BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587382 przez xxElaElaEeexx
Panika Super,że jesteście już w domku. :) Buziaki dla Ciebie i Aleksandra :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587399 przez kika1985
Panika super że jesteście już w domu :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587400 przez Beata 26
Przez Was chce kielbase z grilla, zagryzlabym ja tymi paczkami Elli.!


Moje doleliwosci ostatnich dni: picie wody hektolitrami, opuchniete palce stop i rak, bol w stawach (miednicowy kolanowe) czeste - choc nieregularne skurcze. I nieublagalnie dzwoniace w glowie pytanie: kiedy? Ile jeszcze? Juz nawet nie pomagaja zajecia ktore sobie wymyslilam.

No i ilosc pytan od znajomych i rodziny sie powieksza ;) chyba wylacze tel.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587406 przez xxElaElaEeexx
A do mnie to nikt nie dzwoni i nie piszę,czy rodzę :( :woohoo:

Ja idę robić naleśniki na obiad i rosół mam od wczoraj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587427 przez Paulina 77
andzia_zg napisał:

Dziewczyny, które dokarmiaja maluszki mam pytanie.
1) Jakiego mleka używacie? Bo zastanawiam się żeby kupić Bebilon
2) jak to jest z dawkowaniem witaminy D+K jeśli się ma karmienie piersia z dokarmianiem?
bo przy samym karmieniu piersia witaminki podaje sie do konca 3 miesiaca, a jesli jest mm to jakos inaczej bo w mleku mm jest juz wit K. Kurcze w szpitalu mi mówili a ja ciota nie zapisałam :-(


andzia, ale mialas ciezki poród, ciesze sie, ze Ci synusia uratowali :kiss:
co do wysypki, to moze skaza białkowa? ja juz odstawilam w szpitalu masło i mleko krowie.
Albo uczulenie na proszek do prania.
uzywam mlek: bebilon HA, comfort i trochę premium (wzbogacone dla wczesniaków, bo Michał jest głodomorem)
wit d+k mam uzywac normalnie codziennie, niezaleznie od ilosci dokarmień mm - wiec nie analizuję w ogóle tego tematu i podaję

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587428 przez Paulina 77
AniaCzajka napisał:

Rozpakowane mamusie, mam pytanko czym przykrywacie dzieci w łóżeczku bo mój Franio śpi w rożku jeszcze i przykrywam go cienkim kocykiem jeszcze bo mam chłodno w domu, ale nie wiem może to źle że śpi w rożku jeszcze?

ja tak samo rożek + kocyk, przejęłam wzorzec ze szpitala

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587436 przez Paulina 77
andzia_zg napisał:

Dziewczyny sorki, że zanudzam ale mam pytanko. Jak chce dokarmic małego mlekiem MM to podać do zaraz po cycu czy trzeba odczekac jakiś czas?

Kurcze kupiłam saszetki Bebilonu i to jest porcja na 200ml więc chyba muszę jakoś podzielic te saszetki na mniejsze porcje bo mały na bank tyle nie zje :dry:

xxElaElaEexx nie mów nic o grillu bo ja teraz nie mogę jeść takich pyszności :P

andzia nie trzeba czekać przed podaniem mm,
ja z kolei w lewym cycu mam mniej mleka i w razie potrzeby dokarmiam prawym, ale prawy przez to wcale nie jest wiekszy.
jak po bebilonie 1 zwykłym bedzie Wojtka bolał brzuch, to polecam bebilon HA lub comfort. Moj Michal np. nie toleruje bebilonu 1

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587441 przez Paulina 77
andzia_zg napisał:

Dziewczyny używacie smoczki?

na poczatku tak, ale odkad jest cyc, to smoczek jest wypluwany

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587447 przez Paulina 77
kika1985 napisał:

mamusie kochane mam pytanie

jak wasza dieta? co jecie?
czytam właśnie o diecie mamy karmiącej i się zastanawiam czy można jeść ciemny chleb, warzywa np. ogórek, pomidor

mi lekarz kazał nie jesc kwasnych owoców i warzyw. Mam odst\awic ogorki kiszone, pomidory. Moge jesc słodkie jablka, banana jem po pół naraz. Graham jem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587472 przez vernix
Cześć Dziewczyny!

Gosiu trzymam kciuki wiesz, że baardzo mocno!

Patrycja daj Boże, żeby to był proroczy sen!

Co do egzaminu, to oczywiście będę z Tobą myślami, gdy będziesz na sali.
P.S. Pozdrów i ucałuj ode mnie Ignasia :kiss:

Beata ja też już nie mam sił -psychicznie rzecz ujmując...

Byłam dzisiaj na KTG. Heniulek mało się ruszał, a serduszko szybko biło-w granicach 150-170 uderzeń,zaniepokoiło to położną i nas, skurcze były, nawet ładne. Co dziwne bardziej czułam te,które były mniejsze, niż te powyżej 50% :unsure: B)

Lekarz przyjął mnie poza kolejnością,chciał od razu położyć do szpitala, ale zrobił USG. Okazało się, że przepływy w mózgu, serduszku i w pępowinie są ok. Małemu wg gina tak szybko pracuje serduszko, bo ładuje się w kanał. Mam liczyć ruchy i przyjść na KTG w środę rano..

Ta końcówka ciąży jest wykańczająca, a co będzie dalej? :ohmy:

/Czytam Was na bieżąco, ale jakoś nie mam sił i ochoty odpisywać... Wybaczcie/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587482 przez Zimucha
Cześć dziewuchy.

Ale mam niemoc... Ale to chyba dlatego, że takiego pączka jak Ela nie dostałam :)

Panika, gratuluję!! Fajnie, że już jesteście w domku.

Ufolka ekspresowy poród. Również gratuluję.

Gosia27 trzymam kciuki za Zosię. A Tobie i mężowi życzę dużo siły, cierpliwości i wiary w to, że będzie dobrze. Całuję...

Jak Was tak czytam świeże mamusie to mnie taki strach ogarnia, że nie umiem sobie z nim poradzić. W poprzedniej ciąży tak nie miałam. Wiedziałam, że wszystko będzie dobrze, a teraz nie mam nawet części tej pewności. Chciałabym choć na chwile przestać się bać.

A jeśli chodzi o jedzenie to ja mam wstręt prawie do wszystkiego :). Całą ciąże rzygałam, nie ważne co zjadłam.
Właśnie, idę coś ugotować, bo mąż zara wraca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587484 przez Zimucha
Powiedzcie mi jak wstawiać zdjęcia, bo coś nie chcą wchodzić, a chcę Wam pokazać obrazki, które dla bratanicy wyhaftowałam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587486 przez katarzyna1702
Vernix Beata Aksa Lenucha Mamcia Lafi wszystkie dokładnie czujemy to samo. Psychicznie naprawdę nie daję rady wczoraj znów się wypłakałam myśli krążą tylko wokół porodu jaki on będzie kiedy on będzie i wokół tego aby nic Małemu się nie stało cały czas wsłuchuję się w brzuch czy się rusza czy ruchy są niepokojące a niech mnie coś inaczej zaboli odrazu się nakręcam i tak w koło czekam środy jak zbawienia wizyty i szpitala uwierzcie też tam będziemy chociaż bezpieczniej się czuli... staram sobie tłumaczyć tydzień po terminie to jeszcze nic strasznego...i tej myśli się trzymam naprawdę oszaleć idzie.
Wiktorek jest przecież tak blisko dzieli Nas tylko i aż tylko skóra na brzuchu!!!


Mamusie które Maluszki mają już przy sobie strach o Dzieciaczki po porodzie zmniejszył się czy wciąż czuję się lęk i wielką odpowiedzialność za te nowe życie.? Odpowiedź znam ale napiszcie jak Wy to czujecie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587505 przez Gosia27
Hej kochane ja tylko na chwilę, nawet nie mam siły Was teraz nadrobic. Pęka mi głowa....
A więc tak.Przed 11 byłam na IP. Cała papierologia zajęła 1,5H. badanie dołem.Potem przyjęcie na oddział. I znowu to samo!!! Dwa badania dołem i każde wziernikiem<załamka>KTG. USG mała ma 3000-3200g ciekawa jestem. AVI już niskie. I ponoć na środę ma być zaplanowane cc. Data porodu 13.03.2013!!! Piekna

Słuchajcie w tym szpitalu sprzet jest z PRL-u!!! Tak jestem roześmiana że masakra!!! Jak R pojedzie to do Was zajrze. Buziaki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587516 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl