BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #526267 przez aksa
moja choinka po rozebraniu :lol:


http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526275 przez koticz
heheh aksa ale chaberdź :lol:

My już wywieźliśmy wersalkę i zaraz się zabieramy za kończenie pokoiku córci :) a potem idziemy na nasiadówkę do znajomych,tak,że już dziś pewno nie zajżę,do jutra

Depeche trzymam kciukasy za egzamin męża :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526276 przez andzia_zg
aksa fajne badylki hihi :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526278 przez vernix
Cześć brzuchate Laseczki ;)

U mnie też prawdziwa zima: zaspy po kolana i sypie nadal.

AniaCzajka brzuszek franiowy jest śliczny:)

Malinka łóżeczko, takie jak mi się podoba: delikatne i fajny wzorek wybrałaś.
PS Poproszę kawałek ciasta :lol:

Andzia powodzenia w zwiedzaniu porodówki. Napisz o pierwszych wrażeniach, wyglądzie i personelu.
Dobrze, że masz już całą wyprawkę, na pewno jesteś spokojniejsza.Teraz pozostało odliczanie z zaciśniętymi nogami. Wojtuś da radę!

Beata dziewczyny mają rację: nie ma co się nastawiać na to, że Ciebie coś podobnego spotka. Powiem Ci, że tez nasłuchałam się strasznych opowieści o porodówce, w której zapewne będzie mi dane rodzić, ale przecież każdy poród, połóg i przeżycia są indywidualne. Nie ma co nastawiać się źle. Różnica polega na tym, że jeśli opieka w miarę jest profesjonalna, to reszta zależy ode mnie/ od nas samych.Gorzej, jeśli na serio masz duże obawy co do personelu..Przesyłam Ci gorące uściski, będzie ok!

Aksa hhaha dobre:) to ją ukatrupiłaś :P

ElaEla trzymam kciuki za egzamin: ze ściąganiem czy bez :blink:

Pozdrawiam Wasze Brzuszki!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526284 przez Lenucha217
buahhahahaha aksa hahahaha dobre :DD Coz za urodzajny okaz :) dziewczyny co myslicie o tych mebelkach ??? allegro.pl/pokoj-dzieciecy-zuzia-nowosc-...asm-i2892190349.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526289 przez vernix
Lenucha217 napisał:

buahhahahaha aksa hahahaha dobre :DD Coz za urodzajny okaz :) dziewczyny co myslicie o tych mebelkach ??? allegro.pl/pokoj-dzieciecy-zuzia-nowosc-...asm-i2892190349.html

[/i]

Ładny zestaw,mnie się podoba.Do tego dodałabym ciekawy komplet pościeli, firankę w podobnym stylu i byłoby ślicznie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526294 przez aksa
dzięki dziewczyny :D mi też się podobała:P

lenusia mebelki są śliczne! jeśli tylko masz miejsce to możesz poszaleć z urządzeniem pokoiku! :)

to forum coraz dziwniejsze, teraz wszytsko wydaje mi się jakieś takie wielkie....

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526295 przez aksa
a teraz jest już normalnie hmmm

no nic ide coś poczytać

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526299 przez Depeche
Aksa ,zabiłaś choinkę!

Nogi mi w d. wchodzą. Zrobiłam rosołek, teraz nawiedziło mnie na naleśniki z kurczakiem chilli i jabłkiem. I robie z małymi przerwami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526315 przez 25malinka
Cieszę się,że łóżeczko się Wam podoba,szczerze to bałam się jaki ten kolorek będzie ale jest ok i do mebli pasuje :) :) :)

No Placek jeszcze siedzi w piekarniku,mam nadzieję,że jakiś zakalec nie wyjdzie :) :)

vernix a zapraszam zapraszam na placek :)

aksa nieżle umordowałas tą choinkę,hehe jeszcze takiej nie widziałam

lenusia fajne te mebelki takie kolorki delikatne,możesz zaszaleć ja narazie nie mam pokoiku dla małej bo mieszkamy narazie u rodziców

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526361 przez ufolka
hej :)
u mnie też zima, choinka rozebrana, posprzątałam tylko jeszcze szarlotkę zrobię i wsio. Z małą na sankach byłam i tak mnie p*a boli że nie dałam rady jej ciągnąć :angry:
aksa ale badyl ! zabiłaś mnie ta choinką :laugh:
malinka bardzo fajne łóżeczko :)
beatka ja też się przed pierwszym porodem nasłuchałam, moje znajome które rodziły strasznie to przeżyły, też bałam się jak nie wiem, ale i tak każdy poród jest inny, to tak szybko leci, że potem nawet ciężko sobie przypomnieć, nie od razu ale po pewnym czasie :) napiszę tylko że jestem w szoku że tak długo pozwolili żeby dziecko bez wód było, u mnie było 12 godzin, a gdyby rozwarcie nie ruszyło robili by cesarkę, właśnie ze względu że wody odeszły. Ogólnie mogę tylko powiedzieć, że trzeba znać swoje prawa, stanowczo się domagać tego, co nam przysługuje, ja to podczas pierwszego porodu jak głupia gąska byłam, a w ogóle już jak znieczulenie dostałam to tylko robiłam co kazali mi, dobrze że mąż był ze mną, nie wyobrażam sobie co by było gdyby go nie było, serio. Dlatego jeśli macie taką możliwość rodzcie razem. To samo jeśli chodzi o opiekę nad noworodkiem. U nas nie chcieli dokarmiać, dopajali glukozą tylko, żeby maluchy ssały cycek, ale np ja nie miałam mleka na początku i mała miała duży spadek wagi, musieliśmy zostać dodatkowo w szpitalu jeden dzień, poza tym dostała infekcji jakiejś, myśleli że to żółtaczka, potem że infekcja, i w końcu sama nie wiem na czym się skończyło. Zabrali mi na całą noc na kroplówki ją, to było straszne, dlatego pilnujcie i siebie i dzieciaczków, nie dawajcie się zbyć, o swoje trzeba walczyć. Mimo tego że dobrze było rodzić jeśli chodzi o poród tylko, to potem to już gorzej niestety :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526392 przez Depeche
Uffolka dzieko bez wod moze byc w macicy bardzo dlugo. Jak lezalam na patologii to przyjeli dziewczyne w 32 t.c., ktorej odeszly wody. Zalecenia miala lezec do terminu. Codziennie ja podpinali do KTG. Mowila , ze jakos inaczej czula ruchy dziecka. Lekarze mowili, ze dziecko po prostu siedzi w taki worku i tyle. Mi tez odeszly wody wczesniej, bo dzien przed porodem, nie mialam zadnej akcji porodowej i nikt z tego nic nie robil.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526395 przez Gosia27
Matko z córką jak mnie boli pępek,jak strasznie kluje a mała się przy tym nieźle wypycha. Mam wrażenie że zaraz mi pęknie! Andzia_zg Ty tak miałaś z tego co pamiętam?
W ogóle czuję się mega połamana, słaba. Choć u mamy to nic nie robię bo mi nie pozwala.
Aksa choinka jak ta lala :lol:
Malinka bardzo ładne to łóżeczko. Też je biorę pod uwagę.
Lenusia mebelki prześliczne. Ja sobie zawsze takie marzyłam.Ale jeszcze nie mamy swojego kąta na stałe. Także nie tym razem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526410 przez 25malinka
Gosia27 napisał:

Matko z córką jak mnie boli pępek,jak strasznie kluje a mała się przy tym nieźle wypycha. Mam wrażenie że zaraz mi pęknie! Andzia_zg Ty tak miałaś z tego co pamiętam?
W ogóle czuję się mega połamana, słaba. Choć u mamy to nic nie robię bo mi nie pozwala.
Aksa choinka jak ta lala :lol:
Malinka bardzo ładne to łóżeczko. Też je biorę pod uwagę.
Lenusia mebelki prześliczne. Ja sobie zawsze takie marzyłam.Ale jeszcze nie mamy swojego kąta na stałe. Także nie tym razem.

[/i]

Gosia mnie też ostanio boli w okolicy pępka,nie wiem czy to normalne?wogóle to nieraz tak mi się brzuch napina,że szok,oddychac normalnie nie mogę..
a co do łóżeczka to powiem Ci,że sie opłaca jest stabilne,masywne i duże

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526446 przez Lafi
Witam mamuśki, ale poszyłyście po bandzie z tymi postami. ja mam lenia wstecznego, tylko bym leżała, masakra, dobrze ze chociarz was nadrobiłam bo ciezko, jak siedze to mi strasznie niewygodnie, mała wbija sie w żebra.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl