BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 4 miesiąc temu #540584 przez andzia_zg
wiewiórka sporo tego masz :silly: Ja tam tak jak juz mówiłam podzielilam sobie te rzeczy żeby nie brac wszystkiego na raz i mąż część podkładów i pampersów mi dowiezie.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #540585 przez vernix
Wiewiórka łóżeczko pierwsza klasa:)

Gdzieś czytałam, chyba na jakimś forum, że dziewczyny, które już rodziły polecają dwie torby.Jedną, mniejszą z rzeczami dla maluszka, którą zazwyczaj podaje się położnej. Nie ma zamieszania z ich szukaniem w torbie mamy, kiedy nie ma na to czasu. A druga torba dla mamy najlepiej gdyby była na kółkach. Czasami każą przenosić się z oddziału na oddział, a kto to będzie nosił, gdy np. będzie to w nocy?

Sama jeszcze się nie spakowałam, ale usilnie analizuję co i jak:) jutro startuję, pójdę z torbami:)

PS Lutówki się rozpakowują?! aaa! niebawem czas na nas :lol:

Andzia masz rację z tym dzieleniem rzeczy.Zawsze można dowieźć to co brakuje np. fasolki do karmienia- bierzecie je w ogóle?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540589 przez andzia_zg
Ja się spakowalam w taka zwykłą torbę podróżna i wiecie co? ta torba jest nawet lekka. Najcięższe w niej beda moje kosmetyki jak doloze je na koniec. A te podkłady, ręczniki itp to w sumie mało ważą. No chyba, że moja torba jest jakaś dziwnie lekka :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540600 przez Lenucha217
Wiewiorka moja torba taka sama wypchana a papciuszki mamy identyczne :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540602 przez Lenucha217
a co z malinka???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540617 przez wiewiorka
ja mówiłam mój szpital wygląda jak hotel. Oddział położniczy jest mały.Są 3 sale porodowe a obok nich są już pokoje poporodowe. Walizka jest na kołkach więc ja przeciągnę ale może nie będzie takiej konieczności zebym to ja robiła bo bedzie ze mna K. W walizce rzeczy podzieliłam na dwie kupki. Po jednej moje a po drugiej Szymona

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #540623 przez koticz
Masakra ale się nad żelazkiem nastałam!!!Duszno mi i gorąco!!!

Doliczyłam się,że za 5dni to będę w trakcie 36tc więc mi na bank jeszcze krążka nie zdejmie (pewno dopiero po skończonym 37tc :( ) a my posucha juz ze 20tygodni!!!!!!

Lena ja jak poznałam mojego J to nosił medalik,wiara nie jest wstydem!

Ale miałam krzaczaste brwi!Masakra jakaś!!!

No to laski w weekend robimy sesję i w poniedziałek wrzucamy fotki :)

Spokojnych nocek i udanych weekendów!





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #540626 przez andzia_zg
wiewiórka czyli już jesteś przygotowana :-)

lenucha nie tylko malinka sie dziś nie odzywa... dawno nie odzywała się też offca. Ciekawe jak tam sytuacja u niej z tym mieszkanie...
A reszta dziewczyn? Katarzyna1702, Dusia, Unbreakable, kika , zolwikmb i inne?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540631 przez wiewiorka
vernix napisał:

Wiewiórka łóżeczko pierwsza klasa:)

Gdzieś czytałam, chyba na jakimś forum, że dziewczyny, które już rodziły polecają dwie torby.Jedną, mniejszą z rzeczami dla maluszka, którą zazwyczaj podaje się położnej. Nie ma zamieszania z ich szukaniem w torbie mamy, kiedy nie ma na to czasu. A druga torba dla mamy najlepiej gdyby była na kółkach. Czasami każą przenosić się z oddziału na oddział, a kto to będzie nosił, gdy np. będzie to w nocy?

Sama jeszcze się nie spakowałam, ale usilnie analizuję co i jak:) jutro startuję, pójdę z torbami:)

PS Lutówki się rozpakowują?! aaa! niebawem czas na nas :lol:

Andzia masz rację z tym dzieleniem rzeczy.Zawsze można dowieźć to co brakuje np. fasolki do karmienia- bierzecie je w ogóle?


ja mam taki duży rożek do spania i do karmienia też to służy. Biore go ze sobą i zostawiam w samochodzie na czas porodu. Podobno dupa boli po porodzie i z tego mozna zrobić kółko zeby usiąść. W liście do szpitala jest nawet wymienione kółko do siedzenia. Dużo tego wyszło ale spakowałam co kazali. Ja wole wziąć ze sobą wszystko co potrzebne bo niecierpie przez telefon tłumaczyć co, gdzie i jak! Bierzecie ze sobą suszarke i czy robicie kanapki na mężów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #540642 przez andzia_zg
Ja nie biore fasolki do karmienia bo nie mam. Myslalam zeby kupic kolko do kapieli i na tym siadac, ale jakos zrezygnowalam.A suszarke chce zeby dowiozl mi potem mąż. Podejrzewam, że pierwszy prysznic bedzie mega meczacy wiec nie bede miala sily myc wtedy głowy bo nie bede miec poprostu sily jej potem suszyc wiec mycie glowy to mysle ze nastepnego dnia. a jesli chodzi o kanapki to mysle ze jakies zrobimy bo ja chyba zbytnio nie bede mogla jesc ale maz nie wytrzyma tyle godzin bez jedzenia...

zreszta jak bede wiedziala ze sie zaczyna to bede chciala wziac prysznic i sie ogolic to w miedzy czasie maz sie naje lub zrobi sobie kanapki.
No chyba ze bedzie to tak szybko sie dzialo ze nie zdarze...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu - 11 lata 4 miesiąc temu #540648 przez Waszka87
Wiewiórka jaaakie kanapki kto i kiedy je będzie robił wezmę parę batonów wafelkow oto zresztą jest bufet przy szpitalu to coś sobie kupi. Suszarki nie biorę a nad tym kółkiem się zastanawiam mojej siostrze się nie przydało i tak bi my niskie jestesmy a łóżka wysokie

Sorki za literówki ale pisze z telefonu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540652 przez koticz
Ja suszarki nie biorę :) z resztą mam w planach jeszcze włosy przed porodem obciąć,ale zobaczymy co z mych planów wylezie :P
A o mężunia zadbam napewno,przy pierwszych dzieciach pewno nam troszkę czasu na rodzeniu zejdzie,choć wątpię,żeby miał ochotę jeść w takiej sytuacji(no i solidarnie ze mną powinien głodować)

a propo jedzenia... czas już na kolację :)





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540658 przez andzia_zg
koticz napisał:

a propo jedzenia... czas już na kolację :)


coś bym sobie zjadła tylko nie wiem co... :S





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540662 przez ufolka
Dziewczyny ta dziewczyna z lutówek rodziła 2 godzinki, no pozazdrościć tylko ! :)

ja tam dla męża nic nie robię, znając życie i tak nie będzie chciał jeść, za to pić się chce jak diabli..

Ja to bym zjadła jakieś grzanki z warzywami :P ależ mam smaka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 4 miesiąc temu #540664 przez koticz
Wiewiórka ale zawsze może Cię zebrać w nocy i wtedy sklep przy szpitalu już będzie zamknięty.Ja jeśli wszystko będzie szło książkowo,a nie na chybcika to zaopatrzę męża w 7days lub coś tego typu,żeby mógł coś wszamać.bo jak mnie bóle chwycą to planuję właśnie najpierw się wykąpać i ogolić,no chyba,że odejdą mi wody to wtedy niczym się już nie będę zajmować tylko fruuuu do szpitala.

Powiem Wam,że boję się,że mnie właśnie na noc chwyci,jak mąż będzie w pracy :huh: wiem,że zdąży dojechać zanim urodzę,ale kapa w ten śnieg iść po nocy samej do szpitala (a mam dosłownie 100m więc nie będę taxi wzywać)...





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl