BezpiecznaCiaza112023

Mamusie marzec 2013

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #614313 przez kika1985
Andzia Wojtek super taki smieszek mały

patrycja u nas dzis nie chciala dsie uspooic, w ogole jakas dzisiaj jest niespokojna nie spi dluzo i spi tak czujnie

byli tescie ale szybko poszli sobie :)
a te czółko to też u nas raz cieple raz chlodne
a mi sie chce spac strasznie....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614324 przez aksa
mój też raz ciepły raz chłodny więc to raczej normalne...

a ja czekam na gości rany takmi sie nie chce...zamiast się gościć to bym poszła spać.. :dry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=53612 [/url]
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=43127 [/url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614373 przez andzia_zg
A ja mam nadal nerwa, bo jak mąż wrócił z pracy to stwierdzilam, że w koncu poprasuje,bo mam mega wielka sterte prania do wyprasowania, a nie robilam tego przy małym bo nie chce latac kolo niego z gorącym żelazkiem. Mąz usiadl z malym to wyciagnelam deske do prasowania i zaczelam prasować, a ten nagle do mnie z tekstem, że on idzie grać w piłke. No i polazł... :angry: a ja nie wiem kiedy to poprasuje... wczoraj cale popoludnie sprzątałam, a ten hrabia z wielka łąska odkurzył i zmył podłogi... mial czas na odpoczynek, na piwko itp a ja nie mam czasu nawet sobie zrobic peeling czy poprostu sie zrelaksowac... chodze juz jak taki dziad... :( a ten ma jeszcze wielkiego focha jak kaze mu cos robić :-( mam juz tego dosc... nie pomaga tłumaczenie itp... :-(





[*] Aniołek 10.2014

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614393 przez 25malinka
Agnieszka86 napisał:

25malinka napisał:

Agnieszka86 napisał:

25malinka napisał:

kurde nie wiem co się dzieje od wczoraj mała po jedzeniu wogóle nie chce spac,co troche płacze i szuka tak jakby się nie najadala,bo od jakiegos czasu jje 90ml i do tej pory jej wystarczalo a teraz nie wiem moze wiecej potrzebuje?

jak sciągam laktatorem mleko to mało,zawsze tylko po góra 20ml z jednego,a tez mam jakies kłucia i tak jak panika zauwazylam,ze jak mnie boli to leca mi kropelki mleka z piersi


zrób jej 120 kilka razy to zobaczysz ile Ci zje. Ja jej zawsze 120 robie, czasem zje wszystko, a czasem 80 ml tylko.

[/i]


No własnie teraz jak będzie pora na jedzenie to tak chyba zrobie,bo wczoraj meczylam sie ponad 3godz bo spac nie chciala wcale


dokładnie, nie koniecznie zje Ci ponad 90ml tym razem, ale może następnym itd. Normalne, że rośnie i coraz więcej będzie potrzebować. Ile razy w ciągu doby karmisz małą? Nie ważne czy mm czy swoim.

[/i]


Zawsze wychodzi,że karmię ja 7 razy a Ty?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614408 przez 25malinka
Panika ale ona własnie była juz przyzwyczajona,że jje co 3 godz czasami nawet dluzej,jak narazie spi,wykapalismy ja juz bo potem mąz na nocke jedzie,poplakala troche ale jakos usnela zobaczymy jak długo

andziasliczny Wojtuś
no to faktycznie wspólczuje,bo mi mąz pomaga bardzo jak jest w domu,powinnas mu jakos wytłumaczyc ze tez potrzebujesz chwile czasu zeby się ogarnac czy odpoczac troche,przeciez to Wasze wspólne dziecko...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614480 przez mamcia2013
Patrycja mi tez dali druk (jest duzo do wypelniania).a jak mam zaswiadczenie ze skarbówki o dochodach za 2011 to tez musze miec pita?

Andzia współczuje zachowania m. ja we wtorek jade do świrki z moim T i się boję że mój T jak się spotka z kumplami to mi przepadnie. Ale już mu zapowiedziałam że jeśli chociaż grama piwa itp wypije z kumplami to ja zawijam Doriana i spadam do domu. Bo nie mam zamiaru siedziec i ryczec razem z dzieckiem. :) takie są chłopy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614484 przez koticz
Cześć!!!


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614496 przez koticz

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu - 11 lata 2 tygodni temu #614512 przez Waszka87
Ehhh te chłopy
mój mi nawet pomaga ale w piątek był w pracy i na uczelni, wrócił o 20, dzisiaj dalej uczelnia i wrócił o 19 a jutro jedzie na półmaraton od rana do 16, wkurzam się trochę. Jest wojskowym i w maju jedzie na 2 tyg na poligon a w październiku na 7 tygodni:-/:-/:-/ masakra dobrze ze Tomeczek już będzie większy.

mój malutki od 13 miał mega kolke suszarka działała tylko doraźnie, espumisan wcale, cycki spompowane do zera. Koleżanka dala mi sab simplex a moja mama w miedzy czasie jak byliśmy po kropelki go ululała i śpi juz prawie godzine

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614546 przez xxElaElaEeexx
kika1985 napisał:

andzia mi nie tryska ale kapie i musze spac w staniku i nakladkach bo wszystko mokre

dzieki za info , zaraz ide mala werandowac



Ja cały czas chodzę w staniku i wkładam pieluchy do niego,bo jak zaczynam małą karmić to Andzia tak samo jak Tobie mleko mi tryska-ile razy już mojej Majuni trysło na twarz.A po drugie jak karmię to z drugiej piersi też leci mi mleko :dry: I wkładki laktacyjne się u mnie do niczego nie przydają.Zastanawiam się co sobie włożyć jak np.będę chciała wyjść z domu?Chyba podpaski ,bo zaraz będę zalana :huh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614565 przez Panika992
U mnie z chlopem jest nieco na odwrot. On stara sie pomoc we wszystkim. Opiekuje sie malym, sprzata w domu. Niejedna z Was stwierdzilaby, ze cud facet. Ale ja sie z nim dogadac nie moge. Zrobilam sie zgorzkniala. Popadam ze skrajnosci w skrajnosc. Nie akceptuje siebie, nie potrafie wyjsc do ludzi. Czuje sie jakbym byla potrzebna juz tylko malemu. Ciagle ufajdana od mleka, co chwila cyc na wierzchu. Do tego cala w rozstepach, CALA!! Niejedna pomysli, ze zachowuje sie jak gowniara, a ja nie umiem sie kompletnie w tym wszystkim odnalezc, to dla mnie cos nowego...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614637 przez Suzi
cześć dziewczyny, jestem "kwietniówką" i mam pytanie, może jeszcze pamiętacie na ile czasu przed porodem odchodził Wam czop śluzowy ( podbarwiony na brązowo póki co )? :unsure:
Jeśli któraś pamieta, bedę wdzieczna za odp :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614657 przez Beata 26
Macie jakies rady na twarda kupke? Espumisan przestaje podawac bo odkad zaczelam to bole brzuszka sie wzozyly. Nie chce tej herbatki koperkowej zbytnio dawac hippa, bo tak tyle cukru. Staram sie przepajac woda ciepla przegotowana ale z butelki, nie z kranu. Mam tez koper wloski w szaszetkach z apteki ale tam na opakowaniu napisali, zeby nie podawac dzieciom ponizej 4 roku zycia. Zwariuje. Juz nie wiem jak mu pomagac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614664 przez dziewczyna84
dziewczyny
wybaczcie że sie "wtrącam" ;) w wasze posty (jestem mamusią majową a tak naprawdę czerwcową 2012) ale polecam gorąco chusty elastyczne.
ja sie ze swoją rozstaje tylko ze względu na kasę ;) - a tak mi żal że muszę ja oddac.
Pomyślcie o tym, poczytajcie
Swoją sprzedaję (i różne wyprawki) naprawde polecam:
na moje dziecko działała bardzo pozytywnie:
- szybciej zaczeło chodzić (bez zmuszania jakiegokolwiek!)
- było przy mojej piersi, więź się zacieśniała ;)
- dobrze działna na kręgosłup dziecka i błędnik podczas spaceru (ta moja, POLEKONT to bardzo dobra firma).

polecam każdej mamie.
Poważnie, i wcale nie tylko ze względu na to, że ją sprzedaję :)

allegro.pl/show_item.php?item=3156659270

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 2 tygodni temu #614699 przez koticz
Suzi mnie czop wypadł dopiero po masażu szyjki czyli na jakieś 2godziny przed porodem :cheer: ale jedna z nas bez czopa to miesiąc chodziła,tak,że to chyba nie ma reguły :cheer:





http://www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px[img] www.suwaczki.com/tickers/nzjdgox1ta3px

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaInsomnia
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl