BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576215 przez 25malinka
koticz też czekam na ,,Przyjaciółki'' teraz leci jakis nowy film zdrady wiec lukam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576218 przez xxElaElaEeexx
koticz Ja oglądam "zdrady" na polsacie :lol:
Ale jaja! :ohmy: :lol: :lol: :lol:
Potem chwilkę zerknę na "przyjaciółki" i muszę przełączyć na "kuchenne rewolucje" ,bo mąż nie da mi spokoju ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576222 przez kika1985
Ja oglądam housa i mam włączonego neta żeby sprawdzić co u Andzi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576225 przez mamcia2013
Lenucha skąd Ty masz to rozwarcie? :lol: ja latam na 3 piętro i nie mam ! :ohmy:

każda czeka na wieści od Andzi :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576226 przez mamcia2013
Ufolka ja myślę że Ty urodzisz 5 marca (w moje urodziny) bo wtedy są imieniny Oliwii :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576229 przez xxElaElaEeexx
A mnie brzuch okresowo boli,pachwiny i czuje małą dosłownie jakby grzebała mi w pipie :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576235 przez Lenucha217
mamcia ja tez 3 pietro kilka razy dziennie :) ja przyjaciolki obejrze w niedziele dzis kuchenne rewolucje .. a nerwy mam bo jak nie bylo niczego w tv to nie bylo czlowiek umieral z nudow a teraz wszystko na raz i koliduja mi tu godziny ze soba wrrrrrrrrrr jutro wielie wypieki u mnie a w sobote wraca mamusiaaaaaaaaaa z wloch jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576242 przez andzia_zg
Już jestem. Nie musze iść do szpitala. Lekarka powiedziała,że KTG mieści się w normie, sprawdzała wszystko bardzo dokładnie... ruchy Wojtka, oddech itp i mówi, że wszystko jest ok (test Meninga czy jakoś tak)
Powiedziała, że mam powtórzyć w poniedziałek KTG i jesli tamten lekarz jednak się uprze, że mam iść do szpitala to mam iść na IP, ale wg niej nie ma potrzeby. No i Wojtek nie jest az taki duży. Dzis sie lepiej ułożył do zmierzenia i wychodziło ok 3900g z małym zapasem więc nie aż taki wielki.
Podwozie nadal tak jak ostatnio, Wojtek bardzo nisko i wg niej może wyjść w każdej chwili,ale widzi, że chyba młody czuje potrzebe jeszcze posiedzieć w brzuchu.
Jeśli nie urodzę do terminu porodu to mam do niej dzwonić i będzie decydować co robimy.

A tamten lekarz nieźle mnie nastraszył... :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dawno się tak nie bałam jak dziś po tych słowach lekarza, że cos może uciskac małego...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu - 11 lata 2 miesiąc temu #576244 przez vernix
Też zaglądam, żeby dowiedzieć się co tam po wizycie u Andzi i Wojtusia..ufff! dobre wieści, cieszę się bardzo. Najgorsze jest to, że jeden lekarz Cię nastraszył, ale dobrze, że miałaś Aniu dzisiaj jeszcze wizytę i wszystko dokładnie wiesz.
Wojtuś nie jest rzeczywiście taki duży, będzie więc ok!

U Ani Czajki ostatnia noc w dwupaku, pewnie też pełna emocji oraz oczekiwania na 11. Trzymam za Was kciuki!!

Lenucha oddaj mi chociaż centymetr rozwarcia :lol: fajnie, że u Dawidka dobrze!

Trzymajcie proszę kciuki za moje jutrzejsze KTG. Będę wdzięczna:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576251 przez kika1985
Andzia to dobrze ze wszystko z wojtusiem ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576253 przez mamcia2013
Andzia najważniejsze że wszystko z małym ok. To mój też tak ważył tzn 3875 :D Ile lekarzy tyle opini.

Lenucha ja też kilka razy dziennie i nic! :ohmy:

kurcze jak mnie coś w dole zaczelo bolec, chodze jak pokraka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576260 przez 25malinka
andzia_zg napisał:

Już jestem. Nie musze iść do szpitala. Lekarka powiedziała,że KTG mieści się w normie, sprawdzała wszystko bardzo dokładnie... ruchy Wojtka, oddech itp i mówi, że wszystko jest ok (test Meninga czy jakoś tak)
Powiedziała, że mam powtórzyć w poniedziałek KTG i jesli tamten lekarz jednak się uprze, że mam iść do szpitala to mam iść na IP, ale wg niej nie ma potrzeby. No i Wojtek nie jest az taki duży. Dzis sie lepiej ułożył do zmierzenia i wychodziło ok 3900g z małym zapasem więc nie aż taki wielki.
Podwozie nadal tak jak ostatnio, Wojtek bardzo nisko i wg niej może wyjść w każdej chwili,ale widzi, że chyba młody czuje potrzebe jeszcze posiedzieć w brzuchu.
Jeśli nie urodzę do terminu porodu to mam do niej dzwonić i będzie decydować co robimy.

A tamten lekarz nieźle mnie nastraszył... :angry:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Dawno się tak nie bałam jak dziś po tych słowach lekarza, że cos może uciskac małego...

[/i]


To dobrze,że wszystko ok

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576266 przez Lenucha217
Hihi nie oddam !! Juz chce tego milorda z brzuszka przy sobie :)
Andzia dobrze ze jestes .. czekalam na Was ... mnie tez po badaniu boli Kunegunda .. ledwo sie tocze te pachwiny od wczoraj takie głupie i tak bola ... a teraz cichuuutko bo Gessler nadzchodzi :*** jeszcze tu zajrze ...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576290 przez xxElaElaEeexx
Andzia Ale się cieszę,że z Wami wszystko dobrze. :kiss:

Vernix Będziemy jutro trzymać kciuki za ktg ;)


A mnie strasznie bolą pachwiny,brzuch jak na okres i czuje jak mała grzebie mi w pipie :huh: Idę się położyć i oglądać z mężem kuchenne rewolucje ;)

DOBRANOC :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 miesiąc temu #576300 przez mamcia2013
to ja też już spadam :)

do jutra lalki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl