BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #540959 przez Gosia27
Dziewczyny nie ma mnie co podziwiac. Zawsze byłam aktywna fizycznie. Dużo fitnessu, tańca, ogólnie sportu. A to rower, rolki, narty itd. Więc teraz tym bardziej mi ciezko usiedziec.
A tym bardziej że fizycznie czuję się na prawdę dobrze. Nic mi nie dokucza i tylko dlatego.
Waszka słodko wyglądają te ciuszki.
Patrycja szaleje z rozmiarem brzucha. Obie z resztą ;) głupie pytanie ale widzisz jeszcze swój dół, bo ja tak :P A Stefuś słodki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540960 przez Lafi
Koticz dzieki za info:)

A my poznaliśmy sie przez internet :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540963 przez wiewiorka
widzę, że masz granatowy fotelik.Ja nadal się na kolorem nie moge zdecydować :/. A gdzie brzuszek???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540966 przez Gosia27
Koticz napisał:

Gosia jeśli możesz to rozwiń temat z tym,że pobraliście się dzięki tatuażom??? Bo mnie zaciekawiłaś


hmm...od zawsze chciałam mieć tatuaż. A że akurat przechodziłam okres buntu to go zrobiłam bardzo szybko. Wtedy z nikim się też nie spotykałam. I swego czasu wrzuciałm na pewien portal swoje zdjęcia i między innymi z tatuażem. R wtedy skomentował jedno z tych zdj i tak przez 5 miesięcy ze soba pisaliśmy na tym blogu az się spotkalismy w live a potem się już samo potoczyło. To tak po krotce ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540972 przez andzia_zg
Lafi napisał:

kor-sar.pl/?45,pl_wozek-gleboki-tako-jumper podoba sie wam ten wózek, musze isć go poogladac, chciałam nowy ale.


Też chciałam kupic Tako Jumer X ale w ostatniej chwili zmieniłam na Tako Warrior. A dlaczego? Po pierwsze Tako Jumper X jest mniejszy niz Tako Warrior (ja jestem wysoka), po drugie Jumper ma mniejszą gondole niż Warrior, po 3 powoli wycofują się z produkcją części do Jumpera, bo to dość stary model wózka więc skoro ja chcialam żeby wózek posłużył mi jeszcze na kolejne dziecko to za te 3 lata mógłby być już spory problem z częściami. Dlatego padło na Warrior'a. Normalnie nie mogę się napatrzeć na ten wózek :lol: Jumper tez mi sie bardzo podoba tylko, że te 3 argumenty spowodowały ze mam Warrior'a
Ja mam taki wozek:





Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Patrycja ale masz zgrabniutki brzuszek :lol:

Waszka ale fajny zestawik ciuszków :lol:





[*] Aniołek 10.2014
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540977 przez Lafi
Andzia ide za wasza rada :) miałam przeboje z wózkiem dla Seweryna, teściowa go kupowała i za ni w świecie nie chce aby ktos mi wybierał wózek !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #540979 przez vernix
Patrycja nooo jestem usatysfakcjonowana widokiem Twojego brzuszka- faktycznie, po świętach Ignaś się podwoił:)A i tak widać, że laska jesteś :)

Stefan wymiata:) ja mam Gienka, ale to poduszka, którą wkładam sobie między nogi do snu:)
Wózek i fotelik też pochwalę:)
Teraz to spokojnie możesz się uczyć-wyprawka gotowa:)powodzenia!
I dzięki za dedykację :lol:

Waszka komplety ubranek słodkie:)

Dzisiaj z mój D składa szafę i przewijak. Mam nadzieję, że po wszystkim nadal będzie miał 10 palców, bo talentu do takich rzeczy to on nie ma :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540981 przez andzia_zg
vernix gdyby Twoj mąż usłyszał, że masz Gienka między nogami.... :lol: :silly: :woohoo: :P :side:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540982 przez wiewiorka
patrycja85 napisał:

i ze specjalną dedykacją dla vernix i wiewiórki mój brzuch-zdjęcie z zeszłej soboty czyli równo 33 tc:) z dziś jeszcze nie mam;)


ładnusi :) Robisz zdjęcie brzuszka co tydzień??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540987 przez Agnieszka86
Vernix moja poducha z którą śpię między nogami nazywa się Józef :lol:

Patrycja
masz niesamowicie zgrabny brzuszek:) Aż nie mogę uwierzyć!:)

Robię sobie obiad w kombiwarze, ciekawe co z tego wyjdzie...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #540999 przez vernix
Andzia mężol wie o Gienku:) sam nawet mi go wkłada między nogi-cokolwiek to oznacza :lol: :P :cheer:

Agnieszkanooo Józef i Gienek to dobre chłopaki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541010 przez Agnieszka86
vernix napisał:

Andzia mężol wie o Gienku:) sam nawet mi go wkłada między nogi-cokolwiek to oznacza :lol: :P :cheer:

Agnieszkanooo Józef i Gienek to dobre chłopaki:)


Nie wyobrażam sobie spędzić nocy bez Józefa! 2 facetów w łóżku co noc :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541021 przez patrycja85
dzięki dziewczyny:) miło się czyta:) brzuch brzuchem ale mały na serio musi mieć tam ciasno:) a mnie boli każdy jego ruch:) mierzyłam się rano i mam w obwodzie 91 cm czyli rośnie;)

Gosia-póki co widzę:) tzn widzę na tyle ze sama się depiluję;)

wiewiórka-fotelik wzieliśmy granatowy ale z tej kolekcji 2013:) pasuje do reszty wózka i taki w zasadzie w naszym stylu-czyli skromnie bez szaleństw:) jakbyś kupowała to dostaliśmy zniżkę 8% w świecie dziecka-zawsze to trochę taniej. daj znac. a zdjęcia robimy co tydzień:) śmiesznie to wygląda:)

vernix- dziękuję:) no 3 najważniejsze dla nas rzeczy czyli wózek, łóżeczko i ten bank krwi załatwione wiec faktycznie głowa spokojniejsza:) a łóżeczko bardzo podobne do łóżeczka Henia i ten sam producent:) moja poducha między nogi to po prostu ZAPASOWY MĄŻ:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #541047 przez Beata 26
patrycja85 napisał:

no to jestem:)
wózek odebrany:) jest śliczny:) ale wróciliśmy późno, złożyliśmy go ale nie mam fotek:)
ale to dokładnie ten tylko na srebrnym stelażu:)

www.bobowozki.com.pl/product_info.php?pr...id=1139&%3CosCsid%3E

za to mam zdjęcie mojego stefana w foteliku:)


To zaszaleliscie z wozkiem;) bardzooo fajny ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #541066 przez 25malinka
Hej!!!

Ja uważam,że dziecko trzeba od początku przygotowywac do hałasu,moja siostra to np normalnie sprzątała,odkurzała a mała spała spokojnie,bez sensu wogóle żeby chodzic na paluszkach jak dziecko śpi...

patrycja ładny i zgrabny brzuszek

o kurde najadłam się i ruszać się nie mo0gę,rano robiłam takie małe pizze z pieczarkami,bo mążż sobie zażyczyłi pojechaał na drugą zmiane do pracy,teraz siedze i nic mi się nie chce zdało by się trochę posprzątac,jak narazie uprałam pościel do łóżeczka :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl