BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #525885 przez 25malinka
aksa dobranoc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #525914 przez xxElaElaEeexx
Ja już wykuta na blachę :lol: :lol: :lol: Pełne rękawy ściąg będę miała :lol: :lol:

Papiery na dowód i zameldowanie wypełniłam.W poniedziałek musimy jechać z facetem i to załatwić .Teraz idę się umyć i nynać,bo rano przed 7 pobudka :) I do szkoły :dry:

Ale mi smaka narobiłyście na te oponki,pączki,pizze.
Ja się zajadam chipsami ,które popijam kubusiem :)

Super Fotki AniaCzajka i Lenusia

Mnie żebra nie bolą tylko krocze :huh:

Dobrej nocki brzuszki i miłego weekendu :kiss: :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526005 przez ufolka
Dzień Dobry :)
super fotki Ania i Lena :)
też muszę choinkę rozebrać, ale mi się nie chce hehe

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526006 przez Depeche

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526011 przez Depeche
ufolka napisał:

Dzień Dobry :)
super fotki Ania i Lena :)
też muszę choinkę rozebrać, ale mi się nie chce hehe


Ufolka wyprzedziłaś mnie, jak mogłaś! :laugh:

Ja swoja rozebrałam dzień przed Trzema Królami, mam małe mieszkanie , grała mi tak na nerwach, bo musiałam ją przestawiać, żeby szafę z ubraniami otworzyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526012 przez Depeche
Ela nie z facetem, ale z mężem! Jeszcze się nie przestawiłaś!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526015 przez wiewiorka
dzień dobry, ja rozebrałam wczoraj swoją bo stwierdziliśmy z mężem , że przydałoby się panele podłogowe położyć w dużym pokoju bo jest wykładzina.Także jeszcze remoncik przed porodem :) Jade dziś do apteki i rossmana tylko liste musze zrobić. Czy szczotke do zębów, włosów, szampon itd bedziecie pakować jadąc do szpitala czy kupijecie nowe, żeby się już nie zastanawiać wtedy czy wszystko dopakowałyście??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526018 przez Depeche
wiewiorka napisał:

dzień dobry, ja rozebrałam wczoraj swoją bo stwierdziliśmy z mężem , że przydałoby się panele podłogowe położyć w dużym pokoju bo jest wykładzina.Także jeszcze remoncik przed porodem :) Jade dziś do apteki i rossmana tylko liste musze zrobić. Czy szczotke do zębów, włosów, szampon itd bedziecie pakować jadąc do szpitala czy kupijecie nowe, żeby się już nie zastanawiać wtedy czy wszystko dopakowałyście??


co ty kupuje nowa, kto wtedy bedzie o szczotce do zebow pamietal, a jak potem sie nie umyje to mnie szlag trafi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526022 przez wiewiorka
a reszta gadzetów, które się na codzien używa?Szczotka do włosów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526024 przez ufolka
depeche :laugh:

ja szczoteczkę, szczotkę biorę swoją, ale kosmetyki typu szampon i żel pod prysznic to kupię może w tych małych opakowaniach, bo mi jedna torba nie wystarczy haha

a mój szpital w którym chciałam rodzić ma gronkowca i wstrzymano porody w nim :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526048 przez 25malinka
hej dziewczyny

Właśnie niedawno wstałam,siedze i pije sobie kawkę,a mąż kończy składać łóżeczko,bo wczoraj jak wrócił z 2 zmiany to nie wytrzymał i postanowił je złożyć
Koticz miałaś racje śmierci jak nie wiem,musi postac tylko kurde nie bardzo mam narazie na nie miejsce ale coś się wymyśli :)

co do kosmetyków to chyba raczej kupie nowe,bo znając moje możliwości to potem zapomniałabym je dopakowac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526050 przez Beata 26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526056 przez Lenucha217
OOoo jest nasza beatka :**** Kochanie rozne sa porody jedna zrobi pyk i juz a inna sie meczy i mimo to ma multum powikłan dolegliwosci ... ja juz sie nastawilam co ma byc to bedzie musze zniesc wszystko dla mojego skarba

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #526057 przez andzia_zg
Witam dziewczyny :-)

Ale sie dzis wyspałam :-)
A jesli chodzi o kosmetyki to mialam wczoraj w planie w rossmannie kupic miniaturki szamponu i pasty do zębów, ale mąż mnie powstrzymał. skoro szampon kosztował 4zł,pasta do zebów też a zwykła pastę mam za 6zł to sie nie opłaca. Kupiłam zwykłą pastę do zębów,a szampon wezme ten co mam w domu. Zawsze mam 2 szamponu w domu (1 w kabinie prysznicowej a drugi przy wannie więc mąż nie zostanie w domu bez szamponu :P) Jak umyje głowe to mąż zabierze go do domu zeby go potem nie nosić. Szczoteczke tez wezmę ta co uzywam, nie zapomne, bo mam bzika na mycie zębów przed wyjściem :blink: więc kosmetyczki na pewno tez nie zapomne.


Ooo Beata jestes :-)
Wiesz...różne są porody... na różne położne sie trafia... róznie też kobiety rodzą...jedne szybko,inne się meczą... nie ma reguły. Dlatego nie ma co sie schizowac. Uważam, że nasza psychika tez ma bardzo duży wpływ na przebieg porodu. Inaczej sie wtedy znosi ból itp. Ja dlatego jestem nastawiona, ze wszystko będzie dobrze - musi byc dobrze. Przykład koleżanki z pracy... 2 urodziły szybciutko,a jedna się zablokowała w sobie i rodziła 2 dni. wiec nie am reguły. Najważniejsze jest to,żeby nastawić sie,że robimy to dla naszego skarba, a jedno jego spojrzenie wynagrodzi nam wszystkie trudy :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #526059 przez Agnieszka86

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl