BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #527158 przez Depeche
Szczerze mówiąc nie mam fotek ciążowych. Wyglądam tak chu.owo, że wszystkie zrobione kasuję!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527164 przez Depeche
allegro.pl/42el-niunia-paka-r-86-12-18m-...bcm-i2937149983.html

Jak ktoś ma kogoś , kto ma diewczynkę w wieku ok. 1 roku to może będzie zainteresowany ostatnią już moją aukcją ( ale by się jutro porobiło jakby na usg wyszła dziewczyka, chyba bym umarła ). Jest problem z przewijaniem, bo jest duzo zdjec i tzreba sobie to ręczie zrobić do końca. Kilka razy robiłam tę aukcję i za każdym razem się tak knociło.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527172 przez Lenucha217
ooooo hohoo Jest i depeche .......... no cudo cudo domek dla Kuby :*** Buziolki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527176 przez andzia_zg
koticz jeśli chodzi o materac to najpierw kokos, a potem gryka

depeche no w końcu pokazałas brzuchalka :lol:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527190 przez ufolka
hej :)
nie nadrabiam, i tak nie dam rady :)
my dzisiaj po choince, super było, któraś chciała ciasta, zapraszam jeszcze mam szarlotkę :)
witam nowe mamusie :)

czy wam skóra też tak się przesusza??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527203 przez Beata 26
vernix napisał:

Cześć Dziewczyny!

Kika, Aksa, Beata gratuluję Wam rozpoczęcia 8 miesiąca:)

Andzia fajnie i pouczająco spędziłaś czas na porodówce. Najważniejsze, że dowiedziałaś wielu istotnych szczegółów i jesteś spokojna.

Waszka zdrowiej Kochana!

Koticz do 3. miesiąca życia dziecko powinno spać na materacu kokosowym, a potem na gryce. Wiem o tym, bo sama mam dla synka taki materac:)

Magdalenaaa
zdjęcie jest przesłodkie! :lol:

My od rana z mężolem robiliśmy mini sesję pamiątkową z brzuszkiem:)mieliśmy pełno zabawy :side: :P

to heniusiowa fotka:


masz przepiękny kształt brzuszka, serio.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527209 przez Beata 26
Depeche napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Cyce to mamy chyba takie same:) brzusio już spory! ;) :**

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527224 przez AniaCzajka
Depeche śliczny brzusio:) Heniusiowa chałupka też cudna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527229 przez Depeche
Hahahah a ja wlasnie na styczniówkach wyczytałam jak jedna babka ( ale to nie o tym z forum tylko takie o znajomych pogadanki) urodziłą zakładając buty do szpitala, zauważyłą , że jej gowa wystaje z pi.dy. Druga poszła na siku i urodziła, a dzieko wpadło do kosza z brudną bielizną. I się pytam mojego m. która wersje wybiera, ale miał minę. To były juz chyba 2 i 3 ciąza, wiec spokojnie przy pierwszym to raczej nie ma co na to liczyc.

MOja znajoma urodziła w taksówce, po prostu w pewnym momencie się darłą do męża, będe przeć, sciągaj spodnie ( jej nie swoje) i urodziła. :laugh: To było pierwsze dziecko. To się dopiero nazywa strzelać z pi.dy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527233 przez Depeche
Beata 26 napisał:

vernix napisał:

Cześć Dziewczyny!

Kika, Aksa, Beata gratuluję Wam rozpoczęcia 8 miesiąca:)

Andzia fajnie i pouczająco spędziłaś czas na porodówce. Najważniejsze, że dowiedziałaś wielu istotnych szczegółów i jesteś spokojna.

Waszka zdrowiej Kochana!

Koticz do 3. miesiąca życia dziecko powinno spać na materacu kokosowym, a potem na gryce. Wiem o tym, bo sama mam dla synka taki materac:)

Magdalenaaa
zdjęcie jest przesłodkie! :lol:

My od rana z mężolem robiliśmy mini sesję pamiątkową z brzuszkiem:)mieliśmy pełno zabawy :side: :P


to heniusiowa fotka:


masz przepiękny kształt brzuszka, serio.


O jaki mały kształtny brzuszek! Ja to mam jak na bliźniaki, ale pewnie dlatego, że to kolejna ciąża.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527237 przez AniaCzajka
Depeche napisał:

Hahahah a ja wlasnie na styczniówkach wyczytałam jak jedna babka ( ale to nie o tym z forum tylko takie o znajomych pogadanki) urodziłą zakładając buty do szpitala, zauważyłą , że jej gowa wystaje z pi.dy. Druga poszła na siku i urodziła, a dzieko wpadło do kosza z brudną bielizną. I się pytam mojego m. która wersje wybiera, ale miał minę. To były juz chyba 2 i 3 ciąza, wiec spokojnie przy pierwszym to raczej nie ma co na to liczyc.

MOja znajoma urodziła w taksówce, po prostu w pewnym momencie się darłą do męża, będe przeć, sciągaj spodnie ( jej nie swoje) i urodziła. :laugh: To było pierwsze dziecko. To się dopiero nazywa strzelać z pi.dy!



o matko, mam nadzieje że uda mi się dotrzeć do szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527242 przez Beata 26
Depeche napisał:

Hahahah a ja wlasnie na styczniówkach wyczytałam jak jedna babka ( ale to nie o tym z forum tylko takie o znajomych pogadanki) urodziłą zakładając buty do szpitala, zauważyłą , że jej gowa wystaje z pi.dy. Druga poszła na siku i urodziła, a dzieko wpadło do kosza z brudną bielizną. I się pytam mojego m. która wersje wybiera, ale miał minę. To były juz chyba 2 i 3 ciąza, wiec spokojnie przy pierwszym to raczej nie ma co na to liczyc.

MOja znajoma urodziła w taksówce, po prostu w pewnym momencie się darłą do męża, będe przeć, sciągaj spodnie ( jej nie swoje) i urodziła. :laugh: To było pierwsze dziecko. To się dopiero nazywa strzelać z pi.dy!


Haha, proszę Cię. bo urodzę zaraz ze śmiechu, chociaż nie powinnam się śmiać :) haha

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527246 przez Depeche
No ja też miałam ubaw, ja przy moim doswiadczeniu nie jestem sobie tego w stanie wyobrazic. No i mowie do mojego, ze byl przy porodzie to jakby co chyba moge na niego liczyc, ale jakos nie za bardzo jest chetny ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #527250 przez lusiaczek82
Marchewka witaj
ja też jestem z Krakowa w którym szpitalu będziesz rodzić?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #527259 przez 25malinka
Depeche napisał:

Hahahah a ja wlasnie na styczniówkach wyczytałam jak jedna babka ( ale to nie o tym z forum tylko takie o znajomych pogadanki) urodziłą zakładając buty do szpitala, zauważyłą , że jej gowa wystaje z pi.dy. Druga poszła na siku i urodziła, a dzieko wpadło do kosza z brudną bielizną. I się pytam mojego m. która wersje wybiera, ale miał minę. To były juz chyba 2 i 3 ciąza, wiec spokojnie przy pierwszym to raczej nie ma co na to liczyc.

MOja znajoma urodziła w taksówce, po prostu w pewnym momencie się darłą do męża, będe przeć, sciągaj spodnie ( jej nie swoje) i urodziła. :laugh: To było pierwsze dziecko. To się dopiero nazywa strzelać z pi.dy!

[/i]

no to jest dobre,widziałam to dzisiaj bo byłam troche na styczniówkach i lutówkach :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl