BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #587540 przez Waszka87
kika z tym czekaniem mam identycznie. Jak ylko coś zakuje albo zaboli to pędzę do ubikacjipatrzec czy to juz.

Najlepszy jest Ł, zadzwonił do swojej mamy i wkrecil jej ze już rodze hehe ładnie się na niego wkurzyla .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587549 przez kika1985
Waszka87 napisał:

kika z tym czekaniem mam identycznie. Jak ylko coś zakuje albo zaboli to pędzę do ubikacjipatrzec czy to juz.

Najlepszy jest Ł, zadzwonił do swojej mamy i wkrecil jej ze już rodze hehe ładnie się na niego wkurzyla .


ja tak raz siostrę wkręciłam ale się darła do telefonu :P

mamie bym tego nie zrobiła bo by padła na zawał

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587556 przez Beata 26
Goś - przepiękna data, moja wymarzona (pamiętam, że już w 3 czy 4 miesiącu miesiącu mówiłam, że ja urodzę 13 marca <teraz to marzę o porodzie w każdej chwili :)> - ciekawe czy moje przeczucia się spełnią i urodzimy w ten sam dzień?)
Myślę, że ta data przyniesie Wam szczęście!

No co Ty, sprzęt z prlu? masakra.. z drugiej strony często to właśnie umiejętności lekarskie mają duże znaczenie. w końcu nie bez powodu jesteś w tym, a nie innym szpitalu.

czy godzina cc znana?

Waszka - haha, sobie wyobrazam, moja mama by się bardzo wkurzyła za coś takiego:) tym bardziej, że wszyscy przecież też czekają :)


Laski - a ja posprzątałam po raz tysięczny, odkurzanie + mycie podłóg, pranie, zakupy, obiad się robi, nawet komputer czyszczę, Igor mi zrobi nowy windows, bo jakoś powolny się zrobił. wymieniłam w torbie do szpitala piżamę, bo doszłam do wniosku, że ta będzie wygodniejsza.. i już nie wiem co mam ze sobą zrobić. pies też był na podwórku. schody kilka razy pokonane. poddaje się! ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587562 przez Beata 26
kika1985 napisał:

Waszka87 napisał:

kika z tym czekaniem mam identycznie. Jak ylko coś zakuje albo zaboli to pędzę do ubikacjipatrzec czy to juz.

Najlepszy jest Ł, zadzwonił do swojej mamy i wkrecil jej ze już rodze hehe ładnie się na niego wkurzyla .


ja tak raz siostrę wkręciłam ale się darła do telefonu :P

mamie bym tego nie zrobiła bo by padła na zawał


Haha :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587580 przez andzia_zg
katarzyna1702 napisał:

Mamusie które Maluszki mają już przy sobie strach o Dzieciaczki po porodzie zmniejszył się czy wciąż czuję się lęk i wielką odpowiedzialność za te nowe życie.? Odpowiedź znam ale napiszcie jak Wy to czujecie?

U mnie strach o małego się zwiekszył. Dopóki był w brzuchu to byłam pewna, że jest mu tam dobrze i czuje się bezpiecznie, a teraz drżę o niego na każdym kroku... ale to chyba naturalny odruch...

Gosia jesteśmy z Tobą. zobaczysz, że ta data będzie dla Was najszczęśliwsza :kiss:





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587583 przez xxElaElaEeexx
Beata 26 napisał:

Goś - przepiękna data, moja wymarzona (pamiętam, że już w 3 czy 4 miesiącu miesiącu mówiłam, że ja urodzę 13 marca <teraz to marzę o porodzie w każdej chwili :)> - ciekawe czy moje przeczucia się spełnią i urodzimy w ten sam dzień?)
Myślę, że ta data przyniesie Wam szczęście!

No co Ty, sprzęt z prlu? masakra.. z drugiej strony często to właśnie umiejętności lekarskie mają duże znaczenie. w końcu nie bez powodu jesteś w tym, a nie innym szpitalu.

czy godzina cc znana?

Waszka - haha, sobie wyobrazam, moja mama by się bardzo wkurzyła za coś takiego:) tym bardziej, że wszyscy przecież też czekają :)


Laski - a ja posprzątałam po raz tysięczny, odkurzanie + mycie podłóg, pranie, zakupy, obiad się robi, nawet komputer czyszczę, Igor mi zrobi nowy windows, bo jakoś powolny się zrobił. wymieniłam w torbie do szpitala piżamę, bo doszłam do wniosku, że ta będzie wygodniejsza.. i już nie wiem co mam ze sobą zrobić. pies też był na podwórku. schody kilka razy pokonane. poddaje się! ;)



A ja dziś nie zrobiłam nic oprócz śniadania i usmażenia naleśników :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587586 przez xxElaElaEeexx
Gosia Mi też się ta data podoba :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587589 przez kika1985

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587637 przez Waszka87
Dziewczyny otrzymałam wynik na gbs no i wyhodowali to dziadostwo. Mam pytanie, bo na dole jest napisane "preparat: nablonki płaskie poj., leukocyty 2-5wpw, niel. pałeczki Dőderleina" ooo co tu chodzi z tym preparatem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587706 przez Beata 26
Waszka - ja nie pomoge, nie wiem o co kaman.


A gdzie Offca?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587712 przez Depeche
xxElaElaEeexx napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Elaaa prezent fest po ch. można powiedzieć... ale oblizałas mam nadzieje :laugh: :laugh: :laugh:

To cewnikowanie to podobno boli, bo kolezanka miala, zreszta co nie boli.

Nie mialam neta.

Wiecie co u GOsi, Offcy i gdzie jest Vernix, bo jakos jej nie widze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #587716 przez Waszka87
Niewiele nas zostało. Offca dzisiaj albo wczoraj była i vernix też mi się przewinęła

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587720 przez Depeche
o Gosia i Vernix sie odezwaly. Gosiu data przepiekna, pozazdroscic, wspoczuje macanka ( a widzisz, teraz na sobie poczulas ) :laugh: :laugh:

Moja mala jednak znowu goraczka, juz nie wiemy co sie dzieje... dobrze, ze do tego lekarza ida, jak nic sie jej cos powazniejszego przyplatalo.

A poznalam dzis kolezanki moich sasiadkow studentow. A w zasadzie one mnie poznaly. Mala cudem usnela, idzie do lekarza na 20 , musialam ja uspic, bo by nie wytrzymala. I jakies pipy zaczely do mnie wydzwaniac domofonem, bo sie pomyslily, dzwonily jak szalone jak sie pytam kto, to one do nie / Otwieraj ku.wa". Wiec zeszlam, otworzylam i zapytalam, ktorej mam pierwszej w ryja zaje.ac. Mine mialy bezcenne. Byly ich cztery, pewnie nie dalabym rady jakby co.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587723 przez koticz
Cześć

Przemywałam krocze tantum rosa przy każdej wizycie w toalecie,ale niestety rana się zapaskudziła :( moja gin zdjęła mi szwy ale przepisała maść i jakiś areozol + antybiotyk i mam leżeć i wietrzyć ciekawe jak przy małym dziecku...Ale już nie ciągnie tak bardzo

OOooo Jagoda się budzi... moja cycunia

Kasia ja po porodzie odetchnęłam z ulgą!W ogóle się już nie stresuję.Może dlatego,że straciłam poprzednią ciążę to cały czas miałam stres,że teraz też tak będzie,a teraz jak mam Malutką przy sobie to już się tak bardzo nie boję

Andzia u mnie w szpitalu położna mówiła,żeby w przypadku karmienia mm nie podawać już witaminy k tylko samą d.A nie myślałaś,zeby ściągać mleko i podawac Wojtkowi butlą?Bo moja Jagódka je teraz więcej bo się męczyć nie trzeba(mówiłam,że dzieci w weekend rodzone są leniuszkami ;) ) i podaję jej smoka ale nie ma go bez przerwy w buzi

Aga ja Jagódce na gazy podaję jedną kropelkę ESPUTICON na język i to te gazy rozbijahttp://www.google.pl/imgres?q=esputicon&um=1&hl=pl&sa=N&biw=1600&bih=731&tbm=isch&tbnid=2T3CFy62d-5DcM:&imgrefurl=http://www.e-zikoapteka.pl/product/details/esputicon-krople-5g.html&docid=m86PdblUuhUW-M&imgurl=http://www.e-zikoapteka.pl/product_photos/esputicon-krople-5g-jlarge.jpg&w=350&h=466&ei=cQM-UfuMEsby4QTe-ICQCQ&zoom=1&ved=1t:3588,r:3,s:0,i:88&iact=rc&dur=259&page=1&tbnh=178&tbnw=131&start=0&ndsp=24&tx=57&ty=26





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #587732 przez Gosia27
Depeche jestem. Właśnie R pojechał do mamy. Miał wracać do Jeleniej ale skoro ma być cc w środę to niech nie jeździ tam i z powrotem...
Strasznie mnie głowa boli. Okropnie...krocze po dwukrotnym badaniu wcale nie lepiej.
A co do sprzetu....skurcze wychodziły mi dziś do 150! A tętno małej od 50 do 220!!! Aparat do USG ma 19 lat!!! W zyciu takiego nie widziałam. Nie ma w łazienkach papieru toaletowego, ręczników,mydła...posiłki o fuuu

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl