BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #540665 przez wiewiorka
andzia_zg ja tu widze, że pisujesz w marcówkach i lutówkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540667 przez ufolka
Koticz a siostra czy mama? nie masz nikogo tam blisko jakoś kto mógłby dojechać w razie czego??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540671 przez koticz
W sensie,że jak się zaczną regularne skurcze to dam mu znać i zajmę się tą kąpielą i poczekam na niego w domu,ale jeśli odejdą mi wody a on będzie w pracy to będę musiała sama cisnąć do szpitala :(

andzia ja też zauważyłam,że się laski nie odzywają!dorka haborr???





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540674 przez wiewiorka
koticz napisał:

Wiewiórka ale zawsze może Cię zebrać w nocy i wtedy sklep przy szpitalu już będzie zamknięty.Ja jeśli wszystko będzie szło książkowo,a nie na chybcika to zaopatrzę męża w 7days lub coś tego typu,żeby mógł coś wszamać.bo jak mnie bóle chwycą to planuję właśnie najpierw się wykąpać i ogolić,no chyba,że odejdą mi wody to wtedy niczym się już nie będę zajmować tylko fruuuu do szpitala.

Powiem Wam,że boję się,że mnie właśnie na noc chwyci,jak mąż będzie w pracy :huh: wiem,że zdąży dojechać zanim urodzę,ale kapa w ten śnieg iść po nocy samej do szpitala (a mam dosłownie 100m więc nie będę taxi wzywać)...


bułeczki w zamrażalniku zawsze mam wiec bedzie z czego zrobić kanapki ale 7days tez dobry pomysł bo K chętnie złasuchuje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540675 przez andzia_zg
wiewiorka napisał:

andzia_zg ja tu widze, że pisujesz w marcówkach i lutówkach :)


Ano :-)

koticz niby masz porodówke blisko ale przecież nie bedziesz sama targac z bólami tej torby? :S

A jeśli chodzi o hoborr to chyba ostatnio mówiła, że będzie miec cesarke jeszcze w lutym...?





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540680 przez wiewiorka
andzia_zg napisał:

wiewiorka napisał:

andzia_zg ja tu widze, że pisujesz w marcówkach i lutówkach :)


Ano :-)


to tak jakbyś jednak w lutym urodziła :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540682 przez Lenucha217
Dziewczyny pewnie leza i odpoczywaja... mnie ostatnio tak kregosłup pobolewa ze nie daje rady

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540683 przez koticz
ufolka napisał:

Koticz a siostra czy mama? nie masz nikogo tam blisko jakoś kto mógłby dojechać w razie czego??


Jakoś nie myślałam o rodzicach,a siostry nie mam.No i rodzice teżby musieli kawałek dojechać,to myślę,że zanim by się zebrali i dojechali to już sobie doczłapę do szpitala,najwyżej zamówię taxę i ch*j mnie obchodzi,że taki krótki kurs,raczej się nie odważę łazić po nocy sama bo to nigdy nie wiadomo na kogo się człowiek natknie!!!
Najgorzej,że w taką pogodę (jak jest mróz albo pada) to u mnie na klatce pełno bezdomnych śpi i też się ich boję :laugh: taki jeden to nawet na moim piętrze śpi,dosłownie 3kroki od moich drzwi :laugh:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540684 przez andzia_zg
wiewiorka napisał:

andzia_zg napisał:

wiewiorka napisał:

andzia_zg ja tu widze, że pisujesz w marcówkach i lutówkach :)


Ano :-)


to tak jakbyś jednak w lutym urodziła :)


Termin z usg mam na 27 luty a z miesiączki 6 marzec... nigdy nie wiadomo, kiedy młody zechce opuścic swój basenik w moim brzuchu ;) Ale na lutówkach rzadziej piszę. Bardziej się żżyłam z Wami.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540689 przez wiewiorka
ufolka napisał:

Dziewczyny ta dziewczyna z lutówek rodziła 2 godzinki, no pozazdrościć tylko ! :)

ja tam dla męża nic nie robię, znając życie i tak nie będzie chciał jeść, za to pić się chce jak diabli..

Ja to bym zjadła jakieś grzanki z warzywami :P ależ mam smaka :P


grzanka w warzywami? znaczy jak to ma wygladac?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540691 przez 25malinka
Hej piłeczki!!!

jestem,jestem i cały czas Was nadrabiam...

Dzis cały dzien w rozjazdach,najpierw z mama w szpitalu bo była po zwolnienie,a potem na wizycie,na kolejnych zakupach,a potem jeszcze świraka w odwiedziny przyjechała,także zleciał cały dzien :)
Na wizycie wszystko w porządku,szyjka zamknięta,serducho bije jak należy,ciśnienie dobre,no i pochwalił mnie,że dobrze stoje z wagą,bo opowiadał,że miał pacjentkę która przytyła w ciąży ponad 40 kg,normalnie masakra,a brzuch miała jakby ją ktoś żyletka pociął...no wspułczuje dziewczynie,mam nadzieję,że u mnie nie pojawią sie rozstępy,przynajmniej nie w takich ilościach,następna wizyta za 3 tyg i dał mi skierowanie na mocz i morfologię narazie,a pytałam o GBs to wiedział,że to pod koniec ciąży się robi,tak więc nie ma co się martwić,pytałam też o te kłucia to powiedział,że to raczej normalne

depeche ależ wredna babka w tym urzędzie,a jeśli chodzi o to kąpanie dzieci w szpitalu to pamiętam jak kąpały córkę siostry to tak ją ściesnęły,że aż jej sie taki naczyniak na udzie zrobił,szok!!!

andziaja dzis tak zmarzłam,że poliki miałam czerwone jak burak

Gosia Waszka super fotki

aksa fajnie,że spotkanie się udało,ale zakończenie po tej czekoladzie nie ciekawe,uważaj na siebie żebyś od małża się nie zaraziła

mamcia to fajnie,macie w tym szpitalu,że nie musisz mieć swoich rzeczy dla maluszka,skąd jesteś to może też tam pojadę do porodu,hehe

vernix to faktycznie dużo śpisz,mi się teraz raczej nie zdarza w dzień,na początku ciąży owszem,mogłam spać całe dnie,
śliczny ten pierścionek

koticz no widzę,że nie zła masz chcicę ale nie dziwię się :)

A co do prezentów to mój S powiedział,ze jak urodzę to kupi mi bukiet kwiatów i przyniesie do szpitala,ale nie wiem czy można wnosic je na sale,hehehe
Torby do szpitala też jeszcze nie spakowałam,a to dlatego,że jej nie mam jeszcze hehehe,mam same albo malutkie albo wielkie,musze pozatym kupic jeszcze parę rzeczy..

Łoooo ale się rozpisałam..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540710 przez ufolka
Wiewiórka, no buła z czosnkiem i masłem z piekarnika, na to serek, warzywka (kapusta pekińska, kukurydza, górek konserwowy, papryczka, można jakieś mięsko wędzone albo jakieś, no i sosik jogurtowo-czosnkowy albo jak kto lubi... mniaam :P

koticz no to też bym się obawiała sama iść ;/ zostaje tylko nadzieja że mąż zdąży :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540722 przez mamcia2013
Malinka będę rodziła w Gorzowie Wielkopolskim więc dawaj do mnie :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540723 przez Paulina 77
Już sobie policzyłam, ze beda mnie ciąć pomiedzy 21 a 28 lutym :ohmy: :cheer:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540725 przez koticz
na tvn style jest o karmieniu piersią

Ja zjadłam dwa tosty ale mało mi.... idę jeszcze pobuszować po lodówce...


Jadłyście kiedy takie paluszki rybne?Bo coś mi po głowie chodzą i nie wiem czy dobre
to się chyba dzieciom kupuje?


Spokojnej nocy,ja już spadam





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl