maluszka.
Po cichu pomyślałam-ok, a co będzie z kąpaniem? też w rożku :lol:




myślałam o tym: allegro.pl/uroczy-haft-posciel-15el135x1...and-i2905166487.html (krem,brzoskwinia,fiolet)


allegro.pl/ala-i-as-14el-serca-90x120-mo...era-i2891431547.html ( z tego to krem chyba)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522524 przez Depeche
Paulina 77 napisał:

Lafi z ilu pieluch się tak praktycznie korzysta, wystarczy ze kupie 20 szt.?

Ja bede prala w platkach mydlanych, slyszalam od pediatry ze lovela uczula i on polecal dla noworodka tylko platki mydlane. Na starszym dziecku mozna wypróbowac proszki.


Jezeli zamierzasz uzywac do pieluchowania pieluch jednorazowych, to 20 szt pieluszek tetra spokojnie ci wystarczy. Pierwsze slysze o tym, ze Lovela uczula.Platkami sie tak nie dopierze ladnie jak proszkiem, no i z kolorami moze byc problem. Ja uzywalam platkow mydlanych do zapierania i recznych przepierek ( na ktore nie mialam za bardzo czasu)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522532 przez aksa
vernix śliczne te komplety i kolory takie delikatne!

andzia biały jelień to mi dopiero śmierdzi...mam mydło bo dobrze się nim zapiera jakieś plamy itp to przez całą ciążę nie dałam rady tym nic zrobić w ogóle ostatnio wszystko mi śmierdzi :huh:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522542 przez 25malinka
Zmykam poprasowac troche :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #522544 przez andzia_zg
aksa napisał:

biały jelień to mi dopiero śmierdzi...mam mydło bo dobrze się nim zapiera jakieś plamy itp to przez całą ciążę nie dałam rady tym nic zrobić w ogóle ostatnio wszystko mi śmierdzi :huh:


to faktycznie masz wyczulony nos na zapachy w tej ciąży. Oby po porodzie ci to przeszło :silly:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl