BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587858 przez Depeche
kika1985 napisał:

Depeche napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


boje sie, ze nie o to chodzi, ze to jeden z objawow

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587860 przez kika1985
Depeche napisał:

kika1985 napisał:

Depeche napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


boje sie, ze nie o to chodzi, ze to jeden z objawow



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587866 przez Depeche
kika1985 napisał:

Depeche napisał:

kika1985 napisał:

Depeche napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


boje sie, ze nie o to chodzi, ze to jeden z objawow



Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


dzis pewnie nieee, ale jakos sie dziwnie czuje ;-). MAla u lekarza, zeby sie tylko skonczylo antybiotykiem, bo boje sie, ze ja do szpitala wysla, skarzy sie,ze ja plecy bola, a to pluca.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587868 przez Depeche
allegro.pl/modny-wiosenny-plaszczyk-next...54785.html?source=oo

fajny?

Bo chyba mniejsza na wiosne nie bede ;-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587894 przez mamcia2013
hej jestem.

Jutro z rańca mam jechać na oddział gin-poł. Mam nadzieję że nie wypuszczą mnie stamtąd! Jest taka opcja że mogą dac kroplówkę żeby zobaczyć czy oprócz skurczy pójdzie rozwarcie (ale ja nie chcę!!) Mały opiera się tylko o kanał ale nie jest w nim. Są marne szanse że sama urodzę! Mały na dzien dzisiejszy waży 4030!!!! :cheer: :cheer: :cheer: po kim?? serduszko bije miarowo ponad 120 więc jest ok. Chyba im nakłamię na IP że źle sie czuję itp i niech mnie ciachają!
Bosheee jaka ja jestem zestresowana masakra!! Boję się...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587897 przez Depeche
mamcia2013 napisał:

hej jestem.

Jutro z rańca mam jechać na oddział gin-poł. Mam nadzieję że nie wypuszczą mnie stamtąd! Jest taka opcja że mogą dac kroplówkę żeby zobaczyć czy oprócz skurczy pójdzie rozwarcie (ale ja nie chcę!!) Mały opiera się tylko o kanał ale nie jest w nim. Są marne szanse że sama urodzę! Mały na dzien dzisiejszy waży 4030!!!! :cheer: :cheer: :cheer: po kim?? serduszko bije miarowo ponad 120 więc jest ok. Chyba im nakłamię na IP że źle sie czuję itp i niech mnie ciachają!
Bosheee jaka ja jestem zestresowana masakra!! Boję się...


Trzymaj sie, pewnie beda prowokowac akcje porodowa, ale wiesz Dominiczzka ponad 4 kg urodzila, Kika, tak wiec da sie, chyba nie. Nie boj sie tylko mysl, ze juz niedlugo ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587902 przez xxElaElaEeexx
Kurdę zmierzyłam ciśnienie a tu 141/90 :huh:
Dobrze,że jutro wizyta u gina :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587905 przez mamcia2013
Depeche mój gin powiedział że jakbym trafiła do niego do szpitala to on najpierw by dał kroplówkę ale wtedy bym sie nie bała. A tam gdzie jadę na szpital to go nie ma i nie znam lekarzy... oby mnie nie wypuścili do domu bo oszaleję! a szyjka się skróciła ale twarda jest. ehh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587924 przez mamcia2013
xxElaElaEeexx napisał:

Kurdę zmierzyłam ciśnienie a tu 141/90 :huh:
Dobrze,że jutro wizyta u gina :dry:


Ela moje ciśnienie teraz się trzyma w granicy 130/75 i już byłam osrana :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587935 przez Kinga2424
Depeche napisał:

allegro.pl/modny-wiosenny-plaszczyk-next...54785.html?source=oo

fajny?

Bo chyba mniejsza na wiosne nie bede ;-(


Śliczny:) u tego sprzedającego jest też śliczna spódniczka:
allegro.pl/modna-jeansowa-spodnica-geish...owa-i3085870128.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587941 przez vernix
Mamcia no ładnie Dorianek jest duży! mam nadzieję, że nie będą Cię męczyć i jak coś zrobią cc.A możliwe, że będzie mniejszy, bo przecież sprzęt nie podaje wagi precyzyjnie. Trzymam kciuki, aby poszło u Was szybko!

Gosiu
ale warunki...w sumie u mnie w szpitalu nie jest lepiej.Też mam papier toaletowy, mydło do rąk w torbie.
Trzymaj się dzielnie, myślimy o Tobie i Zosieńce!

Depeche żyję, dzięki za zainteresowanie:)

Byłam po 18. jeszcze raz na KTG, bo co chwilę twardniał mi brzuch.Skurcze oscylowały od 70 do 100%, bolało, ale było do przeżycia. Nawet położna powiedziała, że mam wysoki próg bólu, bo ona przy stówie krzyczała na porodówce.
Weszłam do gabinetu i lekarz po analizie zapisu, postanowił zrobić mi masaż szyjki.
Bolało, nie powiem...przekręcił palce kilka razy w prawo, potem w lewo i pomyślałam: "o qur... będzie ciekawie" :lol: i czekamy.

Trzymajcie kolejny raz kciuki, mam nadzieję, że już się dzisiaj lub do jutra COŚ ruszy. :) jestem już 4 dni po terminie, czas najwyższy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587951 przez mamcia2013
Vernix no ja nie wiem po kim ten mój wielkoludek taki duży. Mam nadzieję że coś się wyjaśni jutro :) a za Ciebie trzymam kciuki, oby poszło jak najszybciej :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587978 przez offca87
hej!

Jestem, jestem - przed chwilą włączyłam neta, bo wcześniej odsypiałam noc, potem prasowanie, ciągly głód i jednocześnie brak ochoty na cokolwiek konkretnego.

Toś się mało rusza, praktycznie wcale, gdyby nie to urządzenie do słuchania serca, to bym och.ujała. Następne ktg w środę, potem już w piątek w trakcie rzeźni stosowanej. Strasznie się boję tego wywoływania, jestem tak wkurzona na cały świat, że tak to musi wyglądac, że uff.. nawet mi się nie chce do końca spakować do tego szpitala. Jak sobie pomyślę, że jsdę ns totalną nieświadomkę, bo ani nie wiem, czy mam rozwarcie, ani jaka szyjka, skurczy nie mam, nic mnie nie boli, więc pewno w ruch pójdzie cała chemia, wszystkie masaże pipy, cewniki, baloniki i będę miała traumę taką, że następne dziecko adoptuję w Kambodży.
I jeszcze wszechobecne teksty: "ja cię nie chcę straszyć, ale poród wywoływany boli z 10 razy bardziej". Zewsząd. Ciotki, kuzynki, koleżanki. Nosz k..wa, jak nie chcesz straszyć to ine strasz!


mamcia - musimy nastawić się na wszystko, sama widzisz, że tutaj nic nie da się do końca zaplanować. Chyba musimy przyjąć postawę: trzeba JAKOŚ przeżyć i być gotowym na każdą opcję.

gosia - jestem z Wami cały czas. Olej srajtaśmę! Jzk specjaliści dobrzy i doświadczeni, to warunki mają mniejsze znaczenie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587997 przez wiewiorka
Czesc dziewuszki!
Czy możecie mi streścić wydarzenia z dwóch dni??

Kupiłam farbę do włosów. Zaczynam się ogarniać,żeby w lustro w końcu móc spojrzeć

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #588029 przez wiewiorka
andzia_zg napisał:

Dziewczyny używacie smoczki?


ja uzywam. gdyby nie on to musiałabym Szymona cały czas przy cycu trzymać bo jestem jego żywym smoczkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl