BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 1 miesiąc temu #607605 przez xxElaElaEeexx
hej kobietki

Pierwsza kąpiel wczoraj za nami.Jednak małej się nie podobało ,bo płakała.Potem pojadła i od 21-1spała, za nim ją nakarmiłam i przebrałam to była 2 i znowu spała do 5.A potem od 6do 9.30. Mam nadzieję,że nic się jej nie poprzestawia i dalej tak będzie :) I ładnie śpi w łóżeczku.Więc mąż zadowolony :blink:
Jeju,ale ona puszcza bąki ! Tak głośno :woohoo:
Normalnie jesteśmy w niej zakochani! Idę ją karmić ,bo się obudziła a potem dalej będę wietrzyć krocze .

Jak pielęgnowałyście i czym kroczę ,bo trochę mnie boli?

Kika Mała po porodzie ważyła 3550 potem spadała i wczoraj w końcu przybrała 3470
Panika Majka je 10min z jednego i 10min a czasem mniej z drugiego i śpi jak zabita.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607608 przez ufolka
hej :)

Aga Zosia jak najbardziej może spać na brzuszku pod warunkiem że jesteś obok, samej tak nie zostawiaj, jak nie możesz spoglądać na nią to lepiej na plecki przełóż. U mnie wczoraj Oliwka miała taki dzień ze spaniem po 10-15 min ;/ ale za to w nocy ładnie spała :)
Aksa czystą wodę dawaj, po co ten cukier? ja ubranek już nie prasuję, nie mam kiedy..
Kika ja też czasami mam małą w łóżku, najczęściej w nocy właśnie i w południe kiedy usypiam Amelkę i Oliwia wtedy na łóżku ze mną i we trzy śpimy hehe
Depeche mam nadzieję że Ty już po :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607619 przez kika1985
ja wyczytalam zeby dzieciom karmionym piersianie dawac herbatek, wody ze cyc starczy no i juz sama nie wiem

ela ja mam tantum rosa i przemywam krocze i tez mnie ciagnie jeszcze czasem i boli

hej depeche sie do kogos odzywala? cos dlugo nie pisze.......moze urodzila?

aksau mnie prasuje maz ale tylko z jednej strony

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607621 przez Alina2408
dziewczyny napielegnacje krocza oprocz tantum rosa polecam myslo bialy jelen naprawde swietnie sie sprawdza ale bolec bedzie jeszcze troche no i szwy ciagna dlugo...




...nie oddam Cię nikomu...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607623 przez ufolka
Ela ja też tamtum rosa miałam, ale uważaj bo ono wysusza strasznie ;/ no ale pomaga :)
Kika jak mm to wtedy się dopaja :)
Alina moja położna też polecała to mydło biały jeleń :)

mi jeszcze 2 ciasta zostały i ogarnąć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu - 11 lata 1 miesiąc temu #607632 przez koticz
Cześć mamusie

Depeche na porodówce bo się do nikogo nie odzywa...ale coś długo bo ja do niej pisałam o 9 i nie odpisała...

Moja Jagoda hiciara!!!Przespała w nocy prawie 9godzin za jednym strzałem!!!My z J położyliśmy się o 22 i ja się obudziłam o 4:30 i sama małą obudziłam na karmienie bo chybaby spała do rana!!!No i J karmił a ja odciągałam...Moja mała też jest mega spokojna choć juz ją troche zozpieściliśmy...lubi się ponosić :blush: w nocy śpi w łóżeczku zasypia już w trakcie karmienia lub podczas odbijania,w dzień czasem lubimy się przytulić i śpimy przed telewizorem ona na mnie :) w ciągu dnia staram się ją trzymać w bujaczku ale czasem świruje i uspojaka się dopiero na rękach...staram się nie bujać ale niestety to jest odruch jak ją mam na rękach...



Ja karmię tylko mlekiem swoim i podaję herbatkę z kopru włoskiego

A na te kozy to może mokrą pieluchę na kaloryfer żeby nawilżyło powietrze

Panika to zapewne hormony...nie stawiaj przypadkiem wszystkiego na ostrzu noża,będzie lepiej...daj sobie trzochę czasu,a świr jak Cię denerwuje to go pogoń w diabły


Moja świrka była u nas wczoraj zająć się małą i siedziała z nią od 6 do 13 :cheer: a my spaliśmy.J był po nocy,a ja leżałam zabita gorączką (39.1) ale wstaliśmy już w dobrych samopoczuciach

WESOŁYCH ŚWIĄT MAMUSIE I DZIDZIUSIE :kiss:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607640 przez mamcia2013
Ela jak ja Ci zazdroszczę że Maja tak fajnie śpi i szybko najada sie cycem :)

Koticz to Jagódka dała Wam pospać :D

depeche rodzisz już ? Odezwij sie.

Aksa ja prasuję z lewej strony ubranka :)

WESOŁYCH ŚWIĄT KOCHANE :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607642 przez mamcia2013
Aga mówisz o tych majtach?? nie zsuwają się ?
moda.allegro.pl/figi-mitex-elite-iv-sili...e-m-i3117947091.html

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607648 przez AniaCzajka
Spokojnych i radosnych Świąt dziewczyny:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607653 przez kika1985
Pisałam do depeche koło 14 i też nic nie odpisała ....pewnie rodzi bo już długo się nie odzywa

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607655 przez kika1985
Ania Franek uroczy



Dziewczyny ja też wam życzę spokojnych świat

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607668 przez kika1985
Depeche urodziła 3790 59 cm miała w końcu cc bo mały tracił tetno
Napisała że poród był.lekki i urodziła by w 3 godziny no ale tetno spadało i decyzja o cc na pełnym.rozwarciu jeszcze przed operacja parla
Kuba dostal najpierw 5 a potem 10 punktów ,brzuch ja boli i miała narkozę


Wszystko strescilam :D


Gratulacje jesteś dzielna !!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607671 przez Agnieszka86
Mamcia dokładnie te, tylko ja mam beż :silly: Nie wiem, bo wielkie wyjście będzie w poniedziałek dopiero :) mam nadzieję, że silikon na górze będzie trzymał je na swoim miejscu, jak pończochy :blink: Brzuch ładnie wygląda, mój jest nie wielki, ale efekt jest bardzo fajny. Na razie założyłam je tylko na chwile, żeby efekt zobaczyć, a pochodzę w nich dopiero w poniedziałek. Dam znać jak się sprawdziły :)

Depeche gratulacje, nareszcie!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607673 przez Panika992
Depeche GRATULACJE!! Wielki chlop w Tobie siedzial.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 1 miesiąc temu #607677 przez Beata 26
Depeche - a nie mowilam, ze to juz niebawem?? :) mega wielkie gratulacje, doczekalas sie i Ty. Ciesze sie bardzo i nie moge sie doczekac az zobacze Kube!

Czy ktoras z Was stosowala espumisan? W ulotce jest napisane, ze mozna dopiero po pierwszym miesiacu.

Moj maly tak sie meczy wzdeciami, ze juz opadam z sil. Jak czytam, ze Wasze dzieciaczki tyle godzin przesypaiaja, to mysle, ze ja zyje w jakims innym swiecie.
U nas 2 gora 2,5 godziny i juz jest glodny albo budzi sie z bolu. Nie mowiac o tym, ze usypianie go staje sie z dnia na dzien trudniejsze i bardziej czasochlonne. Jeszcze nie zdazylam odpoczac po porodzie. Spie srednio 4 h na dobre.. Najgorsze bylo wczoraj, przyszla do mnie kolezanka i ze lzami w oczach powiedziala, ze zaraz bedzie plakac, na pytanie dlaczego powiedziala mi, ze tak zle wygladam. Dotarlo do mnie, ze musze qrde jakos znalezc czas, zeby odespac. Teraz wszyscy powyjezzali na swieta, mama u znajomych tydzien we francji, nie ma doslownie nikogo kto by chwilke malym sie zajal i komu nie balabym sie go zostawic na trzy godzinki zeby pospac w pokoju obok.. Sorrrki musialam siemwyzalic, a forum to dobre miejsce..ehhhh mocy przybywaj!

Lena jak u Ciebie?
Offca, dajecie rade?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl