BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #589038 przez xxElaElaEeexx
Fajnie,że się Wam moja dziewczynka podoba :side:
Teraz się z mężem przekomarzamy do kogo jest podobna :side: :woohoo:

Jutro muszę jechać do laboratorium i zrobić badanie : VDRL i HBS,bo moja pierwsza pani gin. przegapiła :angry: i dobrze,że położna sprawdziła i kazała zrobić.A przy okazji jak już tam będę pójdę na spotkanie z położną znowu na temat dzieciaczków czegoś nowego się dowiem. :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589041 przez kika1985
a ja spadam z kompa bo mi głowa pęka juz

milej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589047 przez Magdalenaaa
czy Wy też macie takie dziwne uczucie na dole brzuszka. Nie jest to ból i skurcz też raczej nie. Takie uczucie, którego nie potrafię opisać, w każdym razie niepokojące. Jutro się wybiorę do lekarza, bo zeświruję.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589061 przez Depeche
Jestem.

Ułożenie płodu ... główkowe.

Zesram się chyba zaraz :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589070 przez offca87
Depeche - Twój syn jest dla mnie idolem, odpadłam. Kubol poleciaaaaaaaał dzisiaj, że hej! Co decydujesz? Co możesz zdecydować w tym wypadku?

Gosia - nie sugeruj się chaosem, prawdopodobnie to takie wrażenie, bo oboje jesteście w bardzo silnym stresie, chcielibyście, by wszystko poszło sprawnie, punkt po punkcie. Człowiek w takich sytuacjach czuje się bezpiecznie, gdy widzi, że wszystko ma swój porządek, kolejność. Tutaj widocznie taki mają styl działania, a że opinie dobre - na pewno nie bez powodu. Zosiaczek się urodzi nieco później - teraz to nie ma dla niej znaczenia. Wy bądźcie silni :* Wspieramy!

Ela ale masz śliczości w tym brzuchu :):):)

magdalena nie panikuj :D w dole brzucha mam ucisk, rozpieranie, czasem nic, czase, kłujący ból, czasem uczucie ciężkości - cała gama barwników. Jesteśmy w ciąży i chyba nie możemy czuć się komfortowo. Nie masz krwawień, dziwnych upławów?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589076 przez Gosia27
Depeche nie gadaj, że skubany się obrócił...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589077 przez Waszka87
Nic mi się już nie saczy ;-)
Depeche to chyba dobrze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589078 przez Depeche
offca87 napisał:

Depeche - Twój syn jest dla mnie idolem, odpadłam. Kubol poleciaaaaaaaał dzisiaj, że hej! Co decydujesz? Co możesz zdecydować w tym wypadku?

Gosia - nie sugeruj się chaosem, prawdopodobnie to takie wrażenie, bo oboje jesteście w bardzo silnym stresie, chcielibyście, by wszystko poszło sprawnie, punkt po punkcie. Człowiek w takich sytuacjach czuje się bezpiecznie, gdy widzi, że wszystko ma swój porządek, kolejność. Tutaj widocznie taki mają styl działania, a że opinie dobre - na pewno nie bez powodu. Zosiaczek się urodzi nieco później - teraz to nie ma dla niej znaczenia. Wy bądźcie silni :* Wspieramy!

Ela ale masz śliczości w tym brzuchu :):):)

magdalena nie panikuj :D w dole brzucha mam ucisk, rozpieranie, czasem nic, czase, kłujący ból, czasem uczucie ciężkości - cała gama barwników. Jesteśmy w ciąży i chyba nie możemy czuć się komfortowo. Nie masz krwawień, dziwnych upławów?


Teoretcznie moge, mam wskazania okulistycze na skrocenie drugiej fazy, pytanie czy chce. Nie wiem. Wiem, ze cc jest pozornym ominieciem bolu proodowego. Bolec bedzie w trakcie, czy po. Jest mi ciezko, bo nie wiem co zrobic. Chcialabym aby ktos mi zagwarantowal, ze teraz pojdzie szybko, mlody nie utknie, sila rozpedu wyskoczy i bede mile rozczarowana, ze to juz. Ale nikt mi takich gwarancji nie da. Fuck , fuck, fuck.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589079 przez Depeche
Gosia27 napisał:

Depeche nie gadaj, że skubany się obrócił...


Alez jak nic. Nie moge w to uwierzyc po prostu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589097 przez Beata 26
Depeche napisał:

Gosia27 napisał:

Depeche nie gadaj, że skubany się obrócił...


Alez jak nic. Nie moge w to uwierzyc po prostu.


No myślałam, że dziś to mnie już nic nie zaskoczy! coś tam w tych genach ma Kubuś po Tobie, że Ci takie urozmaicenia szykuje.

No to teraz musisz przemyśleć.. pamiętam, że ponoć przy drugim idzie łatwiej i szybciej... daj znać jak coś postanowisz, chociaż to się nie da tak szybko podjąć decyzji,, masz jeszcze chwilę, by pomyśleć..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589115 przez Zimucha
Depeche z tym twoim Kubą to normalnie hit dnia :) Mały spryciarz.

Ela śliczna ta twoja córeczka.

Gosiu nie zamartwiaj się niepotrzebnie.

POWODZENIA WSZYSTKIM RODZĄCYM!!!

Ja jutro rano przed 10 mam wizytę i mam dostać skierowanie do szpitala. Cały dzień się stresuję.

Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589118 przez Zimucha
O udało się moje obrazki wstawić. Później wrzucę wyprane, odprasowane i w ramkach :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589121 przez Zimucha
Muszę uciekać, bo maż chce jakiś mecz oglądać. Bleee

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589123 przez wiewiorka
Gosia może Ty bedziesz wiedzieć, jak długo się krwawi po porodzie? bo u mnie od dwóch dni już nic nie leciało a dziś widzę, że znowu krew leci. Nie jakoś dużo no ale miałam nadzieje że to już koniec

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #589129 przez Beata 26

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Zimucha - fajne te Twoje dzieła!


Mamuśki - wstawcie nam trochę zdjęć pociesz! niech się nasze oczy trochę poradują w tym czasie oczekiwania :) hihi

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl