BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu #612796 przez Panika992
Kika śliczne macie zdjęcie po porodzie. Ja mam jak siny Oluś leży mi na piersi. Aż płakać mi się chce jak na to patrzę:)

Andzia mój mały z chęcią by poleżał w leżaczku, ale mi się wydaje, że na leżaczek taki zwykły jest za wcześnie, bo on mi z niego spłwa;/
Mój mały śpi najdłużej po kompieli po 5godz nawet. Wcześniej po 3godzinach w ciągu dnia wybdzałam, ale stwierdziłam, że już nie będę. Jak jest głodny to nie da się tego nie zauważyć;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612813 przez andzia_zg
Panika a Ty tez karmisz tylko piersią? Bo kurcze jak patrze jak mały po kąpieli mi tak ładnie śpi to aż żal mi go wybudzac po tych 4 godzinach... ale wybudzałam, bo położna mówiła, że jak sie karmi tylko piersią to przerwy nie moga być dłuższe niż 4 godz... no ale skoro mi ładnie przybiera na wadze...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612822 przez katarzyna1702
Andzia ja tez nie wybudzam ile ma ochotę tyle śpi po kąpieli 5 godzin 4 w dzień np. już 3 godzina leci i wciąż śpi słodko czekam aż się sam obudzi jakby był naprawdę głodny to na pewno by się zbudził. kurde po południu Mały tylko śpi i śpi do południa drzemka godzinę tylko ach te Maluchy ;) Mojego nie mam kiedy kłaść do leżaka bo albo śpi albo je a jak już czuwa to wolę na brzuszku lub na płasko z Nim poleżeć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612826 przez katarzyna1702
Nie wybudzaj po co Andzia wyśpij się w tym czasie smacznie a Małemu nic się nie stanie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #612829 przez andzia_zg
To w takim razie ja mojego spróbuje tez nie budzić po tych 4 godzinach w nocy. niech sobie pospi te 5 godzin, czy ile tam potrzebuje... a dzięki temu ja też będę bardziej wyspana...
Chyba, ze po tym dluzszym spaniu nie bedzie mi chcial potem zasnąć... bo jak do tej pory go budzilam to odkladalam po karmieniu do lozeczka i spał dalej bo karmilam go na pół spiąco...





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612832 przez Panika992
andziatak tylko piersia karmie. W szpitalu jak nie umialam karmic i nie chcieli mi go dokarmic to 9 godzin nie jadl bo uxzylismy sie karmic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612837 przez 25malinka
andzia moja mała lubi siedziec w leżaczku,przypinan ja żeby nie wypadla i bujam ja lekko bo tak lubi,mąz musi kupic baterie bo tam sa takie fajne wibracje ciekawe czy jej sie spodobaja,wczoraj zasnela sobie nawet w lezaczku

a co do spania to tez mysle,że nie potrzebnie wybudzasz,jak bedzie głodny to sam sie obudzi a ty możesz sobie dłużej odpoczac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612838 przez andzia_zg
Zmykam na razie, zjem na szybkiego obiad, nakarmie malego i potem jade sciąć włosy...
mały juz mi zaczyna sie budzić więc akurat sie wybudzi na jedzonko... do potem :-)





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612967 przez Dorka
hej kobietki! zjawiam sie tu od czasu do czasu aby zobaczyc co u was! gratuluje nowym mamusiom!slodkie sa wasze pociechy :* , a oto przedstawiam swoja... (jak mi sie uda :P )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #612968 przez Dorka
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612974 przez alebazi1986
Agnieszka86 napisał:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


To tyle Zosiaka na dziś :) nie umiem w jednym poście dodawać zdjęć, ciemnota ze mnie :silly:

ale Zosiak slodziak boziuuuu :-)oczywiscie tak slodka jak moja martynka :laugh: (kazda myszka swoj ogonek chwali hehe )

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612982 przez AniaCzajka
Franciszek na swym leżaku:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #612988 przez Panika992
aniaczajka ale Franciszek pieknie wyglada na swoim tronie.

Dalam Olkowi Infacol przed jedzonkiem tak o 13.30 i dalej spi, nic sie nie prezy. Nie pamietam kiedy ostatnio przespal mi tyle czasu w ciagu dnia. Slodziak moj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613029 przez Panika992
aniaczajka ale Franciszek pieknie wyglada na swoim tronie.

Dalam Olkowi Infacol przed jedzonkiem tak o 13.30 i dalej spi, nic sie nie prezy. Nie pamietam kiedy ostatnio przespal mi tyle czasu w ciagu dnia. Slodziak moj.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #613038 przez koticz
Czesc lalki

Ale piekne te wasze dzieci,jesli mozecie to dodajcie tez zdjecia do koncika ze zdjeciami

Andzia ja karmie tylko piersia I nie wybudzam Jagoda sama sie budzi jak jest glodna





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl