BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 3 miesiąc temu #590224 przez Kinga2424
Cześć Dziewczyny:)

Nadrobiłam Was. Od wczoraj wieczór nie byłam na forum. Miałam ciężki dzień. Mój mąż miesiąc temu rozbił auto i wczoraj przyszedł do mnie z umową, że kupił nowe auto. Na które dołożyli mu moi teściowie. A ja w płacz jak on mógł takie coś zrobić bez rozmowy ze mną:(

Depeche Ale Kubuś zrobił Wam niespodziankę:) A Laura? Mam nadzieję, że oczko przeżyło ten bliski kontakt.

Zimucha Ale masz zdolności. Piękne obrazki. Ja tylko umiem szydełkować. Zrobiłam Malutkiej dwie czapeczki:)

offca87, Waszka87, sylwia2, Gosia27 Macie prześliczne brzuszki. Domek mojej Paulinki ma strasznie dużo żył:(

lafi,KatarzynaGratulacje z okazji urodzenia Wiktorki i Wiktora:) Dużo szczęścia i zdrowia:)

AniaCzajka Franio jest prześliczny:)

Gosia27 Gosiu jutro będziemy z Tobą. Powodzenia dla Ciebie i Zosieńki:)

I wychodzi papież...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #590230 przez offca87
Depeche napisał:

Offca wiele bym dala zeby cos sie zmienilo w KK. Nadal czuje sie katolikiem, ale coraz wiecej mam na przeciw nie religii ale KK. Karol nigdy nie mow nigdy. Stroi sie jak jakas baba, co sobie mysli, ja chce kanapke! Ciekawa jestem!


Ech... to temat na poważną dyskusję.

Mój dom rodzinny jest w wiosce, w Beskidzie Żywieckim. Górale są bardzo wierzący, najczęściej praktykujący, tak było i u mnie w domu, ale ja się wyłamałam. Tak, jestem osobą wierzącą i chyba katoliczką też jestem, bo uznaję i szanuję dogmaty KK, uznaję i rozumiem Dekalog, ale KK jako instytucji zakłamanej nie uznaję, więc chyba właśnie nie uznaję systemu stworzonego przez bandę facetów, którzy wymyślili sobie fajny sposób, by kierować masą ludzką, mieć z tego kasę i zaszczyty.

Chylę czoła przed wyjątkami takimi jak Jan Paweł II, jak każdy brat zakonny, który poza habitem nie ma nic i służy ludziom, trzymając się ślubów. Chylę czoła przed misjonarzami, którzy poświęcili wszystko, by służyć bardziej potrzebującym.

Ale zmieniające się przykazania kościelne, wywalanie ksiąg jako niekanonicznych - to już ludzie, nie Bóg.

I tak jak nie przyłączę się do systemu, który głosi, że to Bóg kazał owinąć się kobiecie szmatą i zakryć twarz, tak nie będę częścią systemu, który mi zagląda w piątek do talerza i który wyklucza kobietę, która odeszła od katującego ją pijaka z kręgu tych, którzy mogą np. przystępować do Komunii. Nie wierzę, by Bóg - istota nieskończenie mądra, wszechwiedząca, wyrozumiała, potężna i wyrozumiała - byłby tak małostkowy, czepliwy i ustalał tak krzywdzące prawa.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590233 przez Depeche
Ja mam podobnie, bardzo wierzaca rodzine, wrecz tak ciemno wierzacą. Ja chciałabym, ale nie potrafie przymykać oczu, nadstawiać policzka czy jak tam chcą. Są rzeczy, na które się nie zgadzam. Mam natomiast slub koscielny, chyba og tak chcial, bo udzielal nam go wlasnie ksiadz, ktory glosno mowil o reformach.
Idzie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590235 przez Kinga2424
Mamy papieża:) Franciszka:)

Ania Czajka przewidziała:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590238 przez offca87
nieźle!!!
Mały Franio idealnie wstrzelił się w moment historyczny :) pozdrowienia dla rzeczonego Franciszka.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590242 przez kika1985
offca87 napisał:

nieźle!!!
Mały Franio idealnie wstrzelił się w moment historyczny :) pozdrowienia dla rzeczonego Franciszka.


rzeczywiście :P super

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590248 przez Depeche
Hehehe tez o Franiu pomyslalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590251 przez kika1985
o jaki młody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590254 przez offca87
kika ke?
Spytaj normalnego faceta, któremu blisko do osiemdziesiątki, jak tam jego siły życiowe i zwykła ludzka potrzeba odpoczynku po tylu latach życia.

Jak dla mnie to bzdura wybierać dziadków na papieży. Jan Paweł II był młody, gdy go wybrali, widać jak działał, ile dokonał, jakie miał nastawienie. Dla porównania - Benedykt XVI - zawsze miałam wrażenie, że jest stary, zmęczony, chce se odpocząć. I se odpoczął.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590257 przez Depeche
offca87 napisał:

kika ke?
Spytaj normalnego faceta, któremu blisko do osiemdziesiątki, jak tam jego siły życiowe i zwykła ludzka potrzeba odpoczynku po tylu latach życia.

Jak dla mnie to bzdura wybierać dziadków na papieży. Jan Paweł II był młody, gdy go wybrali, widać jak działał, ile dokonał, jakie miał nastawienie. Dla porównania - Benedykt XVI - zawsze miałam wrażenie, że jest stary, zmęczony, chce se odpocząć. I se odpoczął.


No, o Niemcy pracuja do emerytury,a Polacy do smierci. Zgadzam sie , powinni wybierac kolo 60. Zobaczcie na moim profilu co ci moi wariaci fani wymyslili, doslownie az mi sie skurcze pojawily , chyba ze smiechu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590258 przez kika1985
wlasnie w porównaniu z Benedykte ten to młody

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590261 przez Depeche
kika1985 napisał:

wlasnie w porównaniu z Benedykte ten to młody


owszem, jakas wieksza witalnosc zyciowa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590269 przez xxElaElaEeexx
I teraz nic ciekawego w tv nie będzie,bo będą dyskutować na temat nowego papieża i na nowo zastanawiać się nad przepowiedniami itp.itd. Żal. :huh:
I tak już nie będzie tak wspaniałego papieża jak Jan Paweł II. :dry:
Ale mnie takie tematy denerwują wrrr :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590273 przez offca87
Depeche napisał:

kika1985 napisał:

wlasnie w porównaniu z Benedykte ten to młody


owszem, jakas wieksza witalnosc zyciowa



:D :side:

77 lat na karku. Na pewno będzie śmigał.
A poważniej - w dzisiejszych czasach papież musi być doskonałym dyplomatą, politykiem, obserwatorem, kimś, kto ma twardą rękę i potrząśnie bandą zepsutych do szpiku kości kościelnych decydentów, a więc nie może być jednym z nich. Inaczej nic się nie zmieni. Mam nadzieję, że ten nie jest. Muszę poczytać sobie co nieco o tym człowieku.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 3 miesiąc temu #590275 przez aksa
mój lekarz rodzinny wypisałmi zwolnienie, podwiozłam do księgowej i mam z głowy, albo się załapiemy albo i nie ;) loteria!

Gosiu jutro mam postanowienie leże nic nie robie tylko trzymam zaciśnięte kciuki za Was!!!!!

kika zakup ekstra i cena wymiata!!

Offca twoje teksty są boskie :lol:

rany vernix musi być wymęczona!! tyle czasu ją tam trzymają :dry:

też pomyślałam o 'naszym' Franku jak usłyszałam że papież przybrał imię Franciszek! :)

ps widziałam się dziś chwilę ze świrką zakomunikowałam,że nie chcę odwiedzin w szpitalu - z kwaśną miną ale odpowiedziała że uszanuje moją decyzję - było to przy świadkach yeah

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl