BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #606913 przez Agnieszka86
hej,
u nas masakra ze wszystkim, chrzciny lada dzień-trzeba wszystko zorganizować... bieganie, latanie itd...

Brzuch u mnie malutki, choć galeretkowaty. Majty, które wczoraj kupiłam ładnie robią z nim co trzeba :blink:

postanowienia u nas poszły w kąt... Mała kocha zasypiać z nami w łóżku (między nami :angry: ), potem po przebudzeniu podczas karmienia zasypia i odnoszę ją do łóżeczka i tak już do rana śpi tylko u siebie. Właśnie się budzi i puszcza mega głośne gazy :laugh:

Depeche trzymamy kciuki, żeby w końcu się zaczęło!!!

Gosia superowo, że już się z Zosią tulicie :)

Mamcia ale słodzielinka mała :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606919 przez Depeche
No wlasnie nie wiem jak ten test wyglada I na ile jest skuteczny rofzilam na oxy ale chyba w wersji full

Gosia a moze jakos mozna zadzialac zeby utrzymac efekt. Nie wiem pobiegac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606921 przez mamcia2013
Aga a co za majty kupiłaś?? Ja tez muszę jakieś dorwac porządne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606934 przez Panika992
Depeche Trzymam kciuki:) A ten test to podają Ci niewielką ilość Oxy i sprawdzają, czy działą tj czy wywołuje skurcze.

Gosia to super, że w końcu mogłaś ucałować Zosieńkę. Na pewno to doda Wam obu sił:D

U nas postanowienia tak średnio. Na rękach go nosimy, no niestety ale nie mogę patrzeć jak płacze. No i dałąm smoczka. Ale nie śpi z nami, śpi u siebie w łóżeczku, nad ranem tylko jak przysypiam to kłądę go koło siebie, w razie jakby płakał, żebym nie musiała tyłka ruszać.

Wczoraj byliśmy na usg serduszka. Szmery są, lekarz potwierdził, ale powiedział, że nie jest to wada. Po prostu w serduszku jest jakaś dodatkowa niteczka (cokolwiek to znaczy) i to przez nią. Dokładniej wytłumaczy mi pediatra jak pójdę z wynikiem.

Idziemy dzisiaj na obiad do teściowej, zrobiła rybkę, dla mnie na parze z sosem koperkowym:) Później ostatnie świąteczne porządki, dywany potrzepać, podłogi pomyć.

Ja na "oponkę" polecam serum z ujędrniające do brzucha ud i pośladków z Eveline. Serum jest chłodzące (bo jak są rozstępy to one lubią ciepełko, więc trzeba je chłodzić). Od razu po nałożeniu czuć jak skóra jest fajnie napięta. Polecam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #606956 przez andzia_zg
aksa napisał:

nie kładłam jeszcze małego na brzuszku...kiedy że tak powiem już 'mozna' i czy to na cos pomaga?? glupie pyt wiem :blush:


Pamiętaj - nie ma głupich pytań. Tutaj możemy pytać o wszystko

Jak odpadnie kikut to smiało mozna kłaść dziecko na brzusiu. Niektórzy kładą nawet wcześniej. Położna mi mówiła, że to dobrze robi na jelitka i pomaga tez przy wypurkaniu się. i tak jak dziewczyny napisały pomaga to ćwiczyć mięśnie karku, bioderka itp.





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606969 przez Unbreakable
Ja używam tego wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=58263
tyle że ja nie mam rozstępów,więc jeśli one lubią ciepełko to zdecydowanie nie,bo balsam dość mocno rozgrzewa.

Ja kłądę Małą na brzuszku, nawet tak śpi i wtedy pięknie pruka i brzuszek chyba mniej boli. Kładłam jak miała jeszcze kikutka, ale wtedy na chwilkę. Główkę też dźwiga siłaczka mała ;) Jak ją zostawię z główką na prawo to jak przyjdę za chwilkę widzę że ma ją w drugą stronę ;)

U nas kiepsko z postanowieniami :/ w szpitalu kładły mi ją położne do łóżka,ja to uwielbiałam bo pół nocy mogłam na nią patrzeć ;) a teraz jest problem, bo w nocy nie chce spać w łóżeczku. A z noszeniem ehhh... powiem tylko jedno : BABCIE!!!! i teraz ja nie potrafię sobie w nocy poradzić, bo ona nie potrafi inaczej zasnąć :/ nie wiem c mam z tym zrobić...:(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606972 przez aksa
dziękuję dziewczyny za rady :) kikut się jeszcze trzyma więc może się wstrzymam..

Panika to taki krem?? allegro.pl/eveline-slim-serum-wyszczup-u...0ml-i3123858524.html

Depeche trzymam kciuki! a kto wie może samo cie ruszy!

Aga właśnie co za majciochy? :S

mamcia śliczności :) :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606985 przez Panika992
aksa tak to wlasnie to, tylko ja mam w fioletowej tubie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606988 przez katarzyna1702
Mamcia właśnie w tym rzecz że nic nie robię jem dużo bo jak karmię to jestem mega głodna no ale jedzenie lekkie nie smażone pije dużo wody i tyle... u mnie to chyba tyle wody było we mnie i teraz to wszystko schodzi hmmm...27kg wrzucić na siebie ładnie jeszcze tylko 9 i będzie super ;)
Dorianek uroczy ...;) kurde ja to swojego stroję ale tylko w bodziaki i spodenki albo śpiochy a Wy w takie ładne bluzeczki ubieracie te swoje pociechy ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606989 przez Panika992
unbrekable rozumiem Cie. Mi tez babcia rozpiescila malego. Teraz nic w domu nie moge zrobic bo placze. Czeka mnie powazna rozmowa z tesciami, koniec trzymania na rekach.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #606992 przez kika1985
a mi sie mala zfajdoliła na łóżko podczas przebierania B)


mamcia Dorianek sliczny:P

depeche trzymam kciuki za jutro!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607023 przez Lenucha217
panika jak mozesz wrzuć link do tego specyfiku na rozstepy bo nie wiem który to a jest ich pare tej firmy :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607030 przez wiewiorka
co do herbatek koperkowych to ja przestałam dawać je Szymkowi bo zauważyłam, że po nich ma duuuużo bączków i jeszcze bardziej się męczy.
Dziś się ślicznie do mnie uśmiechną. Dwa uśmieszki od ucha do ucha a trzeci w głos :) Aż mi się łezka w oku ze szczęścia pojawiła.
No i znów śpi mi po 10 minut i się budzi.Zastanawiam się nad kupnem chusty. Ma któraś bo nie wiem czy to wygodne??
Rozmawiałyście o karuzeli nad łóżeczko. Ja mam z fisher price z misiami. Szymonkowi sie podoba :) Zawsze na nie patrzy jak go przewijam.
Co do przewijania to też wasze pociechy tak przy tym płacza? Ja to się zastanawiam skąd on ma tyle siły w płucach..
Nie wiem czy mam wziąść te tabletki antykoncepcyjne.Przepisał mi ovulan. Boję się że przytyje czy tradziku dostane. Cała lista skutków ubocznych.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607044 przez patrycja85
wiewiórka-Ignaś też się dziś do mnie uśmiechnął-pierwszy raz tak prawdziwie a nie po jedzeniu jako skurcz mięśni twarzy:) chustę mam ale jeszcze nie wiązałam, moze dziś spróbujemy. jak rozbierasz/przebierasz Szymka to połóż mu swoją rękę na brzuszku, wtedy dzieciaczki się uspokajają. u nas działa;)a co do pigułek-to kiedyś brałaś (zanim chciałaś złapać K na dziecko:))) - miałaś wtedy jakieś skutki uboczne? teraz pigułki już mają śladowe ilości hormonów a o skutkach piszą bo muszą.

depeche-trzymam kciuki:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607093 przez Kinga2424
Depeche Ty idziesz rano, ja praktycznie jutro w nocy. Może te nasze 2 agenty coś w końcu ruszy:)A może są sobie przeznaczeni:) Hehehehe... Jakby się takie dwa uparciuchy dobrały...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl