BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #614206 przez Agnieszka86
Patrycja ciekawe co powie lekarka, jak zastąpić to żelazo, może zmniejszyć dawki?? Dowiem się w poniedziałek i podzielę się z Wami na forum.

Andzia dzięki za Wojtka:) Fajniuni już jest:) Może będzie też ładnie spał w nocy, w końcu jest malutki, potrzebuje snu:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #614207 przez patrycja85
andzia-tylko że Ignaś aż krzyczy z bólu...i to od razu po jedzeniu. wcześniej tak nie było. zastanawiam się jak mu pomóc.

Aga-nam ta pediatra mówiła że to normalne że w ciągu 3 pierwszych miesięcy dzieci mają niedobór żelaza i to żelazo przepisuje tak zapobiegawczo. ale ona jakaś dziwna była bo dała też małemu kwas foliowy ale w tabletkach;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614216 przez andzia_zg
patrycja a może zadzwoń do pediatry... bo jesli krzyczy to raczej to nie jest normalne... :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614221 przez patrycja85
Andzia-czytałam że ten pierwszy skok wpływa na przyspieszenie metabolizmu i tak sobie to tłumacze. jak nie przejdzie to będę dzwonić po lekarza. Wojtuś piękny:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614225 przez Agnieszka86
patrycja85 napisał:

andzia-tylko że Ignaś aż krzyczy z bólu...i to od razu po jedzeniu. wcześniej tak nie było. zastanawiam się jak mu pomóc.

Aga-nam ta pediatra mówiła że to normalne że w ciągu 3 pierwszych miesięcy dzieci mają niedobór żelaza i to żelazo przepisuje tak zapobiegawczo. ale ona jakaś dziwna była bo dała też małemu kwas foliowy ale w tabletkach;)


Zosiek, też ma kwas foliowy w tabletkach! Po pół jej mam dawać dziennie, no i tak robie... Żelazo jej wyszło w normie, więc nie wiem dlaczego dostała, ciekawa jestem co powie w poniedziałek

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614226 przez Panika992
andzia moj Olek tez wyjatkowo dzis tylko je i spi. Chyba jest niskie cisnienie, bo tak to mi nie spal w dzien.
Ja uzywam od wczoraj Infacol i w nocy Lefax. Do tego duuzo lezymy na bruszku i jest o niebo lepiej. Problem brzuszka nie znikn calkiem, ale ak sie spina to juz tak nie placze.

Hej czy to normalne, ze mlody ma zimne czolko? Takie jakby lekko zimnym potem oblane.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614228 przez Agnieszka86
dziewczyny do becikowego dochody za który rok? za 2011???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614233 przez Agnieszka86
Panika992 napisał:

andzia moj Olek tez wyjatkowo dzis tylko je i spi. Chyba jest niskie cisnienie, bo tak to mi nie spal w dzien.
Ja uzywam od wczoraj Infacol i w nocy Lefax. Do tego duuzo lezymy na bruszku i jest o niebo lepiej. Problem brzuszka nie znikn calkiem, ale ak sie spina to juz tak nie placze.

Hej czy to normalne, ze mlody ma zimne czolko? Takie jakby lekko zimnym potem oblane.


Infacol jest dobry, tylko mało wydajny :dry:
Ja to nigdy nie wiem, jakie mała ma mieć czułko i policzki. Raz ma zimne, za chwilę jak ją dotykam gorące...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614234 przez patrycja85
Aga-a już myślałam że ta lekarka jakaś chora ze takiemu małemu tabletki przepisuje. ja mam dawać po całej. ale też czekam z tym póki co aż ten brzuszek przejdzie. a jak podajesz?rozkruszasz?do becikowego od nas chcieli dochody za 2011 właśnie. już dostaliśmy:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614237 przez Agnieszka86
patrycja85 napisał:

Aga-a już myślałam że ta lekarka jakaś chora ze takiemu małemu tabletki przepisuje. ja mam dawać po całej. ale też czekam z tym póki co aż ten brzuszek przejdzie. a jak podajesz?rozkruszasz?do becikowego od nas chcieli dochody za 2011 właśnie. już dostaliśmy:)


no to u nas też pewnie z 2011.
Rozgniatam łyżeczką na łyżeczce. Lekarka kazała mi wziąć mleko na łyżeczkę i tam wsypać pokruszoną tabletkę. Ciężko się jej to podaje, bo nie umie przecież z łyżeczki pić. Co wypije to wypije, resztę zbieram z palcem i daję jej do buzi, a ona oblizuje mojego palucha. U nas to najlepszy sposób.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614250 przez mamcia2013
Patrycja a co konkretnie jest potrzebne do becikowego?

Aga u mnie tez za 2011rok.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614251 przez katarzyna1702
Mamcia z 8 bodziaków i bluzeczkę ;) bo resztę narazie ma spodnie itp ;)
My już po balkonowym spacerku 2 godzinnym a Młody dalej kima kurdę żeby Mu się nie poprzestawiało i w nocy za często się nie budził.
Smoczek z lovi zakupiony ale ssał tylko na dworku w domu się dławi ale będę próbować kurde jak nie chciałam żeby ssał smoka to ssał jak teraz chce to dławi się ;) jakie te Nasze Dzieciaki sprytne.
Bym owinęła Wiktora tak jak na filmiku ale tak jak Patrycja żal mi Go kurde taki tobołek zrobić z Maleństwa ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614253 przez mamcia2013
Panika992 napisał:

andzia moj Olek tez wyjatkowo dzis tylko je i spi. Chyba jest niskie cisnienie, bo tak to mi nie spal w dzien.
Ja uzywam od wczoraj Infacol i w nocy Lefax. Do tego duuzo lezymy na bruszku i jest o niebo lepiej. Problem brzuszka nie znikn calkiem, ale ak sie spina to juz tak nie placze.

Hej czy to normalne, ze mlody ma zimne czolko? Takie jakby lekko zimnym potem oblane.


mój młody ma raz chlodne a raz ciepłe.. tez nie wiem jak powinno być. a mierzyłaś mu temp?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614266 przez Panika992
mamcia nie mierzylam. Ale zimne mial jak spal. Jak sie obudzil, to od razu mialciepkutkie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614285 przez patrycja85
mamcia-u nas w urzędzie mieli swoje druki, które trzeba było wypełnić. dodatkowo składaliśmy akt urodzenia, pit za 2011, oświadczenie o wysokości składki zdrowotnej i oświadczenie że się nie występowało w innej gminie o becikowe:) wypłacili w ciągu tygodnia chyba.

kasia-no szkoda tak je owijać ale to naprawdę działa:) i tak jak tłumaczył ten doktorek one się czują bezpieczniej.

z tą ciepłotą ciałka to może być tak że raz mają ciepłe czółka raz chłodne-dopiero im się kształtuje termoregulacja.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl